• Новинка
Topnavi 9 Quad Core Android 4.4 Car GPS Navigation for Toyota Sienna 2011 2012 2013 2014 Autoradio, NO DVD

Topnavi 9 Quad Core Android 4.4 Car GPS Navigation for Toyota Sienna 2011 2012 2013 2014 Autoradio, NO DVD

резултат:
BGN 599.98

Брой продукти
Налично


Плаќање
1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.
2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)
Испорака Детали
1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците). Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат.
3 ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.Ако доаѓаат од Бразил ,pls ни нудат вашиот CPF ,или ние не ги испраќаат.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе.
4 Купувачот треба да контактирате со нивните локалниот обичај ПОБРЗО да се стигне пратката,ние нема да се плати ако вашиот локален побара од вас да го предаде на тарифа,различни земја различни политика.Некои потребите на тарифните,но некои не.И тарифата е различен.Pls имајте на ум тоа.И ние нема да добиете на пратката, ако не се подготвени да плаќа тарифа во вашата земја.
5 Тоа е подобро да се избере shippment со ЕМС или Кина пост ако вашиот пријател доаѓаат од руската Федерација/Turkey/Унгарија, бидејќи вашиот локален обичај е многу сериозен за увоз на пратката.
Враќање
Имаме многу строга контрола на квалитетот систем кој ветува дека стоки што се произведени се секогаш на најдобар квалитет. Ние нудиме 7 дена политика на враќање ,Ако примите оштетен објект,Ние нудиме РАЗМЕНА или НАПЛАТА . Стоката мора да се unworn .Ве молиме контактирајте со нас да побарате враќање на пари или размена во рок од 7 дена по добивање на објектот. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците . Наплата или замена ќе биде испратена по приемот на врати објектот.

Подробности

специална функция:
Функцията Wifi, поддържа Can-гуми, поддръжка на 3G мрежи, Поддръжка на управление на волана колело, вграден високоговорител / микрофон
На езика на osd:
Vietnamese,Spanish,Portuguese,Danish,Indonesia,Swedish,Japanese,Czech,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Welsh,French,Thai,Malay,German,Dutch,Filipino,Irish,Hebrew,Italian,Russian,Китайски (Традиционен), Китайски (Опростен), Английски
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, WMA, Mp3, Mp4
Din:
Двоен Din
ЦИГАНИ:
16 грама
Разделителна способност:
1024*600
специални характеристики:
Сензорен екран, вграден GPS, MP3 плейъри, зарядно устройство, Радио-тунер, мобилен телефон, Bluetooth
Размер На Дисплея:
9
Изходна Мощност:
4*45 Watts
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Името На Модела:
Android автомобилното радио GPS навигация
Интерфейс:
OEM
Максимална Външна Памет:
256 г
Размер На Елемента:
9 инча
Вид На Материала:
Добро качество
търговска марка:
ТОПНАВИ
ОВЕН:
1G
Тегло На Продукта:
4kg
Операционна Система:
Android
Напрежение:
12V
Предмет на:
Четириядрен Android 4.4 автомобилен GPS за Toyota Sienna 2011 2012 2013 2014
Размер На Елемента:
два Диана
специален:
double ways control for android IPOD (IOS)one way control(Standard)
ОВЕН:
DDR3 1 GB
Вътрешно пространство за съхранение на данни:
16 GB
Функция на DVD:
NO
Качество:
Нагоре
Двойна зона:
ДА
Максимален аудио изход:
45 W x 4, отличен звуков ефект
Гаранция:
1 година гаранция и доживотна поддръжка

Избор на купувачи

Idoing 2Din 7 Android6. 0 2G+32G волана интересите на Hyundai I30 автомобилен мултимедиен плейър, GPS навигация Bluetooth TV 3G WIFI Радио

750.21 -25 % BGN 563.00

ВИП : Ние може да ви помогне да плати за ДАНОК и ДДВ во подолу земји: Шпанија, Франција, Италија, Germenly, Netherland, Данска, Шведска, Велика Kindom, Ирска, Белгија, Финска, Португалија, Словенија, Австрија, Канада, Полска, Унгарија, чешка Република,Северна Ирска, Луксембург, Бугарија, Естонија, Грција, Литванија, Латвија, Романија, Словачка, Хрватска, Швајцарија, Норвешка...

