• Новинка
1бр 90 см европейската селска жълто изкуствен танц орхидея Копринени цветя фалшиви декорации на цветя за сватба на домашен интериор голям размер

1бр 90 см европейската селска жълто изкуствен танц орхидея Копринени цветя фалшиви декорации на цветя за сватба на домашен интериор голям размер

резултат:
BGN 6.38

Брой продукти
Налично

1 PCS 90cm Европската руралните жолта вештачки Танц орхидеи свила цвет лажни декорација цвет за свадба партија дома декор голема големина Опис : 100% Сосема Нов и добри квалитетни Материјали : свила, пластични. Целата Должина : околу 90cm/ 35.43 инч. Цвет глава дијаметар : околу 3cm/1.18 инч. Секое парче има околу 38 petal. Повод : DIY, Свадба, patry, дом, канцеларија оркестарот. Боја : Жолта. Пакетот вклучува : 1 BUC Вештачко Цвеќе (Вазна не се вклучуваат)

Подробности

Класификация:
Изкуствени Цветя
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
HL1031
Материал:
Пластмаса
Цветен Стил:
Цвете Клонка
Тип:
orchid
Стил:
Цвете
Състояние:
нова, в наличност
Цвят:
Жълт
обща дължина:
приблизително 90 см / 35,43 инча.
Материал:
Коприна, Пластмаса
КОД:
HL1031
Брой:
1 бр

Избор на купувачи

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

500шт 4 см копринени Слънчогледи, Цветя за сватбени партита Начало Хотел трева тревата място на провеждане декорации да изберете няколко цвята

35.18 -20 % BGN 28.00

Убави цвеќиња ,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Дијаметар : 4cmБоја : како на сликатаКоличина : 100pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Йо-чо 4 цвята изкуствена коприна сватбата булката китката corsages брошка сватбени сестри булки цветя за сватбена декорация парти

10.35 -52 % BGN 5.00

ИО ЧО 4 Бои Свила Вештачки Свадба Младоженецот Зглоб Corsages Brooch Булчински Деверуша Сестри Цвеќиња Свадба Партија ДекорацијаПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage, ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми Carnatio n типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.Забелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

5 м изкуствен зелен цветя от коприна, листа от ратан САМ венец аксесоар за дома сватбена украса изкуствени цветя, scrapbooking

BGN 1.02

Услови : 100% Нови Материјали : СВИЛА Должина : 5m Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $6 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $100Нашите предности : 1...

8 инча (20 см), мятно-зелена сватба бижута изкуствена Роза коприна цвете топката централните части на мента декоративни висящи цвете топка

BGN 15.98

8inch (20cm) Тифани Сина Свадба Декорација Вештачка Свила Цвет Топка Centerpieces Виси Цвет Топка Фабрика трговија на Големо Вино Свадба CenterpiecesНапомена : Цената е фабрика трговија на големо цена,најдобра цена и со висок квалитет и најдобра услуга...

Плат 6 мм 25 ярда розов копринен сатен органза полиестерна лента за шиене Сватба парти ръчно изработени бижута мрежи за опаковане на подаръци

1.12 -11 % BGN 1.00

Производ модел : лента процес : печатењеМатеријал : terylen / најлон проект : лентаШирина : 20 метри широк 6 cmБоја : 24 видови на бои Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

Голям Лале Изкуствени Цветя За Сватбен Букет Хотел Начало Сватбена Украса Десктоп Изкуство Фалшив Цвете

30.11 -10 % BGN 27.00

Голем Лале Вештачки Цвеќиња Булчински Букет Хотел Дома Свадба Декорација Десктоп Уметност Лажни Цветиме на производ : Симулација на лалињатаПроизвод во боја : Портокалова, бела, црвена, виолетова, жолтаПроизводот Употреба : Дома ДекорацијаПроизвод ефект : УдобноСпецификација на производот : долго 54cm871912720841611 Продавачот препорачува производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

3.75 м / лот изкуствен зелен цвете найлон желязна тел листа от ратан САМ венец аксесоар за сватбена украса PVC лист

2.11 -5 % BGN 2.00

Објектот спецификите Тип : Декоративни Цвеќиња & Венци,Листshaped Occasion : Wedding Style : Цвет Опис на Производот Почитувани Купувачи : Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги...

Meihon 1бр изкуствено растение клонка прът плодове моделиране на цветя, плодове партия начало сватбена украса занаят

3.57 -16 % BGN 3.00

Опис : и имаат поминато 3 право на СТП гранкаГолемина : гранка должина од околу 49 CM, бери должина 22cmМатеријал : пена, ракавалани големината.871912720826727 топла продажба парче парче парче парче парче парче парче

10 бр сушени оформление оранжево цвете, с браншовите проба естествен растения САМ Поздравителна картичка материал Натиснете цвете телефон калъф декор

BGN 7.98

Големина(Дијаметар) : 35 CMБоја : Исто Како Што Сликите ПокажуваатСовети : Може да се користи за суровини и материјали, рачно изработени честитки, bookmarks (ознаки), притисне цвет слики, фото албуми фото рамки, накит, стакло уметност, пакување, рачно изработени сапун, DIY свеќи.

