• Новинка
Zocai Brand направи си САМ гривна 18K розово злато (AU750) парти и сватбена гривна като подарък Z00230

Zocai Brand направи си САМ гривна 18K розово злато (AU750) парти и сватбена гривна като подарък Z00230

резултат:
BGN 451.18
BGN 320.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Совети : Почитувани купувачи, овој DIY хривнија можете да изберете вашата како буквата А или Б или Ц и така натаму, важна работа, една цена само се залагаме за една буква А или Б, на пример, сакате DIY "СРЕЌА хривнија" треба додадете 4 букви за количката, и одберете една белегзија или ѓердан, а потоа плаќаат заедно. За било какви прашања добредојдовте контактирајте со нас.
Бренд Име : ZOCAI
Модел Бр. : D04939 V / Z00230 / X00474
Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печат се зголеми злато достапни
Објектот тежина : Околу. 13 g
Јас tem големина : нараквица големина 56-57
Сертификат : GIC (основен) или NGTC
=================================
Главниот камен тип : 100% Вистински Дијамант
(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)
Главниот камен тежина : 0.01 КТ
Главниот камен парчиња : /
Главниот камен боја : /
Главниот камен јасност : /
Главниот камен намалување на : /
=================================
Страна камен тип : /
Страна камен тежина : /
Страна камен парчиња : /
Страна камен боја : /
Страна камен јасност : /
Страна камен намалување на : /

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Добре
Номер На Сертификат:
Сертификат GIC
Формамодел:
Кръг
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
търговска марка:
ЗОКАЙ
Централен Камък:
диамант
Пол:
Жени
Диаметър на:
56-57
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Розово Злато
Тегло-Каратови Диаманта:
От 0.01 карата
is_customized:
Yes
Тип Сертификат:
Оценка От Трета Страна
Метален Печат:
18 карата
стил бижута:
Направи си сам гривна
Размер:
56-57

Избор на купувачи

BAIHE Solid 14К Жълто Злато 5 мм, сертифициран безупречен истински сладководни перли брачни жени Модни изискани бижута подарочное пръстен

565.76 -25 % BGN 424.00

Метал:Солидна 14 K Жолто Злато Печат:14 K / 585 Прстен Големина:6.5 Поставка : Бар Поставување на Главните Камења:100% Вистински Слатководни Бисер Форма:Круг Еден Намали Бисер Дијаметар :5mm Страна Камен:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.03 кт SKU:BR005714 KFPLУслуга

INALIS Tree of Life Ring класически аксесоари 925 сребро пръстен Anillos изящни бижута за жени на нови подаръци за Деня на майката

9.39 -47 % BGN 5.00

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со насСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Shiiping ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

BAIHE Solid 14К розово злато 0.05 ct сертифициран H/SI истински естествени диаманти, сватбени жени Модни изискани бижута уникална гривна

449.92 -23 % BGN 346.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1g Поставување на ПаверПоставување Синџир Тип : кутија Големина за : 5.5 мм Главниот Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Намали Вкупно Карат Тежина:0.05 кт SKU:BB00614 KDAУслуга

Твърдо 14к жълто злато натурален Син сапфир рубин муассанит годежен пръстен за жени

1438.40 -10 % BGN 1295.00

Солидна 14 K Жолто Злато Природни Blue Sapphire Рубин Moissanite Ангажман Прстен За ЖениИнформација за производот : 91pcs мали moissanite 1.3 мм, 5pcs 3мм blue sapphire,6pcs 1.3 mm рубин.Ние сме moissnaite Продуцент и го прифати jewery обичај.Ако сакате да се направи нов накит со moissanite,добредојдовте да контактирате со нас за да обичај...

Естествен истински AAA високо качество сиво синьо Лабрадорит ръчно нарязани на крайния кръгли свободни малки мъниста от 2 mm 15 04307-L

15.20 -1 % BGN 15.00

N atural Labradorite Рака Намали Фацетирани Круг Лабава мушка sКамен : Labradorite Тип : Природен Камен Површина : Рака Намали Фацетирани Облик : Тркалезна Монистра, Големина : 2mm Должина(Инчи) : 15" Бр.на монистра : (Прибл...

