• Новинка
Lenvio RAM4GB+32GB Octa Core Android 8.0 кола DVD GPS навигация за Mazda 3 2010 2011 2012 in dash car стерео радио head unit 3G

Lenvio RAM4GB+32GB Octa Core Android 8.0 кола DVD GPS навигация за Mazda 3 2010 2011 2012 in dash car стерео радио head unit 3G

резултат:
BGN 1113.60
BGN 679.00 -39 %

Брой продукти
Налично


Lenvio RAM4 GB+32 GB Octa Core Андроид 8.0 АВТОМОБИЛ DVD GPS Навигација За Mazda 3 2010 2011 2012 во цртичка автомобил стерео радио главата единица 3 G
Нови Пристигнување :
Оперативен СИСТЕМ : Android 8.0
RAM МЕМОРИЈА : 4 GB DDR3 / ROM : 32 GB
Резолуција : 1024*600.Капацитивни Екран На Допир
Поддршка : На Navitel за руски клиенти и клиенти украински
Решение : Rockchip Octa Core -PX5 ,Cortex-A53
Звучниот процесор : TDA7850
Радио чип : 6686
Клучни Карактеристики
1.Чист андроид 8.0 оперативен СИСТЕМ ,тоа може да биде компатибилен со Google play,Youtube,Facebook,Twitter,Skype, Google map ,Yandex итн.
2.Резолуцијата е HD 1024*600 капацитивни екран на допир.
3. Видео формат : Поддршка за HD 1080 P RMVB,MKV,MOV,WMV,AVI,MPG,Т со H. 264 формат и др. alomost сите формат е поддржан
4.Аудио формат : Поддршка Lossless музика, MP3,WMA,WAV,OGG,FLAC и сл.
5.Поддршка 3 G/4 G & WIFI ,WIFI е да се изгради во,Преку Телефон како Wifi топло Место ,тоа може да се поврзат со 3 G/4 G /жариште WIFI.можете да сурфате на Интернет насекаде(3 G /4 G dongle е задолжително, 4 G dongle само поддршка ZTE MF833 V)
6.Изгради-in GPS/Maps во автомобил DVD за слободни ,GPS антената како подарок
Ве молиме забелешка : повеќето од земјата мапата што ја имаме ,ако ние не го имаат на вашата земја мапата ,ние не ќе обезбеди мапа
7.Изградена во Огледало линк функција
8. OBD2 : Прозорец За Да се Дијагностицира Вашиот Автомобил Статус
Answer : ___________________________ Note : OBD2 не е вклучен. Треба, можете да го нарачате од опции ставка
9.Поврзете DVR КАМЕРА (изборен)
10.Вграден Bluetooth За мобилни hands-free ,што може да се направи телефонски повици/слушате музика/Download phone book( организира од А до Ш и лесно да пребарувате )
11. 12 видови на панел светлина, боја ,корисниците може да се избере боја со себе
12.Поддршка воланот контрола
13.Радио Приемот : FM / AM ,RDS е Достапна, DAB+(изборен)
14.Поддршка Изгради во Микрофонот и надворешен микрофон
15.Мулти OSD Languaes : англиски/ руски/ француски/ германски/ шпански/ италијански/ Arabic/ португалски/турски/Тајландски/полски/хебрејски итн.тоа може да поддржува повеќе од 60 видови на јазик
16.Изберете автомобил логото како ви се допаѓа.
Поддршка живеат трудови, позадини, DIY позадина од Галерија на Слики
17.Автомобил поддршка се прикаже : Автомобил обратна камерата на текст (прекинувач автоматски)
18.AV излез / влез : 2 Видео Излез , 4 аудио излезот се стави ,1 ПОД излез ,2 аудио влез ,1 видео влез ( Видео Излез е задолжително,стандард без ова ,ако ти треба ,те молиме кажи ни, кога ќе се направи ред)
Она што е во пакет :
1 PC * автомобил dvd( Buil во Мапата)
1 PC* GPS антената
1 PC* Power кабел / РКА кабел
3 PC* USB проширување кабел
1 PC* надворешен микрофон, како подарок
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Овој Андроид DVD не мора CD/DVD диск, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова пред да купите.
Одговара За MAZDA 3 2010-2012 година
Пред
UI интерфејс
Ве Молиме Имајте На Ум
1 .Русија : "Русија Експрес-SPSR" спедитор , и обично клиентот може да добиете Пакет рок од 15-40 работни дена,Вашата адреса за е решена да транзит време ,некои адреса треба само 12 дена ,Ако изберете Русија Експрес-SPSR ,ќе мора да плати повеќе трпение,бидејќи тоа е малку, полека!
Ако ви треба под итно, ве молиме изберете ЕМС.
2 : Прогласи Вредност и Име Ние обично опис на точка име "Автомобил Аудио" и прогласи "Фактура вредност 100 USD" на кутијата, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред. Answer : ___________________________ Note : трошоците за превозот не вклучуваат данок на ДДВ,вредноста додадете данок. на данокот треба да се плати од страна на купувачот.
3. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се направи нашата услуга подобро,ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга,не остави каков било спор или лоши повратни информации.

