• Новинка
Topnavi 9 Quad Core Android 4.4 Car GPS Navigation for Hyundai IX45 Audio Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD

Topnavi 9 Quad Core Android 4.4 Car GPS Navigation for Hyundai IX45 Audio Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD

резултат:
BGN 599.98

Брой продукти
Налично


Плаќање
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
Испорака Детали
1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците). Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.Некои потребите на тарифните,но некои не.И тарифата е различен.Pls имајте на ум тоа.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.
5 Тоа е подобро да се избере shippment со ЕМС или Кина пост ако вашиот пријател доаѓаат од руската Федерација/Turkey/Унгарија, бидејќи вашиот локален обичај е многу сериозен за увоз на пратката.
Враќање
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА . Стоката мора да се unworn .Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците . Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.

Подробности

специална функция:
Функцията Wifi, поддържа Can-гуми, поддръжка на 3G мрежи, Поддръжка на управление на волана колело, вграден високоговорител / микрофон
На езика на osd:
Vietnamese,Spanish,Portuguese,Danish,Indonesia,Swedish,Japanese,Czech,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Welsh,French,Thai,Malay,German,Filipino,Dutch,Irish,Italian,Hebrew,Russian,Китайски (Традиционен), Китайски (Опростен), Английски
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, WMA, Mp3, Mp4
За Марки Автомобили / Модели:
Hyundai
Din:
Двоен Din
ЦИГАНИ:
16 грама
Разделителна способност:
1024*600
специални характеристики:
Сензорен екран, вграден GPS, MP3 плейъри, зарядно устройство, Радио-тунер, мобилен телефон, Bluetooth
Размер На Дисплея:
9
Изходна Мощност:
4*45 Watts
Името На Модела:
Android автомобилното радио GPS навигация
Интерфейс:
OEM
Максимална Външна Памет:
256 г
Размер На Елемента:
9 инча
Вид На Материала:
Добро качество
търговска марка:
ТОПНАВИ
ОВЕН:
1G
Тегло На Продукта:
4kg
Операционна Система:
Android
Напрежение:
12V
Предмет на:
Четириядрен авто PC Android 4.4 автомобилен GPS за Hyundai IX45
Размер На Елемента:
два Диана
специален:
double ways control for android IPOD (IOS)one way control(Standard)
ОВЕН:
DDR3 1 GB
Вътрешно пространство за съхранение на данни:
16 GB
Функция на DVD:
NO
Качество:
Нагоре
Двойна зона:
ДА
Максимален аудио изход:
45 W x 4, отличен звуков ефект
Гаранция:
1 година гаранция и доживотна поддръжка

Избор на купувачи

Octa Core 4GB RAM Android 8.0 Car DVD GPS Navigation Multimedia Player Car Stereo за Toyota Avalon 2008-2010 Radio Headunit

592.00 -16 % BGN 497.00

KUNFINE Octa Core 4 GB RAMAndroid 8.0 Автомобил DVD GPS Навигација Мултимедијален Плеер Стерео во Автомобил за Тојота Авалон 2008 2009 2010 Радио Headunit со 3 G WIFIПогоден За Автомобил : За Тојота Авалон 2008 2009 2010 CANB( вклучувајќи го и ) : Поддршка на оригиналниот GPS функција и моќ засилувач.Предности:1...

Octa Core, 4G RAM, 32G ROM, Android 8.0 автомобилна GPS навигационна система DVD-плейър Авто радио стерео аудио видео носители за Audi A3

BGN 639.84

Применливи Автомобил и Година : За Ауди А3(20032012)(7инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2 Din DVD player 8 за Volksswagen VW rns510 Passat, POLO GOLF, Skoda seat 3 G GPS, USB FM радио, RDS IPOD BT

316.80 -20 % BGN 253.00

8inch 2din Multimedial Автомобил "фолксваген" DVD GPS Навигација аудио камера во ЖИВО играч за ГОЛФ 6 нови поло Нови Бора JETTA B6 PASSAT "ШКОДА" МапаПревозотDHL / Федекс / UPSот (48days) : сад, Германија, велика Британија, Израел, словачка,Турција, Швајцарија, Шведска, Белгија,Бразил, Аргентина, Чиле, Шпанија, Австралија, Нов ЗеландКина Пост Парцела / Eекономски превозот(72030days.) : Русија : за Москва, нашите превозот може да биде многу брзо за Aliexpress...