YESSUN за Chevrolet Astra J 2008~2013 Android автомобилен GPS навигатор DVD-плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран

846.40 -15 % BGN 719.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Buick Excelle XT / GT / За Chevrolet Astra Ј 2008~2013Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

Lenvio RAM4GB+32GB Octa Core Android 8.0 кола DVD GPS навигация за Mazda 3 2010 2011 2012 in dash car стерео радио head unit 3G

1113.60 -39 % BGN 679.00

Lenvio RAM4 GB+32 GB Octa Core Андроид 8.0 АВТОМОБИЛ DVD GPS Навигација За Mazda 3 2010 2011 2012 во цртичка автомобил стерео радио главата единица 3 GНови Пристигнување : Оперативен СИСТЕМ : Android 8.0RAM МЕМОРИЈА : 4 GB DDR3 / ROM : 32 GBРезолуција : 1024*600.Капацитивни Екран На ДопирПоддршка : На Navitel за руски клиенти и клиенти украинскиРешение : Rockchip Octa Core PX5 ,CortexA53Звучниот процесор : TDA7850Радио чип : 6686Клучни Карактеристики1.Чист андроид 8.0 оперативен СИСТЕМ ,тоа може да биде компатибилен со Google play,Youtube,Facebook,Twitter,Skype, Google map ,Yandex итн.2.Резолуцијата е HD 1024*600 капацитивни екран на допир.3...

Android4. 4 Quad Core Car DVD FM AM 7-инчов радио подкрепа, BT, 3G, WiFi, GPS, DVR DAB + OBDII ГУМИТЕ за B/MW/E39/X5/M5/E38/E53

BGN 674.24

Android4.4 7" Во Цртичка Автомобил DVD Плеер 1024*За Б 600 / MW / E39 / Х5 / М5 / E38 / E53 Со Wifi, GPS BT Радио Поддршка DAB+ 3 G TPMS DVRОбјектот спецификите· За Возило Брендови / Модел : B / MW· BMW Модел : M5· М5Година : 1999· Сместување : ВоDash· Екран Големина : 7"· Резолуција : 1024*600· OSD Language : англиски· Дигитален Медиа Формат : CD,DVDR / RW,DVDRAM меморија,, Видео CD,Mp3,Mp4,WMA,JPEG· Посебни Карактеристики : Bluetooth,Builtin GPS,Касета Плеер,CD Плеер,Полнач,FM Радио,Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,ТВ· ROM : 16 G· Макс Надворешната Меморија : 64 G· Јадра : Quad Core· Име на модел : DGS7957 T· Item Тежина : 4 кг· Материјал Тип : ABS· Напон : 12 V· Од Моќ : 4*45 W· Посебна Карактеристика : Wifi Функција· Интерфејс : USB· RAM МЕМОРИЈА : 1 G· ПРОЦЕСОР : AC8327 Quad Core, 1.01.2 GHz· Оперативен Систем : Android 4.4.4· Предмет тип : за б / mw 5 серија· Одговара за : За б / mw e39 e53 5 серија· Сместување : Во цртичка· OSD language : Многу видови јазик menu (мени) факултативниот· Посебни Карактеристики : DVD плеер / Радио тјунер / Капацитивни екран / Bluetooth / TV / Builtin GPS· Безжичен интернет : Вграден Wi Fi Поддршка 3 G· Место на Потекло : Guang Dong,Копното· Автомобил Производител : за Б / MWAndroid4.4 7" Во Цртичка Автомобил DVD Плеер 1024*За Б 600 / MW / E39 / Х5 / М5 / E38 / E53 Со Wifi, GPS BT Радио Поддршка DAB+ 3 G TPMS DVRНови Пристигнување Андроид Главата Единица* Оперативен СИСТЕМ : Android 4.4* ПРОЦЕСОР : Quad Core* Меморија : RAM меморија 1 GB + 16 GB ROM* Дисплеј : Дигитални 1024*600 / Multitouch* UI : Единствен ИНТЕРФЕЈС ДизајнКлучни Карактеристики : * 3 S Брз Boot Брз го подигнете во текот на 48 часа долго спиење време* Прикажување на екранот лесно е поврзан со вашиот i Phone и Андроид Телефон (преку USB или Wi Fi)* Се игра на музика од i Pod / i Phone & полнење преку USB кабел за поддршка на сите i Phone / i Pod* Поддршка за да се поврзете и да работат со DAB+ / DVR / TPMS / DTV / OBDIIФункцијата се Вклучени : FM / AM Радио + RDS + GPS + Bluetooth + Мултимедијални(USB / SD) + ПОМОШЕН во + i Pod / i Phone + Прикажување на Екранот + Вграден Wi Fi+DVDМултиподдржан од : DAB+, DVR, TPMS, Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, OBDII, Задна Камера, Надворешен Микрофон..ОДГОВАРА ЗАЗа 5E39 Х5E53За 5 Серија E39(19962001)За 5 Серија E39(20022003)За Х5 E53 Серија(20002001)За Х5 E53 Серија(20022007)Општи ИнформацииОперативен СистемАндроид 4.4.4ПРОЦЕСОРОТ & ФреквенцијаQuad Core, 1.01.2 GHz AC8327(На IC е Specialy развиена за Автомобил DVD)RAM меморијаНПД 3 1 GNand Флеш МеморијаИзградена во 16 GBMenu(OSD) ЈазициРуски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови)Стандардни КарактеристикиGPS Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + Огледало Линк + USB / SD+ ПОМОШЕН+Поддршка IPODДополнителна ОпремаTPMS;3 G Dongle; DVR;Задна Камера; ДИГИТАЛНАT2 / ДИГИТАЛНАT MPEG4 / ISDBT Дигитална ТВ Кутија итн...

