• Новинка
Натурален Скъпоценен Камък, Сребърни Обеци-Капки За Жени, Модни Елегантните Натурални Нефрит Обеци За Жени Fine Кралските Бижута На Едро

Натурален Скъпоценен Камък, Сребърни Обеци-Капки За Жени, Модни Елегантните Натурални Нефрит Обеци За Жени Fine Кралските Бижута На Едро

резултат:
BGN 99.20
BGN 52.00 -48 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Глоба или мода:
Добре
Номер На Модела:
JLW
търговска марка:
L&P
Тип На Метали:
Сребро
is_customized:
No
Пол:
Жени
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Стил:
Модерен
Метален Печат:
925 Sterling
Централен Камък:
Джаспър
Формамодел:
Растение
Случай:
Сватба
Номер На Сертификат:
Номер на ОНАЗИ
Тип Сертификат:
ОНАЗИ
Вид На Материала Matel:
100% Сребро 925 Проба Изискани Бижута
Централен Камък:
натурален нефрит
Тегло:
3.5g
Размер:
2.8*1.1*0.6cm
Случай:
Сватба / Годишнина / Бала / Парти

Избор на купувачи

DOUBLE-R обеци-карамфил жени Diamond 925 сребро цвете бели обеци класически подарък за изискани бижута персонализирате CASE04661SA-1

78.91 -24 % BGN 60.00

1 Двоен Прстен е нашиот бренд за oversea маркетинг.2 Овој пар обетки' метал е направен од 925 фунта сребро.3 Овој пар обетки Вкупната тежина за 1.10 g.4...

UMCHO натурален оливин скъпоценен камък обеци 925 сребро обеци са дизайнерски бижута изискани обеци за жените специален подарък

64.48 -40 % BGN 39.00

Бренд : UMCHOСкапоцен Камен : Природни PeridotГлавниот Камен Тежина, Големина : Прибл.6.45*9.03 mm(1pcs 1.20 кт)Камен Јасност : VVSКамен Боја : ЗеленаКамен Сечење На : Многу ДоброМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.2.43 gКамен Создал Метод : ПриродниКамен Потекло : БразилНие ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок...

Естествен истински AAA високо качество сиво синьо Лабрадорит ръчно нарязани на крайния кръгли свободни малки мъниста от 2 mm 15 04307-L

15.20 -1 % BGN 15.00

N atural Labradorite Рака Намали Фацетирани Круг Лабава мушка sКамен : Labradorite Тип : Природен Камен Површина : Рака Намали Фацетирани Облик : Тркалезна Монистра, Големина : 2mm Должина(Инчи) : 15" Бр.на монистра : (Прибл...

LAMOON Lovel Bear 4.8 ct натурален скъпоценен камък розов кварц 925 сребро-бижута Обеци-карамфил S925 LMEI042

37.94 -45 % BGN 21.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Прекрасна Мечка Се Зголеми Кварц Студ Earring【Главниот Камен】 : Скапоцен Камен Креваше Кварц【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA222087поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

2.0 Инча Черен Обсидиан Естествен Камък Издълбани Статуетка На Котка Фън Шуй Занаяти Украса Чакра Изцеление Crystal Рейки Безплатен Чанта

12.61 -5 % BGN 12.00

3501807095534636 YWG Продавница Повеќето Избор парче парче парче парче парче парче парче парче SKU CXM004 Големина : 50 X30x20mm (2.0"x1.2"0.8") Тежина : околу 50g Материјал : Црна Obsidian Тип : Мачка Боја : Црна Количина : едно парче Пакет : со слободни сомот торбичка Слика е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме! Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.

2018 Нов 925 Сребро Лъки Cat Обеци-Карамфил Изискани Бижута За Една Дама Спортен Стил Подарък За Рожден Ден За Жените И Ежедневни Облекла

BGN 12.64

925 Фунта Сребро Среќа Мачка Студ ОбеткиСимпатична миленичиња мачка е најпопуларниот стил неодамна Вклучувајќи многу ѕвезди ќе имаат мачки во своите домови Мачката е нежно тивко и симпатична...

