• Новинка
Платформа подемни съоръжения автомобилна повдигаща машина за поддръжка на спомагателни съоръжения

Платформа подемни съоръжения автомобилна повдигаща машина за поддръжка на спомагателни съоръжения

резултат:
BGN 5600.00

Брой продукти
Налично


Производ drtails :
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Бидејќи овој производ е прилагодено производ, оваа цена е за повикување само, специфични цени се преговара според бараните спецификации
Модел
Кревање тежина(кг)
4000
Кревање висина(mm)
3000-4000
Минимална висина(mm)
150
Вкупна Должина(mm)
6000
Моќност(kw)
4
Материјал
челик

Подробности

Тип Елемент:
Автомобилни Крикове
Тегло На Продукта:
1100kg
Дължина На Продукта:
430cm
Името На Модела:
04Т
специални характеристики:
автомобилен подемник
търговска марка:
Земя
Височина На Продукта:
280cm
Вид На Материала:
благородна стомана
Широчина На Елемента:
56cm
Дължина На Продукта:
600 cm
силата на:
4 кВт
Номинална Товароподемност :
4000кг
Максимална Височина На Повдигане:
3000-4000мм
Минимална Височина На Повдигане:
100мм
Размери:
4м3

Избор на купувачи

За Honda HDS him диагностичен инструмент с двойна платка HDS HIM USB конектор автоматичен скенер за Honda

BGN 192.00

За Хонда HDS НЕГО Дијагностички Алатка со Двојно Одбор HDS НЕГО USB Конектор автоматски скенер за ХондаОпис : НЕГО за Хонда и Акура Дијагностички Систем е најновите дијагностички опрема за Хонда возила.Дијагностички функции avaible за возила на H O N D A / АКУРА од 1992 година до 2008 година.Тест покриеност : Динамички, Тело, Шасија, АБС, СРС, Антикражба, итн.Тоа МОЖЕ да поддржува АВТОБУСКИ систем, и може да се репрограма Авто ЕКИ...

10 бр канал за ремонт на гуми студен кръпка за леки и товарни автомобили 115 * 115 мм

BGN 30.48

На вертикален линија пневматик ладно печ Спецификација : 115 * 115 мм, Слој : 2, Количина : 10, Овој филм е еден пневматик посебен филм, По поправка може да се стави во употреба, Природно лекување на собна температура побрзо,

40 бр автомобил мотоциклет ремонт на инструментална кутия прецизна изход автомобилен ключ Набор от буш отвертка комплект авто набор от инструменти за Ремонт на авт

BGN 7.98

40 КОМПЈУТЕРИ Автомобилски Мотор Поправка Алатка Кутија Прецизност Штекер Автомобил Клуч Сет Ракав Шрафцигер Комплет Авто Автомобил Поправка Алатка за ПолнењеКарактеристики : Вклучува рачни алатки, приклучоци, ракави, итн. Направен од јаглероден челик, издржливи во употреба. Може да се користи за возила одржување и поправка алатки. Sleeve површината со својата големина, лесен за употреба.Спецификации : 28 x 1 / 4 инчи ракав : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 9, 10, 11, 12, 13mm, 5 / 32, 3 / 16, 7 / 32, 1 / 4, 9 / 32, 5 / 16, 11 / 32, 3 / 8, 13 / 32, 7 / 16, 15 / 32, 1 / 2, 17 / 32, 9 / 16 инч. 3 x 1 / 4 инчи ѕвезда ракав : 1 / 4, 5 / 16, 3 / 8 инчи. 2 x 3 / 8 инчи ракав : 16mm, 15mm. 1 x 1 / 4 инчи до 3 / 8 инчи конверзија адаптер. 1 x 3 / 8 инчи ratchet клуч. 1 x 3 / 8 инчи пластична картичка. 1 x 3 / 8 x 3 инчен продолжување бар. 1 x Шрафцигер се справи со бар. 1 x 3 / 8 x 21mm пура полесни ракав. 1 x Комплет...

