• Новинка
20x18mm натурален Бирма нефрит Чар товарен Pixiu висулка, прекрасна висулка бижута за жени, подарък със сертификат може да падне доставка

20x18mm натурален Бирма нефрит Чар товарен Pixiu висулка, прекрасна висулка бижута за жени, подарък със сертификат може да падне доставка

резултат:
BGN 7.46
BGN 5.00 -33 %

Брой продукти
Налично

20x18mm Природни Бурма Jade Шарм Pendant ,парична Казна Pendant Накит За Жените Подарок Со Сертификат Може да се Откажат Превозот
Материјал : Природни Бурма Jade
Големина : 20x18mm

Подробности

Тип Елемент:
Гадания
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
STKMSRJEWELRY
Тип На Метали:
Няма
Тип На Окачването:
Религиозен
Централен Камък:
Нефрит
Номер На Модела:
PG095
Стил:
Модерен
Страничната Камък:
Няма
Тип Сертификат:
CCGTC

Избор на купувачи

Sinya 925 сребро цвете роза обеци за любовник момичета жените сребърен или златен цвят по избор 2018 Свети Валентин подарък

31.98 -47 % BGN 17.00

Sinya 925 sterling silver цвет Роза студ earring за љубител девојки жените сребрена или златна боја факултативна 2018 Денот на Вљубените Подароци 2018 нови arrvial !2017 Нови & Топла продажба на Најголемата промоција 100% реално 925 фунта сребро!!!Материјал : 925 sterling silver Класичен цвет студ EarringСо висок квалитет накит кутија , Создаде високо квалитетни подарок за роденден ,денот на мајката ,божиќ, ,сите видови на фестивалот подарок за женскиСлободен испорака на сите делови на светотСпецификацијаМодел : SE800223Материјал : 925 sterling silver Класичен Зголеми цвет студ EarringEarring големина : цвет дијаметар од околу 7.8 mmТежина : Околу 1.12 gБоја:сребрена или златна боја факултативнаобложено : злато позлатен квалитетот на производот guaranttyМојата продавница платени 30000$ да aliexpress да бидете сигурни дека она што ние го продаде се 100% исто како што ние пишуваме тука ,ако почитувани можете да добиете на стоки од мојата продавница не се материјал ние ќе ви покаже може да побара тројно цена сте платилепакување и испоракаПакување детали : домот подарок кутија за мало целиспорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете certetificate цена за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.OEM УСЛУГАклиентите се обезбедува фотографија или примерок ние произведуваме примерок од 20dayss .ПЛАЌАЊЕЗачувам, T / T, Western Union, како и други услови за плаќање поддржани ...

естествен син лунен камък обеци 925 сребро е естествен скъпоценен камък обеци жени мода личност обеци за парти

89.60 -16 % BGN 75.00

природни сина moonstone студ обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените мода личност студ Обетки за партија.Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

ZHHIRY жените естествен Сапфир кръста колие с висулка истински твърдо 925 сребро окачване истински гурме бижута

168.00 -35 % BGN 109.00

Скапоцен камен : 100% Природни sapphire (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 3*3ммМатеријал : Вистински 925 фунта сребро,Цврсти сребрена(Silver содржина ≥ 92.5%)Обложено : Бело злато позлатен (без олово,без nickle,нема алергија)Страна камен : Кубни ЦиркониПакет : Испрати подарок кутијаВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

Gem'S Ballet 1.57 Ct Овалния натурален лондон син топаз скъпоценен камък годежни пръстени 925 сребро изящни бижута за жени

55.98 -39 % BGN 34.00

Guss Можеби Ќе СакатеНапомена : Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата...

