• Новинка
Черен автомобил гумени крикове подложки инструмент крик подложки адаптер за BMW Mini R50/52/53/55 #1

Черен автомобил гумени крикове подложки инструмент крик подложки адаптер за BMW Mini R50/52/53/55 1

резултат:
BGN 4.45
BGN 3.00 -33 %

Брой продукти
Налично

Опис : Киднапирање поени на некои возила најчесто се оштетени поради погрешно џек подлога застане се користи при подигање на возилото. Па ние направивме оваа гума киднапирање подлога. Нашите влошки се направени од тврда гума од еден калап за да се обезбеди најголема сигурност при дигање на возила. Карактеристики : се Користи за заштита на подвозјето метал џек точка оградата која е на возила. Издржливи и отпорни на оштетување, тоа ќе го задржи на шасија шини од добивање сериозна, свиткани и скршени. Цврсти доволно да се поддржи вашиот лифт точка додека мека доволно да се спречат кршење на областа за контакт. Направени од страна на професионални производителот, обезбедување на квалитет. Лесен за ракување, погодна за повеќето BMW модели. Fitment : За БМВ Мини R50, R52, R23, R55, R56, R57, R58, R59, R60, R61 (2001-тековно Купе, Кабриолет, се Изведат, Clubman, Clubvan) За BMW 1-series E81, E82, E87, E88, 1 M, F20, F21 За BMW 2-серија F22, F23 За BMW 3-series E46, E90, E91, E92, E93, F30, F31, F80 М3 За BMW 4-series F32, F33, F36, F82 M4 За BMW 5-серија E39, E61, E60, E63, F07, F10, F11, M5 На BMW 6-серија E63, E64, F06, F12, F13, M6 За БМВ 7-серија E38, E65, E66, F01, F02 За БМВ Z4, М-Roadster/Купе E85, E89 За BMW X Серија E84 X1, X3 E83, F25, Х5 E53, E70, F15, X5 M, E71 X6, X6 M За BMW i8 и i3 Спецификации : Материјал : Гума Боја : Црна Димензии : 71x55x25mm/2.38x2.17x1" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1. Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2. Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1 x Гума Киднапирање Подлога

Подробности

Тип Елемент:
Автомобилни Крикове
Височина На Продукта:
2.5cm
специални характеристики:
Домкратная Площадка
Широчина На Елемента:
5.5cm
Тип:
Механичен Крик
Дължина На Продукта:
7.1cm
търговска марка:
вупп
Името На Модела:
1A50940
Тегло На Продукта:
75g
Вид На Материала:
Дъвка

Избор на купувачи

Таблица Повдигане На Хидравлично Ръчно На Един Крак Помпа Горната Част На Валяк, Подгонянная Достъпна

BGN 3440.00

Статички Стационарни Хидраулични режа лифт табела хидраулични табела lifterПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно за да оптоварување и истовар.2.Висок квалитет на пумпна станица направи тоа лифт и да падне многу stably.3.Антималку режа дизајн; главниот pinroll место усвојува самоподмачкување дизајн со кој се продолжи животниот век.4.Опремени со алуминиумска легура мешавинастоп под платформа5.Притисок олеснување вентил за да се спречи преоптоварување на операција; Проток контрола на вентил за да се направи спуштање брзо прилагодливи.6.Експлозијадоказ вентил запира платформа за намалување на брзо кога цевка упаѓа.7.До Американскиот стандард ANSI / ASME и Европа стандард EN1570Безбедносни Мерки На Претпазливост : 1...

