• Новинка
DAIMI черен силикон гривна около 11 мм бял сладководни перли гривна

DAIMI черен силикон гривна около 11 мм бял сладководни перли гривна

резултат:
BGN 21.12

Брой продукти
Налично

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака. Ние сме големо, продавница, сите предмети во супер добра цена . Добредојдовте ќе се направи во вашата земја, и ако не промет на големо бизнис, може да кликнете на големо добредојде област. На секое прашање, стр закуп се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се направи нарачка. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и брод на стоките во рок од 1-3 дена . Уникатна Продавница

Подробности

Дължина:
18cm-20cm
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Добре
Пол:
Жени
търговска марка:
DAIMI
Страничната Камък:
перлата на
Стил:
Модерен
Централен Камък:
перлата на
Номер На Модела:
DUBFP077
Диаметър на:
18см+2см
Формамодел:
Растение
Тип На Метали:
Няма
Вид На Гривни:
Гривни С Голограммами
Случай:
Парти
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Перлена Форма:
Близък кръг
Тип Сертификат:
CMA
is_customized:
Yes
Размер На Перлата:
около 11 мм

Избор на купувачи

LicLiz сребърен комплект обеци, гривна от сребро 925 кръгове бижута за жени гривна верига обеци виси набор от модерен LS0005

34.86 -40 % BGN 21.00

Бренд : Lic LizПредмет Тип : Lic Liz Сребро Поставите Earring Хривнија 925 Фунта Кругови Накит сетови за Жените Хривнија Синџир Обетки Dangle Поставите ТрендовскиПозлата : Бело Злато / Родиум ПозлатенMeterial : 925 Sterling Silver

Натурален чист черен оникс, ахат лъскав камък Ронделл втулка свободни мъниста 2x4mm 4x6mm 5x8mm 6x10mm

27.68 -10 % BGN 25.00

Природна, Чиста Црна Оникс Ахат Камен Rondelle Лабава МонистраОпис : Добар Квалитет!Материјал Природни Црна Оникс АхатБојакако сликиГолемина2x4mm / 4x6mm / 5x8mm / 6x10mmПовеќе Детали5 насоки по многу (38cm должина на влакно)За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Sinya 925 сребро крак гривни, гривни за жени, момичета любовник Свети Валентин подарък 22 см+3,5 см дължина 2017 Нов пристигане

31.84 -56 % BGN 14.00

Sinya 925 Sterling silver Anklets Хривнија за жени, девојки љубовник Денот на Вљубените подароци 22cm+3.5 цм Должина 2017 Нови пристигнување Топла продажба Најголемите промоцијаСпецификација & Фото : 100% 925 фунта сребрен Накит хривнија моден дизајн со платина обложено со висок сјај и heathy , кутија стил синџир + прошири синџир , Модни Накит ,Најдобрите за жените девојка мајка љубовник Божиќ роденден на Денот на Вљубените лице свадба подарок.Бренд Име : SinyaМодел : SAK009Материјал : Чиста 925 sterling silverОбложено : platinum позлатен за задржи долго време висок сјај и heathyAnklets големина : 22cm+3.5 смтежина : околу 2.31 gПакет : Одлична накит за подарок кутијаПовеќе Фото Покаже : Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.

Мода 925 сребро Перла с висулка колие бижута от естествени сладководни 10-11 мм голям перли, висулки перлени бижута за жени

26.99 -33 % BGN 18.00

Charactor Мода 925 sterling silver Бисер Pendant Ѓердан Накит Природните Слатководни 1011mm голема Бисер Приврзоци Бисер Накит За Жените Бисер Формакопчето Бисер форма Бисер Големина 1011mm слатководни бисер Должина на Ѓердан 45см Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен 925 сребро модни луксозни красиви уши, кръгли дамски официални украса

65.60 -16 % BGN 55.00

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски Луксузни убава уши круг на жените партија НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Реал. 925-sterling silver 6 мм полиран Waterwave светкавица обеци, бижута GTLE1432 на Едро

9.58 -6 % BGN 9.00

други убавина накитИме : Реален 925SterlingСребрена 6mm Полиран Waterwave молња Студ Обетки Накит GTLE1432 трговија на големоМатеријал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : 6mm10ммПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време2...

2018 Нов 925 Сребро Лъки Cat Обеци-Карамфил Изискани Бижута За Една Дама Спортен Стил Подарък За Рожден Ден За Жените И Ежедневни Облекла

BGN 12.64

925 Фунта Сребро Среќа Мачка Студ ОбеткиСимпатична миленичиња мачка е најпопуларниот стил неодамна Вклучувајќи многу ѕвезди ќе имаат мачки во своите домови Мачката е нежно тивко и симпатична...

