• Новинка
20 бр. 12 мм малки плодове изкуствени цветя пяна с перлени тичинки череши за сватба, коледна украса

20 бр. 12 мм малки плодове изкуствени цветя пяна с перлени тичинки череши за сватба, коледна украса

резултат:
BGN 1.66
BGN 1.00 -40 %

Брой продукти
Налично


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
12mm Мали цреша Вештачко Цвеќе Пена бисер stamens Бобинки за Свадба на Божиќ Декорација 20pieces/многу
Цвет Име :
Материјал : Пена(stamen) со жица
Боја : Како на сликата. Можете да наведете боја на Цвет главата големина : За 12mm Пакување : 10pieces/букет.2 букети/многу се Користи : Weding декоративни ,Дома декоративни,украс ,Гарланд декорација.DIY ќе картичка или подарок кутија.
Answer : ___________________________ Note : продавница продава вештачки цвеќиња. Ние нудиме тетрапак пакување.
Ова може да биде мирисот на цвеќињата.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци
Номер На Модела:
Череша-тычинка
Цветен Стил:
Букет Цветя
Класификация:
Изкуствени Цветя
търговска марка:
ХУАДОДО
Случай:
Сватба
Материал:
Пластмаса
Стил:
Цвете
Тип:
Тычинка
Име На Цвете:
перлени тичинки / череша / малки плодове/
диаметър на цветето:
12mm
Брой:
20 броя/лот
Цвят:
Бял / Червен / Зелен / Gold / Silver / Champagne / Розово / Лилаво
Място на произход на стоките:
Китай (Zhejiang)
Случай:
Булчински букет / венец / венци
Материал:
Пяна / Пластмаса

Избор на купувачи

Фалшиви Милано букет (6 стъбла/бр) 27 см / 10.63 дължина на изкуствени цветя мини роза пъпка за дома за Коледа витрина декоративни

4.78 -16 % BGN 4.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

Изкуствени цветя, ярки истински сензорни рози изкуствена Коприна цветя на булката банкет начало декор 15 гола / букет, сватбена украса

2.43 -18 % BGN 2.00

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

30p изкуствен водопад Череша цвете на Цвете клон на бял / розов / шампанско череша Бегония Сакура ствола на дървото със зелен лист 108 см

286.40 -16 % BGN 241.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

1000шт романтични розови листенца сватбени декоративни изкуствени цветя коледно парти на фестивала украса HB-005

BGN 15.36

1000pcs Romatic Ливчиња од Роза Свадба Декоративни Вештачки Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : виолетова&црвенаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

50 Броя Връзка Consolida Ajacis Natural Plant Flower Arrangement Material Home Decoraiton Natural Grass Shooting Props

BGN 15.98

Опис : Име : Consolida AjacisМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Природни СувиВкупна Должина : Околу 65 CMБоја : ЗеленаОна што може да се добијат : 1 Куп Consolida Ajacis

SPR Безплатна доставка на 10 бр./лот изкуствена истинска сетивна Роза penoy цвете хортензия стени сватбена украса на масата на централната арка

BGN 376.00

Име : Вештачки реалниот допир, се зголеми penoy hydrangea цвет ѕид Големина : 1 PCS стоки големина е 62 CM * 42 CM Боја : како на сликата покажува,сите се 100% во вид на снимањето,бидејќи на светлината и дисплеј покажува разлика,дали постојат некои различни помеѓу вистински стоки и слики,ве молиме според вистински стоки боја.ако го предвид тоа,ве молиме не цел,ви благодариме!

Коприна Кала с ваза за вашия интериор, Ремесленная плат ,начало декор за Сватба парти събитие дисплей изкуствени реални сензорни кала, 0382

47.65 -10 % BGN 43.00

Висок Qualit y Artifi cial calla со вазна Материјал : цвет : СТП(реалниот допир) матични : СТП +жица (реалниот допир) Боја : бела различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња треви и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Коприна коледна звезда за украса ,завод Занаятчийска тъкан, дисплей събития, сватбени партита, изкуствена Коледна цветен комплект 0400

24.48 -10 % BGN 22.00

Висок Qualit y Artifi cial Божиќ цвет Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : црвена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : вештачки Божиќ цвет само Ти e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

10шт тел изкуствена коприна на цветя стъблото направи си САМ ръчно изработени декоративни венец цветя клони цветар занаяти изкуствени цветя, стрък

4.51 -33 % BGN 3.00

100% Сосема Нов.Идеален за прикачување на различни цвет роза глави, бобинки, панделки и други додатоци за да венци и цвеќиња прикажува.Направен од висок квалитет на хартија, вистински и трајни.Материјал : Жица(внатрешна) и Хартија(Капак)Матични Должина : 60cm / 23.62"Матични Дијаметар : Прибл.2 MMПакет листата : Stub Произлегува X 10 PCS

Коприна трева с ваза, растителна тъкан занаяти, събитие, сватбен банкет домашен интериор, изкуствени растения, код на продукта 0421

30.40 -8 % BGN 28.00

Висок Qualit y Artifi cial трева со дрвени вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : бела магента сина различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : трева и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

50 бр. / лот 5 см голям размер сребърен цвят органза дръпна Лука хотел сватбата Начало на партията сувенири за доставка-Free shipping

28.80 -17 % BGN 24.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

5шт изкуствени цветя, фалшиви растения с кръгли листа Коледно дърво за коледно парти украси Коледно дърво, декорация на децата подарък

BGN 7.98

Предпродажба на УслугиАко интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!!И ако сакате да се купи на различни елементи (микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет ,ве молиме контактирајте со мене...

