• Новинка
3 Бр Изкуствени Листа Зелено Растение Пластмасова Трева Храст Дракон Ивовая Клонка Европейски Стил Суха Фалшив Начало Декор На Цвете

3 Бр Изкуствени Листа Зелено Растение Пластмасова Трева Храст Дракон Ивовая Клонка Европейски Стил Суха Фалшив Начало Декор На Цвете

резултат:
BGN 29.86
BGN 27.00 -10 %

Брой продукти
Налично


3 Еез Вештачки Лисја Зелени Растенија Пластични Трева Буш Змеј Врба Гранка Европски Стил Сува Лажни Цвет Дома Декор
Име : Вештачки, Остава, Зелена, Растенија, Пластични, Трева
Боја : Зелена
висина : 95cm65cm
пакет : 3 pc s
871912720826727 топла продажба US $ 2.60 /парче US $ 10.80 /парче US $ 11.26 /парче US $ 3.00 /парче US $ 3.70 /парче US $ 4.82 /парче US $ 19.60 /парче US $ 2.99 /парче

Подробности

търговска марка:
МЕЙХОН
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
LXL70731
Стил:
Цвете
Материал:
Пластмаса
Тип:
Трева
[уста] пигмент:
Зелени
Височина:
95 см

Избор на купувачи

36 cm 10 бр. натурален памук сухо цвете сватба Начало рожден ден украси Розов Син Бял няма завод FL6000

BGN 15.01

2275920350039394 Вештачки Растенијата парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеГОЛЕМИНА : 36 см ;Боја : Бела / Розова / Сина ;Стил : Памук, Вештачко ЦвеќеОблик : Природни Вистински Сув Памук Цвет ;цената е за 10pcs една многу без растенијата ;Материјал : Природен Памук + Жица ;Вид : Декоративни Цвеќиња / Display Цвет ; Тоа е Совршен за Ресторан ,Хотел, Музеи , Цркви ,кафуле ,Kithen ,Куќа , Затворен , Дневна Соба , Партиски и Други Декорација ; Фестивал : Valentine 's DAY / Нова Година / СвадбатаПовод : Божиќ / Вечер / Велигден / Партија / Свадбена / Деца Роденден / Дипломирањето / Бар / Плажа / Филм / Кино / Танцување Дома Декорација / Sport Фестивал / ТВ ШопингФестивалот Се : Ноќ На Вештерките / Годишнината / Нова Година ;ИЗБЕРЕТЕ ВИ се ДОПАЃА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА, Превозот 1 .конкурентна цена, колку повеќе наредбата, на попуст ќе биде повеќе, Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети.ние обично испратите EMS,Кина Пост,bcs имаме добар попуст за експрес,како и DHL,АКО имате било превозот проблем pls ни кажете,ние ќе ви одговори во рок од 24hours;2...

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Голям Лале Изкуствени Цветя За Сватбен Букет Хотел Начало Сватбена Украса Десктоп Изкуство Фалшив Цвете

30.11 -10 % BGN 27.00

Голем Лале Вештачки Цвеќиња Булчински Букет Хотел Дома Свадба Декорација Десктоп Уметност Лажни Цветиме на производ : Симулација на лалињатаПроизвод во боја : Портокалова, бела, црвена, виолетова, жолтаПроизводот Употреба : Дома ДекорацијаПроизвод ефект : УдобноСпецификација на производот : долго 54cm871912720841611 Продавачот препорачува производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Изкуствени цветя, сочни билка е растение фалшиви ландшафт на Земята Лотос растения за дома градина сватбена декорация с изкуствени цветя

5.84 -32 % BGN 4.00

Карактеристики100% сосема нов.Ве молиме имајте предвид дека имаме неколку бои.Ве молиме изберете бојата што сакате.Материјал : ПластикаЦвет Висина : 18cmМие и се Чувствуваат Вистински.Цвет матични може да биде свиткана како што треба.Совршен за свадба,забава,посебен повод и дома декор.Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики...