LumiParty 6 фута ръчно изработени от изкуствена коприна рози, лози, декоративни фалшиви рози цвете за дома стени сватба градина декор-30

20.54 -32 % BGN 14.00

Lumi Party 6 Стапки Раканаправени од Вештачка Свила Зголеми винова Лоза Декоративни Лажни Зголеми Цвет за Дома Ѕид Градина Свадба Партија ОркестаротОпис : Предмет тип : симулација зголеми лозаМатеријали : свила, пластичниТип : РатанЦвет боја : розова, бела, црвенаДолжина : 180cmЦвет спецификација : 4* зголеми цвет (дијаметар 9cm )+ 4* цвет пупка (дијаметар 5cm) +2* bud + 1* сет на роуз оставаТежина : 140gПакување : opp вреќаПакет содржи : 1* симулација зголеми лоза

Йо-чо изкуствени растения сватба жълто младоженеца на булката сестри boutonniere корсаж китката цветя на бала наручный корсаж

10.14 -51 % BGN 5.00

ИО ЧО Вештачки Растенија Свадба Жолта Младоженецот Булчински Деверуша Сестри Boutonniere Corsage Зглоб Цвеќиња Матурска Зглоб CorsageПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage, ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми Carnatio n типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.Забелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

54 цветове смесване на доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя / найлон цвете / коприна цвете производство / направи си САМ цветя на плавател?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

40 бр / пакет 3D пластмасови изкуствена пеперуда за сватбена украса на дома САМ scrapbooking декоративен венец фалшиви цветя

6.40 -6 % BGN 6.00

опис на производотТермини : 100% сосема нов висок квалитетБоја : боја мешавинаМатеријал : пластикаУпотреба : свадба дома декорација Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

Безплатна доставка на 200 бр./ много високо качество направи 48*25 мм silk Цвят Mini Рос Flower Head, подходящ за 3 мм LED / оризово лампа 3 цвята

BGN 24.93

Свила Цвет Мини Зголеми Цвет Раководител, погоден за 3мм LED или 3мм Ориз Крушка, може да се користат за светли string, филијала на светлина или дрво светлина...

SPR Безплатна доставка на 10 бр./лот евтини изкуствена коприна цвете зелена трева стени сватбен фон арка цвете за украса на масата на цветя

BGN 240.00

Име : евтини Вештачка свила цвет зелена трева ѕид Големина : 1 PCS готови производи големината е 64 CM * 43 CM, 1 PCS Цвет ѕид stent големина е 60 CM * 40 CM Постојат многу бои на располагање,ако треба, ве молиме контактирајте со нас за други бои...

50 бр./лот 7 см фалшива изкуствена коприна лалета цвете Глава за сватба, украса на дома САМ scrapbooking ръчно изработени плавателни съдове аксесоари

BGN 14.91

Услови : 100% Нови Материјали : Свила Глави големина : 7cm пакет : 50 Глави Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорацијаНашите предности : 1...

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал / Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

2017 Real New Earth Day The Entourage Toy Of Artificial Flowers Desktop Potted Plant Plants Pine Tree Топка Simulation Plastic

12.45 -12 % BGN 11.00

започнетекрајотPls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница затоа ги имаме овие предности : 1) : Било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа 2) : Ако не сте задоволни со објектот откако ќе добиете пакетот...

Звездата На Изкуствени Цветя, Фалшива Коприна Цветен Букет Mariage Birthday Party Bridal Floral Home Decoration

21.74 -3 % BGN 21.00

Куршум точка : Производ Големина : Должина 22cmМатеријал : листови и цветови се изработени од пластика.Сместување Опис : студија декорација, библиотека декорација, трговски центри и декорација, цвет аранжман, декоративни додатоци Опис : Пакување : 20 Pcs / Set

2015 изкуствени цветя, лоза ратан за направи си САМ венец момиче женски аксесоари за коса романтична сватбена украса JY0125

BGN 6.08

Producr Име : 2015 artifiicial цвет лозата ратан за DIY венец девојка жените коса додатоци романтична свадба декорација JY0125 Producr Состојба : 100% нов Пакување : 20 peice во кеса мора да се обрне внимание На следниве ситуации : име и презиме : Ако сте руски Купувачот.Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме,ако не,но може да не ја прими пакет,ние нема да бидеме одговорни...

1бр 2.45 м красив изкуствен фалшива коприна розата е цвете бръшлян лоза виси венец начало декор на цветя за декорация парти

BGN 2.86

Совршен за декорација свадба ,дом ,партијата итнГолемина : трска е 2.45 метри, со 9 рози цвет дијаметар 8 CMМатеријали : Свила цвет

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.