STARPAD за наредба гребец 30 ~ 56 мм сферична компонент на търговец на наркотици ремонт на шаси следпродажбено грижи за автомобила инструменти

144.00 -10 % BGN 130.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Qilejvs 4WD изход универсална внедорожная автоматична Гума, месинг дефлатора на клапан адаптер 6-30 паунда на квадратен инч

4.38 -9 % BGN 4.00

Карактеристики : Нема потребни алатки Може да се користи на кој било стандард вентил матични Прилагоди гуми притисок од 6 до 30psi...

2018 нов универсален 6 в 1 мотор скенер мотор средство за диагностика на SUZUKI за YAMAHA, ИМЕ, KYMCO, HTF, PGO win7, xp

BGN 183.20

За , Y*AMAHA, S*YM,К*YMCO,H*TF,P*ОДИ,SUZUK*јас мотоцикл скенер Карактеристики Мотор Бренд Листата за Покриеност за Y* AMAHA S*YM,К*YMCO,S*UZUKI,HTF,P*ОДЕТЕ серија брендови се електронските системи за вбризгување на мотоцикли Дијагноза функции за Y*amaha, К*YMCO,S*UZUKI,H*TF,P*ОДИ,S*YM : 1)Читање на вина закон; 2)да се избрише грешка на кодот; 3)проток на податоци и анализа; 4)КО прилагодување; 5)Акциониот тест ќе Има се повеќе функционира како што,оригиналот референтната вредност и бранови анализа за проток на податоци анализа, потпис анализа за грешка на кодот, податоците може да бидат зачувани и да се печатат...

Dewtreetali Промоция 4бр Car Стерео Радио Отстраняване Remove Tool 4 ключ за Audi за Ford за Volkswagen автомобилни аксесоари

BGN 2.06

Карактеристики100% сосема нов и висок квалитет.Отстрани внатрешна панел, инструменттаблата, звук контрола областа на автомобилот.Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и долгорочни користи.Не го оштети вашиот автомобил додатоци, безбедно да се користи.Погоден за отстранување на сите стерео во Фолксваген, Ауди, МерцедесСпецификацииПредмет Тип : Радио Отстранување АлаткиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : сребренаКоличина : 4pcsУлога : за демонтажа стерео во автомобилДупка со дијаметар : appox.2cmДолжина : околу.4.5 cmЦелата Должина : 7cmFitment19962010 ЗА Ауди19922010 ЗА Мерцедес19922010 ЗА Порше19962010 ЗА "ФОЛКСВАГЕН"За целосна листа на компатибилни апликации за возила,види компатибилноста табот погоре.Пакетот вклучува : 4pcs x Радио Отстранување Алатки.com / kf / HTB18 MKjagv D8 KJj Ssplq6y IEFXad.jpg" / >

Изработена по поръчка алуминиева платформа работа 10M 12М за продажба с аттестованным ISO KE

BGN 4000.00

10 M 12 M Обичај Алуминиум Работа Платформа За Продажба Со CE, ISO СертифицираниЕден Јарболот Алуминиум Лифт Платформата е познат по својата мала тежина и висок лифт...

Maozua Z130 OBD2 Automotive Scanner Car Diagnostic Tool in Bulgarian Auto Code Reader универсален сканиращ инструмент PK AD310 OM123 ELM327

BGN 35.02

MAOZUA Z130 OBD2 Автомобилската Скенер OBD Автомобил Дијагностички Алатка во руската Авто Код Читач Универзална Алатка за Скенирање Подобро од ELM327Z130 Поддржува Multi Автомобил на одлуки : 1...

