• Новинка
нов Dainashi годежен крило висулка, пръстен от бяло, розово, лилаво сладководни перли с окачване 925 сребро

нов Dainashi годежен крило висулка, пръстен от бяло, розово, лилаво сладководни перли с окачване 925 сребро

резултат:
BGN 32.08
BGN 18.00 -44 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Цветът На Скъпоценен Камък:
Бял, Черен, Розов, Лилав
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Добре
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Номер На Модела:
cpp011r001
търговска марка:
Дайнаши
Метален Печат:
925 Sterling
Формамодел:
Кръг
Централен Камък:
перлата на
Случай:
Сватба
Тип Сертификат:
CNAS
Стил:
Романтика
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Тип На Метали:
Сребро
Калин Вид:
сладководни перли
Перлена Форма:
Хляб Кръг
Висулка Перла Размер:
8-8, 5 мм
Материал:
Сребро проба 925
Обеци Перла Размер:
8-8, 5 мм
Цвят:
Бял, Розов, Лилав
Пакет:
Торба OPP с подарък кутия
повърхността на перлите:
Липсата На Недостиг
подходящ:
Жена, Дама, момиче
Модел:
cpp011r001

Избор на купувачи

BAIHE Solid 14K Бяло Злато 0.78 CT сертифициран H/SI истински естествени диаманти, годежни жени Модни изискани бижута уникална гривна

1799.84 -25 % BGN 1350.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:3.8 г Поставување на ПаверПоставување Синџир Тип : Крстот синџир Синџир Должина : 16cm Главниот Камен:100% Вистински Природен Дијамант Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.78 кт SKU:BB04514 KDAУслуга

l&zuan колие с висулка за жени 18K розово злато ключ-образна 0.005 карата Диамант естествени сладководни перли изискани бижута класически Епоксиден

284.48 -35 % BGN 185.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Избор : Pendant Материјал : 18 K злато, скапоцени Камења вкупната тежина : 1.568 КТ Вкупната тежина : ≈1.70 g Големина : околу 2,5 cm долги Гем информации Камења : бисер Тежина : ≈1.563 КТ количина : 1 боја : Бела Облик : тркалезна Големина : ≈6.06 mm, Дијамант информации Камења : дијаманти Тежина : ≈0.005КАРАТНОdianxiaobao_3dianxiaobao_4

BAIHE Solid 14K Бяло Злато (AU585) 1.1 CT сертифициран истински небето син топаз / безупречен овал сватбени жени Модни изискани бижута пръстен

377.60 -15 % BGN 321.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2.5 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори & Prongs Поставување на Ширина Врвот:12.1 mm Ширина Дното:1.1 mm Центар Камен:100% Вистински Небото Сини Топаз Јасност:Беспрекорна Форма:Овална Големина:5x76x8mm Карат Тежина:1.1 кт Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.1 кт SKU:R20748 WУслуга

Оригинален дизайн 925 сребро 43 мм и голям размер изявление Обръч обеци за жени горещи продажба на дамски бижута сватба

25.74 -49 % BGN 13.00

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

натурална пресноводная перлата на пеперуда-брошка игла 925 сребро изискан дамски бижута безплатна доставка

BGN 288.00

природни свежа вода бисер brooch925 sterling silver со кубни циркониps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

LeiGe Бижута Естествен Опушен Кварц Възпоменателни Пръстени, Пръстени С Овална Форма, Кафяв Камък Пръстен Твърди 925 Сребро Прости Пръстени

145.60 -40 % BGN 87.00

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*9 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.77 carats Печат : S925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : деновиИспорака1...

Луксозен естествен сапфир висулка 10 *15 мм крушовидна кройка черен сапфир скъпоценен камък висулка твърди 925 сребро сапфир бижута

BGN 142.40

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

[Черна ость] 925 сребро изискани бижута, модни пръстени колиета за жени сватбени окачване P100

31.20 -39 % BGN 19.00

Производи ДеталиОгледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%ДимензијаПроизводи ПокажеМодел ШоуПакување Секоја ставка може да се добие кутија како подарокПрашања од клиентите 1...

Тибетски девет очите и три очи Дзи мъниста гривна стария Дзи отлично подходящ за мъже и жени Безплатна доставка

20.48 -7 % BGN 19.00

Името на Dzi монистраЗначењето на зборот "dzi" се преведува како "блесок, блесокот, бистрина, сјај." на мушка се нарекува "небото е мушка" или "небото е бисер"Значењето на Тибетската Dzi Монистра или "Небото Бисери".Dzi монистра се, скапоцен накит од Тибетската култура кои се верува дека имаат моќ да донесе среќа на сопствениците, како што се заштита од лошо среќа, привлекување на богатство и просперитет, негување на добро здравје и warding против злото...

1 чифт Истински. 925 сребро изискани бижута Waterwave &shamrock Pull Through Threader виси обеци дълги gtle2035

11.18 -11 % BGN 10.00

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 1pair 100% Реално 925 Sterling Silver парична Казна Накит Waterwave &shamrock се Повлече Преку Threader dangle Обетки gtle2035Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Димензии : висина 67mmПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.