• Новинка
Liandlee автомобилен мултимедиен плеър NAVI за Mercedes Benz за Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Радио DVD GPS навигация стерео уредба

Liandlee автомобилен мултимедиен плеър NAVI за Mercedes Benz за Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Радио DVD GPS навигация стерео уредба

резултат:
BGN 1131.20
BGN 814.00 -28 %

Брой продукти
Налично

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Автомобил Екран на Допир за Системот на Радио, ТВ и DVD Стерео GPS Навигација
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Автомобил Екран на Допир за Системот на Радио, ТВ и DVD Стерео GPS Навигација
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.
1. Поддршка 6.5"/8.8" инчен дигитален екран.
2. Built-in GPS навигациски систем.
3. Поддршка на различни Интернет пристап како и 3 G Интернет пристап, WIFI конекција USB /Android телефон врски, додека обезбедување на жариште WIFI и за други мобилни уреди со Интернет пристап во возилата.
4. Поддршка аудио формати : MP5 /MP3 /MP2 /AAC /OGG /RA /WAV /FLAC /МАЈМУН итн.
5. Вградениот WIFI приемник.
6. Поддржани Видео формат : MPEG-1 /MPEG-2 /MPEG-4 /H264 /H263 /VC1 /Р.В. /RMVB /Div X /Sorenson Искра /VP8 /AVS Проток итн.
7. Вграден Bluetooth функцијата.
8. Поддршка на повеќе засилувачи на звук.
9. Поддршка за инсталирање на апликации.
10. Компатибилен со надворешни 500 GB Хард Диск преку USB порта.
11. Поддршка слика форматот JPEG /GIF /PNG /BMP датотека.
12. Поддршка на датотека се управуваат.
13. Поддршка калкулатор.
14. Поддршка на календарот.
15. Поддршка за 1080 P HD видео.
16. Поддршка на графички кориснички интерфејс.
17. Поддршка воланот контрола.
18. Поддршка на DVD диск.(DVD кутија optiona)
19. Вграден-во електронска & механички анти-шок систем.
20. Поддршка 4*45 W засилувач.
21. Поддршка на дигитална телевизија [ДИГИТАЛНА-T / ISDB-T/ ATSC]( Опционално ).
22. Поддршка обратен камера (Опционално).
23. Поддршка Возење снимач (Опционално).
Се врати и Гаранција : Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена.
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Автомобил Екран на Допир за Системот на Радио, ТВ и DVD Стерео GPS Навигација

Подробности

специална функция:
Функцията Wifi, поддържа Can-гуми, поддръжка на 3G мрежи, Поддръжка на управление на волана колело, вграден високоговорител / микрофон
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, WMA, DVD-RAM, Mp3, Video CD, Mp4
Слот за TF / Micro SD:
1
На езика на osd:
Интерфейс:
Плащай и подключайся
Din:
Двоен Din
Тегло На Продукта:
4.5kg
ЦИГАНИ:
16 грама
Размер На Дисплея:
7
специални характеристики:
Сензорен екран, вграден GPS, MP3 плейъри, CD плейър,радио тунер,мобилен телефон, Bluetooth, FM трансмитер
Името На Модела:
За Mercedes Benz MB за Smart Fortwo City Coupe 2007~2018
Максимална Външна Памет:
64 грама
За Марки Автомобили / Модели:
Mercedes-Benz
Модел Mercedes-Benz:
200TD
Размер На Елемента:
35см * 26см * 23см
200TD-година:
1991
търговска марка:
Liandlee
Вид На Материала:
събрание
Разделителна способност:
1024*800
ОВЕН:
1G
Изходна Мощност:
60
Операционна Система:
Android
Напрежение:
12V
На езика на osd:
Руски

Избор на купувачи

2 Din Android 7.1 Car Audio Car no DVD плейър GPS радио за VW GOLF 6 Polo, Bora, JETTA, PASSAT B6 Tiguan, SKODA OCTAVIA 3G OBD

BGN 360.00

2 Din Андроид 7.1 Автомобил Аудио Автомобил нема DVD Плеер GPS Радио За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 6 Поло Бора JETTA B6 PASSAT Tiguan "ШКОДА" OCTAVIA 3 G OBD нема dvd • оперативен СИСТЕМ : Android 7.1...