MB Star C5 за BMW Icom A2 B C диагностика и софтуерен инструмент 2in1 с Toughbook Xplore iX104 c5 i7cpu със супер скорост ssd 2in1

BGN 2283.20

MB Ѕвезда C5 За BMW Icom А2 Б В Дијагностички&Програмирање Алатка 2in1 со Toughbook Xplore i X104 c5 i7cpu со супер 2in1 ssd брзина Оваа група е за bmw icom а2 софтвер и mb ѕвезда c5 софтвер инсталиран во еден лаптоп, подготвени да работат, 2in1 за погодност за васMB SD Поврзете C5 со Xplore IX104 Таблета и icomеден(1)p c x за bmw icom а21pc x А2 Интерфејс1pc x Б Повеќето1pc x 20pin Кабел1pc x USB Кабел1pc x OBD2 Кабел1pc x LAN Кабел1pc x 480gb ssd V2017.09б(2) за mb ѕвезда c51pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај)1pc x OBDII 16 PIN Кабел1pc x 38 PIN Кабел1pc x 14 PIN Кабел1pc x 8 PIN Кабел1pc x Lan Кабел1pc x 250gb Мини SSD V2017.09c(3)2in1 забавува софтвери што се инсталирани во Xplore i X104 c5 i7 лаптоп1pc x За Xplore IX104 ТаблетаТоп 4 причини да се купи овој ix104 таблета + c5 + icom : 1...

Лека керамични плочки задължения, стъклен лифт вакуум, малък размер, лесен за транспортиране

BGN 20320.00

Мултифункција Вакуум Lifter(ХС Код : 8428909090)Sagafirst Вакуум lifter серијата се специјално дизајнирани за справување со различни видови на тешки плоча, одборот и стакло, корисни за инсталирање на челик одбор, стакло ѕид, се движи како што се гранит, мермер...

Китай тежък погрузочный док выравниватель рампи

BGN 3198.40

СТАЦИОНАРНИ КЛУПА РАМПАТА ПАРАМЕТАРSDR серијаОптоварување(T)Работна висина(m)Постамент димензии(м)Димензија(м)Движечка силаSDR55+0.30 / 0.252*22*2*0.6manual (рачно) или електричен погонSDR66+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR88+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1010+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1212+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1515+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1010+0.40 / 0.302.5*22.5*2*0.6SDR1212+0.40 / 0.302.5*22.5*2*0.6SDR1515+0.40 / 0.302.5*22.5*2*0.6SDRНарачана според условотКонтакт Информации : Алисон (продажен менаџер) Qingdao Sinofirst Machinary Co.,LtdAdd : Danshan Индустриски Prk,Chengyang Округ,Qingdao,во Кина Моб : +8613668863425 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301 Whats App / Viber / Ммо / Wechat : +8613668863425 Skype : alison6442 URL :

STARPAD за CG125 / 150/200 мъниста мотоциклет диск за зареждане касета 3 6 9 мъниста съединителя при събирането на 20 диск за зареждане безплатна доставка

BGN 72.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Най-Новият Професионален T300 Auto Key Programmer Support Multi-Brand Cars Code Locksmith Tool T-300 T300 Key Make

427.20 -7 % BGN 397.00

Авто T300 Копче Програмер Поддршка Мултибренд OBD2 OBDII t300 Авто Копче Програмер адаптер за во Автомобил OBD 2 ДијагностичкиАлаткаT300 клуч : Јазик : Англиски На ШпанскиAnswer : ___________________________ Note : стандардниот англиски верзија, треба да Шпанија, ве молиме оставете порака, ви благодариме!T300 копче за Функција : Прочитајте возилото дефект кодотЈасно возилото дефект кодотПрочитајте на систем за податоци за стримувањеПрочитајте IMM0 / ЕКИ IDДонеси машини клучните кодотЈасно возило копче memoryПрограма нов клучПрочитајте возило копче за најава лозинкаПрограма нов EKA лозинкаПрограмата за спроведување telecontrolСе разликуваат видови на ECUECUIMMOBILISER програмаT300 копче Опис : T300 transponder копче програмер се користи за повикување програмирање...

