• Новинка
Двигател На Стърлинг Модел На Двигателя Творчески Играчки, Подарък За Рожден Ден На Научни Експерименти

Двигател На Стърлинг Модел На Двигателя Творчески Играчки, Подарък За Рожден Ден На Научни Експерименти

резултат:
BGN 52.78

Брой продукти
Налично

Стирлинг Мотор Модел На Моторот Креативни Играчки Роденден Сегашните Научни Експерименти

Подробности

Номер На Модела:
FL-s-016
Пол:
Унисекс
Размерът на елементите в комплекта:
20
Възрастова Група:
8-11 години
Предупреждение:
придружени от възрастен
търговска марка:
шофирайте
Материал:
Метални
Тема:
Роботи
Мащаб:
1
Тип:
Логически Играчки

Избор на купувачи

AIBOULLY 3366 1219pcs Техника Series 2-in-1 Truck F1 Racing Car Building Blocks Toy Bricks Sport Car е съвместим с Racer 42000

BGN 73.90

Материјал : животна Средина пријателски материјал Тули број : 1219pcs Пакет : нема оригинална кутија ,нова во запечатени ќеси (Играчки и инструкции испратите заедно)

3 цвята 16*16 точки двойна странична укрепване печка дъска за тухли съвместими Legoed класически градски фигурки градивен елемент играчка за деца

3.17 -5 % BGN 3.00

Опис На ПроизводотКарактеристикиБлокови име : Двоен страна основна Плоча Со HuiqibaoПодарок за : момче / пријател / на деца од 6 години и нагоре / Блокови фан / соберат фановитеПогодни за : деца до 6 години и нагоре и Блокови фанСпецификации : Блок модел : 11154Производ Материјал : Екопријателски ABS пластикаГолемина : Прибл 12.75 cm / 5.02 инченСобранието метод : како се покаже сликаБоја : Сина / Зелена / СиваПотсетување : Производи не содржат мало пакување, освен ако не е поинаку наведено.(ако сте треба кутија ве молиме контактирајте со Продавачот за да го додадете кутија такса)Големината може да биде 2 см / 1inch неточноста поради рака меркаНајголемиот дел Цена : купи 3 единица идентичен производ има попуст.Содржи мали делови, не се наменети за деца под 3 години.Пакување содржина : 1pcs 16*16 Точки Base PlateПроизвод ФотоПродавачот ПрепорачувамПратката Сите предмети ќе бидат селектирани внимателно пред пратката...

20 см сплав на метални модел самолет Air Australian Qantas Airbus 380 A380 VH-OQB Airlines модел самолет Airways w щанд на авиационните играчки

19.62 -29 % BGN 14.00

20cm Легури на Метал на Авионот Модел Воздух Австралиската Qantas AirbA380 VHOQB Авион Модел Авиокомпании дишните патишта w Стојат Авиони ИГРАЧКИОбјектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

Шасито на танк електронни блокове САМ танк робот част track връзка зададена шасито на играчки част

BGN 108.80

Резервоарот шасија Опис на Производот : резервоарот на шасија, има предности на прекрасен изглед, шасијата заградата и се полни од метал опрема солидна, стабилна, двоен мотор влечење, силни, брзо и непречено функционирање, висока стабилност, напред и назад, да се претвори во право, се сврти во кругови, флексибилност и други карактеристики, центарот на авион има управен опрема, инсталација порта е резервирана за практичноста на клиенти, инсталирајте управниот опрема, додека ставот шасија платформа широк, да се обезбеди доволно простор за клиентите да го инсталирате контрола кола, и под шасија пред платформа е предвидено со заградата, клиентот може да се користи за да се инсталира на батеријата...

Ustar Ua90031 Модел Спрей Специален Държач База Инструмент За Моделиране Хоби Сушене Инструменти Аксесоар Унисекс

BGN 8.00

Ustar UA90031 Модел Спреј Посебен Носител Модел Алатки за Моделирање Алатки Хоби Алатки за Сликање Додаток Модел : UA 90031Опис на производот : ЕВА материјалГолемина на : 160 мм x 110mm x 30 mmПримена : погодни за било која боја клип користете може да се направи на многу парчиња слободни комбинација, супер практични, заземаат просторот е малку, за обновливи Здраво, драги клиент! Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! ! Сите стоки се unassembled смола делови...

