• Новинка
Мода реални обеци 925 сребро с естествена перла, сладководни перли, обици принцеса бижута за жени, подарък за рожден ден

Мода реални обеци 925 сребро с естествена перла, сладководни перли, обици принцеса бижута за жени, подарък за рожден ден

резултат:
BGN 20.96
BGN 14.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Име на производ Мода вистински 925 фунта сребро обетки со природен бисер,слатководни бисер earring принцеза, накит жените роденденски подарок Бисер Форма
Копчето бисер Бисер Големина 9-10мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела , розова , виолетова , црна бисер боја Пакет накит кутија
.

Подробности

търговска марка:
РИАНСИ
Централен Камък:
перлата на
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Размер На Перлата:
9-10мм
Тип На Метали:
Сребро
Метален Печат:
925 Sterling
Тип Сертификат:
CMA
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
Е4040
Стил:
Класически
Случай:
Парти
Задната Част На Находище:
сребърни обеци
Номер На Сертификат:
15418125411
Страничната Камък:
перлата на
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Глоба или мода:
Добре
цвят на перли:
бял розов черен виолетов цвят перла
натурален размер на перлите:
9-10мм перла
Качеството На Перли:
ААА
Перлена Форма:
пуговица Перлена
обеци за жени:
925 сребърни обици
сребърни перлени обеци:
пусеты с перли
перлени обеци:
обици от естествени перли

Избор на купувачи

Тибетски девет очите и три очи Дзи мъниста гривна стария Дзи отлично подходящ за мъже и жени Безплатна доставка

20.48 -7 % BGN 19.00

Името на Dzi монистраЗначењето на зборот "dzi" се преведува како "блесок, блесокот, бистрина, сјај." на мушка се нарекува "небото е мушка" или "небото е бисер"Значењето на Тибетската Dzi Монистра или "Небото Бисери".Dzi монистра се, скапоцен накит од Тибетската култура кои се верува дека имаат моќ да донесе среќа на сопствениците, како што се заштита од лошо среќа, привлекување на богатство и просперитет, негување на добро здравје и warding против злото...

Sinya 925 сребро цвете роза обеци за любовник момичета жените сребърен или златен цвят по избор 2018 Свети Валентин подарък

31.98 -47 % BGN 17.00

Sinya 925 sterling silver цвет Роза студ earring за љубител девојки жените сребрена или златна боја факултативна 2018 Денот на Вљубените Подароци 2018 нови arrvial !2017 Нови & Топла продажба на Најголемата промоција 100% реално 925 фунта сребро!!!Материјал : 925 sterling silver Класичен цвет студ EarringСо висок квалитет накит кутија , Создаде високо квалитетни подарок за роденден ,денот на мајката ,божиќ, ,сите видови на фестивалот подарок за женскиСлободен испорака на сите делови на светотСпецификацијаМодел : SE800223Материјал : 925 sterling silver Класичен Зголеми цвет студ EarringEarring големина : цвет дијаметар од околу 7.8 mmТежина : Околу 1.12 gБоја:сребрена или златна боја факултативнаобложено : злато позлатен квалитетот на производот guaranttyМојата продавница платени 30000$ да aliexpress да бидете сигурни дека она што ние го продаде се 100% исто како што ние пишуваме тука ,ако почитувани можете да добиете на стоки од мојата продавница не се материјал ние ќе ви покаже може да побара тројно цена сте платилепакување и испоракаПакување детали : домот подарок кутија за мало целиспорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете certetificate цена за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.OEM УСЛУГАклиентите се обезбедува фотографија или примерок ние произведуваме примерок од 20dayss .ПЛАЌАЊЕЗачувам, T / T, Western Union, како и други услови за плаќање поддржани ...

Уникален син Drusy жеода кварц ахат груб камък на окачването 3 бр. за лот Безплатна доставка

22.72 -8 % BGN 21.00

Уникатен Сребро позлата Природни Drusy Geode Ахат Камен Pendant одговара Ѓердан одлукиОписи : Материјал Природни Drusy АхатБојанекои камен потемна / некои камен ligherГолеминаза 30x40mmПовеќе Детали3pc по целЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

LeiGe Бижута Естествен Опушен Кварц Възпоменателни Пръстени, Пръстени С Овална Форма, Кафяв Камък Пръстен Твърди 925 Сребро Прости Пръстени

145.60 -40 % BGN 87.00

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*9 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.77 carats Печат : S925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : деновиИспорака1...

Оригинален дизайн 925 сребро 43 мм и голям размер изявление Обръч обеци за жени горещи продажба на дамски бижута сватба

25.74 -49 % BGN 13.00

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

Gem'S Ballet 1.57 Ct Овалния натурален лондон син топаз скъпоценен камък годежни пръстени 925 сребро изящни бижута за жени

55.98 -39 % BGN 34.00

Guss Можеби Ќе СакатеНапомена : Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата...

естествен гранат червен скъпоценен камък висулка S925 сребро натурален скъпоценен камък висулка колие модерен елегантен кръст форма на жените сватбени декорации

72.00 -17 % BGN 60.00

природни црвени гранат гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Домот, Крос форма жените свадба накитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Leige Бижута Натурален Небето Син Аквамарин Пръстен Коктейлни Пръстени С Овална Диаманти, Скъпоценни Камъни, Сребро 925 Проба Март Камък Елегантни Бижута

208.00 -40 % BGN 125.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.13 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

BLACK AWN Classic 2.3 g 925 сребро Fine Jewelry Water Drop Bague Black Spinel годежни пръстени за жени Bijoux C484

26.93 -41 % BGN 16.00

Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%

ZHHIRY жените естествен Сапфир кръста колие с висулка истински твърдо 925 сребро окачване истински гурме бижута

168.00 -35 % BGN 109.00

Скапоцен камен : 100% Природни sapphire (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 3*3ммМатеријал : Вистински 925 фунта сребро,Цврсти сребрена(Silver содржина ≥ 92.5%)Обложено : Бело злато позлатен (без олово,без nickle,нема алергија)Страна камен : Кубни ЦиркониПакет : Испрати подарок кутијаВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

Романтични сватбени пръстени за жени Gala Lab Grown Diamond Eternity Ring 585 14К бяло злато муассаниты диамантен годежен пръстен

BGN 747.20

AULEEZE Накит : Ние сме професионални накит производителот, кој има 21 години искуство во накит производство Ние веруваме дека најдобрите работи се донесуваат со рака...

HELON Solid 10K Rose Gold 3ct Round истински лек розов Морганит истински диаманти изискани бижута романтична сватбена халка

1035.20 -17 % BGN 859.00

2251112618940944 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 208.00 / парче Метал : Цврсти 10 K Розово ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 3.1 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер,Prong ПоставувањеШирина на Врв : 10.8 mmШирина во Дното : 2,5 mmЦентар Камен : 100% Вистински Најсветлите Розова MorganiteЈасност : БеспрекорнаОблик : ТркалезнаГолемина : 9mmКарат Тежина : 3ctСтрана Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Еден НамалиВкупно Карат Тежина : 0.3каратноSKU : R20410 RСертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од 1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

Природни Larimar бижута виси обеци изискани бижута капки вода обеци 925 сребро бижута за жени обеци

27.18 -12 % BGN 24.00

Природни Larimar Накит Dangle Обетки парична Казна Накит Вода Капка Капка Обетки 100% 925 Фунта Сребрен Накит за Жените EarringОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Природни Larimar Тип : Пад Earring*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Модни сребърни топазовые обеци за парти 4 мм *6 мм натурален небето син топаз обеци-карамфил твърди 925 сребърни топазовые бижута за жени

BGN 30.38

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.