• Новинка
144 бр. 4*6 cm изкуствен лист цвете от коприна на зелени листа, цветя за сватба scrapbooking градина само декоративни цветя занаят

144 бр. 4*6 cm изкуствен лист цвете от коприна на зелени листа, цветя за сватба scrapbooking градина само декоративни цветя занаят

резултат:
BGN 9.58
BGN 9.00 -6 %

Брой продукти
Налично


144pieces 4*6cm Вештачки Лист цвет Свила Зелени Лисја цвеќиња за Свадба scrapbooking Градина DIY Декоративни Floristry Занает
Материјали : Свила=Ткаенина+жица
Боја : Зелена
Димензии : 4cm*6cm
Пакување : 12pieces/букет .12 букети/многу
Употреба : индивидуално или во гроздови како се зголеми букет. Додадете ги во вашиот занает, свадба оркестарот, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки
УПОТРЕБА : совршен за партија,свадба и било цветни аранжмани.Дома декоративни цвет.Декоративен венец.

Подробности

Тип:
Декоративни цветя и венци в форма на листа
Номер На Модела:
144-9
търговска марка:
ХУАДОДО
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
Цвят:
Зелени
Размер:
4*6см
Име На Цвете:
лист.Изкуствени Кленови Листа
is-customized:
ДА
Материал:
Коприна лист+тел
Случай:
Украса на сватбен букет, венец,
Брой:
144 парчета

Избор на купувачи

50 бр./лот 5 см голям размер оранжев цвят, органза дръпна панделки сватбени сувенири за доставка банкетни мероприятия декор-номер за проследяване

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

One Piece Lagerstroemia Indica Natural Plant Combination Собственоръчно Dryed Art Flower Home Coffee Bar Декоративен Материал

BGN 7.98

Опис : Име : Lagerstroemia IndicaМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениЦвет : Околу 5 CMРод : За 6570 CMБоја : Како на сликите покажуваатОна што може да се добијат : 1 Парче Lagerstroemia Indica

Класическа creative Zen Източна памучен въздушна Възглавница стил Лиюань опера символи

BGN 92.80

Цена : ¥ 20.0 Цена : ¥ 850.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 49.0[Име] опера ликови оперски стил памук перница перници[Материјал] висок квалитет на памук, една шема[Спецификација] 45 * 45см[Функција] одговара со вопродавница делови чај маса, kang неколку, памук, со се дрво, со единствен природен вкус оОтворете портокал ламба, се шири надвор книги Ана, потпрена на мека перница, на луѓето не пречи првиот статични влезИстиот став перница ефект со продавница kang табела за вашиот референцаСлика мали kang неколку links : item.taobao.com / item.htm?spm=686.1000925.1000774.9.4 Ya8bi&id=17350426174 Најновите Жива [Original article] куќа мали дрвени украси надворешна трговија zakka стил дрво биро календар DIY десктоп декорација ¥ 18.00Се ПРОДАВА 7 пенкало [ 44 Евалуација] Многу добар оригинални екологија ј ***** 5Бесплатен превозот Јапонски стил горење дрво Пауловнија чај кабинетот / чај hydropower станица автоматско складирање кабинет посветен литургија ¥ 520.00Се ПРОДАВА 1 пенкало [ 7 Евалуација] Добар квалитет, цврсто дрво, многу погоден, ви благодариме подарок продавачот m ***** 3[Original article] Balinese дрво куќа раканасликани дрвени carvings мини симпатична мачка украси ZAKKA ¥ 6.00Се ПРОДАВА 19 пенкало [ 155 Евалуација] Прекрасна j ***** 5

40p фалшиви зелени листа Рога лозя 80 см изкуствени стенни висящи листа от лоза за сватба централните събития партия деко

332.80 -22 % BGN 260.00

Објектот информации : пластични ѕид монтирани лист rattansСостојба : новаматеријали : ткаенинавкупно ength : стан...

евтини 5 бр./лот 4,5 см, копринени цветя, Изкуствени цветя моделиране на високо качество на Хризантемата Маргаритка плат, ръчно изработени сватбени декор

1.02 -2 % BGN 1.00

Опис на производот На многу нови производи продавница, добредојдени да се купи, ви благодариме Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила и Пластични боја : Како на сликата покажува...