Подробности

Ядрото:
Осем Ядра
специална функция:
Функцията Wifi, поддръжка на 4G мрежи, поддръжка на Can-гуми,поддръжка на 3G мрежи,Поддръжка на управление на волана колело, вграден високоговорител / микрофон
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, WMA, Mp3, Mp4
На езика на osd:
Spanish,Portuguese,Japanese,Korean,Turkish,French,German,Italian,Hebrew,Russian,English
Размер На Елемента:
В тире android кола dvd gps мултимедия
търговска марка:
ЛЕНВИО
ЦИГАНИ:
32 г
Разделителна способност:
1024*600
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
3 години:
2010,2011,2012
специални характеристики:
Сензорен екран, вграден GPS, MP3 плейъри, зарядно устройство, Радио-тунер, мобилен телефон, Bluetooth, FM трансмитер
Изходна Мощност:
4*50 W
Размер На Дисплея:
9
За Марки Автомобили / Модели:
Мазда
Името На Модела:
6823
Модел На Mazda:
3
Интерфейс:
2 din радио dvd плейър gps
ОВЕН:
4G
Din:
Една Дъвка
Тегло На Продукта:
4kg
Операционна Система:
Android
Напрежение:
12V
Максимална Външна Памет:
1T
решение:
Rockchip Octa Core-PX5, Cortex-а a53
Приведитесь в действие система:
Android 8.0
Радио:
FM / AM /RDS / DAB+
Блютус:
A2DP И ТЕЛЕФОННА КНИГА
- рефлексен линк:
Етеричните играта
Управление на волана колело:
ДА
Настаняване:
Автомобилна Consol

Избор на купувачи

Liandlee автомобилен мултимедиен плеър NAVI за Mercedes Benz C Class MB W205 2014~2018 автомобилна стерео радио GPS навигация

1610.24 -28 % BGN 1159.00

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц C Класа MB W205 2014~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаLiandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За МерцедесБенц MB C Класа W205 2014~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.1...

Octa 8 Core 2GB RAM, Android 6.0 кола DVD за MITSUBISHI PAJERO V97 V93 2011 2012 2013 2014 2015 стерео Радио GPS

564.80 -17 % BGN 469.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : МИЦУБИШИ PAJERO V97 V93 2011 2012 2013 2014 2015 Ако вашата Оригинална автомобил без воланот Контрола и вашата оригинална е радио за автомобил жици дијаграм, секаде се одбележува со Предниот Лев+, Пред Лево , Пред правото+, Пред Десно или Задното Лево+, на Задното Лево,Заден Десен,Заден Десен+, Ако е така, тоа значи дека вашиот автомобил без canbВо спротивно ќе треба да плаќаат екстра цена за да се купи canbusКутија да се направи нашите уред работи со вашиот автомобил...

Liislee автомобилната навигация GPS мултимедия Аудио Видео Multi Point Touch за BMW 3 series E90/E91/E92 WiIFi Радио Navi DVR

795.20 -16 % BGN 668.00

За BMW Серија 3 E90 / E91 / E92 е Радио за Автомобил Видео Андроид Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Navi Андроид 7.1.1 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

Topnavi 6.2 авто DVD GPS за NISSAN Livina Car Radio Multimedia Audio Stereo in Dash, Wince System

