• Новинка
Gem-inside естествен фасетиран Cambay черен ахат каменни мъниста за бижута 6-12 мм, 15 инча направи си САМ бижута избиран размер

Gem-inside естествен фасетиран Cambay черен ахат каменни мъниста за бижута 6-12 мм, 15 инча направи си САМ бижута избиран размер

резултат:
BGN 13.79
BGN 9.00 -35 %

Брой продукти
Налично


П : Колку Монистра во едно влакно од монистра?
А :

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Добре
Централен Камък:
Ахат
Номер На Сертификат:
70975002230
Форма На Продукта:
Непостоянен
Номер На Модела:
G16063-G16066
Тип Сертификат:
NGTC
Височина На Продукта:
6mm, 8mm, 10mm,12mm
Тип На Метали:
Няма
Тегло На Продукта:
35g, 49g, 63g, 82g
търговска марка:
gem-inside greate your own fashion
Това е готово ?:
ДА
Избран ли е ?:
Размер
Външен Диаметър:
6mm, 8mm, 10mm,12mm
Процеса На Оцветяване:
Естествен Цвят
Как се продава?:
Продава се на направление, по дължината на една нишка 39см
Shap:
Кръг

Избор на купувачи

Jemmin 1 двойка 925 сребро на обръч с микро CZ Crystal ухото тел обеци за направи си САМ бижута изводи компоненти

10.06 -40 % BGN 6.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Натурален чист черен оникс, ахат лъскав камък Ронделл втулка свободни мъниста 2x4mm 4x6mm 5x8mm 6x10mm

27.68 -10 % BGN 25.00

Природна, Чиста Црна Оникс Ахат Камен Rondelle Лабава МонистраОпис : Добар Квалитет!Материјал Природни Црна Оникс АхатБојакако сликиГолемина2x4mm / 4x6mm / 5x8mm / 6x10mmПовеќе Детали5 насоки по многу (38cm должина на влакно)За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

LicLiz малко сладък 925 сребро крило обеци пръти за жени Пиърсинг на ухото шипове водослива перо обеци съобщения LE0358

10.43 -23 % BGN 8.00

Име На Производ : Мала Симпатична 925 Sterling Silver Крило Студ Обетки За Жените Уво Пирсинг Studs Waterdrop Пердув Earring МислењаМетал : 100% Реално 925 Фунта Сребро Обетки СтудПозлата : Бело Злато Позлатен Пост Обетки Студ 925Облик : Сребро Агол Крило Студ ОбеткиБесплатен Подарок : Кадифе Торба + Сребро Бришење Сребро.

Твърдо 14к жълто злато натурален Син сапфир рубин муассанит годежен пръстен за жени

1438.40 -10 % BGN 1295.00

Солидна 14 K Жолто Злато Природни Blue Sapphire Рубин Moissanite Ангажман Прстен За ЖениИнформација за производот : 91pcs мали moissanite 1.3 мм, 5pcs 3мм blue sapphire,6pcs 1.3 mm рубин.Ние сме moissnaite Продуцент и го прифати jewery обичај.Ако сакате да се направи нов накит со moissanite,добредојдовте да контактирате со нас за да обичај...

Истински сладководни перли висулка за жени, 18k бяло естествени перли висулка жълто злато бижута дъщеря рожден ден красив подарък

49.60 -40 % BGN 30.00

Charactor Вистински слатководни бисер pendant за жените,18k бела природен бисер pendant жолто златен накит ќерка роденден парична казна подарок Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 89mm 910мм слатководни бисер Бисер квалитет ААА врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

Натурален жълт пренит 18K розово злато обеци, кръг 6 мм*6 мм, сега 18K розово злато, в царски стил, високо качество

184.00 -19 % BGN 149.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA216285РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE EARRINGОблик : ТркалезнаБоја : ЖолтаВкупна маса : 1.72 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : G18 K

LAMOON Lovel Bear 4.8 ct натурален скъпоценен камък розов кварц 925 сребро-бижута Обеци-карамфил S925 LMEI042

37.94 -45 % BGN 21.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Прекрасна Мечка Се Зголеми Кварц Студ Earring【Главниот Камен】 : Скапоцен Камен Креваше Кварц【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA222087поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

Leige Бижута Silver Garnet годежен пръстен за жени изискани бижута Червен натурален скъпоценен камък юбилейните обещающие пръстени с овална кройка

155.20 -40 % BGN 93.00

Бренд : Leige НакитГлавниот Камен : природни гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.33 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Естествен истински AAA високо качество сиво синьо Лабрадорит ръчно нарязани на крайния кръгли свободни малки мъниста от 2 mm 15 04307-L

15.20 -1 % BGN 15.00

N atural Labradorite Рака Намали Фацетирани Круг Лабава мушка sКамен : Labradorite Тип : Природен Камен Површина : Рака Намали Фацетирани Облик : Тркалезна Монистра, Големина : 2mm Должина(Инчи) : 15" Бр.на монистра : (Прибл...

Solid 10K (417) бяло злато 6-6, 5 мм кръгла кройката 0.45 CT рубини модерен цвете изискани бижута Полуфинал Mount годежен сватбена женски пръстен

BGN 632.00

Метал : Цврсти 10 K Бело ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 2.8 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер & Prong ПоставувањеШирина на Врв : 9.6 mmШирина во Дното : 1.8 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 6mmСтрана Камења : 100% Вистински РубиниБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна НамалиВкупно Карат Тежина : 0.45 ктSKU : R21160 W

2.0 Инча Черен Обсидиан Естествен Камък Издълбани Статуетка На Котка Фън Шуй Занаяти Украса Чакра Изцеление Crystal Рейки Безплатен Чанта

12.61 -5 % BGN 12.00

3501807095534636 YWG Продавница Повеќето Избор парче парче парче парче парче парче парче парче SKU CXM004 Големина : 50 X30x20mm (2.0"x1.2"0.8") Тежина : околу 50g Материјал : Црна Obsidian Тип : Мачка Боја : Црна Количина : едно парче Пакет : со слободни сомот торбичка Слика е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме! Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.

