• Новинка
За Nissan Bluebird 2015~2017 LiisLee автомобилен мултимедиен телевизор DVD GPS аудио Hi-Fi стерео радио оригинален стил навигация NAVI

За Nissan Bluebird 2015~2017 LiisLee автомобилен мултимедиен телевизор DVD GPS аудио Hi-Fi стерео радио оригинален стил навигация NAVI

резултат:
BGN 421.12
BGN 396.00 -6 %

Брой продукти
Налично

За Nissan Bluebird 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА
За Nissan Bluebird 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.
За избирање јазик :
ПРОЦЕСОР : Quad-Core
внатрешна меморија 4 GB DDR3
Оперативен СИСТЕМ Андроид
MEDIO
Музика формат MP3/WMA/AAC/RM/LFAC и така така
видео формат "MPEG-1/2/4/H264/H263/VC1/RVRMVB/Div X/Sorenson Искра/Искри/VP8/AVS Поток"
фото формат JPG/BMP/JEPG/GIF/PNG
Радио FM : 76.0 MHz-108.0 MHz
СУМ : 522 KHz-1620 KHz
Vidio излез спектар 1.0 V-1.2 V(75Ω)
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
Тест Напон 13.8 V
Максимална излезна моќност 4*45 W
Vidio излез спектар 1.0 V-1.2 V
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
GPS
Оперативен систем Андроид
Поддршка на Мапата Андроид СТАН Мапа
Главната Frenqency 1.6 GHz
Мапата Решение 1024 Up
WIFI
Напојување Vcc_3.3 V
Suppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B/g/n компатибилен WLAN
Интерфејс тип USB2.0
Фреквенција 2.4-2.484 GHz
Модулација OFDM/DBPSK/DQPSK/CCK
RF Моќ 15d BM
•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допир
повеќе појасна 1024*600p да се прикаже
•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP
•Вграден WIFI
•GPS средно планета навигација
•Изградена-во FM/AM Радио
•Поддршка за USB и SD Читач на картички
•ТВ, PAL/NTSC/SECAM Систем Компатибилен (Изборен)
•MP3/MP4/AVI/ASF/JPG/WMA
•Поддршка за Rear View Camera
•Електронски Анти-Шок Заштита
•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез
•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата
•AV влез/излез (вклучувајќи обратна текст)
•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен
•Меѓусебно Контрола на Android и i OS
По желба :
• RDS
• ДИГИТАЛНА-T Дигитална ТВ
• ISDB-T Дигитална ТВ во Врска со Плаќање :
Како да се плати :
https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_US
Можете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.
Начин На Плаќање :
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачите.
Се врати и Гаранција :
Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи.
Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Купувачот Трошоци враќање превозот цена.
Повратни информации :
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.

Подробности

специална функция:
Управление На Волана Подкрепа,Can-Bus Подкрепа,Функцията Wifi
На езика на osd:
Опростен Китайски, Испански, Турски, Български, Руски, Китайски (Традиционен), Финландски, Арабски, Френски, Немски, Английски, Португалски, Тайландски
Формат На Цифрови Носители:
Mp3, JPEG, DVD-RAM, Mp4, CD, Video CD, WMA
Din:
Двоен Din
ЦУРу-Година:
2015
Операционна Система:
Android
ЦИГАНИ:
16 грама
специални характеристики:
Bluetooth, сензорен екран, мобилни телефони, MP3 плейъри, CD плейър, вграден GPS, Радио тунер
Напрежение:
12V
Тегло На Продукта:
5.4kg
За Марки Автомобили / Модели:
Нисан
ОВЕН:
1G
Разделителна способност:
1024*800
Името На Модела:
За Nissan Bluebird 2015~2017
Размер На Дисплея:
8
Вид На Материала:
събрание
Изходна Мощност:
40
Модел На Nissan:
ЦУРу
Интерфейс:
оригинал
търговска марка:
Лиисли
Размер На Елемента:
35см * 26см * 20 cm
Максимална Външна Памет:
64 грама

Избор на купувачи

Octa Core, 4G RAM, 32G ROM, Android 8.0 автомобилна GPS навигационна система DVD-плейър Авто радио стерео аудио видео носители за Audi A3

