• Новинка
Octa Core 4GB RAM Android 8.0 Car DVD GPS Navigation Multimedia Player Car Stereo за Toyota Avalon 2008-2010 Radio Headunit

Octa Core 4GB RAM Android 8.0 Car DVD GPS Navigation Multimedia Player Car Stereo за Toyota Avalon 2008-2010 Radio Headunit

резултат:
BGN 592.00
BGN 497.00 -16 %

Брой продукти
Налично


KUNFINE Octa Core 4 GB RAM-Android 8.0 Автомобил DVD GPS Навигација Мултимедијален Плеер Стерео во Автомобил за Тојота Авалон 2008 2009 2010 Радио Headunit со 3 G WIFI
Погоден За Автомобил :
За Тојота Авалон 2008 2009 2010 CANBUS ( вклучувајќи го и ) : Поддршка на оригиналниот GPS функција и моќ засилувач.
Предности:
1. Автомобилот DVD Плеер поддржува 3 G/Wifi и Bluetooth : Можете да уживате Онлајн Забава (поддршка на онлајн видео(HD), ТЕЛЕВИЗИЈА, филм, музика, радио, You Tube, Yahoo, MSN..) и Интернет Комуникација (Веб Разговор, Твитер, Лице книга, Google+, Gtalk, Gmail и други услуги), сурфање на интернет и види видео на ова возило мултимедијален плеер , да ви даде повеќе да се забавуваат кога ќе возење .
2. GPS навигација поддржува ГЛАСОВНИ ПРАШУВА : Што ќе приложите 8 G SD картичка со најновата мапа на вашата земја. Со гласовна навигација, вие никогаш не ќе бидат изгубени на патување, донесе сигурност за вас и за вашето семејство.
3. 2 G RAM меморија Octa Core Андроид 6.0 Автомобил Стерео : голема меморија направи најновите андроид систем мазна и стабилна. Ова е радио за автомобил поддржува дигитални ТВ, Автомобил rear view camera,DVR,OBD,DAB кутија..Повеќе изборни функции ви даде подобро искуство .
4. Mirrorlink е вграден во возилото мултимедијален плеер : ќе може да работи со мобилни Апликации на екранот на главата единици со безжична конекција, поудобно
5. Автомобилот DVD единица е Plug and Play : уредот ќе дојде со сите потребни кабли, тоа е лесно да се инсталира и не треба да се намали кабли , и поддршка од 1 година гаранција.
Систем и Хардвер Параметри :
Оперативен СИСТЕМ Андроид 8.0 Систем ПРОЦЕСОРОТ Rockchip PX5 ,Cortex-A53, Octa-Core РАМ SAMSUNG DDR3 4 G Flansh 32 GB Радио NXP 6686 S SIRF III GPS Екран Осетлив и мулти-екран на допир Видео Декодер 1080 P HW WIFI Изграден во DVR USB Камера (PC Стандард) TFT вози IC Rockchip PX5 Loader SHINNY Д-28 HX-PWW-53 X ги Собереш HITACHI 1200 HX Мотор MABUCHI Amplifer IC TDA 7851 DVD декодер IC Sunplus 8202 VGQ Екран Hanstar Екран Напојување 4*50 W Bluetooth 7 OC-MD-705(2 DIN) GOC-MD-6202 A(1 DIN)
Мулти-медиа Параметри :
1. Музика Формат : MP3、WMA、AAC、РМ、LFAC итн.
2. Видео Формат : MPEG-1/2/4、H264、H263、VC1、RV、RMVB、Div X、Sorenson Искра、Искра、VP8、AVS Струја..
3. Слика Формат : JPG/BMP/JEPG/GIF/PNG
Радио Параметри :
1. Frenqency Опсег : FM:76.0 MHz-108.0 MHz
2. Frenqency Опсег : СУМ : 522 KHz-1620 KHz
3. Земја : Кина、Европа、Источна、Европа、Русија、USA1、USA2、Јапонија
DVD Параметри :
1. Vidio излез опсег : 1.0 V-1.2 V(75Ω)
2. Компатибилен Диск : DVD/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
Amplifer Параметри
1. Тест Напон:13.8 V
2. Максимална излезна моќност:4*50 W
GPS Параметри
1. Оперативен систем : Android 8.0 Систем
2. Поддршка На Мапата : Андроид 8.0 Мапа
3. Главната Frenqency : 1.6 GHz
4. Мапата Решение : 800*480/1024*600
WIFI Параметри :
1. Напојување : Vcc_3.3 V
2. Suppoted Протокол/стандард : IEEE802.11 B/g/n компатибилен WLAN
3. Интерфејс тип : USB2.0
4. Фреквенција : 2.4-2.484 GHz
5. Модулација : OFDM/DBPSK/DQPSK/CCK
6. RF Моќ : 15d BM Стандард Функција : DVD + GPS + Радио+RDS + Bluetooth+A2 DP + Телефонски книга+Мобилен телефон полнење+USB и SD - +Wi Fi + ПОМОШЕН+Огледало Линк + КАРТА + 8 G SD Картичка
стр закуп контактирате ДОКОЛКУ ВИ ТРЕБА некој од Следете Изборни Функции :
Опционални Делови :
ISDB-T ДИГИТАЛНА-T MPEG4 ДИГИТАЛНА-T (MPEG2) ДИГИТАЛНА-T(HD) Компатибилен MPEG2 & MPEG4 ДИГИТАЛНА-T2 ( ТВ-BOX) руски специјални дигитални ТВ ATSC (САД) DVR OBD2 Обратна Камера Безжичен Приемник и Предавател DAB Кутија 3 G Dougle
Пакет Содржи :
1 x DVD GPS играч
1 x USB Конектор
1 x GPS антената
1x Моќ Кабел
1 x 8 G SD Картичка + GPS Мапата

