• Новинка
925 сребро кръглата форма на персонални колиета и висулки САМ 2 имена за жени годишнина на Деня на майката подарък

925 сребро кръглата форма на персонални колиета и висулки САМ 2 имена за жени годишнина на Деня на майката подарък

резултат:
BGN 22.83
BGN 16.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Добиете вашето име и значителни други " на ова име ѓердан.
Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, близок.
Карактеристики : Боја : Сребро Материјал : 925 Sterling Silver Стил : срце облик Должина : 45см Купување Процес :
1. Направи вашата цел .
2. Ве молиме да ни даде 1 имињата што сакате да ги engrave на ѓердан.
( За повеќе јасно гравирање на jewelries,сите македонски зборови можеби ќе бидат врежани во голема БУКВА. )
(исто како на сликата покажува : )
Answer : ___________________________ Note : Ние поддршка Пад на Превозот. СОВЕТИ : 1.Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 - - - - - - - Слободно Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре
Тип Суспензии:
Пързалка
Тип На Метали:
Сребро
is_customized:
No
Тип Сертификат:
CNAS
Метален Печат:
925 Sterling
Централен Камък:
Crystal
Формамодел:
Кръг
Номер На Сертификат:
no
Стил:
Сладък/Романтичен
Страничната Камък:
Няма
Размер На Кулон:
45см
търговска марка:
Лам Център Пребия
Номер На Модела:
NE102380
Стил:
Романтичен, Модерен, Класически
Случай:
парти, годишнина, сватба, годеж
Подарък за:
Съпруга / месец / семейство / майка / приятели
Тип На Метали:
100% сребро 925 бижута
Способността да се:
Високо Качество, Най-Доброто Обслужване, Безплатна Бърза Доставка
Обещавам:
Сребро 925 проба, ако няма 100% връщане на парите
Фестивал:
юбилей, парти, всеки ден, Ден на майката

Избор на купувачи

Лек 925 Сребро Лък Лук Обеци-Карамфил Малки Обици Пеперуди За Жени Момиче Дама Партия Луксозни Бижута

10.88 -26 % BGN 8.00

големина 0.65 cm*1.12 cm*1.30 cm 1g / пар само за уп цената не вклучува било earring приклучокот, Ние испрати јасна пластични earring plug / легура earring plug како бесплатен дар! Деликатна 100% 925 Sterling Silver Bowknot Лак Студ Обетки Мала Пеперутка Обетки За Жените Девојка Дама Партија Луксузни Накит Жените 100% 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Пеперутка Знаат Студ Обетки за Подарок за на Училиште Девојки Деца Дама CYG004 женщины, 100% серебра 925 маленькая бабочка ювелирной моды знают жеребец серьги подарок для девочек школьного возраста дети леди cyg004 100% de las mujeres де plata де ley 925 joyeria де moda симпатична Мала mariposa сабја aretes regalo став niñas de la escuela niños Дама cyg004 Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2018 Нов 925 Сребро Лъки Cat Обеци-Карамфил Изискани Бижута За Една Дама Спортен Стил Подарък За Рожден Ден За Жените И Ежедневни Облекла

BGN 12.64

925 Фунта Сребро Среќа Мачка Студ ОбеткиСимпатична миленичиња мачка е најпопуларниот стил неодамна Вклучувајќи многу ѕвезди ќе имаат мачки во своите домови Мачката е нежно тивко и симпатична...

LicLiz малко сладък 925 сребро крило обеци пръти за жени Пиърсинг на ухото шипове водослива перо обеци съобщения LE0358

10.43 -23 % BGN 8.00

Име На Производ : Мала Симпатична 925 Sterling Silver Крило Студ Обетки За Жените Уво Пирсинг Studs Waterdrop Пердув Earring МислењаМетал : 100% Реално 925 Фунта Сребро Обетки СтудПозлата : Бело Злато Позлатен Пост Обетки Студ 925Облик : Сребро Агол Крило Студ ОбеткиБесплатен Подарок : Кадифе Торба + Сребро Бришење Сребро.