За Audi A3 8P 2003~2013 автомобилен мултимедиен телевизор DVD GPS Радио оригинален стил навигация Liislee Advanced Navi

683.20 -6 % BGN 642.00

Автомобил Мултимедијални Видео GPS NAVI ТВ Контролер Систем За Ауди А3 8 P 2003~2013Висок Квалитет на Автомобил Видео Плеер GPS Naiegation Посебни Smart Систем За Ауди А3 8 P 2003~2013Navi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.Демо интерфејс : Висок Квалитет на Автомобил Видео Плеер GPS Naiegation Посебни Smart Систем За Ауди А3 8 P 2003~2013За избирање јазик : Референтни податоци (делумно изборни функции) : ПРОЦЕСОРОТ : RK3188 1.6 GHz Cortex A9внатрешна меморија 1 GB Samsung DDR3Flansh 16 GBОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•IPod Конективност Функција•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА со Висок Квалитет Автомобил Видео Плеер GPS Naiegation Посебни Smart Систем За Ауди А3 8 P 2003~2013За Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

Topnavi 1024*600 Quad Core Android 4.4 Car GPS Navigation for BMW X3 - Autoradio Multimedia Audio Stereo, NO DVD

BGN 859.34

Плаќање1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)Испорака Детали1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Topnavi 7' Android 6.0 Car GPS Navigation for Benz E Class 2010-мултимедиен плеър, стерео няма DVD 1g + 16G капацитивен чувствителен на допир екран

BGN 729.60

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.И не ја вашата оригинална автомобил има засилувач функција?Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

За Nissan Bluebird 2015~2017 LiisLee автомобилен мултимедиен телевизор DVD GPS аудио Hi-Fi стерео радио оригинален стил навигация NAVI

421.12 -6 % BGN 396.00

За Nissan Bluebird 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАЗа Nissan Bluebird 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreвнатрешна меморија 4 GB DDR3Оперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

4GB RAM Octa Core 2 din 8 Android 8.0 Car DVD GPS за Honda City 2014 2015 с радио и GPS 4G WIFI, Bluetooth, USB Mirror-link

BGN 699.20

4 GB RAM Octa Core 2 din 8" Андроид 8.0 Автомобил DVD GPS за Хонда Град 2014 2015 Година Со Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth USB ОгледалолинкХардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Idoing 2Din 7 Android6. 0 2G+32G волана интересите на Hyundai I30 автомобилен мултимедиен плейър, GPS навигация Bluetooth TV 3G WIFI Радио

750.21 -25 % BGN 563.00

ВИП : Ние може да ви помогне да плати за ДАНОК и ДДВ во подолу земји: Шпанија, Франција, Италија, Germenly, Netherland, Данска, Шведска, Велика Kindom, Ирска, Белгија, Финска, Португалија, Словенија, Австрија, Канада, Полска, Унгарија, чешка Република,Северна Ирска, Луксембург, Бугарија, Естонија, Грција, Литванија, Латвија, Романија, Словачка, Хрватска, Швајцарија, Норвешка...

YESSUN Android Радио кола DVD плейър за Fiat Viggio 2012~2015 стерео радио мултимедия GPS навигация с Wi-Fi Bluetooth AM / FM

750.40 -15 % BGN 638.00

За Fiat Viggio 2012~2015 Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерАндроид 6.0 OS е Радио за Автомобил Спецификација1.ПРОЦЕСОРОТ T3 CortexA7 quad core,1.6 G HZ2.Андроид верзија 6.0.13.ROM 16 GB INAND4.RAM МЕМОРИЈА 1 G / 2 G DDR35.Висок квалитет на звукот со еквилајзер магија6.Dual зона функција / GP1 МИКС(Може да игра видео во исто време кога користите навигација или други апликации)7.Поддршка за WIFIOBD ⅱ (Изборен се избере).8.Поддршка воланот контрола9.Поддршка Автомобил DVR Систем за(Изборен изберете)10.Поддршка PAL и NTSC Rear view camera(Изборен изберете)11.Поддршка огледало линк андроид 6.0+ и IOS за i Phone 1112.Вградениот WIFI, Поддршка за 3 G / жариште WIFI споделување, Поддршка за 3 G Само WCDMA мрежа(Опција да изберете)13.Вграден Bluetooth за раце слободни телефонски повик14.Поддршка онлајн / офлајн мапата, изградена во google map стан, исто така, поддршка IGO9, SYGIC мапи.Одговара За Fiat Viggio 2012~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно) 1.Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму...

YESSUN за Chevrolet Astra J 2008~2013 Android автомобилен GPS навигатор DVD-плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран

846.40 -15 % BGN 719.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Buick Excelle XT / GT / За Chevrolet Astra Ј 2008~2013Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

Liandlee Car Android Multimedia Stereo за Chrysler Neon / PT Cruiser / Aspen Radio CD / DVD плейър GPS карта за навигация Аудио Видео