YESSUN за KIA Forte / Cerato 2008~2012 Android автомобилен GPS навигатор DVD-плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран

739.20 -15 % BGN 628.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За KIA Forte / Cerato 2008~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

YESSUN Android Радио кола DVD плейър за Renault Megane 2009~ стерео Радио мултимедия, GPS навигация Bluetooth AM / FM

940.80 -15 % BGN 800.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Рено Megane 2009~2016 ГодинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

Авто DVD плейър Wince Система за Hyundai Elantra 2012~ 8-инчов авто стерео радио GPS навигация, мултимедия Аудио Видео

512.00 -15 % BGN 435.00

Автомобил DVD Плеер на Медиуми Систем за Навигација За Hyundai Elantra 20122016 8 Инчен Autoradio Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерТРЕПНЕ 6.0 Кортекс A11 dualcore | RAM меморија SAMSUNG DDR3 256 MHz | GPS MT3328| 800*480 | 45 W*4 HIFIBluetooth | Музика | Радио ТВ | i Pod | Воланот Контрола | DVD ПЛЕЕРPlug and Play Инсталација! Содржи Сите Потребни Accessaries & Жици & Инсталација Колекции! Нема потреба намали било жица...

Android 8.0 Octa Core 10.1 кола DVD мултимедия, GPS за Opel Astra J 2011-2014 2013 с Радио 4GB RAM, Bluetooth, WIFI 32GB ROM

BGN 744.80

Андроид 8.0 Octa Core 10.1" Автомобил DVD Мултимедијални GPS за "Опел" Astra J 20112014 2013 Со Радио 4 GB RAM меморија, Bluetooth, WIFI 32 GB ROMAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Хардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

7-инчов восьмиядерный Android 8.0 4G RAM 32G ROM 2din кола dvd плейър GPS за Toyota Tundra Sequoia стерео Радио камера DVR RDS BT

BGN 518.38

7 Инчен Octa Core Андроид 8.0 4 G RAM меморија 32 G ROM 2din автомобил dvd GPS играч За Toyota, Тундра Sequoia Стерео Радио камера DVR RDS BTОпис на производот : Брзо Подигање време(2nd time) : околу 10ти повеќето функции може да се спореди со вашиот паметен телефон Усвојување на најновите Андроид 8.0 Слез ПРОЦЕСОРОТ : CortexA53 8 Основни Rockchip PX5 4 GB RAM, 32 GB ROM 32 G Nand Меморија Капацитивни Екран на Допир за Радио, RDS, Bluetooth, DVD,SD, USB, КАМВО, ПОМОШЕН Воланот Контрола Огледало Линк за i Phone и Android паметен Телефон сурфање на Интернет преку 3 G / 4 G или Wi Fi поддршка на Google онлајн Navi и Android мапи Navi 7 Панел Светлина Бои и преку RGB Комбинација Живо Позадина, DIY Позадина Андроид 8.0 Слез 7" Најновите Андроид Автомобил DVD Систем на Оваа единица ќе одговара на следните модели на автомобили : За Toyota, Тундра 20072013 За Тојота Sequoia 20082015 Ако автомобилот има JBL ЗАСИЛУВАЧ,plz цел на canbкутија заедно : Ако не можете да потврдите компатибилност! Ве молиме да земете во оригиналниот радио да се земе ни да се потврди! Па, како да се избегнат грешки! Совети : ве Молиме проверете ја вашата табла големина и бидете сигурни дека вашиот автомобил на контролната табла е иста како и на табла слика во нашата понуда пред наддавање...

