• Новинка
HELON Solid 14K Бяло Злато с 11-12mm Round Cut Полуфинал Mount Pave Natural 0.25 ct Diamonds Women Fine Jewelry Wedding годежен пръстен

HELON Solid 14K Бяло Злато с 11-12mm Round Cut Полуфинал Mount Pave Natural 0.25 ct Diamonds Women Fine Jewelry Wedding годежен пръстен

резултат:
BGN 552.00
BGN 458.00 -17 %

Брой продукти
Налично


Метал : Цврсти 14 K Бело Злато
Печат : 14 K/585
Вкупно Грам Тежина : 2,4 g
Прстен Големина : 6.5 (променливи во големина)
Поставување На Павер & Prong Поставување
Ширина на Врв : 13.39 mm
Ширина во Дното : 1.2 mm
Центар Камен : Не Главниот Камен
Облик : Тркалезна
Големина : 11mm да 12mm
Страна Камења : 100% Вистински Природен Дијаманти
Боја : H
Јасност : SI-SI3
Облик : Тркалезна Еден Намали
Вкупно Карат Тежина : 0.25-каратно
SKU : R21239
1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал. 2,ве молиме оставете ги вашите достапни телефонски број, ако тој е погодно за вас,па превозот компанија може да ве контактираме кога објектот пристигна во вашиот град. 3,треба да плаќаат данок од себе кога ќе го добиете објект,нашите цената не се вклучуваат тоа.Ви благодариме. 4,Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате!!!! Се чувствуваат слободни да ни e-mail со било какви прашања . услугата што искрено.Ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние многу мило да биде во можност да им служи на вас! Добредојдовте на за да погледнете повеќе накит во нашата продавница : Ние имаме свои обработка на фабриката,Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка.Ве молиме наведете вашите потреби по купување или крај, а ние ќе ви испратиме обновено фактура.Pleaes Контактирајте Ме Пред Да Се Направи Исплата.Ако клиентот има било бара како што е подолу : 1,објектот може да се ревидираат за да се вклопи во вашиот било која големина/форма камен(s). Ве молиме да покаже големина/форма за нас. 2, Златен прстен ја промените големината на 3 до 8 екстра цена е $10.И сребрен прстен resize 3 до 8 големина екстра цена е $5.(други големина цена, ве молиме контактирајте со нас). 3, обезбеди сертификат (треба дополнителни трошоци за $ 15 ) 4, Сите метални предмети може да се надогради ,9/10/14/18 K Златен (Жолт, Бело, Розово Злато и Платина) 5, Обичај направи свој прстен.Сите дијаманти кои се користат во прилагодувањата може да се надгради за да се целосно отсечени,Повисок Квалитет на Дијаманти 6, Ако имате свој дизајни,се обидува да ги испрати до нас, тогаш ние ќе ги донесе на живот во рок од 1 работен ден . 7, Ние нудиме бесплатна монтажа услуги за сите предмети купени во мојата продавница. Ако имате потреба, ве молиме да ги испратите вашите камења за нас. Мојот jeweler има над 10 години искуство во справување со дијамант камења. 8, други Прашања. Ве молиме љубезно ве молиме да не известите пред да се постигне на плаќање. добредојдовте најголемиот дел цел или директно цел,тоа може да заштедите време и да стори повеќе за бизнис. 1,Условите на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. 2,Превозот Компании : 1, Превозот Бесплатно : со препорачана Пошта, општо земено, превозот време е за 10-26 дена.Но, некогаш е потребно 10-90 дена 2,Превозот Цена; Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС""ПРОЗОРЦИ""DHL", Различни земји ќе се изберат различни превозот. Ако треба да се определи или да користите други превозот, ве молиме контактирајте со нас, различни трошоци кои ќе се прилагодат. Други земји, ве молиме контактирајте со нас. Ние нудиме 30 ден Парите Назад за сите производи што се продаваат. Ако не сте задоволни со вашиот објект за било која причина,ние ќе издаде целосна наплата минус цената на превозот објект за вас.

Подробности

Размер На Пръстен:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11
търговска марка:
ХЕЛОН
Пол:
Жени
Централен Камък:
Няма
Тип На Метали:
Бяло Злато
Метален Печат:
14к
Тип сертификат:
CMA
Случай:
Годеж
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
R21239
Стил:
Сладък/Романтичен
Тип Инсталация:
Инсталиране На Настилката
Страничната Камък:
диамант
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
Щампа:
14k/585
Основна Форма На Камък:
Кръг
Основен Размер На Камъка:
11 мм до 12мм
Формата На Корабно Камъни :
През Цялата Единния Разрез
Цвят На Страничните Камъни:
H
Яснота На Страничните Камъни:
XI-СИ3

Избор на купувачи

Истински чисти пръстени сребро 925 проба за жени сватбена украса 9-10 мм бял сладководни перли бижута окачване пръстен подаръци FEIGE

41.58 -40 % BGN 25.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер Прстени[Прстен Големина] Променливи Во Големина[Бисер Тип] Слатководни бисери[Бисер Боја] Природни Бела[Бисер Големина] 910мм[Бисер Облик] Рамен круг[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти[Метали Лента] 925 Sterling Silver[Страна Камен] Кубни Циркони[Родова] Жени[Пакет] Накит Кутија

Природни Larimar бижута виси обеци изискани бижута капки вода обеци 925 сребро бижута за жени обеци

