• Новинка
SPR Безплатна доставка на 10 бр./лот изкуствена истинска сетивна Роза penoy цвете хортензия стени сватбена украса на масата на централната арка

SPR Безплатна доставка на 10 бр./лот изкуствена истинска сетивна Роза penoy цвете хортензия стени сватбена украса на масата на централната арка

резултат:
BGN 376.00

Брой продукти
Налично

Име : Вештачки реалниот допир, се зголеми penoy hydrangea цвет ѕид Големина : 1 PCS стоки големина е 62 CM * 42 CM Боја : како на сликата покажува,сите се 100% во вид на снимањето,бидејќи на светлината и дисплеј покажува разлика,дали постојат некои различни помеѓу вистински стоки и слики,ве молиме според вистински стоки боја.ако го предвид тоа,ве молиме не цел,ви благодариме!

Подробности

Материал:
Коприна
търговска марка:
SPR
Цветен Стил:
Цвете Корона
Тип:
Роза
Класификация:
Изкуствени Цветя
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
is_customized:
Yes
Добър:
Покажи Цвете
Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Роза

Избор на купувачи

10шт коприна 18 см голям Божур цвете на главата за сватбени партита празнично място украса арки букет САМ Making

25.58 -22 % BGN 20.00

Вештачко цвеќе,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Цвет Големина : 18cmМатеријали : СвилаКоличина : 10pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1000шт романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса Бял HB-008

BGN 13.73

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : белаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

3 бр ръчно изработени занаяти / миниатюрни светещи гъби светлина в мрака / / Коледно дърво етикети / венец / приказна градина / терариум

BGN 9.44

3226997908053131 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче*******Добредојдовте на Брак Куќа*******сет од 3една голема 78cm долгомедиум една 56cm долгомалиот 3.54cm долгоPls изберете боја во менито~рачно изработени минијатурни печурки(многу мала)уникатни оние (не две се исти)тие може светлина во темнинатадома декор / Божиќ дрво оркестарот / Венец оркестарот

Романтична изкуствени декоративни цветя, три-цветни листенца от рози сватба Коледа Е парти на фестивала украса HB-038

BGN 13.73

1000pcs Romatic Вештачки Декоративни Цвеќиња Трибоја Ливчиња од Роза Свадба Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : розова&white&жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Silk love bean for декор, Занаятите fabric plant with beans, Party Event display, изкуствен знак на любов, код на продукта :0398

27.20 -8 % BGN 25.00

Висок Qualit y Artifi cial Љубов грав со вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : дрвени Боја : црвена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : погон со љубов монистра само Ти e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

60шт 13-15 см пресовани сушени Albizia Julibrissin Duraz лист растения хербарий за бижута калъф за телефон фоторамка полагане на занаят САМ

31.98 -19 % BGN 26.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеДолжина : 1315cmКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1бр голяма Коприна Лилия изкуствена Цвете корона За украса на сватба/купоните САМ венец декоративни цветя фалшиви цветове 6 цвята

10.93 -36 % BGN 7.00

Вештачко цвеќе на Големо MOQ : 6 КОМПЈУТЕРИ Тоа ќе биде многу поевтино ако купите 6 парчиња или повеќе...

50 бр./лот сватбен автомобил гирлянда 5 см голям е размерът на фуксия цвят органза дръпна Лука подарък лентата ръчно изработени цветя венец

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

50 бр./лот 5 см голям е размерът на лавандула цвят органза дръпна Лука сватбени сувенири, декорации за доставка

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

8 бр./компл. Зелена изкуствена пяна мъх камъни, трева Бриофиты завод бонзай за дома, декорация сватба градина миниатюрен куклена къща

6.37 -22 % BGN 5.00

8 КОМПЈУТЕРИ / Set Зелена Вештачки пена Мов Камења Трева Bryophytes Растенијата Бонсаи за Дома свадба Градина Декорација Минијатурни Dollouse Опис : 100% сосема нов и добар квалитет...

Сватбена украса ярки реални сензорни рози изкуствена коприна цвете булката банкет начало декор 15 гола / букет от изкуствени цветя

BGN 2.06

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

Коприна Кала с ваза за вашия интериор, Ремесленная плат ,начало декор за Сватба парти събитие дисплей изкуствени реални сензорни кала, 0382

47.65 -10 % BGN 43.00

Висок Qualit y Artifi cial calla со вазна Материјал : цвет : СТП(реалниот допир) матични : СТП +жица (реалниот допир) Боја : бела различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња треви и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

10 бр изкуствени цветя, сватбени подаръци кутии за бижута направи си САМ венец занаят, аксесоари за коса, шапки материали, гирлянди и аксесоари

BGN 0.99

【Име】 : мали мини симулација chrysanthemum 【Материјал】 : крпа, пена, Ратан 【Спецификација】 : должина од 18cm еден куп на боја од продажба, еден куп на 10...

One Piece Lagerstroemia Indica Natural Plant Combination Собственоръчно Dryed Art Flower Home Coffee Bar Декоративен Материал

BGN 7.98

Опис : Име : Lagerstroemia IndicaМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениЦвет : Околу 5 CMРод : За 6570 CMБоја : Како на сликите покажуваатОна што може да се добијат : 1 Парче Lagerstroemia Indica

1000шт романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-031

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : темно црвенаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Фалшиви Милано букет (6 стъбла/бр) 27 см / 10.63 дължина на изкуствени цветя мини роза пъпка за дома за Коледа витрина декоративни

4.78 -16 % BGN 4.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

10шт U pick органза Лента цветя пеперуда сватбени апликация на плавателни съдове

4.14 -3 % BGN 4.00

100% Сосема Нов Боја : Розова,fushia,бела,беж,црна,кафеава,виолетова,зелена,сина,жолта,црвена,портокалова Големина : 52mm X40mm околу Количина : 10pcs Плаќање : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови...

