• Новинка
Сладководни Перли С Висулка Колие 925 Сребърни Жени, Истински Естествени Перли, Висулки, Бижута Дъщеря Рожден Ден На Най-Добрият Подарък Бял Розов

Сладководни Перли С Висулка Колие 925 Сребърни Жени, Истински Естествени Перли, Висулки, Бижута Дъщеря Рожден Ден На Най-Добрият Подарък Бял Розов

резултат:
BGN 31.52
BGN 17.00 -46 %

Брой продукти
Налично


Име на производ You Noble Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Сребро 925 Жени,Вистински Природен Бисер Приврзоци Накит Ќерка Роденден Најдобар Подарок Бела Розова Pearl Shape/боја
Копчето Бисер Форма Бисер Големина 9-10 mm Должина на Ѓердан 45см Бисер боја
бела/розова/виолетова/црниот бисер Бисер Одделение AAAAA врвот одделение

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
Ти Си Благороден
Тип Сертификат:
CMA
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Формамодел:
Домашни любимци
Размер На Перлата:
9-10мм
Централен Камък:
перлата на
Стил:
Класически
Страничната Камък:
перлата на
Тип Суспензии:
Пасианс
Номер На Сертификат:
1411040431
Метален Печат:
925 Sterling
Номер На Модела:
P1262, перлена огърлица с окачване
размер на перлите:
9-10мм
Качеството на сладководни перли:
ААА екстра
Естествената форма на перли.:
фигура перла
висулка от сладководни перли:
истинска перла с висулка
дължина на колиета:
45см
is_customized:
Yes
висулки от естествени перли:
перлена огърлица с окачване

Избор на купувачи

Истински Ярко Лилаво Розово Котешко Око Естествен Камък Гривна Гривна, Прекрасен Опал Гривна Бижута Честит Подарък За Жена, Може Спад На Кораба

13.86 -28 % BGN 10.00

Вистински Светла Виолетова Розова Природни Мачка Очи Камен Алка Нараквица ,Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот

ТВЪРДО 14K БЯЛО ЗЛАТО 5 ММ КРЪГЛА КРОЙКАТА 0.10 CT ДИАМАНТ ПОДА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ГОДЕЖЕН ПРЪСТЕН

BGN 288.00

За оваа ставка описМетал : Цврсти 14 K Бело ЗлатоЗлато тежина : 1.5 gДржете големина : Може да се одржи 5mm Круг намали камењаСтрана Камења:Природен ДијамантДијамант тежина:0.10каратноОбликот се Намали:Круг намалиБоја : GHЈасност : SIFashional и Згодна Врвот и врвна услугаНие обезбедуваме на клиентите со накит дизајн и custommade услуга...

естествен син лунен камък обеци 925 сребро е естествен скъпоценен камък обеци жени мода личност обеци за парти

89.60 -16 % BGN 75.00

природни сина moonstone студ обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените мода личност студ Обетки за партија.Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

BAIHE Solid 14K Бяло Злато 0.78 CT сертифициран H/SI истински естествени диаманти, годежни жени Модни изискани бижута уникална гривна

1799.84 -25 % BGN 1350.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:3.8 г Поставување на ПаверПоставување Синџир Тип : Крстот синџир Синџир Должина : 16cm Главниот Камен:100% Вистински Природен Дијамант Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.78 кт SKU:BB04514 KDAУслуга

Beadsnice ID27363 pure 925 silver полуфинал mount ring settings кръгли пръстени за жени елегантен дизайн, ръчна изработка с високо качество

21.57 -7 % BGN 20.00

планината прстен settingsВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice ID27363 чисто сребро 925 полу планината прстен settings круг прстени за жените домот рачно изработени дизајн со висок квалитет Бренд beadsnice ID 27363 Гем одговара 10мм скапоцен камен Тежина 3.16 грам Материјална солидна sterling silver не позлатен Количество 1pcЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

Преглед На Най-Високо Качество На Истинско Сребро 925 Проба Сладководни Перли Обеци За Дами Дамски Обици Капка Автентични Бижута Горещи

20.99 -24 % BGN 16.00

Hongye Врвен Квалитет 100% Реално 925 Sterling Silver Слатководни Бисер Обетки За Дама Женски Капка Обетки Автентични Накит Топла

1 чифт Истински. 925 сребро изискани бижута Waterwave &shamrock Pull Through Threader виси обеци дълги gtle2035

11.18 -11 % BGN 10.00

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 1pair 100% Реално 925 Sterling Silver парична Казна Накит Waterwave &shamrock се Повлече Преку Threader dangle Обетки gtle2035Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Димензии : висина 67mmПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

Луксозен естествен сапфир висулка 10 *15 мм крушовидна кройка черен сапфир скъпоценен камък висулка твърди 925 сребро сапфир бижута

BGN 142.40

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

Sinya 925 сребро цвете роза обеци за любовник момичета жените сребърен или златен цвят по избор 2018 Свети Валентин подарък