ChoGath 10,2 инчов Android 6.0 автомобилен GPS за Mazda CX5 CX-5 2013 2014 2015 с огледално връзка Радио Navi WIFI auto radio No DVD

360.00 -10 % BGN 324.00

Систем : Чист Андроид 6.0Android sdk верзија:23Builtin GPS навигацијаsygic,поддршка 3 D дигитална навигација со мапиОперативен СИСТЕМ : 7.0.0ПРОЦЕСОРОТ QuadCore Allwinner A33Графичкиот процесор Renderder:Mail400 MP2Графичкиот процесор верзија:Open GL ES 2.0Екран : Висока Дефиниција Дигитални Капацитивни ЕкранРезолуција : 1024*600RAM меморија Простор : 1 GBМеморија : 16 GBПоддршка Засилувач FR / FL / RR / РЛ 4Канал Subwoofer Аудио ИзлезЗвук Еквилајзер : СТАНДАРД,ПОП,РОК,КЛАСИЧНА, ЏЕЗ,CUSTOMМени Јазици : Англиски / Шпански / Француски / Германски / Португалски / Италијански / Руски / Турски / Норвешки / ЈапонскиВидео Формати : Поддршка MPEG1 / 2 / 4,H264,RMVB,Div X..сите Андроид видеа, мрежа mediaplaying, 1080 P видеоАудио Формати : Поддршка за MP3,WMA,WAV,AC3,OGG,FLAC и слично,и со мрежа аудио репродукцијата.Слика Формати : Поддршка JPEG, BMP, PNG,TIFF итн.РАДИО : FM / AM RDSDVR : Поддршка за USB DVR поврзетеВо ЖИВО : Поддршка Тв КУТИЈАФабрика Поставување на лозинка : 1617Прикажување на екранот : даsteeling тркала контрола : даGoogle play : даПакетот вклучува : 1x Car GPS Навигација1x GPS антена1x Power жица1x RCA кабел1.ДОМАШНА СТРАНИЦА2.Радио(FM / AM) RDS3...

Yessun за Fiat Linea / Punto 2007~2012 Android Multimedia Player System Car Radio Стерео GPS Navigation Audio Video

907.20 -15 % BGN 771.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Fiat Linea / Punto 2007~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

Кола на облегалката за глава DVD плейър Pupug Gery универсален цифров екран светкавица авто монитор USB TV FM играта IR дистанционно управление няма слушалки

BGN 302.21

7" Црн Автомобил потпирачи за глава Следи Поддршка USB, SDHD Дигитален Екран, Dual Автомобил DVD Плеер со далечински управувач+2 IR Безжични Слушалки * Двоен Екран, потпирачи за глава Перница Следење* MS / MMC / SD 3во1 картичка читање функција* Поддршка IR FM предавателот* Поддршка за 32битна игра* Се игра исти или различни филмови во исто времеAnswer : ___________________________ Note : 1.Сите димензии се мери со рака,може да се 13cm deciations,се надевам дека ќе се разбере.2.Бои : Црна, Сива, Беж(Ако сте треба Црна / Беж,ве молиме контактирајте со насИзградена во FM Предавателот : што може да се поврзуваат безжично со oringinal автомобил FM радио и уживајте во teh звук кутија ефект преку звучниците на автомобилот.Вграден IR Предавател : кој поддршка на A / B канал безжична IR приклучок за Слушалки.Изградена во Говорници : Репродукција на аудио директно од единицата.Изградена во Слушалки портаВметнете ја headphone во порт и може да уживате во вашиот свет.AV надвор функција : поддршка поврзување на ТВ кутија / headunit / сите AV излез извори.Различни од звук од избори : со вграден IR предавател за FM предавателот и зборува, евентуалниот избор на забава, се неограничени.Поддржува 32 бита игриИ можете да уживате во вашето патување...

Liandlee Car Multimedia Player NAVI Car Radio Стерео GPS за BMW 1 Series E87 E88 E81 E82 2004~2013 навигация сензорен екран

1000.00 -28 % BGN 720.00

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 1 Series E87 E88 E81 E82 2004~2013 Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаLiandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 1 Series E87 E88 E81 E82 2004~2013 Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација со Екран на ДопирNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.1...