BGN 639.84

Применливи Автомобил и Година : За Ауди А3(20032012)(7инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Чист Android 5.1.1 система кола DVD GPS навигационна система, стерео мултимедиен плейър радио за Toyota Corolla 2014-2015

BGN 478.40

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Toyota Е Корола 20142015Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Liislee Android автомобилната навигация GPS за Kia Sportage 2015~2017 аудио видео стерео Радио мултимедия HD сензорен екран плейър

766.40 -18 % BGN 628.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Kia Sportage 2015~2017 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

4GB RAM Octa Core 10.1 Android 8.0 кола DVD плейър за VW Volkswagen Tiguan радио GPS 4G WIFI, Bluetooth, USB DVR Mirror-link

BGN 752.00

4 GB RAM Octa Core 10.1" Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Tiguan 2016 Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth USB DVR ОгледалолинкAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Хардвер Параметри : Андроид 8.0 OS, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Topnavi 6.95 Quad Core Android 6.0 Car DVD Multimedia Player for Toyota Universal Autoradio GPS Navigation Audio Stereo

BGN 463.97

Топ 6.95" Quad Core Андроид 4.4.4 Автомобил Dvd Плеер За Тојота Универзална Со 16 GB Flash Огледало Линк GPS Мапата Бесплатен ПревозотЗабелешка : модулот е Андроид 4.4,quad core,16 GB flash,800*480 резолуција,со огледало линк функција!Wifi е buitво.Подарок : Map е внатрешно на машина,па ние не ќе ви испрати sdкартичката.Обратна Камерата / 3 во 1 универзален телефон usbкабел / автомобил полнач,ќе испрати еден по случаен избор,ви благодарам.По желба : 1.3 G dongle : 30usdhttp : / / www.aliexpress.com / store / product / USBSTICKSIMModem72 MBPS3 GWirelessUSBDongleTFCardReaderAdapter / 1260460_32243823434.html2.OBD ELM 327 : 25usdhttp : / / www.aliexpress.com / store / product / 2014TopProfessionalELM327v15InterfaceBluetoothOBD2AutoScannerToolAdapterTORQUEANDROIDFree / 1260460_32243322113.html3.Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА : 45(Ако сакате видео излез,треба да го додадете на тоа!)Радио тјунер : TEF 6624Поддржани возило : Тојота УниверзалнаСекој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

4GB RAM Octa Core 8 Android 8.0 кола DVD плейър за Skoda Octavia 2014 2015 с радио и GPS 4G WIFI Bluetooth Mirror-link

BGN 744.00

4 GB RAM Octa Core 8" Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер за "Шкода" Octavia 2014 2015 2016 Година Со Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth ОгледалолинкХардвер Параметри : Андроид 8.0 OS, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Liandlee автомобилен мултимедиен плеър NAVI за Mercedes Benz C Class MB W205 2014~2018 автомобилна стерео радио GPS навигация

1610.24 -28 % BGN 1159.00

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц C Класа MB W205 2014~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаLiandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За МерцедесБенц MB C Класа W205 2014~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.1...

9 инчов екран чист Android 5.1.1 кола DVD плейър GPS навигация радиосистема за Jeep Renegade

BGN 656.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Џип Renegade 2016 Година(9инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

На разположение на ANDROID 8.0 кола DVD плеър за Mercedes-Benz W209 W203 W168 M ML W463 Viano W639 Vito Vaneo 4G Wifi GPS BT Радио 4G RAM

442.00 -15 % BGN 376.00

Во Сток АНДРОИД 8.0 АВТОМОБИЛ DVD ПЛЕЕР За МерцедесБенц W209 W203 W168 M ML W463 Viano W639 Вито Vaneo 4 G Wifi, GPS BT Радио 4 G RAM меморија Canb+ Пред видите camea DVR+8 GB SD картичка со мапата+Надворешен МикрофонДобра вест : за Да ги направиме нашите cusotmers автомобил подобро искористување...