Подробности

специална функция:
Функцията Wifi, поддръжка управление на волана колело,вграден високоговорител/микрофон, поддръжка на 3G мрежи
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, video CD, Mp4, WMA, DVD-R/RW, DVD-RAM, Mp3, CD
Тегло На Продукта:
5kg
специални характеристики:
MP3 плейъри, CD плейър, радио тунер, сензорен екран, мобилен телефон, Bluetooth, вграден GPS
Din:
Двоен Din
Интерфейс:
USB
търговска марка:
KUNFINE
ЦИГАНИ:
32 г
Разделителна способност:
1024*600
Името На Модела:
KF-V3510Q
ОВЕН:
4G
Размер На Дисплея:
8
Изходна Мощност:
4*50 W
Максимална Външна Памет:
32 г
Операционна Система:
Android
Вид На Материала:
Пластмаса
Размер На Елемента:
8 инча
Напрежение:
12V
На езика на osd:
Английски
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Специална функция:
Управление на волана колело
Настаняване:
Автомобилна Consol
Формат На Цифрови Носители:
CD, DVD-RAM,Mp3, Mp4,WMA, JPEG
Модел автомобил:
toyota Avalon 2008-2010

Избор на купувачи

На разположение на ANDROID 8.0 кола DVD плеър за Mercedes-Benz W209 W203 W168 M ML W463 Viano W639 Vito Vaneo 4G Wifi GPS BT Радио 4G RAM

442.00 -15 % BGN 376.00

Во Сток АНДРОИД 8.0 АВТОМОБИЛ DVD ПЛЕЕР За МерцедесБенц W209 W203 W168 M ML W463 Viano W639 Вито Vaneo 4 G Wifi, GPS BT Радио 4 G RAM меморија Canb+ Пред видите camea DVR+8 GB SD картичка со мапата+Надворешен МикрофонДобра вест : за Да ги направиме нашите cusotmers автомобил подобро искористување...

Liislee Android Car GPS Навигация Navi player за BMW 5 / X5 / M5 / 7 / For Range For Rover Series Multimedia Audio Video Radio

719.52 -15 % BGN 612.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За BMW 5E39 / Х5E53 / М5 / 7E38 / За Range Rover 1994~2007 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

2 DIN 6.2 сензорен екран за Daihatsu Terios Eco / Daihatsu Terios Wild /Perodua Наутика кола DVD плейър, GPS BT Радио IPOD

332.56 -20 % BGN 266.00

За тојота 200*100mmНа OSD Јазици : Русија / English / Германија / Франција / италијански / шпански / Русија / Arabic / португалскиGps : Поддршка на Google map / IGO / NavitelСлободен GPS Мапата!!! Бесплатни 8 G картичка!!!Слободен камера!!!DVD+вграденвосајтот+8 G картичка слободни+ GPS Антена+USB кабел+далечински управувач+rear view camera+canb=398 USDАко Ви треба Аналогни ТВ ,Додадете 26$Ако ви треба DVR,Додадете 23$Ако ви треба DVBT1MPEG4,Додадете 59$Ако Ви треба ISDBT,Додадете 62$Внимание : ако овој објект испрати од САД склад, на предниот панел исто како што е подолу : Општи Информации оперативен Систем WINCE6.0 ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција 800 GHz Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски Стандардни Карактеристики DVD + GPS Navi + FM / AM Радио + RDS + Bluetooth + Мултимедијални + USB / SD + ПОМОШЕН Опционални Додатоци DVR(+$23); ДИГИТАЛНАT(+$59);ISDBT(+$61) Екран Прикажување на Дигитални Т Монитор 16 : 9, Резолуција 800*480 DVD Тип на Диск 12cm диск Компатибилни Cd DVDVideo, DVDАудио, DVD±R / RW, DVDROM; CDDA, CDR, CDRW; dvd, DVCD ги Собереш ХОП1200 XH (HITACHI) Декодирање на IC SunplSPHE8202 VGQ Мултимедијални 1000 P Видео пуштете Видео Поддршка Формат на avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H...