Цвят шампанско с трева зелена сватба цвете на стената изкуствена Коприна цвете на фона на сватбена декорация на дома

BGN 576.00

Зголеми цвет ѕид Свадба ДекорацијаЦената е вклучувајќи 1 buc триаголник цвет делови+1 buc правоаголник цвет лента++1 buc цвет букет само како слик но без drapes и рамкаГолемина детали како што е подолу : три агол цвеќиња : 1.2 M x 1.2 M x 1.2 Mцвет лента : 1.2 MДијаметар цвет букет : 40cmСе зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја.Ви благодариме за вашето разбирањеАко ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите бојатабелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам : 1.Ние се потпираме на нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.2.Ако имате некој проблем,ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.3.Ве молиме ни email пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.1.Предмети се испраќаат само по уплата.2.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.3.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.4.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.5.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.6.За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со она што го одбереш.1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.2.Ние прифаќаме Зачувам за плаќање.3.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.4.Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Ако не,да не информирате.5.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат

5 м изкуствен зелен цветя от коприна, листа от ратан САМ венец аксесоар за дома сватбена украса изкуствени цветя, scrapbooking

BGN 1.02

Услови : 100% Нови Материјали : СВИЛА Должина : 5m Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $6 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $100Нашите предности : 1...

10 бр сушени оформление оранжево цвете, с браншовите проба естествен растения САМ Поздравителна картичка материал Натиснете цвете телефон калъф декор

BGN 7.98

Големина(Дијаметар) : 35 CMБоја : Исто Како Што Сликите ПокажуваатСовети : Може да се користи за суровини и материјали, рачно изработени честитки, bookmarks (ознаки), притисне цвет слики, фото албуми фото рамки, накит, стакло уметност, пакување, рачно изработени сапун, DIY свеќи.

Цвят боя ралица 1000шт за направи си САМ пълнител материал истински натиснете цвете на едро Безплатна доставка

BGN 157.10

Боја Боја Larkspur 1000pcs за DIY додатен материјал Вистински Притиснете Цвет Wholesales Бесплатна испоракаОпис : Цвет Име Larkspur Цвет Големина2.53 CM Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 1000 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

Безплатна доставка, 100 бр. / много високо качество направи 48*25 мм silk Цвят Mini Рос Flower Head, подходящ за 3 мм LED / оризово лампа 3 цвята

BGN 14.21

Свила Цвет Мини Зголеми Цвет Раководител, погоден за 3мм LED или 3мм Ориз Крушка, може да се користат за светли string, филијала на светлина или дрво светлина...

Плат 6 мм 25 ярда розов копринен сатен органза полиестерна лента за шиене Сватба парти ръчно изработени бижута мрежи за опаковане на подаръци

1.12 -11 % BGN 1.00

Производ модел : лента процес : печатењеМатеријал : terylen / најлон проект : лентаШирина : 20 метри широк 6 cmБоја : 24 видови на бои Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

Безплатна доставка Crystal Бели сватбени букети, Сватбени цветя, ръчно изработени шаферка на булката изкуствени розови цветя 19 x19 см

BGN 35.20

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Број : Роуз Тоа е реална и убава Совршен за свадба букет и декорација Боја : Бела Букет Кол...

1бр 90 см европейската селска жълто изкуствен танц орхидея Копринени цветя фалшиви декорации на цветя за сватба на домашен интериор голям размер

BGN 6.38

1 PCS 90cm Европската руралните жолта вештачки Танц орхидеи свила цвет лажни декорација цвет за свадба партија дома декор голема големина Опис : 100% Сосема Нов и добри квалитетни Материјали : свила, пластични...

