• Новинка
600шт тъмно лилаво копринени листенца от рози за сватбени цветя

600шт тъмно лилаво копринени листенца от рози за сватбени цветя

резултат:
BGN 4.61

Брой продукти
Налично


* Материјал : Свила
* Големина : 5cm(2")
* Боја : темно виолетова
* Тежина : 80g
* Пакет вклучуваат : 600 x Темно Виолетова Свила Ливчиња од Роза Свадба Цвеќиња

Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци

Избор на купувачи

6 бр 4 см Червена роза цвете изкуствена коприна цветен букет за сватба САМ scrapbooking украса, ръчно изработени цветни гирлянди

1.50 -33 % BGN 1.00

Името на цвет : симулација роузМатеријал : фланелен боксери + жицабоја : како на сликата.Цвет големина : можете да ја видите цвет големината на сликата.Пакување : 6 парчиња / букетСе Користи : Декоративни Weding, Декоративни Куќа, Украс, Гарланд Декорација...

1000шт романтична сватба декоративни цветя, изкуствени розови листенца коледно парти на фестивала украса HB-006

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Декоративни Цвеќиња Вештачки Ливчиња од Роза Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : светло розоваЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Изкуствени цветя, ярки истински сензорни рози изкуствена Коприна цветя на булката банкет начало декор 15 гола / букет, сватбена украса

2.43 -18 % BGN 2.00

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

евтини 5 бр./лот 4,5 см, копринени цветя, Изкуствени цветя моделиране на високо качество на Хризантемата Маргаритка плат, ръчно изработени сватбени декор

1.02 -2 % BGN 1.00

Опис на производот На многу нови производи продавница, добредојдени да се купи, ви благодариме Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила и Пластични боја : Како на сликата покажува...

60шт 13-15 см пресовани сушени Albizia Julibrissin Duraz лист растения хербарий за бижута калъф за телефон фоторамка полагане на занаят САМ

31.98 -19 % BGN 26.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеДолжина : 1315cmКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

5шт изкуствени цветя, фалшиви растения с кръгли листа Коледно дърво за коледно парти украси Коледно дърво, декорация на децата подарък

BGN 7.98

Предпродажба на УслугиАко интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!!И ако сакате да се купи на различни елементи (микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет ,ве молиме контактирајте со мене...

One Piece Lagerstroemia Indica Natural Plant Combination Собственоръчно Dryed Art Flower Home Coffee Bar Декоративен Материал

BGN 7.98

Опис : Име : Lagerstroemia IndicaМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениЦвет : Околу 5 CMРод : За 6570 CMБоја : Како на сликите покажуваатОна што може да се добијат : 1 Парче Lagerstroemia Indica

Розова коприна лоза за декор ,кутия Занаятчийска тъкан, дисплей събития, сватбени партита, изкуствен таттан, 0362

28.48 -9 % BGN 26.00

Висок Qualit y Artifi cial се зголеми лозата Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : црвена ,розова , champigne различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : вештачки се зголеми ратан Посебна слика за едно парче Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па може да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Фалшиви Милано букет (6 стъбла/бр) 27 см / 10.63 дължина на изкуствени цветя мини роза пъпка за дома за Коледа витрина декоративни

4.78 -16 % BGN 4.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

Сватбена украса ярки реални сензорни рози изкуствена коприна цвете булката банкет начало декор 15 гола / букет от изкуствени цветя

BGN 2.06

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

Коприна евкалипт с ваза за вашия интериор, Занаятчийска тъкан ,дом на дисплея събития, сватби, изкуствен набор от евкалипт, код 0393

38.24 -8 % BGN 35.00

Висок Qualit y Artifi cial Еукалиптус со вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : дрвени Боја : зелена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : Еукалиптус со вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

1000шт романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса Бял HB-008

BGN 13.73

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : белаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

50 бр./лот сватбен автомобил гирлянда 5 см голям е размерът на фуксия цвят органза дръпна Лука подарък лентата ръчно изработени цветя венец

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

50 бр./лот 5 см голям размер оранжев цвят, органза дръпна панделки сватбени сувенири за доставка банкетни мероприятия декор-номер за проследяване

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

1000шт романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-031

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : темно црвенаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

10шт коприна 18 см голям Божур цвете на главата за сватбени партита празнично място украса арки букет САМ Making

25.58 -22 % BGN 20.00

Вештачко цвеќе,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Цвет Големина : 18cmМатеријали : СвилаКоличина : 10pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Изкуствени пластмасови клони на дървета с червени копринени листа за есенния домашна коледна декорация фалшиви цветя, растения, венец цветя

4.75 -37 % BGN 3.00

Вештачки Пластични Дрво Гранки со црвена свила остава за есен дом Божиќ декорација лажни цвеќиња, растенија венец floristicsМатеријал : Пластични, СвилаЦелата должина : 50cmПакет Incluces : 1 парче , Без Вазна

40p фалшиви зелени листа Рога лозя 80 см изкуствени стенни висящи листа от лоза за сватба централните събития партия деко

332.80 -22 % BGN 260.00

Објектот информации : пластични ѕид монтирани лист rattansСостојба : новаматеријали : ткаенинавкупно ength : стан...

Silk love bean for декор, Занаятите fabric plant with beans, Party Event display, изкуствен знак на любов, код на продукта :0398

27.20 -8 % BGN 25.00

Висок Qualit y Artifi cial Љубов грав со вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : дрвени Боја : црвена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : погон со љубов монистра само Ти e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

50 Броя Връзка Consolida Ajacis Natural Plant Flower Arrangement Material Home Decoraiton Natural Grass Shooting Props

BGN 15.98

Опис : Име : Consolida AjacisМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Природни СувиВкупна Должина : Околу 65 CMБоја : ЗеленаОна што може да се добијат : 1 Куп Consolida Ajacis

Романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-023

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

Коприна Кала с ваза за вашия интериор, Ремесленная плат ,начало декор за Сватба парти събитие дисплей изкуствени реални сензорни кала, 0382

47.65 -10 % BGN 43.00

Висок Qualit y Artifi cial calla со вазна Материјал : цвет : СТП(реалниот допир) матични : СТП +жица (реалниот допир) Боја : бела различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња треви и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

1000шт романтични розови листенца сватбени декоративни изкуствени цветя коледно парти на фестивала украса HB-005

BGN 15.36

1000pcs Romatic Ливчиња од Роза Свадба Декоративни Вештачки Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : виолетова&црвенаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.