• Новинка
20 см сплав на метални модел самолет Air Australian Qantas Airbus 380 A380 VH-OQB Airlines модел самолет Airways w щанд на авиационните играчки

20 см сплав на метални модел самолет Air Australian Qantas Airbus 380 A380 VH-OQB Airlines модел самолет Airways w щанд на авиационните играчки

резултат:
BGN 19.62
BGN 14.00 -29 %

Брой продукти
Налично

20cm Легури на Метал на Авионот Модел Воздух Австралиската Qantas Airbus 380 A380 VH-OQB Авион Модел Авиокомпании дишните патишта w Стојат Авиони ИГРАЧКИ
Објектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности. За модел авион ентузијасти,тоа може да биде вреден collectable. Може да се користи овој модел да се вежба за деца и возрасни способноста за правење на авиони модел Висока practicability,тоа може да се користи како дома декор,го стави на клупата,додавајќи задоволство за вашиот секојдневен живот. Овој авион модел минијатури на авион. Најдобриот подарок за вашите деца или пријатели Материјал : Авион : Легури Моделот на Држачот : Пластични Носот - Опашка : прибл. 160mm / 6.30 инчен Wingtip Преку : прибл. 140mm / 5.5 инчен Напомена : - ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење. - Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. Пакет се Вклучени : 1x Метал Авиони Модел 1x Модел Носителот 1x Кутија

Подробности

Тип:
Модел Самолет Самолети
Размерът на елементите в комплекта:
20
Предупреждение:
играчки за деца
Пол:
Момчета
Мащаб:
1
Номер На Модела:
детски играчки
Възрастова Група:
> 6 години
Материал:
Метални
търговска марка:
Джайс
Тема:
Самолети

Избор на купувачи

Безплатна доставка деца 28/32/56 бр. Бук цветни блокове, форма на когнитивни строителни блокове ранните дървени играчки за деца

70.40 -1 % BGN 70.00

Главните материјали : beechwoodПроизвод : заштита на животната средина боја + вода бојаПакување : боја кутија за пакувањеИзвршен стандард : GB66752014 годинаAnswer : ___________________________ Note : деца под 3годишна возраст треба да се користи под надзор возрасниИграчка крајна цел : на игра на начин да се посветам на децата имагинација и креативност, логично размислување способност, на начин на игра да научат да ги споделите со децата повеќе лесно прифатено, многу луѓе кои се вклучени во односот меѓу пријателите може да се промовира мали...

2 компл. / лот забавни играчки за деца от 6 месеца + цифри, букви Foldind Stack Cup Tower деца за ранна интелигентност

10.78 -17 % BGN 9.00

ве молиме имајте во предвид : 1 lot = 2 сетови ,1 set = 9 компјутери,ако цел еден,ќе испрати две групи"Следат" нашата продавница , станете наш член и може да уживаат во поголем попуст Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам...

3D дървена и хартиена пъзел модел САМ роботи, кола, жилище, модел пъзел играчки Детски играчки фабрика в насипно състояние

11.18 -11 % BGN 10.00

3 D Дрвена Хартија Загатка Модел DIY Роботи, Автомобилот, Куќата Модел Загатка Играчки Детска Играчки Фабрика трговија на ГолемоФункција : 1 : 100% Сосема нов и висок квалитет.2 : играчка е премногу мал, треба да се деца над 8 години за да се игра.Пакетот Вклучува : 1*ПоставувањеНапомена : Ве молиме да се грижи за вашите деца.Бидејќи играчки содржат мали додатоци.Не дозволувајте играчка во детската уста.Со цел да се избегне несреќа!Купувачот е одговорен за било кој данок наметнати од страна на сопствени одделот на купувачот земјата...

BanBao Tiananmen Great Wall Heaven Temple Tower Китайската Архитектура Образователни Строителни Блокчета Тухли Деца Детски Играчки Модел

30.38 -5 % BGN 29.00

Бренд Име : Ban BaoБрој На Модел : 6558,6563,6565,6566,6567,6568Возраст Опсег : ≥ 5 годиниМатеријал : еколошки ABSБлокови Количина : 6558 (274 компјутери), 6563(249 компјутери), 6565(342 компјутери), 6566(343 компјутери), 6567(237 компјутери), 6568(181 компјутери)Упатство : Да Забелешка : Без оригинална кутија (со цел да се намали цената),нова во пластична кеса и пакет и во балон.Ако сакате оригинална кутија,pls контактирајте со нас да го плати превозот цена на оригинално пакување.