Elm327 Bluetooth V2. 1 OBD2 ELM 327 Auto Car Diagnostic Tool Скенер за Android Elm-327 OBD 2 OBDII Diagnostic-Tool Adapter

12.61 -37 % BGN 8.00

Најновата Android Верзија Elm327 Bluetooth V2.1 OBD2 Автомобил Дијагностички Алатка Скенер ELM 327 OBD 2 Авто ДијагностичкиАлатка ELM327 Bluetooth V2.1 Скенер Алатка1.Bluetooth ELM327 ги Поддржува Сите OBDII Протоколи : ISO157654 (МОЖЕ да);ISO142304 (KWP2000);ISO91412;ELM327 bluetooth V2.1 Obd2 скенер Функции : Верзија На Софтвер : V2.1Хардвер Верзија : V2.11.Прочитајте дијагностички проблеми кодови, и генерички и производителотспецифични, и прикажување на нивните значење (над 3000 генерички код дефиниции во базата на податоци).2.Јасно проблеми кодови и исклучување на МИЛИ ("Check Engine" светлина)3.Прикажете тековната сензор податоци, вклучувајќи : 4.Моторот ВРТЕЖИ во минута5.Пресметува Оптоварување Вредност6.Coolant Температура7.Гориво Систем Статус8.Брзината На Возилото9.Краток Рок Гориво Трим10.Долгорочни Гориво Трим11.Доза Цела Притисок12.Времето Однапред13.Внесувањето Воздух Температура14.Проток На Воздух15.Апсолутна Гас Позиција16.Кислород сензор напони / поврзан краток рок гориво скратува17.Гориво Систем статус18.Гориво ПритисокElm327 bluetooth адаптер за во автомобил дијагностичкиалатка Не се Достапни Veichles : Mazda 323 Protege 2003 (OBDI)Мицубиши Lancer 1.6 М 2006Nissan Сончево (N16)Nissan Cefiro (Teana) 2005Nissan sentra 1.8 2000 / 2005Nissan Cefiro (Teana) 2005Proton Perdana V6Субару Наследство GT 2005Toyota camry 2002Toyota Сакаат JDM (Недостасува Pin 5 во DLC)Тојота IST JDM (Недостасува Pin 5 во DLC)Тојота altis 1.8 2004Peugeot 206 2000Suzuki Jimny 1.3 2000Дизел моторотELM327 bluetooth obd2 v2.1 скенер Компатибилен Возила : Бenz 2001 / 02 / 03 W203 C200 K (ISO)БMW Х5 2002 година (ISO), CHEVROLET Aveo (ISO)Citroen C3 2004 година (ISO) Daihatsu YRV 2005 (ISO)Daihatsu YRV Турбо 2006 (ISO)Fiat Tipo 2002 година (ISO)Ford Нов Фокус 2006 година(МОЖЕ да ја)Хонда Спогодба 2006 JDM (ISO)Хонда Спогодба Евра Р 2004 JDM (ISO)Хонда Град GD8 (ISO)Хонда Граѓански ES 1.6 A (ISO)Хонда Интегра Type R DC5 JDM (ISO)Хонда Џез 1.4 M (ISO)Hyundai Акцент 2004 година (ISO)Hyundai Getz 1.3 НА 2004 ГОДИНА (ISO)Hyundai Getz 1.6 M 2004 ГОДИНА (ISO)Hyundai Матрица 2004 година (ISO)Hyundai Santa Fe 2.4 A (ISO)Hyundai Sonata GLS (ISO)Hyundai Sonata 2005 (ISO)Hyundai Tuscani FX (ISO)Квс Carens 2005 (ISO)Квс Magentis 2005 (ISO)Квс Рио LS (ISO)Квс Sorento SUV 2005 (ISO)Lexes300 Mazda 2 (МОЖЕ да)Mazda 5 (МОЖЕ да)Mazda 6 (МОЖЕ да)Mazda Premacy 2001 година (ISO)Mazda RX8 (МОЖЕ да)Мицубиши Colt 2003 (ISO)Мицубиши Colt Плус 2005 (ISO)Мицубиши Eclipse(GSTТурбо Автомобил може да биде тестирано за 19952000 година;RS / ГШ19941996 ГШ на сите може да се направи;Турбо Автомобил на годината 19962000,само да имаат брзина и TPS,може да се расчисти DTCS)Мицубиши Lancer Evolution IX 2006 (ISO)Мицубиши Pajero Од 3,5 V6 2006 (ISO)Nissan Сончево Б14 (ISO)Nissan Сончево VIP FB15 (ISO)Nissan XTrail 2.0 L 2004 ГОДИНА (ISO)Nissan XTrail 2.5 L 2004 ГОДИНА (ISO)Peugeot 206 2001 –Само може да се покаже ВРТЕЖИ во минутаPeugeot 206 (ISO)Peugeot 307 (ISO)Peugeot 407 (ISO)"Рено" Megane II 2005 (ISO)"Рено" Kangoo 2006 (ISO)Субару Impreza 1.6 TS 2002 ГОДИНА (ISO)Субару Impreza WRX 2005 (ISO)Toyota Camry 2.0 НА 2004 ГОДИНА (ISO)Toyota Camry 2.4 од 2005 година (ISO)Тојота е корола Altis 1.6 2005 година (ISO)Тојота е корола GLXi G8 1999 (ISO)Тојота е корола G9 2002 година (ISO)Тојота Vios 2004 година (ISO)Elm327 Bluetooth Obd 2 v 2.1 Код читач Пакет Листата : 1pc x ELM327 Bluetooth 2.1 Верзија OBD2 скенер1pc x CD ДискAnswer : ___________________________ Note : 1.Ова може да се користи само за windows xp компјутер, не може да се користи на windows 7 компјутер.2.Bluetooth ELM327 нема кабел, работи безжично преку bluetooth...