YESSUN Android Радио кола DVD плейър за Fiat Viggio 2012~2015 стерео радио мултимедия GPS навигация с Wi-Fi Bluetooth AM / FM

750.40 -15 % BGN 638.00

За Fiat Viggio 2012~2015 Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За Fiat Viggio 2012~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

Liislee за BMW 3 E46 318 320 M3 стерео Радио 3G Canbus DVD плейър GPS карта за навигация 1080P HD екранната система на оригинален дизайн на НСА

608.00 -19 % BGN 492.00

Автомобил Стерео Радио DVD GPS Навигација 1080 P HD Екран СистемОваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : За BMW Серија 3 E46 1998~2001 година со Стариот 17Пински конекторЗа BMW Серија 3 E46 2002~2006 година со нови 40Пински конекторЗа BMW M3 1998~2006 година и За BMW E46 3er 318 320 325За Rover 75 1999~2004 година и За MG З.Т...

Авто DVD плейър Wince Система за Hyundai Elantra 2012~ 8-инчов авто стерео радио GPS навигация, мултимедия Аудио Видео

512.00 -15 % BGN 435.00

Автомобил DVD Плеер на Медиуми Систем за Навигација За Hyundai Elantra 20122016 8 Инчен Autoradio Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерТРЕПНЕ 6.0 Кортекс A11 dualcore | RAM меморија SAMSUNG DDR3 256 MHz | GPS MT3328| 800*480 | 45 W*4 HIFIBluetooth | Музика | Радио ТВ | i Pod | Воланот Контрола | DVD ПЛЕЕРPlug and Play Инсталација! Содржи Сите Потребни Accessaries & Жици & Инсталација Колекции! Нема потреба намали било жица...

7 специална кола DVD за Audi TT MK2 (8J) 2006-2014 с вграден автоматичен стандартен модул-DAB+ и професионална антена DAB+

563.20 -12 % BGN 496.00

7" Екран на Допир Посебен Автомобил DVD за Audi TT MK2 (8 J) 20062014 со Вградени во Возилото Стандард DAB+ Модул & Професионални DAB+ Антена & Андроид Огледало Линк за Поддршка & Bluetooth 4.0 Поддршка и Стилски Кориснички Интерфејс & Moveable ИкониВе молиме имајте предвид дека останатите компатибилни модели се само за повикување само...

Авто монитор, DVD плеър за Toyota Universal RAV4 COROLLA, VIOS HILUX Terios Land Cruiser 100 PRADO 4RUNNER DVR Bluetooth задната камера

BGN 287.98

стерео доаѓа со додатоци како на сликата на додатоци покажува, ако потреби други wire кабел или додатоци за инсталирање ,тогаш ќе треба да се купи одделно.Ако ние испрати од Кина преку DHL ,ние обично изјавуваат 80и означете "автомобил dvd palyer" на пакет за да се избегне и да се намали царинските давачки.Ако постои царински даноци,купувачите треба да платат за тоа.Ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се направи нарачка.

8-инчов 2G RAM Android 6.0 автомобилна GPS навигационна система, радио плеър, мултимедийни стерео за Mercedes-Benz, Smart Smart Fortwo 2010-2015

BGN 750.40

Применливи Автомобил и Година : За МерцедесБенц Smart Fortwo(20112012) ( 8 инчен Екран)Спецификација 1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ 2.Андроид верзија 6.0 3.ROM 16 G GB INAND 4.RAM МЕМОРИЈА 2 G DDR3 5.MCU верзија : 4.3.1610E40101150901 6.Систем Верзија : 4.5.320151023 7.Поддршка Паметен Телефон топло место IOS10.1, Андроид 6.0 систем...