Най-Новият Професионален T300 Auto Key Programmer Support Multi-Brand Cars Code Locksmith Tool T-300 T300 Key Make

427.20 -7 % BGN 397.00

Авто T300 Копче Програмер Поддршка Мултибренд OBD2 OBDII t300 Авто Копче Програмер адаптер за во Автомобил OBD 2 ДијагностичкиАлаткаT300 клуч : Јазик : Англиски На ШпанскиAnswer : ___________________________ Note : стандардниот англиски верзија, треба да Шпанија, ве молиме оставете порака, ви благодариме!T300 копче за Функција : Прочитајте возилото дефект кодотЈасно возилото дефект кодотПрочитајте на систем за податоци за стримувањеПрочитајте IMM0 / ЕКИ IDДонеси машини клучните кодотЈасно возило копче memoryПрограма нов клучПрочитајте возило копче за најава лозинкаПрограма нов EKA лозинкаПрограмата за спроведување telecontrolСе разликуваат видови на ECUECUIMMOBILISER програмаT300 копче Опис : T300 transponder копче програмер се користи за повикување програмирање...

Maozua Z130 OBD2 Automotive Scanner Car Diagnostic Tool in Bulgarian Auto Code Reader универсален сканиращ инструмент PK AD310 OM123 ELM327

BGN 35.02

MAOZUA Z130 OBD2 Автомобилската Скенер OBD Автомобил Дијагностички Алатка во руската Авто Код Читач Универзална Алатка за Скенирање Подобро од ELM327Z130 Поддржува Multi Автомобил на одлуки : 1...

СТАРПАД за мотокрос аксесоари 14-инчов предната гума тръба за Apollo джипове 2.50-14 инча тръба

BGN 40.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Електрически акумулаторни хидравлични сизър асансьори за леки автомобили

BGN 4416.00

Електрична Батерија Хидраулични Режа Лифтови за АвтомобилиВовед : 1.Се движат и ifting од страна на AC или DC моќностAC струја : Поврзете со Контактот директно.DC моќност : Опремени со батерија и полнач.2.Едноставна структура, лесен за одржување.3.Флексибилно производство техника, погоден за прилагодување.Безбедносни мерки на претпазливост : 1...

Пакет Mini Electronic Brake Fluid Liquid Тестер Pen Auto 5 LED Car Vehicle Tools Diagnostic check the car brake quality oil

BGN 26.72

Нови Оригинални Пакет Мини Електронски Течност за Течни Тестер Пенкало Auto 5 LED Автомобил Возило Алатки Дијагностички Алатки УниверзалнаТестер Спецификација : 1, проверка на автомобил кочница масло квалитет2,5 LED светла се прикаже процентот на содржина на влага во течност3, автоматско исклучување4, 1 LR03 AAA батерии (не се вклучени)Тестер На Инструкциите : Течност за откривање на пенкало е врз основа на промените во спроводливост да се утврди влага промена на течност...

Лека керамични плочки задължения, стъклен лифт вакуум, малък размер, лесен за транспортиране

BGN 20320.00

Мултифункција Вакуум Lifter(ХС Код : 8428909090)Sagafirst Вакуум lifter серијата се специјално дизајнирани за справување со различни видови на тешки плоча, одборот и стакло, корисни за инсталирање на челик одбор, стакло ѕид, се движи како што се гранит, мермер...

Цифров LCD дисплей автомобилен манометър налягането на въздуха в гумите метър Ключодържател манометър барометри авто мотор тестер за налягане в гумите инструмент ?

5.04 -1 % BGN 5.00

Објектот специфики : Објектот Висина : Околу.1.5 cm / 0.59"Име на модел : 10175ПАРТИОбјектот Ширина : Прибл.3.3 cm / 1.30"Електронски : ДаНадворешни Тестирање и Сертификација : CEОбјектот Должина : Околу.6cm / 2.36"Предмет Тип : Притисок & Вакуум ТестериМатеријал Тип : ABSОбјектот Тежина : Околу.20gМатеријал : ABSОпсег : 2.099.5 PSI, 0.157.00 БАРПоддржано од : мобилен литиум батерија (вклучени)Големина : Прибл.6*3.0*1.5 cm / 2.36"*1.18"*0.59"Карактеристики : 100% Сосема Нов&Висок КвалитетЗголемување на ефикасноста на искористувањето на горивото, еколошки & гасзаштеда наKeychain дизајн, лесно да се носатНамалување на гуми носат & прошири гуми животМора да има ставка за месеченгумапроверка наДа се спречи прекумерна гуми се носат со соодветна инфлацијаЈа подобрува возило ракување и безбедностСо LCD екранот за лесно читањеСовршено одговара на потребите на патниците & возачи1 X Гуми Мерач1...