Новост 2017 година! 2din кола DVD GPS за Toyota Hilux VIOS Camry, Corolla Prado RAV4 Prado 2003 2005 2006 2007 2008 камера за задно виждане по избор

416.00 -20 % BGN 333.00

започнете Цена : $270.00 Цена : $270.00 Цена : $270.00 Цена : $302.00 Цена : $199.90 Цена : $299.00крајотСтандардната испорака систем е Android 4.2.2Бесплатен Превозот Чист Андроид 6.0 QuadCore 1.6 GHz Автомобил DVD Плеер За Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 GPS Радио Cortex A9Клучни Карактеристики1...

4GB RAM Octa Core 10.1 Android 8.0 кола DVD плейър за VW Volkswagen Tiguan радио GPS 4G WIFI, Bluetooth, USB DVR Mirror-link

BGN 752.00

4 GB RAM Octa Core 10.1" Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Tiguan 2016 Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth USB DVR ОгледалолинкAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Хардвер Параметри : Андроид 8.0 OS, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Topnavi 6 авто DVD GPS за Toyota Yaris 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 автомобилно радио мултимедия стерео в таблото, система потрепване

BGN 366.38

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Производ Карактеристики : TFT Екран на ДопирHD екран 800*480ПРОЦЕСОРОТ : ARM11+ARM9 833 MHZ фреквенцијаПоддршка HD720 P,1080 P,RMVB видео,полн видео форматBuiltin GPS, Bluetooth,FMGPS мапата картичка одговараат на ТФкартичка.Поддршка воланот контролаПоддршка rearview камерата на текстUSB / ТФкартичка портаГлавното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалскиСпецификации : GPSОперативен Систем : Windows CE 6.0GPS Процесор : SF 2531GPS Картичка : ТФКартичкаПоддршка на Мапата : Kudo,PAPAGO,Sygic,IGOГласовни Навигација : ДаНадворешна Меморија : До 32 GB / ТФКартичкаКарактеристики : SD / USB Поддршка,Екран на Допир,FM Предавателот,Subwoofer Излез,Воланот Контрола,3 D Интерфејс,за i Pod,GPS,вградена BluetoothПриказ На Сооднос : 16 : 09Големина на екранот : 6.2 8 инчен (зависи модели на автомобили)Екран Резолуција : 800 x 480На OSD Јазици : англиски,италијански,француски,шпански,германски,португалскиМедиуми Тип : DVDR / RW,PDF,PNG,JPG,DIVX,RMVB,DVD,DVDRAM,Mp4,JPEG,WMA,Mp3,VCD,CD+R / RW,CDR / RW,CD,MPEG4,AVI,DVD+R / RWРадио Одговор пропусниот Опсег : СУМ : 522 KHz1620 KHz;FM : 87.5 MHz108 MHzЗасилувач & ИнтерфејсЗасилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина : 45 W x 4Далечинска Контрола : ДаКонектор Тип : 1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x / V НАДВОР, 1 x / V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER, 1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERAОпштиТип : 2 Din / 1 DINНето Тежина(kg) : 4Гаранција : 1 годинаОна што е во кутијата : Моќ кабел × 1,GPS антената × 1,8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1,упатството за Корисникот × 1,DVD домаќин × 1,Радио антена Адаптер X1 ,РКА кабел X 1Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Yessun Car Navigation GPS за Toyota Alphard 2007~2013 Android HD Touch Screen Multimedia Audio Video Radio Стерео Player.

816.00 -15 % BGN 694.00

Автомобил CD DVD Мултимедијален Плеер Андроид Систем за Навигација Радио Стерео GPS Аудио ВидеоЗа Тојота Alphard 2007~2013 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни Екран . Супер Хардверски Перформанси, QuadCore Rockchip ARMV7 РК PX3 ПРОЦЕСОРОТ 1.6 GHZ . Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола l и се Огледало линк и Wi Fi Поддршка USB DVR / OBD / Предна и Задна Камера / Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА...