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен 925 сребро модни луксозни красиви уши, кръгли дамски официални украса

65.60 -16 % BGN 55.00

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски Луксузни убава уши круг на жените партија НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Leige Бижута Silver Garnet годежен пръстен за жени изискани бижута Червен натурален скъпоценен камък юбилейните обещающие пръстени с овална кройка

155.20 -40 % BGN 93.00

Бренд : Leige НакитГлавниот Камен : природни гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.33 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Solid 10K (417) бяло злато 6-6, 5 мм кръгла кройката 0.45 CT рубини модерен цвете изискани бижута Полуфинал Mount годежен сватбена женски пръстен

BGN 632.00

Метал : Цврсти 10 K Бело ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 2.8 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер & Prong ПоставувањеШирина на Врв : 9.6 mmШирина во Дното : 1.8 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 6mmСтрана Камења : 100% Вистински РубиниБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна НамалиВкупно Карат Тежина : 0.45 ктSKU : R21160 W

1бр натурален сив друзы Ахат свободна Форма висулка свързани верига огърлица мода жена партия бижута подарък

14.08 -8 % BGN 13.00

Природни Сива Drusy Ахат Камен Pendant Поврзани Синџири Ѓердан Мода НакитОписи : Секој Pendant е единствен облик и големина~Материјал Природни Drusy АхатБојакако слики / Златна боја позлатаPendant Големинаоколу 30~40mm / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 1pc neckalceЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Високо качество естествена натурална Червен яспис Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04219

BGN 20.80

N atural Црвениот Џаспер Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Црвениот Џаспер Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04219 CATE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Натурален жълт пренит 18K розово злато обеци, кръг 6 мм*6 мм, сега 18K розово злато, в царски стил, високо качество

184.00 -19 % BGN 149.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA216285РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE EARRINGОблик : ТркалезнаБоја : ЖолтаВкупна маса : 1.72 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : G18 K

Lii Джи Скъпоценен Камък Естествен Зелен Оникс, Аметист, Сладководни Перли 925 Сребро Позлатени Дамски Обеци, Мода Бижута

121.58 -5 % BGN 116.00

Опис На ПроизводотБренд : Lii JiГлавниот камен : Слатководни Бисер,Зелена Оникс,АметистСребро Печат : s925Камен Големина : Слатководни Бисер околу 45мм,10x15mm.Аметист околу 2x3mm,Зелена Оникс околу 2mmТежина : Види ПроизводСертификат : Ако треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ве молиме имајте на ум : Овој производ се користи природен дијамант / камен,вистински бисер,секој скапоцен камен / камени,вистински бисер има уникатна боја.Бидејќи на својата текстура индекс на рефракција расцеп,фрактура и сјај,ќе има некои разлика од фотографиите.Некои производи можеби има мали недостатоци .Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

Sinya 925 сребро крак гривни, гривни за жени, момичета любовник Свети Валентин подарък 22 см+3,5 см дължина 2017 Нов пристигане

31.84 -56 % BGN 14.00

Sinya 925 Sterling silver Anklets Хривнија за жени, девојки љубовник Денот на Вљубените подароци 22cm+3.5 цм Должина 2017 Нови пристигнување Топла продажба Најголемите промоцијаСпецификација & Фото : 100% 925 фунта сребрен Накит хривнија моден дизајн со платина обложено со висок сјај и heathy , кутија стил синџир + прошири синџир , Модни Накит ,Најдобрите за жените девојка мајка љубовник Божиќ роденден на Денот на Вљубените лице свадба подарок.Бренд Име : SinyaМодел : SAK009Материјал : Чиста 925 sterling silverОбложено : platinum позлатен за задржи долго време висок сјај и heathyAnklets големина : 22cm+3.5 смтежина : околу 2.31 gПакет : Одлична накит за подарок кутијаПовеќе Фото Покаже : Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.