50 бр./лот 7 см, 19 цвята новородено изтъркан тюл окото цвете за детски аксесоари за коса шик изкуствени тъкани цветя за чалми

37.60 -12 % BGN 33.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 19 бои, како на слики го покажува* 7 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

40 бр / пакет 3D пластмасови изкуствена пеперуда за сватбена украса на дома САМ scrapbooking декоративен венец фалшиви цветя

6.40 -6 % BGN 6.00

опис на производотТермини : 100% сосема нов висок квалитетБоја : боја мешавинаМатеријал : пластикаУпотреба : свадба дома декорација Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

Моделиране На Копринени Цветя (30 Бр./Лот), Бяла Изкуствена Тъкан Хортензия Букет, Сватбена Украса На Дома 5 Цвята Безплатна Доставка

BGN 168.00

Кол на Цвет : од 13 до 15 cm(5.12 инчи) Висина за 1 buc : 4045см(17 инчи ) 1 Цвет Раководител во 1 buc.Материјали : Свила / Пластика.ткаенина.Боја : бела (други бои : виолетова,розова,bule,зелена.ако сакате други бои.ве молиме оставете порака)Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1, Сите наши вештачко цвеќе е сопствен рачно изработени, па не можеме да ветување секое парче во иста големина...

1бр 2.45 м красив изкуствен фалшива коприна розата е цвете бръшлян лоза виси венец начало декор на цветя за декорация парти

BGN 2.86

Совршен за декорација свадба ,дом ,партијата итнГолемина : трска е 2.45 метри, со 9 рози цвет дијаметар 8 CMМатеријали : Свила цвет

Meihon 1бр изкуствено растение клонка прът плодове моделиране на цветя, плодове партия начало сватбена украса занаят

3.57 -16 % BGN 3.00

Опис : и имаат поминато 3 право на СТП гранкаГолемина : гранка должина од околу 49 CM, бери должина 22cmМатеријал : пена, ракавалани големината.871912720826727 топла продажба парче парче парче парче парче парче парче

Звездата На Изкуствени Цветя, Фалшива Коприна Цветен Букет Mariage Birthday Party Bridal Floral Home Decoration

21.74 -3 % BGN 21.00

Куршум точка : Производ Големина : Должина 22cmМатеријал : листови и цветови се изработени од пластика.Сместување Опис : студија декорација, библиотека декорација, трговски центри и декорација, цвет аранжман, декоративни додатоци Опис : Пакување : 20 Pcs / Set

500шт 4 см копринени Слънчогледи, Цветя за сватбени партита Начало Хотел трева тревата място на провеждане декорации да изберете няколко цвята

35.18 -20 % BGN 28.00

Убави цвеќиња ,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Дијаметар : 4cmБоја : како на сликатаКоличина : 100pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

8 инча (20 см), мятно-зелена сватба бижута изкуствена Роза коприна цвете топката централните части на мента декоративни висящи цвете топка

BGN 15.98

8inch (20cm) Тифани Сина Свадба Декорација Вештачка Свила Цвет Топка Centerpieces Виси Цвет Топка Фабрика трговија на Големо Вино Свадба CenterpiecesНапомена : Цената е фабрика трговија на големо цена,најдобра цена и со висок квалитет и најдобра услуга...

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал/Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Мрежести Flower Materials Paper Coated Green Желязо Wire for Сам Nylon Flower / Flower Material Собственоръчно Diy 18 50cm h = дължина на маншета

20.06 -10 % BGN 18.00

Mesh цвет материјали Хартија обложена Зелена Железо Жица За DIY Најлон цвет / Цвет Материјал рачно изработени DIY 18# 50cm lengtДимензии : Должина 50 cm (грешка 1 cm) Дијаметар 1.2 mm (грешка 0.03 mm)Употреба : ова е еден од Ronde цвет Материјал / Со жица вештачко цвеќе на МатичниПакување : 50pcs / многуЕ најдобар флорални жица за џвакање ставете цвеќе...

Безплатна доставка на 200 бр./ много високо качество направи 48*25 мм silk Цвят Mini Рос Flower Head, подходящ за 3 мм LED / оризово лампа 3 цвята

BGN 24.93

Свила Цвет Мини Зголеми Цвет Раководител, погоден за 3мм LED или 3мм Ориз Крушка, може да се користат за светли string, филијала на светлина или дрво светлина...

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.