• Новинка
SPR-30СМ Безплатна доставка!10 бр./лот сватбена път олово изкуствени цветя, топката маса цветя централна цвете топки за украса

SPR-30СМ Безплатна доставка!10 бр./лот сватбена път олово изкуствени цветя, топката маса цветя централна цвете топки за украса

резултат:
BGN 299.20
BGN 269.00 -10 %

Брой продукти
Налично

Име : рози сон заврши патот води цвет (имитација свадба патот води цвеќиња)
Големина : Цвет топка кол. 30cm

Подробности

Материал:
Коприна
Цветен Стил:
Букет Цветя
търговска марка:
SPR
Тип:
Роза
Класификация:
Изкуствени Цветя
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
Добър:
Подова Планина
Тип:
Декоративни Цветя И Венци Хибридни

Избор на купувачи

30 бр. / лот 4,7 см нов стил розови копринени цветя цветя на главата венец цветен букет материали сватбена декорация цвете пектораль

4.67 -14 % BGN 4.00

ставка описколичина : 30 компјутери / многубоја : Види факултативниот сликацвет со дијаметар од прибл...

1000шт романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса Бял HB-008

BGN 13.73

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : белаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

евтини 5 бр./лот 4,5 см, копринени цветя, Изкуствени цветя моделиране на високо качество на Хризантемата Маргаритка плат, ръчно изработени сватбени декор

1.02 -2 % BGN 1.00

Опис на производот На многу нови производи продавница, добредојдени да се купи, ви благодариме Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила и Пластични боја : Како на сликата покажува...

10шт тел изкуствена коприна на цветя стъблото направи си САМ ръчно изработени декоративни венец цветя клони цветар занаяти изкуствени цветя, стрък

4.51 -33 % BGN 3.00

100% Сосема Нов.Идеален за прикачување на различни цвет роза глави, бобинки, панделки и други додатоци за да венци и цвеќиња прикажува.Направен од висок квалитет на хартија, вистински и трајни.Материјал : Жица(внатрешна) и Хартија(Капак)Матични Должина : 60cm / 23.62"Матични Дијаметар : Прибл.2 MMПакет листата : Stub Произлегува X 10 PCS

Романтична изкуствени декоративни цветя, три-цветни листенца от рози сватба Коледа Е парти на фестивала украса HB-038

BGN 13.73

1000pcs Romatic Вештачки Декоративни Цвеќиња Трибоја Ливчиња од Роза Свадба Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : розова&white&жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

10 бр изкуствени цветя, сватбени подаръци кутии за бижута направи си САМ венец занаят, аксесоари за коса, шапки материали, гирлянди и аксесоари

BGN 0.99

【Име】 : мали мини симулација chrysanthemum 【Материјал】 : крпа, пена, Ратан 【Спецификација】 : должина од 18cm еден куп на боја од продажба, еден куп на 10...

50 бр. / лот 5 см голям размер сребърен цвят органза дръпна Лука хотел сватбата Начало на партията сувенири за доставка-Free shipping

28.80 -17 % BGN 24.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

Коприна евкалипт с ваза за вашия интериор, Занаятчийска тъкан ,дом на дисплея събития, сватби, изкуствен набор от евкалипт, код 0393

38.24 -8 % BGN 35.00

Висок Qualit y Artifi cial Еукалиптус со вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : дрвени Боја : зелена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : Еукалиптус со вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

50 бр./лот сватбен автомобил гирлянда 5 см голям е размерът на фуксия цвят органза дръпна Лука подарък лентата ръчно изработени цветя венец

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

50 Броя Връзка Consolida Ajacis Natural Plant Flower Arrangement Material Home Decoraiton Natural Grass Shooting Props

BGN 15.98

Опис : Име : Consolida AjacisМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Природни СувиВкупна Должина : Околу 65 CMБоја : ЗеленаОна што може да се добијат : 1 Куп Consolida Ajacis

5шт изкуствени цветя, фалшиви растения с кръгли листа Коледно дърво за коледно парти украси Коледно дърво, декорация на децата подарък

BGN 7.98

Предпродажба на УслугиАко интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!!И ако сакате да се купи на различни елементи (микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет ,ве молиме контактирајте со мене...

One Piece Lagerstroemia Indica Natural Plant Combination Собственоръчно Dryed Art Flower Home Coffee Bar Декоративен Материал

BGN 7.98

Опис : Име : Lagerstroemia IndicaМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениЦвет : Околу 5 CMРод : За 6570 CMБоја : Како на сликите покажуваатОна што може да се добијат : 1 Парче Lagerstroemia Indica

5 бр. / лот сватбени аксесоари младоженеца младоженците boutonniere цвете, ръчно изработени Украшения за абитуриентски костюм корсаж изкуствени рози, цветя

39.04 -10 % BGN 35.00

Опис : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Сите Рачно Изработени *Количина : 5pieces *Точка Име : младоженецот boutonniere *Бои : Како слики *Материјал : Вештачки Цвет *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

40p фалшиви зелени листа Рога лозя 80 см изкуствени стенни висящи листа от лоза за сватба централните събития партия деко

332.80 -22 % BGN 260.00

Објектот информации : пластични ѕид монтирани лист rattansСостојба : новаматеријали : ткаенинавкупно ength : стан...

