• Новинка
100 бр./лот изкуствена голяма кърпа любов за направи си САМ сватбена кола брачна стая парти Свети Валентин артистична декорация scrapbooking

100 бр./лот изкуствена голяма кърпа любов за направи си САМ сватбена кола брачна стая парти Свети Валентин артистична декорация scrapbooking

резултат:
BGN 2.22
BGN 2.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Количина : 100 компјутери/многу
Боја : Како што гледате
Цвет Големина : 3.5 см Материјали : Свила и Пластика
Карактеристики : Вештачко цвеќе ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално-како,Совршени за вашата свадба ден / На венци/ home декорација / занает проекти /DIY одлуки /paty&bithday декорација.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Кина Пост регистрирани парцела купувачот не може да query логистика информации, ако голем купувањето, ве молиме да користите побезбеден начин на логистика регистрирани!
Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 10-12 часот. Топла продажба содржина имаат екстра голем попуст
Производот Сликата :

Подробности

Случай:
Сватба
Номер На Модела:
H180
Стил:
Цвете
Материал:
Коприна
Тип:
голяма картона любов

Избор на купувачи

50 бр. / лот 5 см голям размер сребърен цвят органза дръпна Лука хотел сватбата Начало на партията сувенири за доставка-Free shipping

28.80 -17 % BGN 24.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

10шт U pick органза Лента цветя пеперуда сватбени апликация на плавателни съдове

4.14 -3 % BGN 4.00

100% Сосема Нов Боја : Розова,fushia,бела,беж,црна,кафеава,виолетова,зелена,сина,жолта,црвена,портокалова Големина : 52mm X40mm околу Количина : 10pcs Плаќање : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови...

Класическа creative Zen Източна памучен въздушна Възглавница стил Лиюань опера символи

BGN 92.80

Цена : ¥ 20.0 Цена : ¥ 850.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 49.0[Име] опера ликови оперски стил памук перница перници[Материјал] висок квалитет на памук, една шема[Спецификација] 45 * 45см[Функција] одговара со вопродавница делови чај маса, kang неколку, памук, со се дрво, со единствен природен вкус оОтворете портокал ламба, се шири надвор книги Ана, потпрена на мека перница, на луѓето не пречи првиот статични влезИстиот став перница ефект со продавница kang табела за вашиот референцаСлика мали kang неколку links : item.taobao.com / item.htm?spm=686.1000925.1000774.9.4 Ya8bi&id=17350426174 Најновите Жива [Original article] куќа мали дрвени украси надворешна трговија zakka стил дрво биро календар DIY десктоп декорација ¥ 18.00Се ПРОДАВА 7 пенкало [ 44 Евалуација] Многу добар оригинални екологија ј ***** 5Бесплатен превозот Јапонски стил горење дрво Пауловнија чај кабинетот / чај hydropower станица автоматско складирање кабинет посветен литургија ¥ 520.00Се ПРОДАВА 1 пенкало [ 7 Евалуација] Добар квалитет, цврсто дрво, многу погоден, ви благодариме подарок продавачот m ***** 3[Original article] Balinese дрво куќа раканасликани дрвени carvings мини симпатична мачка украси ZAKKA ¥ 6.00Се ПРОДАВА 19 пенкало [ 155 Евалуација] Прекрасна j ***** 5

Романтична изкуствени декоративни цветя, три-цветни листенца от рози сватба Коледа Е парти на фестивала украса HB-038

BGN 13.73

1000pcs Romatic Вештачки Декоративни Цвеќиња Трибоја Ливчиња од Роза Свадба Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : розова&white&жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

30p изкуствен водопад Череша цвете на Цвете клон на бял / розов / шампанско череша Бегония Сакура ствола на дървото със зелен лист 108 см

286.40 -16 % BGN 241.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

40p фалшиви зелени листа Рога лозя 80 см изкуствени стенни висящи листа от лоза за сватба централните събития партия деко

332.80 -22 % BGN 260.00

Објектот информации : пластични ѕид монтирани лист rattansСостојба : новаматеријали : ткаенинавкупно ength : стан...

10 бр изкуствени цветя, сватбени подаръци кутии за бижута направи си САМ венец занаят, аксесоари за коса, шапки материали, гирлянди и аксесоари

BGN 0.99

【Име】 : мали мини симулација chrysanthemum 【Материјал】 : крпа, пена, Ратан 【Спецификација】 : должина од 18cm еден куп на боја од продажба, еден куп на 10...

Silk love bean for декор, Занаятите fabric plant with beans, Party Event display, изкуствен знак на любов, код на продукта :0398

27.20 -8 % BGN 25.00

Висок Qualit y Artifi cial Љубов грав со вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : дрвени Боја : црвена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : погон со љубов монистра само Ти e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

8 бр./компл. Зелена изкуствена пяна мъх камъни, трева Бриофиты завод бонзай за дома, декорация сватба градина миниатюрен куклена къща

6.37 -22 % BGN 5.00

8 КОМПЈУТЕРИ / Set Зелена Вештачки пена Мов Камења Трева Bryophytes Растенијата Бонсаи за Дома свадба Градина Декорација Минијатурни Dollouse Опис : 100% сосема нов и добар квалитет...

One Piece Lagerstroemia Indica Natural Plant Combination Собственоръчно Dryed Art Flower Home Coffee Bar Декоративен Материал

BGN 7.98

Опис : Име : Lagerstroemia IndicaМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениЦвет : Околу 5 CMРод : За 6570 CMБоја : Како на сликите покажуваатОна што може да се добијат : 1 Парче Lagerstroemia Indica

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

Коприна трева с ваза, растителна тъкан занаяти, събитие, сватбен банкет домашен интериор, изкуствени растения, код на продукта 0421

30.40 -8 % BGN 28.00

Висок Qualit y Artifi cial трева со дрвени вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : бела магента сина различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : трева и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

50 бр./лот 5 см голям е размерът на лавандула цвят органза дръпна Лука сватбени сувенири, декорации за доставка

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

1000шт романтична сватба декоративни цветя, изкуствени розови листенца коледно парти на фестивала украса HB-006

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Декоративни Цвеќиња Вештачки Ливчиња од Роза Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : светло розоваЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

евтини 5 бр./лот 4,5 см, копринени цветя, Изкуствени цветя моделиране на високо качество на Хризантемата Маргаритка плат, ръчно изработени сватбени декор

1.02 -2 % BGN 1.00

Опис на производот На многу нови производи продавница, добредојдени да се купи, ви благодариме Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила и Пластични боја : Како на сликата покажува...

Сватбена украса ярки реални сензорни рози изкуствена коприна цвете булката банкет начало декор 15 гола / букет от изкуствени цветя

BGN 2.06

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

50 бр./лот сватбен автомобил гирлянда 5 см голям е размерът на фуксия цвят органза дръпна Лука подарък лентата ръчно изработени цветя венец

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

Коприна коледна звезда за украса ,завод Занаятчийска тъкан, дисплей събития, сватбени партита, изкуствена Коледна цветен комплект 0400

24.48 -10 % BGN 22.00

Висок Qualit y Artifi cial Божиќ цвет Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : црвена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : вештачки Божиќ цвет само Ти e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Розова коприна лоза за декор ,кутия Занаятчийска тъкан, дисплей събития, сватбени партита, изкуствен таттан, 0362

28.48 -9 % BGN 26.00

Висок Qualit y Artifi cial се зголеми лозата Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : црвена ,розова , champigne различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : вештачки се зголеми ратан Посебна слика за едно парче Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па може да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.