• Новинка
2017 нов 925 сребро пръстен мъжки бижута благослови Буда честит син тюркоаз пръстен регулируема подарък за изискани бижута R9

2017 нов 925 сребро пръстен мъжки бижута благослови Буда честит син тюркоаз пръстен регулируема подарък за изискани бижута R9

резултат:
BGN 95.98
BGN 58.00 -40 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
Lilibeth & Danjal
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Номер На Сертификат:
Стандарт
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
zz00239
Случай:
Парти
Централен Камък:
ТЮРКОАЗ
Стил:
Етнически
Страничната Камък:
Няма
Метален Печат:
925 Sterling
is_customized:
Yes
Пол:
Мъже
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип сертификат:
ГДТК
Формамодел:
Фигура
Широк:
20 mm
Тегло:
27 грама
Изискани Бижута:
Пръстен На Череп
бижута от скъпоценни камъни:
ruby пръстен
годежни пръстени:
размер на пръстен 10
сребърни пръстени :
пръстенът на дракона

Избор на купувачи

Jemmin през цялата дизайн обеци обръч за жени 925 сребро прави САМ бижута аксесоар обеци не са алергични 2 елемента/1 чифт.

8.00 -50 % BGN 4.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BAIHE Solid 14К розово злато 0.05 ct сертифициран H/SI истински естествени диаманти, сватбени жени Модни изискани бижута уникална гривна

449.92 -23 % BGN 346.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1g Поставување на ПаверПоставување Синџир Тип : кутија Големина за : 5.5 мм Главниот Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Намали Вкупно Карат Тежина:0.05 кт SKU:BB00614 KDAУслуга

Лек 925 Сребро Лък Лук Обеци-Карамфил Малки Обици Пеперуди За Жени Момиче Дама Партия Луксозни Бижута

10.88 -26 % BGN 8.00

големина 0.65 cm*1.12 cm*1.30 cm 1g / пар само за уп цената не вклучува било earring приклучокот, Ние испрати јасна пластични earring plug / легура earring plug како бесплатен дар! Деликатна 100% 925 Sterling Silver Bowknot Лак Студ Обетки Мала Пеперутка Обетки За Жените Девојка Дама Партија Луксузни Накит Жените 100% 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Пеперутка Знаат Студ Обетки за Подарок за на Училиште Девојки Деца Дама CYG004 женщины, 100% серебра 925 маленькая бабочка ювелирной моды знают жеребец серьги подарок для девочек школьного возраста дети леди cyg004 100% de las mujeres де plata де ley 925 joyeria де moda симпатична Мала mariposa сабја aretes regalo став niñas de la escuela niños Дама cyg004 Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

925 сребро кръглата форма на персонални колиета и висулки САМ 2 имена за жени годишнина на Деня на майката подарък

22.83 -30 % BGN 16.00

Добиете вашето име и значителни други " на ова име ѓердан.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, близок.Карактеристики : Боја : Сребро Материјал : 925 Sterling Silver Стил : срце облик Должина : 45см Купување Процес : 1...

BAIHE Solid 14К Жълто Злато 5 мм, сертифициран безупречен истински сладководни перли брачни жени Модни изискани бижута подарочное пръстен

565.76 -25 % BGN 424.00

Метал:Солидна 14 K Жолто Злато Печат:14 K / 585 Прстен Големина:6.5 Поставка : Бар Поставување на Главните Камења:100% Вистински Слатководни Бисер Форма:Круг Еден Намали Бисер Дијаметар :5mm Страна Камен:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.03 кт SKU:BR005714 KFPLУслуга

Solid 10K (417) бяло злато 6-6, 5 мм кръгла кройката 0.45 CT рубини модерен цвете изискани бижута Полуфинал Mount годежен сватбена женски пръстен

BGN 632.00

Метал : Цврсти 10 K Бело ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 2.8 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер & Prong ПоставувањеШирина на Врв : 9.6 mmШирина во Дното : 1.8 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 6mmСтрана Камења : 100% Вистински РубиниБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна НамалиВкупно Карат Тежина : 0.45 ктSKU : R21160 W

Leige Бижута Silver Garnet годежен пръстен за жени изискани бижута Червен натурален скъпоценен камък юбилейните обещающие пръстени с овална кройка

155.20 -40 % BGN 93.00

Бренд : Leige НакитГлавниот Камен : природни гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.33 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Zocai Brand направи си САМ гривна 18K розово злато (AU750) парти и сватбена гривна като подарък Z00230

451.18 -29 % BGN 320.00

Совети : Почитувани купувачи, овој DIY хривнија можете да изберете вашата како буквата А или Б или Ц и така натаму, важна работа, една цена само се залагаме за една буква А или Б, на пример, сакате DIY "СРЕЌА хривнија" треба додадете 4 букви за количката, и одберете една белегзија или ѓердан, а потоа плаќаат заедно...

LAMOON Lovel Bear 4.8 ct натурален скъпоценен камък розов кварц 925 сребро-бижута Обеци-карамфил S925 LMEI042

37.94 -45 % BGN 21.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Прекрасна Мечка Се Зголеми Кварц Студ Earring【Главниот Камен】 : Скапоцен Камен Креваше Кварц【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA222087поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

Високо качество естествена натурална Червен яспис Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04219

BGN 20.80

N atural Црвениот Џаспер Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Црвениот Џаспер Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04219 CATE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Натурален жълт пренит 18K розово злато обеци, кръг 6 мм*6 мм, сега 18K розово злато, в царски стил, високо качество

184.00 -19 % BGN 149.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA216285РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE EARRINGОблик : ТркалезнаБоја : ЖолтаВкупна маса : 1.72 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : G18 K

Lii Джи Скъпоценен Камък Естествен Зелен Оникс, Аметист, Сладководни Перли 925 Сребро Позлатени Дамски Обеци, Мода Бижута

121.58 -5 % BGN 116.00

Опис На ПроизводотБренд : Lii JiГлавниот камен : Слатководни Бисер,Зелена Оникс,АметистСребро Печат : s925Камен Големина : Слатководни Бисер околу 45мм,10x15mm.Аметист околу 2x3mm,Зелена Оникс околу 2mmТежина : Види ПроизводСертификат : Ако треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ве молиме имајте на ум : Овој производ се користи природен дијамант / камен,вистински бисер,секој скапоцен камен / камени,вистински бисер има уникатна боја.Бидејќи на својата текстура индекс на рефракција расцеп,фрактура и сјај,ќе има некои разлика од фотографиите.Некои производи можеби има мали недостатоци .Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

Истински сладководни перли висулка за жени, 18k бяло естествени перли висулка жълто злато бижута дъщеря рожден ден красив подарък

49.60 -40 % BGN 30.00

Charactor Вистински слатководни бисер pendant за жените,18k бела природен бисер pendant жолто златен накит ќерка роденден парична казна подарок Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 89mm 910мм слатководни бисер Бисер квалитет ААА врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

Lamoon Сърце натурален скъпоценен камък класически червен 0.3 ct нар 925 сребро, бижута 18KGP верига гривна-пазител S925 LMHI011

26.30 -39 % BGN 16.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Срцето Granet Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 100% Природни скапоцен камен Класичен Црвен 4mm Гранат【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA210442поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn​

DOUBLE-R обеци-карамфил жени Diamond 925 сребро цвете бели обеци класически подарък за изискани бижута персонализирате CASE04661SA-1

78.91 -24 % BGN 60.00

1 Двоен Прстен е нашиот бренд за oversea маркетинг.2 Овој пар обетки' метал е направен од 925 фунта сребро.3 Овој пар обетки Вкупната тежина за 1.10 g.4...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.