• Новинка
2017 Нови Растения Срещу Зомбита Стресна Игра Градивните Елементи На Играчки За Деца, Подарък В12

2017 Нови Растения Срещу Зомбита Стресна Игра Градивните Елементи На Играчки За Деца, Подарък В12

резултат:
BGN 52.77
BGN 42.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Бренд : SERMOIDO
Име : Растенија Vs Зомби
Материјал : ABS Пластика
Пакување големина : 32 * 4.5* 22 CM
Возраст : 6+
Без Кутија 1.Ако Купувачот Не Ја Прими Стоката во Рок од 60 Дена, SERMOIDO Ќе Ви Даде Целосна Наплата! 2.SERMOIDO Препорачува купувачи да го користите Ali Express Стандард за Испорака! 3.SERMOIDO во Рок од 6 Часа за Да Одговорите На Купувачот Порака!
Опции за исплата Постојат многу методи за плаќање на располагање на како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот и Предавање предметот ќе биде предаден во рок од 3~7business дена по целосната уплата. Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух mail. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе 8 до 25 работни дена, исклучува Седна & Сонцето. (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(5-8 дена) или UPS-от(4-5 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу$ 20 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или UPS-от, ве молиме контактирајте со нас. Посветеност на квалитетот : Нашата онлајн продавница продава широк асортиман на производи, и ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : 1)Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. 2)Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и othestandards. Детали за контакт : ве Молиме контактирајте со нас со Trade Manager П : Зошто се цени толку ниска, што се овие квалитетот предмети и сосема нов? A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Сите предмети се 100% нови и прегледани. 1.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. 2.Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме

Подробности

Тип:
Блокове
Възрастова Група:
> 6 години
Номер На Модела:
Съвместим с legoeing friends city ninjago kings
търговска марка:
сермоидо
Баркод:
No
Предупреждение:
Пакет
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Пол:
Момичета
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип:
Блокове
Класификация:
Монтаж

Избор на купувачи

Лепин 05060 звездна серия война Изгнаник един USC Naboo street fighter стил набор от legoing 10026 строителни блокове, тухли забавни играчки

BGN 40.00

Материјал : животна Средина пријателски материјал Тули број : 187pcs Пакет : нема оригинална кутија, нова во Јаглерод Кутија (Играчки и инструкции испратите заедно...

Тромпетист 1/35 А-222 Русия по протежение на 130-мм брегова артилерия 01036 поточна модели

232.00 -20 % BGN 186.00

Производот број 01036 име на Производ A222 на Русија "заедно 130 mm крајбрежни артилерија Бар код 9580208010366 процентот на производи во 1 : 35 тип на Производ Пластични Модел Оклоп Комплет Модел големина Должина : 374mm Ширина : 92mm Вкупниот број на делови 1000+ Метални делови бакар кабел Etch единица 3 еез Филм n / a Смола компонента n / a Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе Не се погодни за почетниците

Тръба 05596 1: 35 БРДМ-1 разузнавателен превозни средства сглобяване на модели на Съветския Съюз

88.00 -20 % BGN 70.00

Производот број 05596 име на Производ руската BRDM1 Извидување Автомобил Бар код 9580208055961 процентот на производи во 1 : 35 тип на Производ Пластични Модел Оклоп Комплет Модел големина Должина : 149.2 mm Ширина : 61.5 mm Вкупниот број на делови 300+ Метални делови месинг жица Etch единица 2 парчиња Филм n / a Смола компонента n / a вкупниот број на офсет плочи 7 sprues, горниот дел од трупот, пониски трупот и гуми Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

KNL HOBBY Voyager Model AP036 модерна немска армия бронирани превозни средства с авто инструменти с фиксиран заключване на метални травильные детайли

BGN 42.02

Voya AP036 модерна германската Армија оклопни возила со возило алатки фиксна заклучување метални делови гравирање

BanBao Tiananmen Great Wall Heaven Temple Tower Китайската Архитектура Образователни Строителни Блокчета Тухли Деца Детски Играчки Модел

30.38 -5 % BGN 29.00

Бренд Име : Ban BaoБрој На Модел : 6558,6563,6565,6566,6567,6568Возраст Опсег : ≥ 5 годиниМатеријал : еколошки ABSБлокови Количина : 6558 (274 компјутери), 6563(249 компјутери), 6565(342 компјутери), 6566(343 компјутери), 6567(237 компјутери), 6568(181 компјутери)Упатство : Да Забелешка : Без оригинална кутија (со цел да се намали цената),нова во пластична кеса и пакет и во балон.Ако сакате оригинална кутија,pls контактирајте со нас да го плати превозот цена на оригинално пакување.

Piececool 3D Metal Nano Пъзел Лъки Crane Building Model Комплекти P098-GK направи си САМ 3D Laser Cut Assembly Jigsaw Toys

32.78 -5 % BGN 31.00

Спецификации : Име : Среќа Кран 3 D метал Загатка Manufactor : Piececool Модел : P098GKМатеријал : МесингГолемина : 15 x W 11.1 x H 5.5 cmБоја : Злато ЦрнаКоличеството на Листови : 2 компјутериВозраст : 14+ Степен на тежина : 3 Ѕвездата Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно...

Мащабните модел 1/35 специална Виетнамската война на USMC Mohawk soldier figure историческа модел смола на Втората световна война Безплатна доставка

19.82 -14 % BGN 17.00

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

20 см сплав на метални модел самолет Air Australian Qantas Airbus 380 A380 VH-OQB Airlines модел самолет Airways w щанд на авиационните играчки

19.62 -29 % BGN 14.00

20cm Легури на Метал на Авионот Модел Воздух Австралиската Qantas AirbA380 VHOQB Авион Модел Авиокомпании дишните патишта w Стојат Авиони ИГРАЧКИОбјектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

Тръба 05548 1: 35 на руската подкрепа модел огнева мощ БМПТ в събирането на

104.00 -20 % BGN 83.00

Производот број 05548 име на Производ руската BMPT огнена моќ поддршка Кочија Бар код 9580208055480 процентот на производи во 1 : 35 тип на Производ Пластични Модел Оклоп Комплет Модел големина Должина : 207mm Ширина : 117mm Вкупниот број на делови 1100+ Метални делови бакар кабел Etch единица 3 еез Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе Не се погодни за почетниците

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.