• Новинка
OLOEY истински 925 сребро отворен пръстен за жени проста линия женски регулируеми пръстени са изящни аксесоари бижута подарък YMR077

OLOEY истински 925 сребро отворен пръстен за жени проста линия женски регулируеми пръстени са изящни аксесоари бижута подарък YMR077

резултат:
BGN 7.62
BGN 7.00 -8 %

Брой продукти
Налично


OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Отворено Ѕвони За Жените Едноставна Линија Женски Прилагодливи Прстени парична Казна Додатоци Накит за Подарок
*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен
*Прстен Големина : Променливи Во Големина
*Внатрешен Дијаметар : Мали 14.8 mm; Голем 16.9 mm
*Тежина : Мали 0.6 грам(приближно);Голем 0.71 грам(приближно)

Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Цветът На Скъпоценен Камък:
Диаметър на 14,8 мм, Диаметър на 16.9 mm
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
YMR077
Пол:
Жени
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Метален Печат:
925 Sterling
Централен Камък:
Няма
търговска марка:
Олои
Формамодел:
Кръг
Тип сертификат:
Оценка От Трета Страна
Случай:
Парти
Страничната Камък:
Няма
is_customized:
Yes
Предмет на:
Тези Пръстени От Сребро Проба 925
Размер На Пръстените:
Разкриваща, Промяна На Размера, Регулируема
Случай:
Годишнина/Годеж/Подарък/Парти/Сватба
Бижута Подарък За:
На Майка / Жена / Приятелка/Жени / Дами
Предимство:
Директен доставка
anelli:
bague argent 925 femme
bagues pour femme:
Anillos de plata 925 de ley
Вътрешен Диаметър:
Малко 14.8 mm; голям 16.9 mm

Избор на купувачи

Сега 925 сребро Годеж годишнина от сватбата 0.4 ct истински Рубин група от половината от вечността Дама бижута брилянтният пръстен

BGN 174.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 1gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 1.7 ммШирина во Дното : 1.2 mmГлавната Камења : 100% Вистински РубиниБоја : црвенаЈасност : БеспрекорнаОблик : Тркалезна НамалиКарат Тежина : 0.4каратноSKU : R20817 W

UMCHO натурален оливин скъпоценен камък обеци 925 сребро обеци са дизайнерски бижута изискани обеци за жените специален подарък

64.48 -40 % BGN 39.00

Бренд : UMCHOСкапоцен Камен : Природни PeridotГлавниот Камен Тежина, Големина : Прибл.6.45*9.03 mm(1pcs 1.20 кт)Камен Јасност : VVSКамен Боја : ЗеленаКамен Сечење На : Многу ДоброМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.2.43 gКамен Создал Метод : ПриродниКамен Потекло : БразилНие ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок...

Leige бижута зелен пръстен сребро 925Jewelry Изумруд скъпоценен камък сватбени и годежни пръстени за жени, изискани бижута Изумруд Cut

320.00 -40 % BGN 192.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : лабораторија смарагд Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.48 carats Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Търговия На Едро С Природен Синята Дантела Ахат Лилаво Ахат Самородно Свободни Мъниста В Свободна Форма Мъниста Подходящи Бижута 15 03981

13.06 -0 % BGN 13.00

N atural Пурпурна Ахат Грутка Лабава мушка sКамен : Виолетова Ахат Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Грутка Монистра, Големина : 3x5mm, 5x7mm,7x9mm,9x12mm Должина(Инчи) : 15" Бр.на монистра : (Прибл...