27pc Master Cooling Radiator Pressure Тестер с вакуум от и попълване комплекта

BGN 179.20

27pc Господар Ладење Радијатор Притисок Тестер со Вакуум Чистка и Рефил КитКарактеристики и Придобивки : Овозможува лесно тестирање за истекување во радијатор систем и quickchange на coolant Unit е погодна за домашнии увоз vehicles Color кодирани радијатор тест капи направете го тоа лесно да се избере suitabletest капа за job Specialдизајн на вакуум чистка и рефил алатка врска fitsnearly сите тип на радијатор отворање СетВклучува : Притисок тестирање пумпа со црево, брз спојка withpressure порака, и мерач : тест спектар 035 psi (02.5 бар);1piece Сина и 1 парче црна радијатор капа тест адаптери да testfor оригинални радијатор капа протекување;17 парчиња тест капи за testingcooling системи на повеќето домашни и увоз на возила;вакуум typecooling систем чистка и рефил алатка за полнење за брзи промени ofcoolant;универзален адаптер;мерач на температура и удар moldedcase.Апликации : Мерцедес Бенц, ГМ, Џип, Peugeot, Субару, Chrysler,Акура, Мицубиши, Нисан, Mazda, Toyota,Infiniti, Гео, Suzuki,Isuzu, Хонда, LexVolvo, Saab, Citroen, "Рено", Фиат, Алфа,Мини Купер, "ФОЛКСВАГЕН", BMW,Форд, "Опел", Порше, Ауди и др.

ECU-Tool Tactrix Openport 2.0+ECUFLASH кабел за Toyota, за Jaguar и за LandRover диагностика

BGN 95.98

ECUАлатка Tactrix Openport 2.0+ECUFLASH КабелПредности : 1.Поле upgradeable софтвер2.Самостојни datalogs да micro SD / micro SDHC картичката без лаптоп3.Ги поддржува овие големи OBD протоколи : МОЖЕ да 2.0 (ДА / ISO15765) и Клинија (ISO9141 / ISO14230(KWP2000) / dual К линија)4.Tactrix Openport 2.0 може да се работи за Toyota, за Јагуар и за Land Rover се дијагностицира...

Акумулатор jump starte Auto ремонт Battery Connector Quick Disconnect Battery Terminal Connector with Caps Top Posts batterie

16.00 -37 % BGN 10.00

Превозот И Предадете 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Подготовка на Време : ние треба 510 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден...

MB Star C5 за BMW Icom A2 B C диагностика и софтуерен инструмент 2in1 с Toughbook Xplore iX104 c5 i7cpu със супер скорост ssd 2in1

BGN 2283.20

MB Ѕвезда C5 За BMW Icom А2 Б В Дијагностички&Програмирање Алатка 2in1 со Toughbook Xplore i X104 c5 i7cpu со супер 2in1 ssd брзина Оваа група е за bmw icom а2 софтвер и mb ѕвезда c5 софтвер инсталиран во еден лаптоп, подготвени да работат, 2in1 за погодност за васMB SD Поврзете C5 со Xplore IX104 Таблета и icomеден(1)p c x за bmw icom а21pc x А2 Интерфејс1pc x Б Повеќето1pc x 20pin Кабел1pc x USB Кабел1pc x OBD2 Кабел1pc x LAN Кабел1pc x 480gb ssd V2017.09б(2) за mb ѕвезда c51pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај)1pc x OBDII 16 PIN Кабел1pc x 38 PIN Кабел1pc x 14 PIN Кабел1pc x 8 PIN Кабел1pc x Lan Кабел1pc x 250gb Мини SSD V2017.09c(3)2in1 забавува софтвери што се инсталирани во Xplore i X104 c5 i7 лаптоп1pc x За Xplore IX104 ТаблетаТоп 4 причини да се купи овој ix104 таблета + c5 + icom : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.