31.98 -47 % BGN 17.00

Sinya 925 sterling silver цвет Роза студ earring за љубител девојки жените сребрена или златна боја факултативна 2018 Денот на Вљубените Подароци 2018 нови arrvial !2017 Нови & Топла продажба на Најголемата промоција 100% реално 925 фунта сребро!!!Материјал : 925 sterling silver Класичен цвет студ EarringСо висок квалитет накит кутија , Создаде високо квалитетни подарок за роденден ,денот на мајката ,божиќ, ,сите видови на фестивалот подарок за женскиСлободен испорака на сите делови на светотСпецификацијаМодел : SE800223Материјал : 925 sterling silver Класичен Зголеми цвет студ EarringEarring големина : цвет дијаметар од околу 7.8 mmТежина : Околу 1.12 gБоја:сребрена или златна боја факултативнаобложено : злато позлатен квалитетот на производот guaranttyМојата продавница платени 30000$ да aliexpress да бидете сигурни дека она што ние го продаде се 100% исто како што ние пишуваме тука ,ако почитувани можете да добиете на стоки од мојата продавница не се материјал ние ќе ви покаже може да побара тројно цена сте платилепакување и испоракаПакување детали : домот подарок кутија за мало целиспорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете certetificate цена за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.OEM УСЛУГАклиентите се обезбедува фотографија или примерок ние произведуваме примерок од 20dayss .ПЛАЌАЊЕЗачувам, T / T, Western Union, како и други услови за плаќање поддржани ...

Винтажное годежен пръстен с естествен изумруд от твърдо жълто злато 14 карата Диамант франзела колумбийски бижута от скъпоценни камъни за продажба G00795

BGN 1209.60

14 Kt Жолто Злато Дијамант Смарагд ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0 .44ctНамалување На : Круг,BaguetteЈасност : SIБоја : GHСмарагд : 100% ПриродниКарат Тежина : 1.13 ктНамалување на : Смарагд да се Намали (5x7mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14 Kt ЗлатноЖолтаЗлато Тежина (грами) : 3.32 gСтил : Дијамант & Смарагд ПрстенУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Beadsnice ID26626 hot sale real gold beads for jewelry making ръчно изработени 999 gold beads сам fine wholesale jewelry

BGN 49.44

злато монистра за изработка на накитВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice ID26626 топла продажба вистински злато монистра за накит одлуки 100% рачно изработени 999 злато монистра diy парична казна накит трговија на големо Бренд beadsnice ID 26626Големина7x4mm Дупка 1mm Тежина 0.2 грам Материјална Вистински 999 злато не позлатен Количество 1pcЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

l&zuan колие с висулка за жени 18K розово злато ключ-образна 0.005 карата Диамант естествени сладководни перли изискани бижута класически Епоксиден

284.48 -35 % BGN 185.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Избор : Pendant Материјал : 18 K злато, скапоцени Камења вкупната тежина : 1.568 КТ Вкупната тежина : ≈1.70 g Големина : околу 2,5 cm долги Гем информации Камења : бисер Тежина : ≈1.563 КТ количина : 1 боја : Бела Облик : тркалезна Големина : ≈6.06 mm, Дијамант информации Камења : дијаманти Тежина : ≈0.005КАРАТНОdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Изискани бижута от сребро 925 проба кръг нарязани на 7,5 мм Полумонтажная полска годеж сватбен подарък пръстен инсталиране на едро

BGN 62.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 1.8 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 8.05 mmШирина во Дното : 1.82 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 7.5 mmSKU : R20695 W

Gem'S Ballet 1.57 Ct Овалния натурален лондон син топаз скъпоценен камък годежни пръстени 925 сребро изящни бижута за жени

55.98 -39 % BGN 34.00

Guss Можеби Ќе СакатеНапомена : Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата...

Уникален син Drusy жеода кварц ахат груб камък на окачването 3 бр. за лот Безплатна доставка

22.72 -8 % BGN 21.00

Уникатен Сребро позлата Природни Drusy Geode Ахат Камен Pendant одговара Ѓердан одлукиОписи : Материјал Природни Drusy АхатБојанекои камен потемна / некои камен ligherГолеминаза 30x40mmПовеќе Детали3pc по целЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

BAIHE Solid 14K Бяло Злато (AU585) 1.1 CT сертифициран истински небето син топаз / безупречен овал сватбени жени Модни изискани бижута пръстен

377.60 -15 % BGN 321.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2.5 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори & Prongs Поставување на Ширина Врвот:12.1 mm Ширина Дното:1.1 mm Центар Камен:100% Вистински Небото Сини Топаз Јасност:Беспрекорна Форма:Овална Големина:5x76x8mm Карат Тежина:1.1 кт Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.1 кт SKU:R20748 WУслуга

Модни сребърни топазовые обеци за парти 4 мм *6 мм натурален небето син топаз обеци-карамфил твърди 925 сребърни топазовые бижута за жени

BGN 30.38

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.