Мода 925 сребро Перла с висулка колие бижута от естествени сладководни 10-11 мм голям перли, висулки перлени бижута за жени

26.99 -33 % BGN 18.00

Charactor Мода 925 sterling silver Бисер Pendant Ѓердан Накит Природните Слатководни 1011mm голема Бисер Приврзоци Бисер Накит За Жените Бисер Формакопчето Бисер форма Бисер Големина 1011mm слатководни бисер Должина на Ѓердан 45см Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

Твърдо 14к жълто злато натурален Син сапфир рубин муассанит годежен пръстен за жени

1438.40 -10 % BGN 1295.00

Солидна 14 K Жолто Злато Природни Blue Sapphire Рубин Moissanite Ангажман Прстен За ЖениИнформација за производот : 91pcs мали moissanite 1.3 мм, 5pcs 3мм blue sapphire,6pcs 1.3 mm рубин.Ние сме moissnaite Продуцент и го прифати jewery обичај.Ако сакате да се направи нов накит со moissanite,добредојдовте да контактирате со нас за да обичај...

Jemmin Jemmin Fine 925 стерлинги сребърни обеци, бижута пеперуда бяло кубичен цирконий Камък жените оране заключения за направи си САМ

10.86 -45 % BGN 6.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

ААА истински червен гранат с таиландским сребро високо качество участък 5 мулти ролка участък гривна колие кръгли малки мъниста 03461

BGN 110.40

Природни Гранат Хривнија Круг Монистра 4 ммКамен : Гранат Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 4mm Должина(Инчи) : 33" Тежина(кт) : 165ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 200 SN : 03461 GNNB21043376Забелешка : имаме други големина во 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17m.6m,18mmВашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

BAIHE Solid 14К розово злато 0.05 ct сертифициран H/SI истински естествени диаманти, сватбени жени Модни изискани бижута уникална гривна

449.92 -23 % BGN 346.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1g Поставување на ПаверПоставување Синџир Тип : кутија Големина за : 5.5 мм Главниот Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Намали Вкупно Карат Тежина:0.05 кт SKU:BB00614 KDAУслуга

DOUBLE-R 0.76 ct естествен цитрин скъпоценен камък 925 сребро окачване изискани сватбени бижута висулка колие за жени

60.78 -49 % BGN 31.00

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу 1.90 g Главниот Камен : Природни Citrine Главниот Камен Големина : Прибл.0.76 кт(57mm) Страна Камен : Кубни Циркон Сертификат : GIC СертификатПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Jemmin 1 двойка 925 сребро на обръч с микро CZ Crystal ухото тел обеци за направи си САМ бижута изводи компоненти

10.06 -40 % BGN 6.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Jemmin през цялата дизайн обеци обръч за жени 925 сребро прави САМ бижута аксесоар обеци не са алергични 2 елемента/1 чифт.

8.00 -50 % BGN 4.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

AULEEZE Classic Frosted Effects 18k Жълто Злато Ring For Couple Real Diamond Wedding годежни пръстени за жени и мъже, бижута

BGN 1107.20

AULEEZE Накит : Ние сме професионални накит производителот, кој има 21 години искуство во накит производство Ние веруваме дека најдобрите работи се донесуваат со рака...

Търговия На Едро С Природен Синята Дантела Ахат Лилаво Ахат Самородно Свободни Мъниста В Свободна Форма Мъниста Подходящи Бижута 15 03981

13.06 -0 % BGN 13.00

N atural Пурпурна Ахат Грутка Лабава мушка sКамен : Виолетова Ахат Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Грутка Монистра, Големина : 3x5mm, 5x7mm,7x9mm,9x12mm Должина(Инчи) : 15" Бр.на монистра : (Прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.