Коприна Маргаритка с дървена ваза, Ремесленная плат на зелени цветя, декор за Сватба парти събитие на изкуствена Маргаритка комплект, код 0373

20.64 -8 % BGN 19.00

Висок Qualit y Artifi cial Daisy со ограда Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : пластични Боја : бела портокал пурпурна различни розова боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња и ограда Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Коприна трева с ваза, растителна тъкан занаяти, събитие, сватбен банкет домашен интериор, изкуствени растения, код на продукта 0421

30.40 -8 % BGN 28.00

Висок Qualit y Artifi cial трева со дрвени вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : бела магента сина различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : трева и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

10 бр./лот изкуствена Кала PVC истински сензорен букет цветя дома Сватбен декор на цветя

BGN 10.86

10 PCS Calla Лили Булчински Свадба Букети Латекс Реалниот Допир Цвет Дома ДекорацијаСосема нов и висок квалитетВештачки Calla Лили цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Трае многу подолгоМоже да ги Мешаат со Рози или Лалињата,Изгледаат одлично во Вазна со зеленило премногуСовршен за вашата свадба ден(одлично за Свадба Букет) / торта toppers / занает проекти или само направете свој прекрасен приказБоја : Бела,Жолта,Зелена,РозоваМатеријал : Висок квалитет на Реалниот Допир ЛатексГолемина : Цвет глави околу 5cm / 1.97"Максимална : 9cm / 3.54" answer : ___________________________ Note : Боите може да се разликува малку поради флеш фотографија,ве молиме да се разбереВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење,Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

5 бр. / лот сватбени аксесоари младоженеца младоженците boutonniere цвете, ръчно изработени Украшения за абитуриентски костюм корсаж изкуствени рози, цветя

39.04 -10 % BGN 35.00

Опис : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Сите Рачно Изработени *Количина : 5pieces *Точка Име : младоженецот boutonniere *Бои : Како слики *Материјал : Вештачки Цвет *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Розова коприна лоза за декор ,кутия Занаятчийска тъкан, дисплей събития, сватбени партита, изкуствен таттан, 0362

28.48 -9 % BGN 26.00

Висок Qualit y Artifi cial се зголеми лозата Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : црвена ,розова , champigne различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : вештачки се зголеми ратан Посебна слика за едно парче Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па може да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

30 бр. / лот 4,7 см нов стил розови копринени цветя цветя на главата венец цветен букет материали сватбена декорация цвете пектораль

4.67 -14 % BGN 4.00

ставка описколичина : 30 компјутери / многубоја : Види факултативниот сликацвет со дијаметар од прибл...

1000шт романтични розови листенца сватбени декоративни изкуствени цветя коледно парти на фестивала украса HB-005

BGN 15.36

1000pcs Romatic Ливчиња од Роза Свадба Декоративни Вештачки Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : виолетова&црвенаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

6 бр 4 см Червена роза цвете изкуствена коприна цветен букет за сватба САМ scrapbooking украса, ръчно изработени цветни гирлянди

1.50 -33 % BGN 1.00

Името на цвет : симулација роузМатеријал : фланелен боксери + жицабоја : како на сликата.Цвет големина : можете да ја видите цвет големината на сликата.Пакување : 6 парчиња / букетСе Користи : Декоративни Weding, Декоративни Куќа, Украс, Гарланд Декорација...

Романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-023

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Класическа creative Zen Източна памучен въздушна Възглавница стил Лиюань опера символи

BGN 92.80

Цена : ¥ 20.0 Цена : ¥ 850.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 49.0[Име] опера ликови оперски стил памук перница перници[Материјал] висок квалитет на памук, една шема[Спецификација] 45 * 45см[Функција] одговара со вопродавница делови чај маса, kang неколку, памук, со се дрво, со единствен природен вкус оОтворете портокал ламба, се шири надвор книги Ана, потпрена на мека перница, на луѓето не пречи првиот статични влезИстиот став перница ефект со продавница kang табела за вашиот референцаСлика мали kang неколку links : item.taobao.com / item.htm?spm=686.1000925.1000774.9.4 Ya8bi&id=17350426174 Најновите Жива [Original article] куќа мали дрвени украси надворешна трговија zakka стил дрво биро календар DIY десктоп декорација ¥ 18.00Се ПРОДАВА 7 пенкало [ 44 Евалуација] Многу добар оригинални екологија ј ***** 5Бесплатен превозот Јапонски стил горење дрво Пауловнија чај кабинетот / чај hydropower станица автоматско складирање кабинет посветен литургија ¥ 520.00Се ПРОДАВА 1 пенкало [ 7 Евалуација] Добар квалитет, цврсто дрво, многу погоден, ви благодариме подарок продавачот m ***** 3[Original article] Balinese дрво куќа раканасликани дрвени carvings мини симпатична мачка украси ZAKKA ¥ 6.00Се ПРОДАВА 19 пенкало [ 155 Евалуација] Прекрасна j ***** 5

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.