• Новинка
Природни Larimar бижута виси обеци изискани бижута капки вода обеци 925 сребро бижута за жени обеци

Природни Larimar бижута виси обеци изискани бижута капки вода обеци 925 сребро бижута за жени обеци

резултат:
BGN 27.18
BGN 24.00 -12 %

Брой продукти
Налично


Природни Larimar Накит Dangle Обетки парична Казна Накит Вода Капка Капка Обетки 100% 925 Фунта Сребрен Накит за Жените Earring
Опис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Природни Larimar Тип : Пад Earring
*** Во систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во систем. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
Функција :
1)Материјал : метал како discription
2)Боја : како на сликата прикажани
3)Пакет : Пакет на објектот со сомот торба
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Глоба или мода:
Добре
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Жени
търговска марка:
DJ CH
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
DR03803504E
Метален Печат:
925 Sterling
Страничната Камък:
Няма
is_customized:
Yes
Номер На Сертификат:
DJ CH
Тип Сертификат:
Оценка От Трета Страна
Формамодел:
Растение
Централен Камък:
Няма
Тип Бижута:
Изискани Бижута
името на бижута:
Обеци-Капки
Тип Елементи:
Опаловая обица
Тип На Метали:
Сребро проба 925
Централен Камък:
Ларимар
Пол:
Жени
Щампа:
s925
Името на елементи:
Сребърен Обица
Случай:
Парти/ежедневни облекла/подарък
персонални:
ДА

Избор на купувачи

Hutang обеци 1.95 ct натурален скъпоценен камък небето син топаз твърди 925 сребро изискан модерен каменни бижута за жени, подарък за нова

51.18 -4 % BGN 49.00

Тип : ОбеткиМетал : Цврсти Sterling SilverОзначени : S925Обложено : Родиум ПозлатаМетал Тежина : 1.48 ГрамаСкапоцен Камен : Скај Сини Топаз, Кубен ЦиркониКамен Големина : Перница намали 6x6mm, Круг намали 0.8 mmКамен Боја : Сина, БелаКамен Сечење : Добро НамалиКамен Создал Метод : ПриродниВкупно Камен Тежина : 2.18 CaratsПодарок Кутија : ВклучениРодиум се користи за да плоча бело злато или жолто злато или фунта, тоа е повеќе рефлексивни & задржи повеќе долго време на боја...

Луксозен естествен сапфир висулка 10 *15 мм крушовидна кройка черен сапфир скъпоценен камък висулка твърди 925 сребро сапфир бижута

BGN 142.40

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

естествен гранат червен скъпоценен камък висулка S925 сребро натурален скъпоценен камък висулка колие модерен елегантен кръст форма на жените сватбени декорации

72.00 -17 % BGN 60.00

природни црвени гранат гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Домот, Крос форма жените свадба накитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

925 стерлинги сребърни бижута юли капка, Рубин за жени оригинални модни висулки, мъниста, подходящ Fandola гривни CKK

20.30 -21 % BGN 16.00

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

20x18mm натурален Бирма нефрит Чар товарен Pixiu висулка, прекрасна висулка бижута за жени, подарък със сертификат може да падне доставка

7.46 -33 % BGN 5.00

20x18mm Природни Бурма Jade Шарм Pendant ,парична Казна Pendant Накит За Жените Подарок Со Сертификат Може да се Откажат ПревозотМатеријал : Природни Бурма JadeГолемина : 20x18mm

Изискани бижута от сребро 925 проба кръг нарязани на 7,5 мм Полумонтажная полска годеж сватбен подарък пръстен инсталиране на едро

BGN 62.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 1.8 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 8.05 mmШирина во Дното : 1.82 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 7.5 mmSKU : R20695 W

ТВЪРДО 14K БЯЛО ЗЛАТО 5 ММ КРЪГЛА КРОЙКАТА 0.10 CT ДИАМАНТ ПОДА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ГОДЕЖЕН ПРЪСТЕН

BGN 288.00

За оваа ставка описМетал : Цврсти 14 K Бело ЗлатоЗлато тежина : 1.5 gДржете големина : Може да се одржи 5mm Круг намали камењаСтрана Камења:Природен ДијамантДијамант тежина:0.10каратноОбликот се Намали:Круг намалиБоја : GHЈасност : SIFashional и Згодна Врвот и врвна услугаНие обезбедуваме на клиентите со накит дизајн и custommade услуга...