Eunavi Универсален Двоен 2 Din Dvd Плейър 6,2 Инчов Стерео Радио Главното Устройство Gps Навигация Cd Mp3 Usb Bluetooth Swc

304.80 -19 % BGN 247.00

Топло совети : ве Молиме проверете пакет пред приемот, потврди пакет непроменети, а потоа пријавете се.Опис : 6.2инчен дигитален екран осетлив на допир 2 DIN универзален Автомобил DVD / VCD / MP3 / CD PlayerРадио (AM / FM) Тјунер Вграден USB Port / Micro SD Слот / Support Функцијата Bluetooth / BuiltIn GPS Навигациски Систем.Внимание : ве Молиме проверете димензија на оваа единица пред купување,и ние само се обезбеди универзален ISO кабелСпецификации : Општо : ISO 2 DIN големинаОперативен СИСТЕМ : Трепне 6.0ПРОЦЕСОРОТ : Mstar 2531 ARN CortexA7 800 MHzRAM МЕМОРИЈА : DDR3 256 MBАудио излез : 4*45 W maxЕкран Резолуција : 800*480Екран : Големина На Екранот : 6.2Инчен Дигитален ЕкранРезолуција : 800*480(WVGA)Resistive Touch ScreenНАШАТА УСЛУГА : ① Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно време, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .② Ве Молиме да ни даде шанса да ви послужи, не отвори спор , Спор е управувани од страна на платформа, платформата не е професионална, таа не може да ги реши вашите основни проблеми, верувајте ни, кога ќе имаш проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, имаме професионален тим да го реши проблемот за вас .③ На fterпродажба гаранција : БР.1 : 1 година гарантен рокНЕМА 2 : Примено 2 години може да биде продолжена гаранција (платени опционално)Логистика известување : Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса, Далечински доплата или царинските задоцнување...

4GB RAM Octa Core 2 din 8 Android 8.0 Car DVD GPS за Honda City 2014 2015 с радио и GPS 4G WIFI, Bluetooth, USB Mirror-link

BGN 699.20

4 GB RAM Octa Core 2 din 8" Андроид 8.0 Автомобил DVD GPS за Хонда Град 2014 2015 Година Со Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth USB ОгледалолинкХардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

10.2 2 din car android радио, gps, android 8.0 за Mitsubishi Pajero V97 V93 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 mp3

868.80 -25 % BGN 652.00

Dasaita Андроид 8.0 Octa Core Автомобил DVD Плеер за МицубишиPajero V97 V93 2006 2007 2008 2009 2010 2011со 4 GB RAM меморија, 32 GB ROM Стерео Авто Радио Аудио Раководител на Единица за Поддршка на 4 GПоддршка Rockford ЗасилувачМоќен Rockchip PX5 Возило РешениеУпотребата на processional Rockchip , во голема мера се зголеми брзина , за да се обезбеди непречено функционирање искуство за васПРОЦЕСОР : Rockchip PX5 OctaCore ,64Битна Coretex A53Оперативен СИСТЕМ : Најновите андроид 8.0 ореоRAM МЕМОРИЈА : 4 GB DDR3 ; ROM : 32 GBСупериорен засилувач Чип : TDA7850 ( 4*50 W Max)Радио Чип : NXP 6686 , Ниска АКО Тјунер , Високи ПерформансиЕкран : IPS Екран, Резолуција 1024*600Bluetooth : HandsFree Profile / Аудио Профил (A2 DP) ; Слободни 1.5 м МикрофонПроменлива за Повикување Осветлување , сите RGB боиБрзо Подигање време(2nd time) : за 3s ;Ладно Подигање време : околу 2025sПовеќе Карактеристики : 1...