Истински сладководни перли висулка за жени, 18k бяло естествени перли висулка жълто злато бижута дъщеря рожден ден красив подарък

49.60 -40 % BGN 30.00

Charactor Вистински слатководни бисер pendant за жените,18k бела природен бисер pendant жолто златен накит ќерка роденден парична казна подарок Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 89mm 910мм слатководни бисер Бисер квалитет ААА врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

естествен син tanzanite висулка S925 сребро натурален скъпоценен камък висулка колие класически елегантен Диана кръг жени момиче подарък бижута

137.60 -16 % BGN 116.00

природни сина tanzanite pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан класичен Домот Дијана Круг жените девојка подарок накитПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Jemmin 2017 нов дизайн нередовни открити обеци обръч аксесоари 925 сребро за направи си САМ Finding Jewelry Making Аксесоар

7.42 -46 % BGN 4.00

Jemmin 2017 Нов Дизајн Нерегуларни Отвори Обрачот Обетки Додатоци 925 Фунта Сребро За DIY Наоѓање на Накит Одлуки ДодатокКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Sterling SilverКоличина : 2 КОМПЈУТЕРИ

LicLiz малко сладък 925 сребро крило обеци пръти за жени Пиърсинг на ухото шипове водослива перо обеци съобщения LE0358

10.43 -23 % BGN 8.00

Име На Производ : Мала Симпатична 925 Sterling Silver Крило Студ Обетки За Жените Уво Пирсинг Studs Waterdrop Пердув Earring МислењаМетал : 100% Реално 925 Фунта Сребро Обетки СтудПозлата : Бело Злато Позлатен Пост Обетки Студ 925Облик : Сребро Агол Крило Студ ОбеткиБесплатен Подарок : Кадифе Торба + Сребро Бришење Сребро.

Leige бижута зелен пръстен сребро 925Jewelry Изумруд скъпоценен камък сватбени и годежни пръстени за жени, изискани бижута Изумруд Cut

320.00 -40 % BGN 192.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : лабораторија смарагд Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.48 carats Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Lamoon 8 мм естествени сладководни перли 925 сребро обеци, дамски бижута S925 LMEI033

27.86 -46 % BGN 15.00

НАУЧЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА БИСЕР >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Бисер Капка Earring【Главниот Камен】 : 89mm 100% Природните Слатководни Бисер【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : 18 K Розово Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / Датира / МатурскаСертификат број : PY8 HA210406поддршка за проверка на следната веб : www.gtcchina.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

Jemmin Jemmin Fine 925 стерлинги сребърни обеци, бижута пеперуда бяло кубичен цирконий Камък жените оране заключения за направи си САМ

10.86 -45 % BGN 6.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

Търговия На Едро С Природен Синята Дантела Ахат Лилаво Ахат Самородно Свободни Мъниста В Свободна Форма Мъниста Подходящи Бижута 15 03981

13.06 -0 % BGN 13.00

N atural Пурпурна Ахат Грутка Лабава мушка sКамен : Виолетова Ахат Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Грутка Монистра, Големина : 3x5mm, 5x7mm,7x9mm,9x12mm Должина(Инчи) : 15" Бр.на монистра : (Прибл...

2.0 Инча Черен Обсидиан Естествен Камък Издълбани Статуетка На Котка Фън Шуй Занаяти Украса Чакра Изцеление Crystal Рейки Безплатен Чанта

12.61 -5 % BGN 12.00

3501807095534636 YWG Продавница Повеќето Избор парче парче парче парче парче парче парче парче SKU CXM004 Големина : 50 X30x20mm (2.0"x1.2"0.8") Тежина : околу 50g Материјал : Црна Obsidian Тип : Мачка Боја : Црна Количина : едно парче Пакет : со слободни сомот торбичка Слика е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме! Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.