Beadsnice ID27363 pure 925 silver полуфинал mount ring settings кръгли пръстени за жени елегантен дизайн, ръчна изработка с високо качество

21.57 -7 % BGN 20.00

планината прстен settingsВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice ID27363 чисто сребро 925 полу планината прстен settings круг прстени за жените домот рачно изработени дизајн со висок квалитет Бренд beadsnice ID 27363 Гем одговара 10мм скапоцен камен Тежина 3.16 грам Материјална солидна sterling silver не позлатен Количество 1pcЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

Sinya 925 сребро цвете роза обеци за любовник момичета жените сребърен или златен цвят по избор 2018 Свети Валентин подарък

31.98 -47 % BGN 17.00

Sinya 925 sterling silver цвет Роза студ earring за љубител девојки жените сребрена или златна боја факултативна 2018 Денот на Вљубените Подароци 2018 нови arrvial !2017 Нови & Топла продажба на Најголемата промоција 100% реално 925 фунта сребро!!!Материјал : 925 sterling silver Класичен цвет студ EarringСо висок квалитет накит кутија , Создаде високо квалитетни подарок за роденден ,денот на мајката ,божиќ, ,сите видови на фестивалот подарок за женскиСлободен испорака на сите делови на светотСпецификацијаМодел : SE800223Материјал : 925 sterling silver Класичен Зголеми цвет студ EarringEarring големина : цвет дијаметар од околу 7.8 mmТежина : Околу 1.12 gБоја:сребрена или златна боја факултативнаобложено : злато позлатен квалитетот на производот guaranttyМојата продавница платени 30000$ да aliexpress да бидете сигурни дека она што ние го продаде се 100% исто како што ние пишуваме тука ,ако почитувани можете да добиете на стоки од мојата продавница не се материјал ние ќе ви покаже може да побара тројно цена сте платилепакување и испоракаПакување детали : домот подарок кутија за мало целиспорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете certetificate цена за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.OEM УСЛУГАклиентите се обезбедува фотографија или примерок ние произведуваме примерок од 20dayss .ПЛАЌАЊЕЗачувам, T / T, Western Union, како и други услови за плаќање поддржани ...

Черно ость ново записване класически 925 сребро изискани бижута, модни крило пръстени колиета и висулки за жени P195

26.78 -40 % BGN 16.00

Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%

Gem'S Ballet 1.57 Ct Овалния натурален лондон син топаз скъпоценен камък годежни пръстени 925 сребро изящни бижута за жени

55.98 -39 % BGN 34.00

Guss Можеби Ќе СакатеНапомена : Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата...

Оригинален дизайн 925 сребро 43 мм и голям размер изявление Обръч обеци за жени горещи продажба на дамски бижута сватба

25.74 -49 % BGN 13.00

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

Нов Дизайн На Трислоен Естествен Камък Цитрин Къс Самородно Злато Медальон Бижута

29.60 -9 % BGN 27.00

Злато позлата Природни Citrine Камен Грутка Монистра Три Слој PendantОписи : Материјал Природни CitrineБојакако сликиГолеминаГолемина околу 15x45mmПовеќе Детали5pc по цел / секој компјутер е уникатен во форма и големинаЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

Beadsnice ID26626 hot sale real gold beads for jewelry making ръчно изработени 999 gold beads сам fine wholesale jewelry

BGN 49.44

злато монистра за изработка на накитВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice ID26626 топла продажба вистински злато монистра за накит одлуки 100% рачно изработени 999 злато монистра diy парична казна накит трговија на големо Бренд beadsnice ID 26626Големина7x4mm Дупка 1mm Тежина 0.2 грам Материјална Вистински 999 злато не позлатен Количество 1pcЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

Истински чисти пръстени сребро 925 проба за жени сватбена украса 9-10 мм бял сладководни перли бижута окачване пръстен подаръци FEIGE

41.58 -40 % BGN 25.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер Прстени[Прстен Големина] Променливи Во Големина[Бисер Тип] Слатководни бисери[Бисер Боја] Природни Бела[Бисер Големина] 910мм[Бисер Облик] Рамен круг[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти[Метали Лента] 925 Sterling Silver[Страна Камен] Кубни Циркони[Родова] Жени[Пакет] Накит Кутија

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.