2 DIN 6.2 сензорен екран за Daihatsu Terios Eco / Daihatsu Terios Wild /Perodua Наутика кола DVD плейър, GPS BT Радио IPOD

332.56 -20 % BGN 266.00

За тојота 200*100mmНа OSD Јазици : Русија / English / Германија / Франција / италијански / шпански / Русија / Arabic / португалскиGps : Поддршка на Google map / IGO / NavitelСлободен GPS Мапата!!! Бесплатни 8 G картичка!!!Слободен камера!!!DVD+вграденвосајтот+8 G картичка слободни+ GPS Антена+USB кабел+далечински управувач+rear view camera+canb=398 USDАко Ви треба Аналогни ТВ ,Додадете 26$Ако ви треба DVR,Додадете 23$Ако ви треба DVBT1MPEG4,Додадете 59$Ако Ви треба ISDBT,Додадете 62$Внимание : ако овој објект испрати од САД склад, на предниот панел исто како што е подолу : Општи Информации оперативен Систем WINCE6.0 ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција 800 GHz Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски Стандардни Карактеристики DVD + GPS Navi + FM / AM Радио + RDS + Bluetooth + Мултимедијални + USB / SD + ПОМОШЕН Опционални Додатоци DVR(+$23); ДИГИТАЛНАT(+$59);ISDBT(+$61) Екран Прикажување на Дигитални Т Монитор 16 : 9, Резолуција 800*480 DVD Тип на Диск 12cm диск Компатибилни Cd DVDVideo, DVDАудио, DVD±R / RW, DVDROM; CDDA, CDR, CDRW; dvd, DVCD ги Собереш ХОП1200 XH (HITACHI) Декодирање на IC SunplSPHE8202 VGQ Мултимедијални 1000 P Видео пуштете Видео Поддршка Формат на avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H...

10.1-инчов екран чист Android 5.1.1 автомобилна GPS-навигационна радиосистема за Kia KX3

BGN 608.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Kia KX3 20142016(10.1инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Topnavi 6.2 авто DVD GPS за NISSAN Livina Car Radio Multimedia Audio Stereo in Dash, Wince System

BGN 336.14

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Производ Карактеристики : TFT Екран на ДопирHD екран 800*480ПРОЦЕСОРОТ : ARM11+ARM9 833 MHZ фреквенцијаПоддршка HD720 P,1080 P,RMVB видео,полн видео форматBuiltin GPS, Bluetooth,FMGPS мапата картичка одговараат на ТФкартичка.Поддршка воланот контролаПоддршка rearview камерата на текстUSB / ТФкартичка портаГлавното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалскиСпецификации : GPSОперативен Систем : Windows CE 6.0GPS Процесор : SF 2531GPS Картичка : ТФКартичкаПоддршка на Мапата : Kudo,PAPAGO,Sygic,IGOГласовни Навигација : ДаНадворешна Меморија : До 32 GB / ТФКартичкаКарактеристики : SD / USB Поддршка,Екран на Допир,FM Предавателот,Subwoofer Излез,Воланот Контрола,3 D Интерфејс,за i Pod,GPS,вградена BluetoothПриказ На Сооднос : 16 : 09Големина на екранот : 6.2 8 инчен (зависи модели на автомобили)Екран Резолуција : 800 x 480На OSD Јазици : англиски,италијански,француски,шпански,германски,португалскиМедиуми Тип : DVDR / RW,PDF,PNG,JPG,DIVX,RMVB,DVD,DVDRAM,Mp4,JPEG,WMA,Mp3,VCD,CD+R / RW,CDR / RW,CD,MPEG4,AVI,DVD+R / RWРадио Одговор пропусниот Опсег : СУМ : 522 KHz1620 KHz;FM : 87.5 MHz108 MHzЗасилувач & ИнтерфејсЗасилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина : 45 W x 4Далечинска Контрола : ДаКонектор Тип : 1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x / V НАДВОР, 1 x / V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER, 1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERAОпштиТип : 2 Din / 1 DINНето Тежина(kg) : 4Гаранција : 1 годинаОна што е во кутијата : Моќ кабел × 1,GPS антената × 1,8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1,упатството за Корисникот × 1,DVD домаќин × 1,Радио антена Адаптер X1 ,РКА кабел X 1Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Liislee автомобилната навигация GPS мултимедия Аудио Видео Multi Point Touch за BMW 3 series E90/E91/E92 WiIFi Радио Navi DVR