YESSUN Android Радио кола DVD плейър за Honda Jazz 2014~ стерео радио мултимедия GPS навигация с Wi-Fi Bluetooth AM / FM

750.40 -15 % BGN 638.00

За Хонда Џез 2014~2016 Година Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За Хонда Џез 2014~2016 ГодинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

2 din Android 7.1 кола dvd плейър gps за Toyota Camry 2007 2008 2009 2010 2011 в тире 2 din 1024*600 автомобилното радио gps видео

375.84 -5 % BGN 357.00

2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota Camry 2007 2008 2009 2010 2011 во цртичка 2 din 1024*600 е радио за автомобил gps видео• Оперативен СИСТЕМ : Android 7.1...

Octa 8 Core 2GB RAM, Android 6.0 кола DVD за MITSUBISHI PAJERO V97 V93 2011 2012 2013 2014 2015 стерео Радио GPS

564.80 -17 % BGN 469.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : МИЦУБИШИ PAJERO V97 V93 2011 2012 2013 2014 2015 Ако вашата Оригинална автомобил без воланот Контрола и вашата оригинална е радио за автомобил жици дијаграм, секаде се одбележува со Предниот Лев+, Пред Лево , Пред правото+, Пред Десно или Задното Лево+, на Задното Лево,Заден Десен,Заден Десен+, Ако е така, тоа значи дека вашиот автомобил без canbВо спротивно ќе треба да плаќаат екстра цена за да се купи canbusКутија да се направи нашите уред работи со вашиот автомобил...

10.25 Android Autoradio Car Стерео GPS Sat Nav главното устройство за BMW X5 E70 X6 E71 E72 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

BGN 1118.40

Компатибилен Возила : за БМВ Х5 E70 X6 E71 E72 20072014 Внимание : ве молиме кажете ни за вашиот автомобил е оригиналот мултимедијални големина на екранот (6.5 инчи или 8.8 инчен") и дали вашиот автомобил има ПОМОШЕН пристаништето пред цел...

Idoing 2Din 7 Android6. 0 2G+32G волана интересите на Hyundai I30 автомобилен мултимедиен плейър, GPS навигация Bluetooth TV 3G WIFI Радио

750.21 -25 % BGN 563.00

ВИП : Ние може да ви помогне да плати за ДАНОК и ДДВ во подолу земји: Шпанија, Франција, Италија, Germenly, Netherland, Данска, Шведска, Велика Kindom, Ирска, Белгија, Финска, Португалија, Словенија, Австрија, Канада, Полска, Унгарија, чешка Република,Северна Ирска, Луксембург, Бугарија, Естонија, Грција, Литванија, Латвија, Романија, Словачка, Хрватска, Швајцарија, Норвешка...

2 Din Android 6.0 Quad Core HD 1024*600 кола DVD плейър за Ford Focus, Mondeo, S-Max Cmax Galaxy car Audio Radio Стерео Head Unit

417.54 -20 % BGN 334.00

2017 Нова Универзална Двојно 2 din 100% Чист Андроид 6.0 Автомобил PC Таблет 2 Din GPS Навигација со Автомобил Стерео Аудио Видео Плеер Во цртичка е Радио за Автомобил Со Вграденво Слободни 3 D GPS Навигација Карта +Bluetooth за Handsfree Callings Музика+FM AM / RDS Радио+Allwinner R16 Quadcore 1 GHZ +USB, SDПОМОШЕН +7'' HD Капацитивни Екран на Допир ве Молиме имајте во предвид дека таа има две бои : и да , можете да изберете да се сакаат боја ! Универзална Canbи Надворешен микрофон БЕСПЛАТНО !!! Како нашите подарок !!! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Дали автомобил dvd поддршка Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА ? A : да ,нашиот автомобил dvd поддршка ДИГИТАЛНАТ, ISDBТ ...

Liislee Android Car стерео Bluetooth GPS навигация плейър за Honda CIVIC Multimedia Audio Video Radio Multi-Touch Screen

666.72 -15 % BGN 567.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За Хонда ГРАЃАНСКО Право Рака Возење 2006~2011 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.