BGN 336.14

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Производ Карактеристики : TFT Екран на ДопирHD екран 800*480ПРОЦЕСОРОТ : ARM11+ARM9 833 MHZ фреквенцијаПоддршка HD720 P,1080 P,RMVB видео,полн видео форматBuiltin GPS, Bluetooth,FMGPS мапата картичка одговараат на ТФкартичка.Поддршка воланот контролаПоддршка rearview камерата на текстUSB / ТФкартичка портаГлавното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалскиСпецификации : GPSОперативен Систем : Windows CE 6.0GPS Процесор : SF 2531GPS Картичка : ТФКартичкаПоддршка на Мапата : Kudo,PAPAGO,Sygic,IGOГласовни Навигација : ДаНадворешна Меморија : До 32 GB / ТФКартичкаКарактеристики : SD / USB Поддршка,Екран на Допир,FM Предавателот,Subwoofer Излез,Воланот Контрола,3 D Интерфејс,за i Pod,GPS,вградена BluetoothПриказ На Сооднос : 16 : 09Големина на екранот : 6.2 8 инчен (зависи модели на автомобили)Екран Резолуција : 800 x 480На OSD Јазици : англиски,италијански,француски,шпански,германски,португалскиМедиуми Тип : DVDR / RW,PDF,PNG,JPG,DIVX,RMVB,DVD,DVDRAM,Mp4,JPEG,WMA,Mp3,VCD,CD+R / RW,CDR / RW,CD,MPEG4,AVI,DVD+R / RWРадио Одговор пропусниот Опсег : СУМ : 522 KHz1620 KHz;FM : 87.5 MHz108 MHzЗасилувач & ИнтерфејсЗасилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина : 45 W x 4Далечинска Контрола : ДаКонектор Тип : 1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x / V НАДВОР, 1 x / V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER, 1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERAОпштиТип : 2 Din / 1 DINНето Тежина(kg) : 4Гаранција : 1 годинаОна што е во кутијата : Моќ кабел × 1,GPS антената × 1,8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1,упатството за Корисникот × 1,DVD домаќин × 1,Радио антена Адаптер X1 ,РКА кабел X 1Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Octa Core, 4G RAM, 32G ROM, Android 8.0 автомобилна GPS навигационна система DVD-плейър Авто радио стерео аудио видео носители за Audi A3

BGN 639.84

Применливи Автомобил и Година : За Ауди А3(20032012)(7инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Liislee за Nissan Juke 2004~2017 Android автомобилната навигация GPS, аудио-видео стерео Радио мултимедия HD сензорен екран плейър.

720.00 -18 % BGN 590.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Nissan Juke 2004~2017Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Чист Android 5.1.1 система кола DVD GPS навигационна система Авто Радио медии стерео аудио видео навигатор за Toyota Reiz 2013-2015

BGN 496.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Тојота Reiz 20132015Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Liislee Android Car Navigation GPS за Chevrolet Cobalt 2012~2017 аудио видео стерео Радио мултимедия HD сензорен екран плейър.

748.80 -18 % BGN 614.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Chevrolet Кобалт Резулатати / Onix 2012~2017 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liandlee Car Multimedia Player NAVI Car Radio Стерео GPS за BMW 1 Series E87 E88 E81 E82 2004~2013 навигация сензорен екран

1000.00 -28 % BGN 720.00

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 1 Series E87 E88 E81 E82 2004~2013 Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаLiandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 1 Series E87 E88 E81 E82 2004~2013 Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација со Екран на ДопирNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.1...

2 DIN 6.2 сензорен екран за Daihatsu Terios Eco / Daihatsu Terios Wild /Perodua Наутика кола DVD плейър, GPS BT Радио IPOD

332.56 -20 % BGN 266.00

За тојота 200*100mmНа OSD Јазици : Русија / English / Германија / Франција / италијански / шпански / Русија / Arabic / португалскиGps : Поддршка на Google map / IGO / NavitelСлободен GPS Мапата!!! Бесплатни 8 G картичка!!!Слободен камера!!!DVD+вграденвосајтот+8 G картичка слободни+ GPS Антена+USB кабел+далечински управувач+rear view camera+canb=398 USDАко Ви треба Аналогни ТВ ,Додадете 26$Ако ви треба DVR,Додадете 23$Ако ви треба DVBT1MPEG4,Додадете 59$Ако Ви треба ISDBT,Додадете 62$Внимание : ако овој објект испрати од САД склад, на предниот панел исто како што е подолу : Општи Информации оперативен Систем WINCE6.0 ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција 800 GHz Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски Стандардни Карактеристики DVD + GPS Navi + FM / AM Радио + RDS + Bluetooth + Мултимедијални + USB / SD + ПОМОШЕН Опционални Додатоци DVR(+$23); ДИГИТАЛНАT(+$59);ISDBT(+$61) Екран Прикажување на Дигитални Т Монитор 16 : 9, Резолуција 800*480 DVD Тип на Диск 12cm диск Компатибилни Cd DVDVideo, DVDАудио, DVD±R / RW, DVDROM; CDDA, CDR, CDRW; dvd, DVCD ги Собереш ХОП1200 XH (HITACHI) Декодирање на IC SunplSPHE8202 VGQ Мултимедијални 1000 P Видео пуштете Видео Поддршка Формат на avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H...