Liislee Android Car стерео Bluetooth GPS навигация плейър за Honda CIVIC Multimedia Audio Video Radio Multi-Touch Screen

666.72 -15 % BGN 567.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За Хонда ГРАЃАНСКО Право Рака Возење 2006~2011 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

TOPNAVI 2G+32GB Android 7.1 Car PC Media Center Audio Player, за KIA Cerato 2007- стерео GPS навигация Octa Core MP3 2Din

BGN 622.80

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

170-градусов широкоъгълен интелигентен 2,5 LCD-инфрачервено нощно виждане 1080P HD автомобилен видеорекордер DVRs Data Recorder Dash Cam Camera един dashcam

31.68 -21 % BGN 25.00

170степен Широк Агол Интелигентни Е 2.5" LCD Инфраред Ноќ Визија 1080 P HD Автомобил DVR DVRs Податоци Рекордер Цртичка Cam Камера DashcamОписи Оваа Цртичка Камера ЛЕСНО Месеци До Вашиот Постоечки ЗадниView Огледало Во Само Секунди! Работи само како редовна ЗаднитеПогледнете во Огледало, и има 1080 P HD Камера за снимање, што е во патот напред! 2.5 инчен LCD екран ви овозможува да ја прилагодите камерата агол лесно во реално време, и може да биде исклучена додека возите да се избегнат одвраќање...

10.25 Android Autoradio Car Стерео GPS Sat Nav главното устройство за BMW X5 E70 X6 E71 E72 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

BGN 1118.40

Компатибилен Возила : за БМВ Х5 E70 X6 E71 E72 20072014 Внимание : ве молиме кажете ни за вашиот автомобил е оригиналот мултимедијални големина на екранот (6.5 инчи или 8.8 инчен") и дали вашиот автомобил има ПОМОШЕН пристаништето пред цел...

Liislee Car Android Multimedia For Benz A / B / CLA / GLA без AUX-стерео Радио БТ WIFI CD DVD плейър GPS навигационна система

1008.00 -15 % BGN 857.00

Автомобил Андроид МултимедијалниЗа Мерцедес Бенц A / B / CLA / GLA 2013~2014 без ПОМОШЕНАндроид 5.1 OS | 1.6 GHz Quad Core | 600 Mhz Мали400 MP4 GPU | 28nm HKMGRAM DDR3 1 GB | 16 GB се Применуваат со голема брзина| 1024*600 | 800*480Радио | BT | TV | FM | RDS | GPS | МОЖЕ да АВТОБУС | Wifi | 3 GДве USB2.0 пристаништа | Задна Камера за Полнач | Воланот КонтролаЗа Резервни Мултимедијални Главата Единица Вратете ги Оригиналните Фабрички Главата ЕдиницаЗа Автомобилот Фабричките Главата Единица без DVD или Navi Екранот за Да Бидат ЗаменетиОригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно...

2 Din Android 6.0 Quad Core HD 1024*600 кола DVD плейър за Ford Focus, Mondeo, S-Max Cmax Galaxy car Audio Radio Стерео Head Unit

417.54 -20 % BGN 334.00

2017 Нова Универзална Двојно 2 din 100% Чист Андроид 6.0 Автомобил PC Таблет 2 Din GPS Навигација со Автомобил Стерео Аудио Видео Плеер Во цртичка е Радио за Автомобил Со Вграденво Слободни 3 D GPS Навигација Карта +Bluetooth за Handsfree Callings Музика+FM AM / RDS Радио+Allwinner R16 Quadcore 1 GHZ +USB, SDПОМОШЕН +7'' HD Капацитивни Екран на Допир ве Молиме имајте во предвид дека таа има две бои : и да , можете да изберете да се сакаат боја ! Универзална Canbи Надворешен микрофон БЕСПЛАТНО !!! Како нашите подарок !!! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Дали автомобил dvd поддршка Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА ? A : да ,нашиот автомобил dvd поддршка ДИГИТАЛНАТ, ISDBТ ...