27.18 -12 % BGN 24.00

Природни Larimar Накит Dangle Обетки парична Казна Накит Вода Капка Капка Обетки 100% 925 Фунта Сребрен Накит за Жените EarringОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Природни Larimar Тип : Пад Earring*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Модни сребърни топазовые обеци за парти 4 мм *6 мм натурален небето син топаз обеци-карамфил твърди 925 сребърни топазовые бижута за жени

BGN 30.38

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

Истински Ярко Лилаво Розово Котешко Око Естествен Камък Гривна Гривна, Прекрасен Опал Гривна Бижута Честит Подарък За Жена, Може Спад На Кораба

13.86 -28 % BGN 10.00

Вистински Светла Виолетова Розова Природни Мачка Очи Камен Алка Нараквица ,Парична Казна Опал Алка Накит Среќа Подарок За Жената Да Се Откажат Превозот

Изискани бижута от сребро 925 проба кръг нарязани на 7,5 мм Полумонтажная полска годеж сватбен подарък пръстен инсталиране на едро

BGN 62.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 1.8 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 8.05 mmШирина во Дното : 1.82 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 7.5 mmSKU : R20695 W

Leige Бижута Натурален Небето Син Аквамарин Пръстен Коктейлни Пръстени С Овална Диаманти, Скъпоценни Камъни, Сребро 925 Проба Март Камък Елегантни Бижута

208.00 -40 % BGN 125.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.13 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Луксозен естествен сапфир висулка 10 *15 мм крушовидна кройка черен сапфир скъпоценен камък висулка твърди 925 сребро сапфир бижута

BGN 142.40

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

HELON Solid 10K Rose Gold 3ct Round истински лек розов Морганит истински диаманти изискани бижута романтична сватбена халка

1035.20 -17 % BGN 859.00

2251112618940944 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 208.00 / парче Метал : Цврсти 10 K Розово ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 3.1 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер,Prong ПоставувањеШирина на Врв : 10.8 mmШирина во Дното : 2,5 mmЦентар Камен : 100% Вистински Најсветлите Розова MorganiteЈасност : БеспрекорнаОблик : ТркалезнаГолемина : 9mmКарат Тежина : 3ctСтрана Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Еден НамалиВкупно Карат Тежина : 0.3каратноSKU : R20410 RСертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од 1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

ZHHIRY жените естествен Сапфир кръста колие с висулка истински твърдо 925 сребро окачване истински гурме бижута

168.00 -35 % BGN 109.00

Скапоцен камен : 100% Природни sapphire (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 3*3ммМатеријал : Вистински 925 фунта сребро,Цврсти сребрена(Silver содржина ≥ 92.5%)Обложено : Бело злато позлатен (без олово,без nickle,нема алергија)Страна камен : Кубни ЦиркониПакет : Испрати подарок кутијаВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

Тибетски девет очите и три очи Дзи мъниста гривна стария Дзи отлично подходящ за мъже и жени Безплатна доставка

20.48 -7 % BGN 19.00

Името на Dzi монистраЗначењето на зборот "dzi" се преведува како "блесок, блесокот, бистрина, сјај." на мушка се нарекува "небото е мушка" или "небото е бисер"Значењето на Тибетската Dzi Монистра или "Небото Бисери".Dzi монистра се, скапоцен накит од Тибетската култура кои се верува дека имаат моќ да донесе среќа на сопствениците, како што се заштита од лошо среќа, привлекување на богатство и просперитет, негување на добро здравје и warding против злото...

Винтажное годежен пръстен с естествен изумруд от твърдо жълто злато 14 карата Диамант франзела колумбийски бижута от скъпоценни камъни за продажба G00795

BGN 1209.60

14 Kt Жолто Злато Дијамант Смарагд ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0 .44ctНамалување На : Круг,BaguetteЈасност : SIБоја : GHСмарагд : 100% ПриродниКарат Тежина : 1.13 ктНамалување на : Смарагд да се Намали (5x7mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14 Kt ЗлатноЖолтаЗлато Тежина (грами) : 3.32 gСтил : Дијамант & Смарагд ПрстенУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

BAIHE Solid 14K Бяло Злато (AU585) 1.1 CT сертифициран истински небето син топаз / безупречен овал сватбени жени Модни изискани бижута пръстен

377.60 -15 % BGN 321.00

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2.5 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори & Prongs Поставување на Ширина Врвот:12.1 mm Ширина Дното:1.1 mm Центар Камен:100% Вистински Небото Сини Топаз Јасност:Беспрекорна Форма:Овална Големина:5x76x8mm Карат Тежина:1.1 кт Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.1 кт SKU:R20748 WУслуга

LeiGe Бижута Естествен Опушен Кварц Възпоменателни Пръстени, Пръстени С Овална Форма, Кафяв Камък Пръстен Твърди 925 Сребро Прости Пръстени

145.60 -40 % BGN 87.00

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*9 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.77 carats Печат : S925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : деновиИспорака1...

Оригинален дизайн 925 сребро 43 мм и голям размер изявление Обръч обеци за жени горещи продажба на дамски бижута сватба

25.74 -49 % BGN 13.00

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

натурална пресноводная перлата на пеперуда-брошка игла 925 сребро изискан дамски бижута безплатна доставка

BGN 288.00

природни свежа вода бисер brooch925 sterling silver со кубни циркониps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

Нов Дизайн На Трислоен Естествен Камък Цитрин Къс Самородно Злато Медальон Бижута

29.60 -9 % BGN 27.00

Злато позлата Природни Citrine Камен Грутка Монистра Три Слој PendantОписи : Материјал Природни CitrineБојакако сликиГолеминаГолемина околу 15x45mmПовеќе Детали5pc по цел / секој компјутер е уникатен во форма и големинаЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.