40p фалшиви зелени листа Рога лозя 80 см изкуствени стенни висящи листа от лоза за сватба централните събития партия деко

332.80 -22 % BGN 260.00

Објектот информации : пластични ѕид монтирани лист rattansСостојба : новаматеријали : ткаенинавкупно ength : стан...

10 бр./лот изкуствена Кала PVC истински сензорен букет цветя дома Сватбен декор на цветя

BGN 10.86

10 PCS Calla Лили Булчински Свадба Букети Латекс Реалниот Допир Цвет Дома ДекорацијаСосема нов и висок квалитетВештачки Calla Лили цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Трае многу подолгоМоже да ги Мешаат со Рози или Лалињата,Изгледаат одлично во Вазна со зеленило премногуСовршен за вашата свадба ден(одлично за Свадба Букет) / торта toppers / занает проекти или само направете свој прекрасен приказБоја : Бела,Жолта,Зелена,РозоваМатеријал : Висок квалитет на Реалниот Допир ЛатексГолемина : Цвет глави околу 5cm / 1.97"Максимална : 9cm / 3.54" answer : ___________________________ Note : Боите може да се разликува малку поради флеш фотографија,ве молиме да се разбереВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење,Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

Класическа creative Zen Източна памучен въздушна Възглавница стил Лиюань опера символи

BGN 92.80

Цена : ¥ 20.0 Цена : ¥ 850.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 49.0[Име] опера ликови оперски стил памук перница перници[Материјал] висок квалитет на памук, една шема[Спецификација] 45 * 45см[Функција] одговара со вопродавница делови чај маса, kang неколку, памук, со се дрво, со единствен природен вкус оОтворете портокал ламба, се шири надвор книги Ана, потпрена на мека перница, на луѓето не пречи првиот статични влезИстиот став перница ефект со продавница kang табела за вашиот референцаСлика мали kang неколку links : item.taobao.com / item.htm?spm=686.1000925.1000774.9.4 Ya8bi&id=17350426174 Најновите Жива [Original article] куќа мали дрвени украси надворешна трговија zakka стил дрво биро календар DIY десктоп декорација ¥ 18.00Се ПРОДАВА 7 пенкало [ 44 Евалуација] Многу добар оригинални екологија ј ***** 5Бесплатен превозот Јапонски стил горење дрво Пауловнија чај кабинетот / чај hydropower станица автоматско складирање кабинет посветен литургија ¥ 520.00Се ПРОДАВА 1 пенкало [ 7 Евалуација] Добар квалитет, цврсто дрво, многу погоден, ви благодариме подарок продавачот m ***** 3[Original article] Balinese дрво куќа раканасликани дрвени carvings мини симпатична мачка украси ZAKKA ¥ 6.00Се ПРОДАВА 19 пенкало [ 155 Евалуација] Прекрасна j ***** 5

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

3 бр ръчно изработени занаяти / миниатюрни светещи гъби светлина в мрака / / Коледно дърво етикети / венец / приказна градина / терариум

BGN 9.44

3226997908053131 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче*******Добредојдовте на Брак Куќа*******сет од 3една голема 78cm долгомедиум една 56cm долгомалиот 3.54cm долгоPls изберете боја во менито~рачно изработени минијатурни печурки(многу мала)уникатни оние (не две се исти)тие може светлина во темнинатадома декор / Божиќ дрво оркестарот / Венец оркестарот

Романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-023

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

50 бр./лот 5 см голям е размерът на лавандула цвят органза дръпна Лука сватбени сувенири, декорации за доставка

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

100 бр./лот изкуствена голяма кърпа любов за направи си САМ сватбена кола брачна стая парти Свети Валентин артистична декорация scrapbooking

2.22 -10 % BGN 2.00

Количина : 100 компјутери / многуБоја : Како што гледатеЦвет Големина : 3.5 см Материјали : Свила и ПластикаКарактеристики : Вештачко цвеќе ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Совршени за вашата свадба ден / На венци / home декорација / занает проекти / DIY одлуки / paty&bithday декорација.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

10шт U pick органза Лента цветя пеперуда сватбени апликация на плавателни съдове

4.14 -3 % BGN 4.00

100% Сосема Нов Боја : Розова,fushia,бела,беж,црна,кафеава,виолетова,зелена,сина,жолта,црвена,портокалова Големина : 52mm X40mm околу Количина : 10pcs Плаќање : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови...

1000шт романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса Бял HB-008

BGN 13.73

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : белаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

евтини 5 бр./лот 4,5 см, копринени цветя, Изкуствени цветя моделиране на високо качество на Хризантемата Маргаритка плат, ръчно изработени сватбени декор

1.02 -2 % BGN 1.00

Опис на производот На многу нови производи продавница, добредојдени да се купи, ви благодариме Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила и Пластични боја : Како на сликата покажува...

1бр голяма Коприна Лилия изкуствена Цвете корона За украса на сватба/купоните САМ венец декоративни цветя фалшиви цветове 6 цвята

10.93 -36 % BGN 7.00

Вештачко цвеќе на Големо MOQ : 6 КОМПЈУТЕРИ Тоа ќе биде многу поевтино ако купите 6 парчиња или повеќе...

Коприна Маргаритка с дървена ваза, Ремесленная плат на зелени цветя, декор за Сватба парти събитие на изкуствена Маргаритка комплект, код 0373

20.64 -8 % BGN 19.00

Висок Qualit y Artifi cial Daisy со ограда Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : пластични Боја : бела портокал пурпурна различни розова боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња и ограда Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.