1: 87 модел влакове 8 Светлина ho този сигнал влакове модел сигналната машина за архитектурни модели оформление на влаковете

26.93 -11 % BGN 24.00

Спецификации : 1 ~ високи 6 покажува зелена жолта, црвена и зелена, бела2 ~ висок 3 го прикажува црвена зелена жолта3 ~ висок 2 покажува црвена и зелена4 ~ висок 2 покажува сина и бела5 ~ ниско 2 покажува црвена и зелена6 ~ ниска 4 покажува зелена жолта црвена7 ~ ниско 2 покажува сина и белаНие прифаќаме : VISA , Master Card, Зачувам, Запад Унија, ТТКога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

2 компл. / лот забавни играчки за деца от 6 месеца + цифри, букви Foldind Stack Cup Tower деца за ранна интелигентност

10.78 -17 % BGN 9.00

ве молиме имајте во предвид : 1 lot = 2 сетови ,1 set = 9 компјутери,ако цел еден,ќе испрати две групи"Следат" нашата продавница , станете наш член и може да уживаат во поголем попуст Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам...

Тръба 05596 1: 35 БРДМ-1 разузнавателен превозни средства сглобяване на модели на Съветския Съюз

88.00 -20 % BGN 70.00

Производот број 05596 име на Производ руската BRDM1 Извидување Автомобил Бар код 9580208055961 процентот на производи во 1 : 35 тип на Производ Пластични Модел Оклоп Комплет Модел големина Должина : 149.2 mm Ширина : 61.5 mm Вкупниот број на делови 300+ Метални делови месинг жица Etch единица 2 парчиња Филм n / a Смола компонента n / a вкупниот број на офсет плочи 7 sprues, горниот дел од трупот, пониски трупот и гуми Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

МАЩАБНА МОДЕЛ НА ВЛАКА НА ЖП МАКЕТ УЛИЧНИ СВЕТОДИОДИ НА ЕЛЕКТРИЧЕСКИТЕ СТЪЛБОВЕ/ФЕНЕРИ ЛАМПИ АРХИТЕКТУРЕН МОДЕЛ НА ПРОИЗВОДСТВО ОФОРМЛЕНИЕ НА ВЛАКА ПРИРОДА

11.18 -11 % BGN 10.00

Постојат вкупно 6 компјутери светла, 3 видови, 3 топла светлина и 3 ладна светлинаВклучуваат : L134 coolwhite;L134 warmwhite;L136warmwhite;L137coolwhite;L135warmwhite;L138coolwhite;се надевам дека ќе се разбере она што е пред вас се купи.СЛИКА

Безплатна доставка деца 28/32/56 бр. Бук цветни блокове, форма на когнитивни строителни блокове ранните дървени играчки за деца

70.40 -1 % BGN 70.00

Главните материјали : beechwoodПроизвод : заштита на животната средина боја + вода бојаПакување : боја кутија за пакувањеИзвршен стандард : GB66752014 годинаAnswer : ___________________________ Note : деца под 3годишна возраст треба да се користи под надзор возрасниИграчка крајна цел : на игра на начин да се посветам на децата имагинација и креативност, логично размислување способност, на начин на игра да научат да ги споделите со децата повеќе лесно прифатено, многу луѓе кои се вклучени во односот меѓу пријателите може да се промовира мали...

Тръба 05548 1: 35 на руската подкрепа модел огнева мощ БМПТ в събирането на

104.00 -20 % BGN 83.00

Производот број 05548 име на Производ руската BMPT огнена моќ поддршка Кочија Бар код 9580208055480 процентот на производи во 1 : 35 тип на Производ Пластични Модел Оклоп Комплет Модел големина Должина : 207mm Ширина : 117mm Вкупниот број на делови 1100+ Метални делови бакар кабел Etch единица 3 еез Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе Не се погодни за почетниците

BanBao Tiananmen Great Wall Heaven Temple Tower Китайската Архитектура Образователни Строителни Блокчета Тухли Деца Детски Играчки Модел

30.38 -5 % BGN 29.00

Бренд Име : Ban BaoБрој На Модел : 6558,6563,6565,6566,6567,6568Возраст Опсег : ≥ 5 годиниМатеријал : еколошки ABSБлокови Количина : 6558 (274 компјутери), 6563(249 компјутери), 6565(342 компјутери), 6566(343 компјутери), 6567(237 компјутери), 6568(181 компјутери)Упатство : Да Забелешка : Без оригинална кутија (со цел да се намали цената),нова во пластична кеса и пакет и во балон.Ако сакате оригинална кутија,pls контактирајте со нас да го плати превозот цена на оригинално пакување.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.