795.20 -16 % BGN 668.00

За BMW Серија 3 E90 / E91 / E92 е Радио за Автомобил Видео Андроид Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Navi Андроид 7.1.1 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

Liandlee Car Multimedia Player NAVI за Mini Convertible R57 2009~2017 Android system на DVD Car Radio Стерео GPS Map Navigation

1163.52 -28 % BGN 838.00

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мини Конвертибилна R57 2009~2017 Со Автомобил Стерео Радио GPS Навигација​Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мини Конвертибилна R57 2009~2017 Со Автомобил Стерео Радио GPS НавигацијаNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.●РК PX3 1.2 GHz●Капацитивни 8.8 инчен●Резолуција : 1280*480●2 x USB , 1x SD; Max suppprt 32 GB●Вграден во висока чувствителност GPS.●Bulitво WIFI,Поддршка 3 D Мапа●Поддршка Multi Touch.●Вграден во CanbПоддршка i Drive.●Поддршка Воланот Контрола.●Поддршка Оригинални автомобил информации.●GPS Звук е излез од Преден лев Звучник.●Multimedia Звук е излез од Оригиналниот автомобил јазик.●Биде компатибилен со оригинални екран 6.5 инчи.●Биде компатибилен со / Без Оптички влакна.●Биде компатибилен со / Без Оригинални Навигација●Поддршка Оригиналот на СИТЕ ФУНКЦИИ.●Поддршка Оригиналниот Радио.●Вграден Bluetooth и Поддршка Оригинални Bluetooth.●Поддршка idrive контрола на Android Мени.●Поддршка idrive контрола во оригинал Мени.●Поддршка Оригинални камера.●Поддршка Паркинг траекторијата / Радар.●Поддршка ПОМОШЕН Прекинувач автоматскиСе врати и Гаранција : Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи...

Чист Android 5.1.1 система кола DVD GPS навигационна система Авто Радио медии стерео аудио видео навигатор за Toyota Reiz 2013-2015

BGN 496.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Тојота Reiz 20132015Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Liislee Android Car GPS Навигация Navi player за BMW 5 / X5 / M5 / 7 / For Range For Rover Series Multimedia Audio Video Radio

719.52 -15 % BGN 612.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За BMW 5E39 / Х5E53 / М5 / 7E38 / За Range Rover 1994~2007 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

10,1 инчов екран чист Android 5.1.1 автомобилна GPS навигационна радиосистема Авторадио Авторадио за Jeep Cherokee 2015-

BGN 544.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Jeep Cherokee 20152016(10.1инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Android 8.0 Octa Core 10.1 кола DVD мултимедия, GPS за Skoda Superb 2015 с Радио 4GB RAM, Bluetooth, WIFI 32GB USB DVR ROM

BGN 764.80

Андроид 8.0 Octa Core 10.1" Автомобил DVD Мултимедијални GPS за "Шкода" Врвен 2015 2016 Година Со Радио 4 GB RAM меморија, Bluetooth, WIFI USB DVR 32 GB ROMAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Хардвер Параметри : Андроид 8.0 OS, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Liislee Android Car Navigation GPS за Honda Fit 2009~2011 HD сензорен екран стерео Аудио Видео мултимедиен плейър.

728.00 -18 % BGN 597.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Хонда Фит 2009~2011Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Новост 2017 година! 2din кола DVD GPS за Toyota Hilux VIOS Camry, Corolla Prado RAV4 Prado 2003 2005 2006 2007 2008 камера за задно виждане по избор

416.00 -20 % BGN 333.00

започнете Цена : $270.00 Цена : $270.00 Цена : $270.00 Цена : $302.00 Цена : $199.90 Цена : $299.00крајотСтандардната испорака систем е Android 4.2.2Бесплатен Превозот Чист Андроид 6.0 QuadCore 1.6 GHz Автомобил DVD Плеер За Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 GPS Радио Cortex A9Клучни Карактеристики1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.