Yessun Car Navigation GPS за Opel Astra K ~2017 Android Audio Video HD Touch Screen Стерео Multimedia Player No CD / DVD

748.80 -15 % BGN 636.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За "Опел" Astra К 2016~2017Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Topnavi 8 авто DVD GPS за КИА K5 - автомобилно радио мултимедия аудио в стерео тире, система потрепване

BGN 386.38

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Производ Карактеристики : TFT Екран на ДопирHD екран 800*480ПРОЦЕСОРОТ : ARM11+ARM9 833 MHZ фреквенцијаПоддршка HD720 P,1080 P,RMVB видео,полн видео форматBuiltin GPS, Bluetooth,FMGPS мапата картичка одговараат на ТФкартичка.Поддршка воланот контролаПоддршка rearview камерата на текстUSB / ТФкартичка портаГлавното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалскиСпецификации : GPSОперативен Систем : Windows CE 6.0GPS Процесор : SF 2531GPS Картичка : ТФКартичкаПоддршка на Мапата : Kudo,PAPAGO,Sygic,IGOГласовни Навигација : ДаНадворешна Меморија : До 32 GB / ТФКартичкаКарактеристики : SD / USB Поддршка,Екран на Допир,FM Предавателот,Subwoofer Излез,Воланот Контрола,3 D Интерфејс,за i Pod,GPS,вградена BluetoothПриказ На Сооднос : 16 : 09Големина на екранот : 6.2 8 инчен (зависи модели на автомобили)Екран Резолуција : 800 x 480На OSD Јазици : англиски,италијански,француски,шпански,германски,португалскиМедиуми Тип : DVDR / RW,PDF,PNG,JPG,DIVX,RMVB,DVD,DVDRAM,Mp4,JPEG,WMA,Mp3,VCD,CD+R / RW,CDR / RW,CD,MPEG4,AVI,DVD+R / RWРадио Одговор пропусниот Опсег : СУМ : 522 KHz1620 KHz;FM : 87.5 MHz108 MHzЗасилувач & ИнтерфејсЗасилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина : 45 W x 4Далечинска Контрола : ДаКонектор Тип : 1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x / V НАДВОР, 1 x / V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER, 1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERAОпштиТип : 2 Din / 1 DINНето Тежина(kg) : 4Гаранција : 1 годинаОна што е во кутијата : Моќ кабел × 1,GPS антената × 1,8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1,упатството за Корисникот × 1,DVD домаќин × 1,Радио антена Адаптер X1 ,РКА кабел X 1Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Liislee за Peugeot 408 2007~2010 Android автомобилната навигация GPS, аудио-видео Радио HD сензорен екран стерео мултимедиен плеър.

748.80 -18 % BGN 614.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Peugeot 408 2007~2010 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Android4. 4 Quad Core Car DVD FM AM 7-инчов радио подкрепа, BT, 3G, WiFi, GPS, DVR DAB + OBDII ГУМИТЕ за B/MW/E39/X5/M5/E38/E53