Topnavi 6.95 Quad Core Android 6.0 Car DVD Multimedia Player for Toyota Universal Autoradio GPS Navigation Audio Stereo

BGN 463.97

Топ 6.95" Quad Core Андроид 4.4.4 Автомобил Dvd Плеер За Тојота Универзална Со 16 GB Flash Огледало Линк GPS Мапата Бесплатен ПревозотЗабелешка : модулот е Андроид 4.4,quad core,16 GB flash,800*480 резолуција,со огледало линк функција!Wifi е buitво.Подарок : Map е внатрешно на машина,па ние не ќе ви испрати sdкартичката.Обратна Камерата / 3 во 1 универзален телефон usbкабел / автомобил полнач,ќе испрати еден по случаен избор,ви благодарам.По желба : 1.3 G dongle : 30usdhttp : / / www.aliexpress.com / store / product / USBSTICKSIMModem72 MBPS3 GWirelessUSBDongleTFCardReaderAdapter / 1260460_32243823434.html2.OBD ELM 327 : 25usdhttp : / / www.aliexpress.com / store / product / 2014TopProfessionalELM327v15InterfaceBluetoothOBD2AutoScannerToolAdapterTORQUEANDROIDFree / 1260460_32243322113.html3.Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА : 45(Ако сакате видео излез,треба да го додадете на тоа!)Радио тјунер : TEF 6624Поддржани возило : Тојота УниверзалнаСекој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Liislee Car Android Multimedia For Audi A1 8X 2010~2017 стерео видео Радио БТ WIFI CD DVD плейър GPS карта NAV навигационна система

779.20 -15 % BGN 662.00

Автомобил Андроид Мултимедијални За Ауди А1 8 X 2010~2017Андроид 5.1 OS | 1.6 GHz Quad Core | 600 Mhz Мали400 MP4 GPU | 28nm HKMGRAM DDR3 1 GB | 16 GB се Применуваат со голема брзина| 1024*600 | 800*480Радио | BT | TV | FM | RDS | GPS | МОЖЕ да АВТОБУС | Wifi | 3 GДве USB2.0 пристаништа | Задна Камера за Полнач | Воланот КонтролаЗа Резервни Мултимедијални Главата Единица Вратете ги Оригиналните Фабрички Главата ЕдиницаЗа Автомобилот Фабричките Главата Единица без DVD или Navi Екранот за Да Бидат ЗаменетиОригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно...

Android 5.1 автомобилна навигационна GPS система с DVD плейър, Авторадио Авто Радио в колата медии стерео за Honda City 2014 2015 (LHD)

BGN 668.80

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Хонда Град 2014 2015 2016 Година Левата Рака Диск(10.1 инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

YESSUN Android Радио кола DVD плейър за BMW E90 2005~2012 стерео радио мултимедия GPS навигация с Wi-Fi Bluetooth AM / FM

1040.00 -15 % BGN 884.00

За BMW E90 2005~2012 Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За BMW E90 2005~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

Liislee Android Car Navigation GPS за Chevrolet Cobalt 2012~2017 аудио видео стерео Радио мултимедия HD сензорен екран плейър.

748.80 -18 % BGN 614.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Chevrolet Кобалт Резулатати / Onix 2012~2017 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Чист Android 5.1.1 система кола DVD GPS навигационна система, стерео мултимедиен плейър радио за Toyota Corolla 2014-2015

BGN 478.40

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Toyota Е Корола 20142015Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Octa Core, 4G RAM, 32G ROM, Android 8.0 автомобилна GPS навигационна система DVD-плейър Авто радио стерео аудио видео носители за Audi A3

BGN 639.84

Применливи Автомобил и Година : За Ауди А3(20032012)(7инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Ouchuangbo car audio gps радио стерео за Toyota Camry 2012-2013 поддръжка на 3G, wifi BT aux android OS 6.0

BGN 350.40

Инсталација на плаќање : Пред да ја купите GPS навигација, ве молиме имајте во предвид дека може да се обезбеди можете да го инсталирате .Ако ја најдете професионален да го инсталирате , а не ние одговорно да се инсталира такси, ви благодариме.Answer : ___________________________ Note : 1.Оваа единица не мора DVD функција2...

Liandlee автомобилен мултимедиен плеър NAVI за Mercedes Benz C Class MB W205 2014~2018 автомобилна стерео радио GPS навигация

1610.24 -28 % BGN 1159.00

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц C Класа MB W205 2014~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаLiandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За МерцедесБенц MB C Класа W205 2014~2018 е Радио за Автомобил Стерео GPS НавигацијаNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.