Високо качество естествена натурална Червен яспис Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04219

BGN 20.80

N atural Црвениот Џаспер Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Црвениот Џаспер Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04219 CATE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

INALIS Tree of Life Ring класически аксесоари 925 сребро пръстен Anillos изящни бижута за жени на нови подаръци за Деня на майката

9.39 -47 % BGN 5.00

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со насСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Shiiping ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Натурален жълт пренит 18K розово злато обеци, кръг 6 мм*6 мм, сега 18K розово злато, в царски стил, високо качество

184.00 -19 % BGN 149.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA216285РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE EARRINGОблик : ТркалезнаБоја : ЖолтаВкупна маса : 1.72 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : G18 K

ААА истински червен гранат с таиландским сребро високо качество участък 5 мулти ролка участък гривна колие кръгли малки мъниста 03461

BGN 110.40

Природни Гранат Хривнија Круг Монистра 4 ммКамен : Гранат Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 4mm Должина(Инчи) : 33" Тежина(кт) : 165ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 200 SN : 03461 GNNB21043376Забелешка : имаме други големина во 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17m.6m,18mmВашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Мода 925 сребро Перла с висулка колие бижута от естествени сладководни 10-11 мм голям перли, висулки перлени бижута за жени

26.99 -33 % BGN 18.00

Charactor Мода 925 sterling silver Бисер Pendant Ѓердан Накит Природните Слатководни 1011mm голема Бисер Приврзоци Бисер Накит За Жените Бисер Формакопчето Бисер форма Бисер Големина 1011mm слатководни бисер Должина на Ѓердан 45см Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

Lamoon 1.3 ct натурален квадратен зелен перидот 925 сребро златар верижка гривна-пазител S925 LMHI015

31.50 -40 % BGN 19.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Peridot>>>【Бренд】 : Lamoon【Item Type】 : Плоштадот Peridot Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 1.3 кт 100% Природни Квадратни Зелена Peridot【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : бело злато / Платина Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA210488поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn

Jemmin 1 двойка 925 сребро на обръч с микро CZ Crystal ухото тел обеци за направи си САМ бижута изводи компоненти

10.06 -40 % BGN 6.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Лек 925 Сребро Лък Лук Обеци-Карамфил Малки Обици Пеперуди За Жени Момиче Дама Партия Луксозни Бижута

10.88 -26 % BGN 8.00

големина 0.65 cm*1.12 cm*1.30 cm 1g / пар само за уп цената не вклучува било earring приклучокот, Ние испрати јасна пластични earring plug / легура earring plug како бесплатен дар! Деликатна 100% 925 Sterling Silver Bowknot Лак Студ Обетки Мала Пеперутка Обетки За Жените Девојка Дама Партија Луксузни Накит Жените 100% 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Пеперутка Знаат Студ Обетки за Подарок за на Училиште Девојки Деца Дама CYG004 женщины, 100% серебра 925 маленькая бабочка ювелирной моды знают жеребец серьги подарок для девочек школьного возраста дети леди cyg004 100% de las mujeres де plata де ley 925 joyeria де moda симпатична Мала mariposa сабја aretes regalo став niñas de la escuela niños Дама cyg004 Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Leige Бижута Silver Garnet годежен пръстен за жени изискани бижута Червен натурален скъпоценен камък юбилейните обещающие пръстени с овална кройка

155.20 -40 % BGN 93.00

Бренд : Leige НакитГлавниот Камен : природни гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.33 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Sinya 925 сребро крак гривни, гривни за жени, момичета любовник Свети Валентин подарък 22 см+3,5 см дължина 2017 Нов пристигане

31.84 -56 % BGN 14.00

Sinya 925 Sterling silver Anklets Хривнија за жени, девојки љубовник Денот на Вљубените подароци 22cm+3.5 цм Должина 2017 Нови пристигнување Топла продажба Најголемите промоцијаСпецификација & Фото : 100% 925 фунта сребрен Накит хривнија моден дизајн со платина обложено со висок сјај и heathy , кутија стил синџир + прошири синџир , Модни Накит ,Најдобрите за жените девојка мајка љубовник Божиќ роденден на Денот на Вљубените лице свадба подарок.Бренд Име : SinyaМодел : SAK009Материјал : Чиста 925 sterling silverОбложено : platinum позлатен за задржи долго време висок сјај и heathyAnklets големина : 22cm+3.5 смтежина : околу 2.31 gПакет : Одлична накит за подарок кутијаПовеќе Фото Покаже : Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.

Jemmin Jemmin Fine 925 стерлинги сребърни обеци, бижута пеперуда бяло кубичен цирконий Камък жените оране заключения за направи си САМ

10.86 -45 % BGN 6.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.