BGN 674.24

Android4.4 7" Во Цртичка Автомобил DVD Плеер 1024*За Б 600 / MW / E39 / Х5 / М5 / E38 / E53 Со Wifi, GPS BT Радио Поддршка DAB+ 3 G TPMS DVRОбјектот спецификите· За Возило Брендови / Модел : B / MW· BMW Модел : M5· М5Година : 1999· Сместување : ВоDash· Екран Големина : 7"· Резолуција : 1024*600· OSD Language : англиски· Дигитален Медиа Формат : CD,DVDR / RW,DVDRAM меморија,, Видео CD,Mp3,Mp4,WMA,JPEG· Посебни Карактеристики : Bluetooth,Builtin GPS,Касета Плеер,CD Плеер,Полнач,FM Радио,Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,ТВ· ROM : 16 G· Макс Надворешната Меморија : 64 G· Јадра : Quad Core· Име на модел : DGS7957 T· Item Тежина : 4 кг· Материјал Тип : ABS· Напон : 12 V· Од Моќ : 4*45 W· Посебна Карактеристика : Wifi Функција· Интерфејс : USB· RAM МЕМОРИЈА : 1 G· ПРОЦЕСОР : AC8327 Quad Core, 1.01.2 GHz· Оперативен Систем : Android 4.4.4· Предмет тип : за б / mw 5 серија· Одговара за : За б / mw e39 e53 5 серија· Сместување : Во цртичка· OSD language : Многу видови јазик menu (мени) факултативниот· Посебни Карактеристики : DVD плеер / Радио тјунер / Капацитивни екран / Bluetooth / TV / Builtin GPS· Безжичен интернет : Вграден Wi Fi Поддршка 3 G· Место на Потекло : Guang Dong,Копното· Автомобил Производител : за Б / MWAndroid4.4 7" Во Цртичка Автомобил DVD Плеер 1024*За Б 600 / MW / E39 / Х5 / М5 / E38 / E53 Со Wifi, GPS BT Радио Поддршка DAB+ 3 G TPMS DVRНови Пристигнување Андроид Главата Единица* Оперативен СИСТЕМ : Android 4.4* ПРОЦЕСОР : Quad Core* Меморија : RAM меморија 1 GB + 16 GB ROM* Дисплеј : Дигитални 1024*600 / Multitouch* UI : Единствен ИНТЕРФЕЈС ДизајнКлучни Карактеристики : * 3 S Брз Boot Брз го подигнете во текот на 48 часа долго спиење време* Прикажување на екранот лесно е поврзан со вашиот i Phone и Андроид Телефон (преку USB или Wi Fi)* Се игра на музика од i Pod / i Phone & полнење преку USB кабел за поддршка на сите i Phone / i Pod* Поддршка за да се поврзете и да работат со DAB+ / DVR / TPMS / DTV / OBDIIФункцијата се Вклучени : FM / AM Радио + RDS + GPS + Bluetooth + Мултимедијални(USB / SD) + ПОМОШЕН во + i Pod / i Phone + Прикажување на Екранот + Вграден Wi Fi+DVDМултиподдржан од : DAB+, DVR, TPMS, Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, OBDII, Задна Камера, Надворешен Микрофон..ОДГОВАРА ЗАЗа 5E39 Х5E53За 5 Серија E39(19962001)За 5 Серија E39(20022003)За Х5 E53 Серија(20002001)За Х5 E53 Серија(20022007)Општи ИнформацииОперативен СистемАндроид 4.4.4ПРОЦЕСОРОТ & ФреквенцијаQuad Core, 1.01.2 GHz AC8327(На IC е Specialy развиена за Автомобил DVD)RAM меморијаНПД 3 1 GNand Флеш МеморијаИзградена во 16 GBMenu(OSD) ЈазициРуски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови)Стандардни КарактеристикиGPS Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + Огледало Линк + USB / SD+ ПОМОШЕН+Поддршка IPODДополнителна ОпремаTPMS;3 G Dongle; DVR;Задна Камера; ДИГИТАЛНАT2 / ДИГИТАЛНАT MPEG4 / ISDBT Дигитална ТВ Кутија итн...

Liislee Car Android Multimedia For Audi A1 8X 2010~2017 стерео видео Радио БТ WIFI CD DVD плейър GPS карта NAV навигационна система

779.20 -15 % BGN 662.00

Автомобил Андроид Мултимедијални За Ауди А1 8 X 2010~2017Андроид 5.1 OS | 1.6 GHz Quad Core | 600 Mhz Мали400 MP4 GPU | 28nm HKMGRAM DDR3 1 GB | 16 GB се Применуваат со голема брзина| 1024*600 | 800*480Радио | BT | TV | FM | RDS | GPS | МОЖЕ да АВТОБУС | Wifi | 3 GДве USB2.0 пристаништа | Задна Камера за Полнач | Воланот КонтролаЗа Резервни Мултимедијални Главата Единица Вратете ги Оригиналните Фабрички Главата ЕдиницаЗа Автомобилот Фабричките Главата Единица без DVD или Navi Екранот за Да Бидат ЗаменетиОригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно...

Android 7.1 система кола DVD GPS навигационна система media player стерео аудио видео система за Toyota Vios Yaris седан 2014 2015

BGN 540.80

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Тојота Vios Yaris Седан 2014 Година 2015 ГодинаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.