1бр голяма Коприна Лилия изкуствена Цвете корона За украса на сватба/купоните САМ венец декоративни цветя фалшиви цветове 6 цвята

10.93 -36 % BGN 7.00

Вештачко цвеќе на Големо MOQ : 6 КОМПЈУТЕРИ Тоа ќе биде многу поевтино ако купите 6 парчиња или повеќе И ако сакате да се купи повеќе од 30 компјутери ве молиме оставете порака во вашата нарачка, ќе има подобра цена...

10шт тел изкуствена коприна на цветя стъблото направи си САМ ръчно изработени декоративни венец цветя клони цветар занаяти изкуствени цветя, стрък

4.51 -33 % BGN 3.00

100% Сосема Нов.Идеален за прикачување на различни цвет роза глави, бобинки, панделки и други додатоци за да венци и цвеќиња прикажува.Направен од висок квалитет на хартија, вистински и трајни.Материјал : Жица(внатрешна) и Хартија(Капак)Матични Должина : 60cm / 23.62"Матични Дијаметар : Прибл.2 MMПакет листата : Stub Произлегува X 10 PCS

Изкуствени пластмасови клони на дървета с червени копринени листа за есенния домашна коледна декорация фалшиви цветя, растения, венец цветя

4.75 -37 % BGN 3.00

Вештачки Пластични Дрво Гранки со црвена свила остава за есен дом Божиќ декорација лажни цвеќиња, растенија венец floristicsМатеријал : Пластични, СвилаЦелата должина : 50cmПакет Incluces : 1 парче , Без Вазна

5 бр. / лот сватбени аксесоари младоженеца младоженците boutonniere цвете, ръчно изработени Украшения за абитуриентски костюм корсаж изкуствени рози, цветя

39.04 -10 % BGN 35.00

Опис : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Сите Рачно Изработени *Количина : 5pieces *Точка Име : младоженецот boutonniere *Бои : Како слики *Материјал : Вештачки Цвет *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

5шт изкуствени цветя, фалшиви растения с кръгли листа Коледно дърво за коледно парти украси Коледно дърво, декорация на децата подарък

BGN 7.98

Предпродажба на УслугиАко интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!!И ако сакате да се купи на различни елементи (микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет ,ве молиме контактирајте со мене...

Коприна Маргаритка с дървена ваза, Ремесленная плат на зелени цветя, декор за Сватба парти събитие на изкуствена Маргаритка комплект, код 0373

20.64 -8 % BGN 19.00

Висок Qualit y Artifi cial Daisy со ограда Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : пластични Боја : бела портокал пурпурна различни розова боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња и ограда Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-023

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Коприна коледна звезда за украса ,завод Занаятчийска тъкан, дисплей събития, сватбени партита, изкуствена Коледна цветен комплект 0400

24.48 -10 % BGN 22.00

Висок Qualit y Artifi cial Божиќ цвет Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : црвена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : вештачки Божиќ цвет само Ти e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

10 бр изкуствени цветя, сватбени подаръци кутии за бижута направи си САМ венец занаят, аксесоари за коса, шапки материали, гирлянди и аксесоари

BGN 0.99

【Име】 : мали мини симулација chrysanthemum 【Материјал】 : крпа, пена, Ратан 【Спецификација】 : должина од 18cm еден куп на боја од продажба, еден куп на 10...

30p изкуствени 17 см Хортензия цветни глави пластмасови цветя 54 листенце / Хортензия корона за сватбени партита централните флорални декорации

59.18 -22 % BGN 46.00

Објектот информации : вештачки hydrangea цвет раководителСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикацвет глава дијаметар : 17cm18cmеден цвет раководител вклучувајќи 54 ливчињацел ќе испрати два дела : цвет глави, малку матичниЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

SPR Безплатна доставка на 10 бр./лот изкуствена истинска сетивна Роза penoy цвете хортензия стени сватбена украса на масата на централната арка

BGN 376.00

Име : Вештачки реалниот допир, се зголеми penoy hydrangea цвет ѕид Големина : 1 PCS стоки големина е 62 CM * 42 CM Боја : како на сликата покажува,сите се 100% во вид на снимањето,бидејќи на светлината и дисплеј покажува разлика,дали постојат некои различни помеѓу вистински стоки и слики,ве молиме според вистински стоки боја.ако го предвид тоа,ве молиме не цел,ви благодариме!

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

50 бр./лот 5 см голям е размерът на лавандула цвят органза дръпна Лука сватбени сувенири, декорации за доставка

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

1000шт романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-031

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : темно црвенаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

50 бр./лот сватбен автомобил гирлянда 5 см голям е размерът на фуксия цвят органза дръпна Лука подарък лентата ръчно изработени цветя венец

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.