• Новинка
MetJakt реколта мат пръстени лотос инкрустирани естествени яшмой пръстен твърди 925 сребро отворен пръстен за жени изискани бижута

MetJakt реколта мат пръстени лотос инкрустирани естествени яшмой пръстен твърди 925 сребро отворен пръстен за жени изискани бижута

резултат:
BGN 57.58
BGN 37.00 -36 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
търговска марка:
Метджакт
Пол:
Жени
Централен Камък:
Джаспър
Тип На Метали:
Сребро
Метален Печат:
925 Sterling
Тип сертификат:
Оценка От Трета Страна
Случай:
Парти
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Реколта
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Страничната Камък:
Друг Natrual материал
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
Формамодел:
Лотус

Избор на купувачи

OLOEY истински 925 сребро отворен пръстен за жени проста линия женски регулируеми пръстени са изящни аксесоари бижута подарък YMR077

7.62 -8 % BGN 7.00

OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Отворено Ѕвони За Жените Едноставна Линија Женски Прилагодливи Прстени парична Казна Додатоци Накит за Подарок*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен*Прстен Големина : Променливи Во Големина*Внатрешен Дијаметар : Мали 14.8 mm; Голем 16.9 mm*Тежина : Мали 0.6 грам(приближно);Голем 0.71 грам(приближно)

Jemmin през цялата дизайн обеци обръч за жени 925 сребро прави САМ бижута аксесоар обеци не са алергични 2 елемента/1 чифт.

8.00 -50 % BGN 4.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BAIHE Solid 14К розово злато 0.05 ct сертифициран H/SI истински естествени диаманти, сватбени жени Модни изискани бижута уникална гривна

449.92 -23 % BGN 346.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1g Поставување на ПаверПоставување Синџир Тип : кутија Големина за : 5.5 мм Главниот Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Намали Вкупно Карат Тежина:0.05 кт SKU:BB00614 KDAУслуга

Лек 925 Сребро Лък Лук Обеци-Карамфил Малки Обици Пеперуди За Жени Момиче Дама Партия Луксозни Бижута

10.88 -26 % BGN 8.00

големина 0.65 cm*1.12 cm*1.30 cm 1g / пар само за уп цената не вклучува било earring приклучокот, Ние испрати јасна пластични earring plug / легура earring plug како бесплатен дар! Деликатна 100% 925 Sterling Silver Bowknot Лак Студ Обетки Мала Пеперутка Обетки За Жените Девојка Дама Партија Луксузни Накит Жените 100% 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Пеперутка Знаат Студ Обетки за Подарок за на Училиште Девојки Деца Дама CYG004 женщины, 100% серебра 925 маленькая бабочка ювелирной моды знают жеребец серьги подарок для девочек школьного возраста дети леди cyg004 100% de las mujeres де plata де ley 925 joyeria де moda симпатична Мала mariposa сабја aretes regalo став niñas de la escuela niños Дама cyg004 Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Мода 925 сребро Перла с висулка колие бижута от естествени сладководни 10-11 мм голям перли, висулки перлени бижута за жени

26.99 -33 % BGN 18.00

Charactor Мода 925 sterling silver Бисер Pendant Ѓердан Накит Природните Слатководни 1011mm голема Бисер Приврзоци Бисер Накит За Жените Бисер Формакопчето Бисер форма Бисер Големина 1011mm слатководни бисер Должина на Ѓердан 45см Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

Твърдо 14к жълто злато натурален Син сапфир рубин муассанит годежен пръстен за жени

1438.40 -10 % BGN 1295.00

Солидна 14 K Жолто Злато Природни Blue Sapphire Рубин Moissanite Ангажман Прстен За ЖениИнформација за производот : 91pcs мали moissanite 1.3 мм, 5pcs 3мм blue sapphire,6pcs 1.3 mm рубин.Ние сме moissnaite Продуцент и го прифати jewery обичај.Ако сакате да се направи нов накит со moissanite,добредојдовте да контактирате со нас за да обичај...

Естествен истински AAA високо качество сиво синьо Лабрадорит ръчно нарязани на крайния кръгли свободни малки мъниста от 2 mm 15 04307-L

15.20 -1 % BGN 15.00

N atural Labradorite Рака Намали Фацетирани Круг Лабава мушка sКамен : Labradorite Тип : Природен Камен Површина : Рака Намали Фацетирани Облик : Тркалезна Монистра, Големина : 2mm Должина(Инчи) : 15" Бр.на монистра : (Прибл...

LAMOON Lovel Bear 4.8 ct натурален скъпоценен камък розов кварц 925 сребро-бижута Обеци-карамфил S925 LMEI042

37.94 -45 % BGN 21.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Прекрасна Мечка Се Зголеми Кварц Студ Earring【Главниот Камен】 : Скапоцен Камен Креваше Кварц【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA222087поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

Sinya 925 сребро крак гривни, гривни за жени, момичета любовник Свети Валентин подарък 22 см+3,5 см дължина 2017 Нов пристигане

31.84 -56 % BGN 14.00

Sinya 925 Sterling silver Anklets Хривнија за жени, девојки љубовник Денот на Вљубените подароци 22cm+3.5 цм Должина 2017 Нови пристигнување Топла продажба Најголемите промоцијаСпецификација & Фото : 100% 925 фунта сребрен Накит хривнија моден дизајн со платина обложено со висок сјај и heathy , кутија стил синџир + прошири синџир , Модни Накит ,Најдобрите за жените девојка мајка љубовник Божиќ роденден на Денот на Вљубените лице свадба подарок.Бренд Име : SinyaМодел : SAK009Материјал : Чиста 925 sterling silverОбложено : platinum позлатен за задржи долго време висок сјај и heathyAnklets големина : 22cm+3.5 смтежина : околу 2.31 gПакет : Одлична накит за подарок кутијаПовеќе Фото Покаже : Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.