Коприна Кала с ваза за вашия интериор, Ремесленная плат ,начало декор за Сватба парти събитие дисплей изкуствени реални сензорни кала, 0382

47.65 -10 % BGN 43.00

Висок Qualit y Artifi cial calla со вазна Материјал : цвет : СТП(реалниот допир) матични : СТП +жица (реалниот допир) Боја : бела различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња треви и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

10 бр./лот изкуствена Кала PVC истински сензорен букет цветя дома Сватбен декор на цветя

BGN 10.86

10 PCS Calla Лили Булчински Свадба Букети Латекс Реалниот Допир Цвет Дома ДекорацијаСосема нов и висок квалитетВештачки Calla Лили цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Трае многу подолгоМоже да ги Мешаат со Рози или Лалињата,Изгледаат одлично во Вазна со зеленило премногуСовршен за вашата свадба ден(одлично за Свадба Букет) / торта toppers / занает проекти или само направете свој прекрасен приказБоја : Бела,Жолта,Зелена,РозоваМатеријал : Висок квалитет на Реалниот Допир ЛатексГолемина : Цвет глави околу 5cm / 1.97"Максимална : 9cm / 3.54" answer : ___________________________ Note : Боите може да се разликува малку поради флеш фотографија,ве молиме да се разбереВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење,Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

6 бр 4 см Червена роза цвете изкуствена коприна цветен букет за сватба САМ scrapbooking украса, ръчно изработени цветни гирлянди

1.50 -33 % BGN 1.00

Името на цвет : симулација роузМатеријал : фланелен боксери + жицабоја : како на сликата.Цвет големина : можете да ја видите цвет големината на сликата.Пакување : 6 парчиња / букетСе Користи : Декоративни Weding, Декоративни Куќа, Украс, Гарланд Декорација...

Сватбена украса ярки реални сензорни рози изкуствена коприна цвете булката банкет начало декор 15 гола / букет от изкуствени цветя

BGN 2.06

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

Фалшиви Милано букет (6 стъбла/бр) 27 см / 10.63 дължина на изкуствени цветя мини роза пъпка за дома за Коледа витрина декоративни

4.78 -16 % BGN 4.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

5 бр./лот 32 cm форма на листа клони САМ изкуствени цветя сватба хол с балкон дома декорация на коледна украса за h

2.61 -23 % BGN 2.00

Оваа продавница на многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодариме Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Пластични и Свила и Железо Жица Боја : Како на сликата покажува...

144 бр. 4*6 cm изкуствен лист цвете от коприна на зелени листа, цветя за сватба scrapbooking градина само декоративни цветя занаят

9.58 -6 % BGN 9.00

144pieces 4*6cm Вештачки Лист цвет Свила Зелени Лисја цвеќиња за Свадба scrapbooking Градина DIY Декоративни Floristry ЗанаетМатеријали : Свила=Ткаенина+жицаБоја : ЗеленаДимензии : 4cm*6cmПакување : 12pieces / букет .12 букети / многуУпотреба : индивидуално или во гроздови како се зголеми букет...

8 бр./компл. Зелена изкуствена пяна мъх камъни, трева Бриофиты завод бонзай за дома, декорация сватба градина миниатюрен куклена къща

6.37 -22 % BGN 5.00

8 КОМПЈУТЕРИ / Set Зелена Вештачки пена Мов Камења Трева Bryophytes Растенијата Бонсаи за Дома свадба Градина Декорација Минијатурни Dollouse Опис : 100% сосема нов и добар квалитет...

Класическа creative Zen Източна памучен въздушна Възглавница стил Лиюань опера символи

BGN 92.80

Цена : ¥ 20.0 Цена : ¥ 850.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 49.0[Име] опера ликови оперски стил памук перница перници[Материјал] висок квалитет на памук, една шема[Спецификација] 45 * 45см[Функција] одговара со вопродавница делови чај маса, kang неколку, памук, со се дрво, со единствен природен вкус оОтворете портокал ламба, се шири надвор книги Ана, потпрена на мека перница, на луѓето не пречи првиот статични влезИстиот став перница ефект со продавница kang табела за вашиот референцаСлика мали kang неколку links : item.taobao.com / item.htm?spm=686.1000925.1000774.9.4 Ya8bi&id=17350426174 Најновите Жива [Original article] куќа мали дрвени украси надворешна трговија zakka стил дрво биро календар DIY десктоп декорација ¥ 18.00Се ПРОДАВА 7 пенкало [ 44 Евалуација] Многу добар оригинални екологија ј ***** 5Бесплатен превозот Јапонски стил горење дрво Пауловнија чај кабинетот / чај hydropower станица автоматско складирање кабинет посветен литургија ¥ 520.00Се ПРОДАВА 1 пенкало [ 7 Евалуација] Добар квалитет, цврсто дрво, многу погоден, ви благодариме подарок продавачот m ***** 3[Original article] Balinese дрво куќа раканасликани дрвени carvings мини симпатична мачка украси ZAKKA ¥ 6.00Се ПРОДАВА 19 пенкало [ 155 Евалуација] Прекрасна j ***** 5

50 бр./лот 5 см голям размер оранжев цвят, органза дръпна панделки сватбени сувенири за доставка банкетни мероприятия декор-номер за проследяване

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.