Реал. 925-sterling silver 6 мм полиран Waterwave светкавица обеци, бижута GTLE1432 на Едро

9.58 -6 % BGN 9.00

други убавина накитИме : Реален 925SterlingСребрена 6mm Полиран Waterwave молња Студ Обетки Накит GTLE1432 трговија на големоМатеријал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : 6mm10ммПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време2...

Мода перлата бижута естествени сладководни перли пръстен годежни пръстени, 925 Strling сребърни пръстени за жени, Mulit перлена пръстен бижута

28.93 -34 % BGN 19.00

Име на производ Моден Бисер Накит Природните Слатководни Бисер Прстен Свадба Прстени,925 Streling Сребрени Прстени за жените,Mulit Бисер Прстен Накит Бисер ФормаКопчето Бисер Бисер Големина 58мм Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела бисер боја Пакет накит кутија.

естествен син tanzanite висулка S925 сребро натурален скъпоценен камък висулка колие класически елегантен Диана кръг жени момиче подарък бижута

137.60 -16 % BGN 116.00

природни сина tanzanite pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан класичен Домот Дијана Круг жените девојка подарок накитПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

1бр натурален сив друзы Ахат свободна Форма висулка свързани верига огърлица мода жена партия бижута подарък

14.08 -8 % BGN 13.00

Природни Сива Drusy Ахат Камен Pendant Поврзани Синџири Ѓердан Мода НакитОписи : Секој Pendant е единствен облик и големина~Материјал Природни Drusy АхатБојакако слики / Златна боја позлатаPendant Големинаоколу 30~40mm / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 1pc neckalceЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Естествен гранат червен камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен 925 сребро модни луксозни красиви уши, кръгли дамски официални украса

65.60 -16 % BGN 55.00

Природни црвени гранат камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски Луксузни убава уши круг на жените партија НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

AULEEZE Classic Frosted Effects 18k Жълто Злато Ring For Couple Real Diamond Wedding годежни пръстени за жени и мъже, бижута

BGN 1107.20

AULEEZE Накит : Ние сме професионални накит производителот, кој има 21 години искуство во накит производство Ние веруваме дека најдобрите работи се донесуваат со рака...

Jemmin през цялата дизайн обеци обръч за жени 925 сребро прави САМ бижута аксесоар обеци не са алергични 2 елемента/1 чифт.

8.00 -50 % BGN 4.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Мода 925 сребро Перла с висулка колие бижута от естествени сладководни 10-11 мм голям перли, висулки перлени бижута за жени

26.99 -33 % BGN 18.00

Charactor Мода 925 sterling silver Бисер Pendant Ѓердан Накит Природните Слатководни 1011mm голема Бисер Приврзоци Бисер Накит За Жените Бисер Формакопчето Бисер форма Бисер Големина 1011mm слатководни бисер Должина на Ѓердан 45см Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

LicLiz сребърен комплект обеци, гривна от сребро 925 кръгове бижута за жени гривна верига обеци виси набор от модерен LS0005

34.86 -40 % BGN 21.00

Бренд : Lic LizПредмет Тип : Lic Liz Сребро Поставите Earring Хривнија 925 Фунта Кругови Накит сетови за Жените Хривнија Синџир Обетки Dangle Поставите ТрендовскиПозлата : Бело Злато / Родиум ПозлатенMeterial : 925 Sterling Silver

Sinya 925 сребро крак гривни, гривни за жени, момичета любовник Свети Валентин подарък 22 см+3,5 см дължина 2017 Нов пристигане

31.84 -56 % BGN 14.00

Sinya 925 Sterling silver Anklets Хривнија за жени, девојки љубовник Денот на Вљубените подароци 22cm+3.5 цм Должина 2017 Нови пристигнување Топла продажба Најголемите промоцијаСпецификација & Фото : 100% 925 фунта сребрен Накит хривнија моден дизајн со платина обложено со висок сјај и heathy , кутија стил синџир + прошири синџир , Модни Накит ,Најдобрите за жените девојка мајка љубовник Божиќ роденден на Денот на Вљубените лице свадба подарок.Бренд Име : SinyaМодел : SAK009Материјал : Чиста 925 sterling silverОбложено : platinum позлатен за задржи долго време висок сјај и heathyAnklets големина : 22cm+3.5 смтежина : околу 2.31 gПакет : Одлична накит за подарок кутијаПовеќе Фото Покаже : Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.