Eunavi Универсален Двоен 2 Din Dvd Плейър 6,2 Инчов Стерео Радио Главното Устройство Gps Навигация Cd Mp3 Usb Bluetooth Swc

304.80 -19 % BGN 247.00

Топло совети : ве Молиме проверете пакет пред приемот, потврди пакет непроменети, а потоа пријавете се.Опис : 6.2инчен дигитален екран осетлив на допир 2 DIN универзален Автомобил DVD / VCD / MP3 / CD PlayerРадио (AM / FM) Тјунер Вграден USB Port / Micro SD Слот / Support Функцијата Bluetooth / BuiltIn GPS Навигациски Систем.Внимание : ве Молиме проверете димензија на оваа единица пред купување,и ние само се обезбеди универзален ISO кабелСпецификации : Општо : ISO 2 DIN големинаОперативен СИСТЕМ : Трепне 6.0ПРОЦЕСОРОТ : Mstar 2531 ARN CortexA7 800 MHzRAM МЕМОРИЈА : DDR3 256 MBАудио излез : 4*45 W maxЕкран Резолуција : 800*480Екран : Големина На Екранот : 6.2Инчен Дигитален ЕкранРезолуција : 800*480(WVGA)Resistive Touch ScreenНАШАТА УСЛУГА : ① Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно време, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .② Ве Молиме да ни даде шанса да ви послужи, не отвори спор , Спор е управувани од страна на платформа, платформата не е професионална, таа не може да ги реши вашите основни проблеми, верувајте ни, кога ќе имаш проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, имаме професионален тим да го реши проблемот за вас .③ На fterпродажба гаранција : БР.1 : 1 година гарантен рокНЕМА 2 : Примено 2 години може да биде продолжена гаранција (платени опционално)Логистика известување : Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса, Далечински доплата или царинските задоцнување...

Авто монитор, DVD плеър за Toyota Universal RAV4 COROLLA, VIOS HILUX Terios Land Cruiser 100 PRADO 4RUNNER DVR Bluetooth задната камера

BGN 287.98

стерео доаѓа со додатоци како на сликата на додатоци покажува, ако потреби други wire кабел или додатоци за инсталирање ,тогаш ќе треба да се купи одделно.Ако ние испрати од Кина преку DHL ,ние обично изјавуваат 80и означете "автомобил dvd palyer" на пакет за да се избегне и да се намали царинските давачки.Ако постои царински даноци,купувачите треба да платат за тоа.Ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се направи нарачка.

2 din Android 7.1 кола dvd плейър gps за Toyota Camry 2007 2008 2009 2010 2011 в тире 2 din 1024*600 автомобилното радио gps видео

375.84 -5 % BGN 357.00

2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota Camry 2007 2008 2009 2010 2011 во цртичка 2 din 1024*600 е радио за автомобил gps видео• Оперативен СИСТЕМ : Android 7.1...

Liislee за BMW 3 E46 318 320 M3 стерео Радио 3G Canbus DVD плейър GPS карта за навигация 1080P HD екранната система на оригинален дизайн на НСА

608.00 -19 % BGN 492.00

Автомобил Стерео Радио DVD GPS Навигација 1080 P HD Екран СистемОваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : За BMW Серија 3 E46 1998~2001 година со Стариот 17Пински конекторЗа BMW Серија 3 E46 2002~2006 година со нови 40Пински конекторЗа BMW M3 1998~2006 година и За BMW E46 3er 318 320 325За Rover 75 1999~2004 година и За MG З.Т...

4GB RAM Octa Core 2 din 8 Android 8.0 Car DVD GPS за Honda City 2014 2015 с радио и GPS 4G WIFI, Bluetooth, USB Mirror-link

BGN 699.20

4 GB RAM Octa Core 2 din 8" Андроид 8.0 Автомобил DVD GPS за Хонда Град 2014 2015 Година Со Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth USB ОгледалолинкХардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Octa Core 4GB RAM Android 8.0 Car DVD GPS Navigation Multimedia Player Car Stereo за Toyota Avalon 2008-2010 Radio Headunit

592.00 -16 % BGN 497.00

KUNFINE Octa Core 4 GB RAMAndroid 8.0 Автомобил DVD GPS Навигација Мултимедијален Плеер Стерео во Автомобил за Тојота Авалон 2008 2009 2010 Радио Headunit со 3 G WIFIПогоден За Автомобил : За Тојота Авалон 2008 2009 2010 CANB( вклучувајќи го и ) : Поддршка на оригиналниот GPS функција и моќ засилувач.Предности:1...

YESSUN Android Радио кола DVD плейър за Fiat Viggio 2012~2015 стерео радио мултимедия GPS навигация с Wi-Fi Bluetooth AM / FM

750.40 -15 % BGN 638.00

За Fiat Viggio 2012~2015 Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За Fiat Viggio 2012~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

Topnavi 7' Android 6.0 Car GPS Navigation for Benz E Class 2010-мултимедиен плеър, стерео няма DVD 1g + 16G капацитивен чувствителен на допир екран

BGN 729.60

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.И не ја вашата оригинална автомобил има засилувач функција?Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.