Тръба 05596 1: 35 БРДМ-1 разузнавателен превозни средства сглобяване на модели на Съветския Съюз

88.00 -20 % BGN 70.00

Производот број 05596 име на Производ руската BRDM1 Извидување Автомобил Бар код 9580208055961 процентот на производи во 1 : 35 тип на Производ Пластични Модел Оклоп Комплет Модел големина Должина : 149.2 mm Ширина : 61.5 mm Вкупниот број на делови 300+ Метални делови месинг жица Etch единица 2 парчиња Филм n / a Смола компонента n / a вкупниот број на офсет плочи 7 sprues, горниот дел од трупот, пониски трупот и гуми Собранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

Лепин 05060 звездна серия война Изгнаник един USC Naboo street fighter стил набор от legoing 10026 строителни блокове, тухли забавни играчки

BGN 40.00

Материјал : животна Средина пријателски материјал Тули број : 187pcs Пакет : нема оригинална кутија, нова во Јаглерод Кутија (Играчки и инструкции испратите заедно...

KNL HOBBY Voyager Model AP036 модерна немска армия бронирани превозни средства с авто инструменти с фиксиран заключване на метални травильные детайли

BGN 42.02

Voya AP036 модерна германската Армија оклопни возила со возило алатки фиксна заклучување метални делови гравирање

Piececool 3D Metal Nano Пъзел Лъки Crane Building Model Комплекти P098-GK направи си САМ 3D Laser Cut Assembly Jigsaw Toys

32.78 -5 % BGN 31.00

Спецификации : Име : Среќа Кран 3 D метал Загатка Manufactor : Piececool Модел : P098GKМатеријал : МесингГолемина : 15 x W 11.1 x H 5.5 cmБоја : Злато ЦрнаКоличеството на Листови : 2 компјутериВозраст : 14+ Степен на тежина : 3 Ѕвездата Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно...

RealTS Tamiya 24258 1/24 Skyline GTR пластмасов модел комплект

BGN 36.78

Real TS Tamiya 24258 1 / 24 Панорама GTR Пластични модел комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

AIBOULLY 3366 1219pcs Техника Series 2-in-1 Truck F1 Racing Car Building Blocks Toy Bricks Sport Car е съвместим с Racer 42000

BGN 73.90

Материјал : животна Средина пријателски материјал Тули број : 1219pcs Пакет : нема оригинална кутија ,нова во запечатени ќеси (Играчки и инструкции испратите заедно)

Maisto 1: 24 Nissan GTR Sports car White Diecast Model Car Toy New In Box Безплатна доставка 31294

44.61 -6 % BGN 42.00

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 24 Nissan GTR Спортски автомобил Бела Diecast Модел на Автомобил Играчка Нови Во Кутија Бесплатен Превозот СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ, Големина : 19 CM Материјал Умре екипа со некои ПВЦ делови Состојба : Нова Затворен во Кутија

GUDI Models Building toy съвместими с Lego G8711 221PCS Transform Blocks Toys Hobbies For Boys Girls Model Building Комплекти

BGN 17.76

GUDI Модели Зграда играчка Компатибилен со Лего Блокови Играчки Хоби За девојки Девојки Модел за Градење Колекции за Момчиња и ДевојчињаОпис : · Бренд : GUDI· Материјал : ABS Пластика· Пакување Листа : Градежни Блокови со Упатство· Возраст Опсег : >6 годинаВе Молиме Имајте Во Предвид : · Со цел да се спаси превозот цена за вас, на производот ќе биде предаден излезе без оригиналната боја на кутијата , ние ќе ги искористиме ЈП или меур торба да се пакувам добро и заштита на тоа добро...

Ustar Ua90031 Модел Спрей Специален Държач База Инструмент За Моделиране Хоби Сушене Инструменти Аксесоар Унисекс

BGN 8.00

Ustar UA90031 Модел Спреј Посебен Носител Модел Алатки за Моделирање Алатки Хоби Алатки за Сликање Додаток Модел : UA 90031Опис на производот : ЕВА материјалГолемина на : 160 мм x 110mm x 30 mmПримена : погодни за било која боја клип користете може да се направи на многу парчиња слободни комбинација, супер практични, заземаат просторот е малку, за обновливи Здраво, драги клиент! Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! ! Сите стоки се unassembled смола делови...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.