792.00 -19 % BGN 642.00

Изборни предмети : ( Кликнете Подолу на Сликите и Линкот ), Кликнете Горе на Слики, Врската на Опции, го Додадете во Кошничката Директно ! Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 СистемГо замени Оригиналниот Радио CD / DVD Плеер, Не се Вклопуваат Во Автомобил со една Фабрика за НавигацијаЗа Chrysler Неонски / PT Cruiser / Aspen 2000~2005 Година Во Автомобил Табла S160 Android & Трепне Слободно Префрлете се 2 во 1 Smart Оперативен Систем.HD High Definition 1024*600 МултиДопир Капацитивни Екран Систем за Контрола.Уредот Предност : Поврзете Порти : Muli Функции, Посебен Конектор, Далечинска Контрола, Лесно да го Инсталирате.Ладење Панел : Исклучителна Појава, Мазна Површина, Чувствувате Материјали, Најдобар Ефект На Ладење.Plug and Play, Сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Функција Карактеристики : Возило класа Андроид 4.4.4 најнов оперативен систем, да доведе smart автомобил живот; Капацитивни екран на допир и поддршка multi touch; На 1024*600 резолуција, тоа е крајната визуелен празник; Miracast& Airplay големиот екран споделување апликации (на еден начин) вграден во 8 G хард диск и три начини на копирање; Брзина 3 G, уживајте во вградениот Wi Fi; да се Изградиво оригинална Карта во сообраќајот во реално време извештај за статусот на Само вметнување на SD картичка може да се надополни системот, интерфејс, MCU, Bluetooth, canbпрограма и слично, едноставна операција...

Авто DVD плейър Wince Система за Hyundai Elantra 2012~ 8-инчов авто стерео радио GPS навигация, мултимедия Аудио Видео

512.00 -15 % BGN 435.00

Автомобил DVD Плеер на Медиуми Систем за Навигација За Hyundai Elantra 20122016 8 Инчен Autoradio Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерТРЕПНЕ 6.0 Кортекс A11 dualcore | RAM меморија SAMSUNG DDR3 256 MHz | GPS MT3328| 800*480 | 45 W*4 HIFIBluetooth | Музика | Радио ТВ | i Pod | Воланот Контрола | DVD ПЛЕЕРPlug and Play Инсталација! Содржи Сите Потребни Accessaries & Жици & Инсталација Колекции! Нема потреба намали било жица...

Android 8.0 Octa Core 10.1 кола DVD мултимедия, GPS за Opel Astra J 2011-2014 2013 с Радио 4GB RAM, Bluetooth, WIFI 32GB ROM

BGN 744.80

Андроид 8.0 Octa Core 10.1" Автомобил DVD Мултимедијални GPS за "Опел" Astra J 20112014 2013 Со Радио 4 GB RAM меморија, Bluetooth, WIFI 32 GB ROMAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Хардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

YESSUN за KIA Forte / Cerato 2008~2012 Android автомобилен GPS навигатор DVD-плейър мултимедиен аудио, видео, Радио, multi-touch екран

739.20 -15 % BGN 628.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За KIA Forte / Cerato 2008~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

TOPNAVI 2G+32GB Android 7.1 Car PC Media Center Audio Player, за KIA Cerato 2007- стерео GPS навигация Octa Core MP3 2Din

BGN 622.80

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

7-инчов восьмиядерный Android 8.0 4G RAM 32G ROM 2din кола dvd плейър GPS за Toyota Tundra Sequoia стерео Радио камера DVR RDS BT

BGN 518.38

7 Инчен Octa Core Андроид 8.0 4 G RAM меморија 32 G ROM 2din автомобил dvd GPS играч За Toyota, Тундра Sequoia Стерео Радио камера DVR RDS BTОпис на производот : Брзо Подигање време(2nd time) : околу 10ти повеќето функции може да се спореди со вашиот паметен телефон Усвојување на најновите Андроид 8.0 Слез ПРОЦЕСОРОТ : CortexA53 8 Основни Rockchip PX5 4 GB RAM, 32 GB ROM 32 G Nand Меморија Капацитивни Екран на Допир за Радио, RDS, Bluetooth, DVD,SD, USB, КАМВО, ПОМОШЕН Воланот Контрола Огледало Линк за i Phone и Android паметен Телефон сурфање на Интернет преку 3 G / 4 G или Wi Fi поддршка на Google онлајн Navi и Android мапи Navi 7 Панел Светлина Бои и преку RGB Комбинација Живо Позадина, DIY Позадина Андроид 8.0 Слез 7" Најновите Андроид Автомобил DVD Систем на Оваа единица ќе одговара на следните модели на автомобили : За Toyota, Тундра 20072013 За Тојота Sequoia 20082015 Ако автомобилот има JBL ЗАСИЛУВАЧ,plz цел на canbкутија заедно : Ако не можете да потврдите компатибилност! Ве молиме да земете во оригиналниот радио да се земе ни да се потврди! Па, како да се избегнат грешки! Совети : ве Молиме проверете ја вашата табла големина и бидете сигурни дека вашиот автомобил на контролната табла е иста како и на табла слика во нашата понуда пред наддавање...

Yessun за Fiat Linea / Punto 2007~2012 Android Multimedia Player System Car Radio Стерео GPS Navigation Audio Video

907.20 -15 % BGN 771.00

Автомобил Андроид Медиуми Систем за Навигација Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Fiat Linea / Punto 2007~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание...

TOPNAVI Android 6.0 2G+32GB Double Din 10.1 Car PC Media Center Player Auto Radio за VW Polo 2011 стерео GPS навигация няма DVD

BGN 503.73

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.