натурална пресноводная перлата на пеперуда-брошка игла 925 сребро изискан дамски бижута безплатна доставка

BGN 288.00

природни свежа вода бисер brooch925 sterling silver со кубни циркониps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

[Черна ость] 3.7 г 925 сребро, бижута, черен и бял камък годежни пръстени за жени годежен пръстен Femme Bijoux Bague C430

28.38 -40 % BGN 17.00

Производи ДеталиОгледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%ДимензијаПроизводи ПокажеМодел ШоуПакување Секоја ставка може да се добие кутија како подарокПрстен Големина 1 подготват aslip на хартија и вратоврска на вашиот прст 2 Белег на раскрсницата на хартија 3 Мерење на должина тогаш се circumfererce ЗАБЕЛЕШКА 1...

Beadsnice ID26626 hot sale real gold beads for jewelry making ръчно изработени 999 gold beads сам fine wholesale jewelry

BGN 49.44

злато монистра за изработка на накитВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice ID26626 топла продажба вистински злато монистра за накит одлуки 100% рачно изработени 999 злато монистра diy парична казна накит трговија на големо Бренд beadsnice ID 26626Големина7x4mm Дупка 1mm Тежина 0.2 грам Материјална Вистински 999 злато не позлатен Количество 1pcЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

Leige Бижута Натурален Небето Син Аквамарин Пръстен Коктейлни Пръстени С Овална Диаманти, Скъпоценни Камъни, Сребро 925 Проба Март Камък Елегантни Бижута

208.00 -40 % BGN 125.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.13 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Изискани бижута от сребро 925 проба кръг нарязани на 7,5 мм Полумонтажная полска годеж сватбен подарък пръстен инсталиране на едро

BGN 62.40

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 1.8 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 8.05 mmШирина во Дното : 1.82 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : ТркалезнаГолемина : 7.5 mmSKU : R20695 W

Hutang обеци 1.95 ct натурален скъпоценен камък небето син топаз твърди 925 сребро изискан модерен каменни бижута за жени, подарък за нова

51.18 -4 % BGN 49.00

Тип : ОбеткиМетал : Цврсти Sterling SilverОзначени : S925Обложено : Родиум ПозлатаМетал Тежина : 1.48 ГрамаСкапоцен Камен : Скај Сини Топаз, Кубен ЦиркониКамен Големина : Перница намали 6x6mm, Круг намали 0.8 mmКамен Боја : Сина, БелаКамен Сечење : Добро НамалиКамен Создал Метод : ПриродниВкупно Камен Тежина : 2.18 CaratsПодарок Кутија : ВклучениРодиум се користи за да плоча бело злато или жолто злато или фунта, тоа е повеќе рефлексивни & задржи повеќе долго време на боја...

Тибетски девет очите и три очи Дзи мъниста гривна стария Дзи отлично подходящ за мъже и жени Безплатна доставка

20.48 -7 % BGN 19.00

Името на Dzi монистраЗначењето на зборот "dzi" се преведува како "блесок, блесокот, бистрина, сјај." на мушка се нарекува "небото е мушка" или "небото е бисер"Значењето на Тибетската Dzi Монистра или "Небото Бисери".Dzi монистра се, скапоцен накит од Тибетската култура кои се верува дека имаат моќ да донесе среќа на сопствениците, како што се заштита од лошо среќа, привлекување на богатство и просперитет, негување на добро здравје и warding против злото...

ТВЪРДО 14K БЯЛО ЗЛАТО 5 ММ КРЪГЛА КРОЙКАТА 0.10 CT ДИАМАНТ ПОДА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ГОДЕЖЕН ПРЪСТЕН

BGN 288.00

За оваа ставка описМетал : Цврсти 14 K Бело ЗлатоЗлато тежина : 1.5 gДржете големина : Може да се одржи 5mm Круг намали камењаСтрана Камења:Природен ДијамантДијамант тежина:0.10каратноОбликот се Намали:Круг намалиБоја : GHЈасност : SIFashional и Згодна Врвот и врвна услугаНие обезбедуваме на клиентите со накит дизајн и custommade услуга...

925 стерлинги сребърни бижута юли капка, Рубин за жени оригинални модни висулки, мъниста, подходящ Fandola гривни CKK

20.30 -21 % BGN 16.00

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.