LicLiz сребърен комплект обеци, гривна от сребро 925 кръгове бижута за жени гривна верига обеци виси набор от модерен LS0005

34.86 -40 % BGN 21.00

Бренд : Lic LizПредмет Тип : Lic Liz Сребро Поставите Earring Хривнија 925 Фунта Кругови Накит сетови за Жените Хривнија Синџир Обетки Dangle Поставите ТрендовскиПозлата : Бело Злато / Родиум ПозлатенMeterial : 925 Sterling Silver

925 сребро кръглата форма на персонални колиета и висулки САМ 2 имена за жени годишнина на Деня на майката подарък

22.83 -30 % BGN 16.00

Добиете вашето име и значителни други " на ова име ѓердан.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, близок.Карактеристики : Боја : Сребро Материјал : 925 Sterling Silver Стил : срце облик Должина : 45см Купување Процес : 1...

BAIHE Solid 14К Жълто Злато 5 мм, сертифициран безупречен истински сладководни перли брачни жени Модни изискани бижута подарочное пръстен

565.76 -25 % BGN 424.00

Метал:Солидна 14 K Жолто Злато Печат:14 K / 585 Прстен Големина:6.5 Поставка : Бар Поставување на Главните Камења:100% Вистински Слатководни Бисер Форма:Круг Еден Намали Бисер Дијаметар :5mm Страна Камен:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.03 кт SKU:BR005714 KFPLУслуга

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен 925 сребро модни луксозни красиви уши, кръгли дамски официални украса

65.60 -16 % BGN 55.00

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски Луксузни убава уши круг на жените партија НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Лек 925 Сребро Лък Лук Обеци-Карамфил Малки Обици Пеперуди За Жени Момиче Дама Партия Луксозни Бижута

10.88 -26 % BGN 8.00

големина 0.65 cm*1.12 cm*1.30 cm 1g / пар само за уп цената не вклучува било earring приклучокот, Ние испрати јасна пластични earring plug / легура earring plug како бесплатен дар! Деликатна 100% 925 Sterling Silver Bowknot Лак Студ Обетки Мала Пеперутка Обетки За Жените Девојка Дама Партија Луксузни Накит Жените 100% 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Пеперутка Знаат Студ Обетки за Подарок за на Училиште Девојки Деца Дама CYG004 женщины, 100% серебра 925 маленькая бабочка ювелирной моды знают жеребец серьги подарок для девочек школьного возраста дети леди cyg004 100% de las mujeres де plata де ley 925 joyeria де moda симпатична Мала mariposa сабја aretes regalo став niñas de la escuela niños Дама cyg004 Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DJ CH интересна морска живот Риба дизайн на скъпоценен камък, пръстен, твърди 925 сребро и естествен Ларимар Юбилейното пръстен за любимата си

41.76 -28 % BGN 30.00

DJ CH Интересни Морето Живот Риба Дизајн скапоцен камен Прстен, Цврсти 925 Фунта Сребро и Природни Larimar Годишнината Прстен за ДушоКарактеристики : Рачно изработени објектИнтересно Риба дизајн, да те направи ха ppy кога се гледа на рибаНаправени од Genunie 100% Реално Larimar скапоцен камен, сина боја како на сликата шоу...

DOUBLE-R 0.76 ct естествен цитрин скъпоценен камък 925 сребро окачване изискани сватбени бижута висулка колие за жени

60.78 -49 % BGN 31.00

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу 1.90 g Главниот Камен : Природни Citrine Главниот Камен Големина : Прибл.0.76 кт(57mm) Страна Камен : Кубни Циркон Сертификат : GIC СертификатПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Zocai Brand направи си САМ гривна 18K розово злато (AU750) парти и сватбена гривна като подарък Z00230

451.18 -29 % BGN 320.00

Совети : Почитувани купувачи, овој DIY хривнија можете да изберете вашата како буквата А или Б или Ц и така натаму, важна работа, една цена само се залагаме за една буква А или Б, на пример, сакате DIY "СРЕЌА хривнија" треба додадете 4 букви за количката, и одберете една белегзија или ѓердан, а потоа плаќаат заедно...

Мода 925 сребро Перла с висулка колие бижута от естествени сладководни 10-11 мм голям перли, висулки перлени бижута за жени

26.99 -33 % BGN 18.00

Charactor Мода 925 sterling silver Бисер Pendant Ѓердан Накит Природните Слатководни 1011mm голема Бисер Приврзоци Бисер Накит За Жените Бисер Формакопчето Бисер форма Бисер Големина 1011mm слатководни бисер Должина на Ѓердан 45см Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

INALIS Tree of Life Ring класически аксесоари 925 сребро пръстен Anillos изящни бижута за жени на нови подаръци за Деня на майката

9.39 -47 % BGN 5.00

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со насСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Shiiping ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Jemmin през цялата дизайн обеци обръч за жени 925 сребро прави САМ бижута аксесоар обеци не са алергични 2 елемента/1 чифт.

8.00 -50 % BGN 4.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.