Jemmin Jemmin Fine 925 стерлинги сребърни обеци, бижута пеперуда бяло кубичен цирконий Камък жените оране заключения за направи си САМ

10.86 -45 % BGN 6.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

Lii Джи Скъпоценен Камък Естествен Зелен Оникс, Аметист, Сладководни Перли 925 Сребро Позлатени Дамски Обеци, Мода Бижута

121.58 -5 % BGN 116.00

Опис На ПроизводотБренд : Lii JiГлавниот камен : Слатководни Бисер,Зелена Оникс,АметистСребро Печат : s925Камен Големина : Слатководни Бисер околу 45мм,10x15mm.Аметист околу 2x3mm,Зелена Оникс околу 2mmТежина : Види ПроизводСертификат : Ако треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ве молиме имајте на ум : Овој производ се користи природен дијамант / камен,вистински бисер,секој скапоцен камен / камени,вистински бисер има уникатна боја.Бидејќи на својата текстура индекс на рефракција расцеп,фрактура и сјај,ќе има некои разлика од фотографиите.Некои производи можеби има мали недостатоци .Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

BAIHE Solid 14K Бяло Злато 0.1 CT Certified H/SI истински естествени диаманти, годежни жени Модни изискани бижута уникален пръстен

534.08 -23 % BGN 411.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1.2 g Прстен Големина:6.5 Поставување на ПаверПоставување на Главните Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.1 кт SKU:BR005314 KDAУслуга

Jemmin 1 двойка 925 сребро на обръч с микро CZ Crystal ухото тел обеци за направи си САМ бижута изводи компоненти

10.06 -40 % BGN 6.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Lamoon 1.3 ct натурален квадратен зелен перидот 925 сребро златар верижка гривна-пазител S925 LMHI015

31.50 -40 % BGN 19.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Peridot>>>【Бренд】 : Lamoon【Item Type】 : Плоштадот Peridot Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 1.3 кт 100% Природни Квадратни Зелена Peridot【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : бело злато / Платина Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA210488поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn

DJ CH интересна морска живот Риба дизайн на скъпоценен камък, пръстен, твърди 925 сребро и естествен Ларимар Юбилейното пръстен за любимата си

41.76 -28 % BGN 30.00

DJ CH Интересни Морето Живот Риба Дизајн скапоцен камен Прстен, Цврсти 925 Фунта Сребро и Природни Larimar Годишнината Прстен за ДушоКарактеристики : Рачно изработени објектИнтересно Риба дизајн, да те направи ха ppy кога се гледа на рибаНаправени од Genunie 100% Реално Larimar скапоцен камен, сина боја како на сликата шоу...

INALIS Tree of Life Ring класически аксесоари 925 сребро пръстен Anillos изящни бижута за жени на нови подаръци за Деня на майката

9.39 -47 % BGN 5.00

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со насСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 Слободно Aliexpress Стандард Shiiping ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

DOUBLE-R 0.76 ct естествен цитрин скъпоценен камък 925 сребро окачване изискани сватбени бижута висулка колие за жени

60.78 -49 % BGN 31.00

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу 1.90 g Главниот Камен : Природни Citrine Главниот Камен Големина : Прибл.0.76 кт(57mm) Страна Камен : Кубни Циркон Сертификат : GIC СертификатПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Jemmin 2017 нов дизайн нередовни открити обеци обръч аксесоари 925 сребро за направи си САМ Finding Jewelry Making Аксесоар

7.42 -46 % BGN 4.00

Jemmin 2017 Нов Дизајн Нерегуларни Отвори Обрачот Обетки Додатоци 925 Фунта Сребро За DIY Наоѓање на Накит Одлуки ДодатокКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Sterling SilverКоличина : 2 КОМПЈУТЕРИ

Leige бижута зелен пръстен сребро 925Jewelry Изумруд скъпоценен камък сватбени и годежни пръстени за жени, изискани бижута Изумруд Cut

320.00 -40 % BGN 192.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : лабораторија смарагд Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.48 carats Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.