Lamoon 8 мм естествени сладководни перли 925 сребро обеци, дамски бижута S925 LMEI033

27.86 -46 % BGN 15.00

НАУЧЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА БИСЕР >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Бисер Капка Earring【Главниот Камен】 : 89mm 100% Природните Слатководни Бисер【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : 18 K Розово Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / Датира / МатурскаСертификат број : PY8 HA210406поддршка за проверка на следната веб : www.gtcchina.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

BAIHE Solid 14K Бяло Злато 0.1 CT Certified H/SI истински естествени диаманти, годежни жени Модни изискани бижута уникален пръстен

534.08 -23 % BGN 411.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1.2 g Прстен Големина:6.5 Поставување на ПаверПоставување на Главните Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.1 кт SKU:BR005314 KDAУслуга

Високо качество естествена натурална Червен яспис Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста подходящи бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04219

BGN 20.80

N atural Црвениот Џаспер Пагоди Tee Лабава Мушка sКамен : Црвениот Џаспер Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија : 10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN : 04219 CATE071004Вашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

BAIHE Solid 14К Жълто Злато 0.07 CT Certified H/SI Round истински естествени диаманти, годежни жени Модни изискани бижута пръстен

631.20 -25 % BGN 473.00

Метал:Солидна 14 K Жолто Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:3.2 g Прстен Големина:6.5 Поставка : Prong Поставување на Главните Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.07 кт SKU:BR005914k DAУслуга

Jemmin 1 двойка 925 сребро на обръч с микро CZ Crystal ухото тел обеци за направи си САМ бижута изводи компоненти

10.06 -40 % BGN 6.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Мода перлата бижута естествени сладководни перли пръстен годежни пръстени, 925 Strling сребърни пръстени за жени, Mulit перлена пръстен бижута

28.93 -34 % BGN 19.00

Име на производ Моден Бисер Накит Природните Слатководни Бисер Прстен Свадба Прстени,925 Streling Сребрени Прстени за жените,Mulit Бисер Прстен Накит Бисер ФормаКопчето Бисер Бисер Големина 58мм Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела бисер боја Пакет накит кутија.

Lamoon Сърце натурален скъпоценен камък класически червен 0.3 ct нар 925 сребро, бижута 18KGP верига гривна-пазител S925 LMHI011

26.30 -39 % BGN 16.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Срцето Granet Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 100% Природни скапоцен камен Класичен Црвен 4mm Гранат【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA210442поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn​

LicLiz малко сладък 925 сребро крило обеци пръти за жени Пиърсинг на ухото шипове водослива перо обеци съобщения LE0358

10.43 -23 % BGN 8.00

Име На Производ : Мала Симпатична 925 Sterling Silver Крило Студ Обетки За Жените Уво Пирсинг Studs Waterdrop Пердув Earring МислењаМетал : 100% Реално 925 Фунта Сребро Обетки СтудПозлата : Бело Злато Позлатен Пост Обетки Студ 925Облик : Сребро Агол Крило Студ ОбеткиБесплатен Подарок : Кадифе Торба + Сребро Бришење Сребро.

Lii Джи Скъпоценен Камък Естествен Зелен Оникс, Аметист, Сладководни Перли 925 Сребро Позлатени Дамски Обеци, Мода Бижута

121.58 -5 % BGN 116.00

Опис На ПроизводотБренд : Lii JiГлавниот камен : Слатководни Бисер,Зелена Оникс,АметистСребро Печат : s925Камен Големина : Слатководни Бисер околу 45мм,10x15mm.Аметист околу 2x3mm,Зелена Оникс околу 2mmТежина : Види ПроизводСертификат : Ако треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ве молиме имајте на ум : Овој производ се користи природен дијамант / камен,вистински бисер,секој скапоцен камен / камени,вистински бисер има уникатна боја.Бидејќи на својата текстура индекс на рефракција расцеп,фрактура и сјај,ќе има некои разлика од фотографиите.Некои производи можеби има мали недостатоци .Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

Jemmin 2017 нов дизайн нередовни открити обеци обръч аксесоари 925 сребро за направи си САМ Finding Jewelry Making Аксесоар

7.42 -46 % BGN 4.00

Jemmin 2017 Нов Дизајн Нерегуларни Отвори Обрачот Обетки Додатоци 925 Фунта Сребро За DIY Наоѓање на Накит Одлуки ДодатокКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Sterling SilverКоличина : 2 КОМПЈУТЕРИ

BAIHE Solid 14К розово злато 0.05 ct сертифициран H/SI истински естествени диаманти, сватбени жени Модни изискани бижута уникална гривна

449.92 -23 % BGN 346.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1g Поставување на ПаверПоставување Синџир Тип : кутија Големина за : 5.5 мм Главниот Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Намали Вкупно Карат Тежина:0.05 кт SKU:BB00614 KDAУслуга

Jemmin през цялата дизайн обеци обръч за жени 925 сребро прави САМ бижута аксесоар обеци не са алергични 2 елемента/1 чифт.

8.00 -50 % BGN 4.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

LAMOON Lovel Bear 4.8 ct натурален скъпоценен камък розов кварц 925 сребро-бижута Обеци-карамфил S925 LMEI042

37.94 -45 % BGN 21.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Прекрасна Мечка Се Зголеми Кварц Студ Earring【Главниот Камен】 : Скапоцен Камен Креваше Кварц【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA222087поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

естествен син tanzanite висулка S925 сребро натурален скъпоценен камък висулка колие класически елегантен Диана кръг жени момиче подарък бижута

137.60 -16 % BGN 116.00

природни сина tanzanite pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан класичен Домот Дијана Круг жените девојка подарок накитПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.