Dewtreetali 1бр универсална 50 мм теглича топка капака на кутията буксировочная сцепка Каравана, ремарке Towball Protect Протектор за Passat b5 VW t5

BGN 3.18

СпецификацииЗабавува Бар Тип : Лебед Вратот Забавува БарБоја : ЦрнаМатеријал : ГумаВнатрешен Дијаметар : 50mmВисина : околу...

CITALL високо качество на универсален найлон и гума издънка на една ръка вдлъбнатини Отстраняване нещастници гребец стъкло на колата на подемник притежателя

19.18 -17 % BGN 16.00

Еден Раководител Автомобил Тело Дент Puller Смена Морон Отстранување Поправка Вшмукување Чаша PDR Алатка " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црвено & Црна Материјали : Најлон & Гума Големина : прибл.11.5x10cm(4.5x3.9inch)(Dx H) Дебелина на Гума Првенство : 0.6 см(0.2 инчи) UPC : 0763846249940 Објект се вклучени : 1 x Автомобил Дент Морон Компатибилен Со : одговара за сите автомобилиОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.3) Пред користење на LED далечински управувач, отстранување на пластична парче на дното...

Цифров LCD дисплей автомобилен манометър налягането на въздуха в гумите метър Ключодържател манометър барометри авто мотор тестер за налягане в гумите инструмент ?

5.04 -1 % BGN 5.00

Објектот специфики : Објектот Висина : Околу.1.5 cm / 0.59"Име на модел : 10175ПАРТИОбјектот Ширина : Прибл.3.3 cm / 1.30"Електронски : ДаНадворешни Тестирање и Сертификација : CEОбјектот Должина : Околу.6cm / 2.36"Предмет Тип : Притисок & Вакуум ТестериМатеријал Тип : ABSОбјектот Тежина : Околу.20gМатеријал : ABSОпсег : 2.099.5 PSI, 0.157.00 БАРПоддржано од : мобилен литиум батерија (вклучени)Големина : Прибл.6*3.0*1.5 cm / 2.36"*1.18"*0.59"Карактеристики : 100% Сосема Нов&Висок КвалитетЗголемување на ефикасноста на искористувањето на горивото, еколошки & гасзаштеда наKeychain дизајн, лесно да се носатНамалување на гуми носат & прошири гуми животМора да има ставка за месеченгумапроверка наДа се спречи прекумерна гуми се носат со соодветна инфлацијаЈа подобрува возило ракување и безбедностСо LCD екранот за лесно читањеСовршено одговара на потребите на патниците & возачи1 X Гуми Мерач1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.