ААА истински червен гранат с таиландским сребро високо качество участък 5 мулти ролка участък гривна колие кръгли малки мъниста 03461

BGN 110.40

Природни Гранат Хривнија Круг Монистра 4 ммКамен : Гранат Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 4mm Должина(Инчи) : 33" Тежина(кт) : 165ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 200 SN : 03461 GNNB21043376Забелешка : имаме други големина во 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17m.6m,18mmВашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Lamoon Сърце натурален скъпоценен камък класически червен 0.3 ct нар 925 сребро, бижута 18KGP верига гривна-пазител S925 LMHI011

26.30 -39 % BGN 16.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Срцето Granet Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 100% Природни скапоцен камен Класичен Црвен 4mm Гранат【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA210442поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn​

LicLiz сребърен комплект обеци, гривна от сребро 925 кръгове бижута за жени гривна верига обеци виси набор от модерен LS0005

34.86 -40 % BGN 21.00

Бренд : Lic LizПредмет Тип : Lic Liz Сребро Поставите Earring Хривнија 925 Фунта Кругови Накит сетови за Жените Хривнија Синџир Обетки Dangle Поставите ТрендовскиПозлата : Бело Злато / Родиум ПозлатенMeterial : 925 Sterling Silver

Натурален жълт пренит 18K розово злато обеци, кръг 6 мм*6 мм, сега 18K розово злато, в царски стил, високо качество

184.00 -19 % BGN 149.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA216285РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE EARRINGОблик : ТркалезнаБоја : ЖолтаВкупна маса : 1.72 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : G18 K

INALIS Tree of Life Ring класически аксесоари 925 сребро пръстен Anillos изящни бижута за жени на нови подаръци за Деня на майката

9.39 -47 % BGN 5.00

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со насСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Shiiping ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

естествен син tanzanite висулка S925 сребро натурален скъпоценен камък висулка колие класически елегантен Диана кръг жени момиче подарък бижута

137.60 -16 % BGN 116.00

природни сина tanzanite pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан класичен Домот Дијана Круг жените девојка подарок накитПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Leige Бижута Silver Garnet годежен пръстен за жени изискани бижута Червен натурален скъпоценен камък юбилейните обещающие пръстени с овална кройка

155.20 -40 % BGN 93.00

Бренд : Leige НакитГлавниот Камен : природни гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.33 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige бижута зелен пръстен сребро 925Jewelry Изумруд скъпоценен камък сватбени и годежни пръстени за жени, изискани бижута Изумруд Cut

320.00 -40 % BGN 192.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : лабораторија смарагд Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.48 carats Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

DOUBLE-R обеци-карамфил жени Diamond 925 сребро цвете бели обеци класически подарък за изискани бижута персонализирате CASE04661SA-1

78.91 -24 % BGN 60.00

1 Двоен Прстен е нашиот бренд за oversea маркетинг.2 Овој пар обетки' метал е направен од 925 фунта сребро.3 Овој пар обетки Вкупната тежина за 1.10 g.4...

Реал. 925-sterling silver 6 мм полиран Waterwave светкавица обеци, бижута GTLE1432 на Едро

9.58 -6 % BGN 9.00

други убавина накитИме : Реален 925SterlingСребрена 6mm Полиран Waterwave молња Студ Обетки Накит GTLE1432 трговија на големоМатеријал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : 6mm10ммПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време2...

LicLiz малко сладък 925 сребро крило обеци пръти за жени Пиърсинг на ухото шипове водослива перо обеци съобщения LE0358

10.43 -23 % BGN 8.00

Име На Производ : Мала Симпатична 925 Sterling Silver Крило Студ Обетки За Жените Уво Пирсинг Studs Waterdrop Пердув Earring МислењаМетал : 100% Реално 925 Фунта Сребро Обетки СтудПозлата : Бело Злато Позлатен Пост Обетки Студ 925Облик : Сребро Агол Крило Студ ОбеткиБесплатен Подарок : Кадифе Торба + Сребро Бришење Сребро.

Натурален чист черен оникс, ахат лъскав камък Ронделл втулка свободни мъниста 2x4mm 4x6mm 5x8mm 6x10mm

27.68 -10 % BGN 25.00

Природна, Чиста Црна Оникс Ахат Камен Rondelle Лабава МонистраОпис : Добар Квалитет!Материјал Природни Црна Оникс АхатБојакако сликиГолемина2x4mm / 4x6mm / 5x8mm / 6x10mmПовеќе Детали5 насоки по многу (38cm должина на влакно)За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.