• Новинка
Цвят шампанско с трева зелена сватба цвете на стената изкуствена Коприна цвете на фона на сватбена декорация на дома

Цвят шампанско с трева зелена сватба цвете на стената изкуствена Коприна цвете на фона на сватбена декорация на дома

резултат:
BGN 576.00

Брой продукти
Налично


Зголеми цвет ѕид Свадба Декорација
Цената е вклучувајќи 1 buc триаголник цвет делови+1 buc правоаголник цвет лента++1 buc цвет букет само како слик но без drapes и рамка
Големина детали како што е подолу :
три агол цвеќиња : 1.2 M x 1.2 M x 1.2 M
цвет лента : 1.2 M
Дијаметар цвет букет : 40cm
Се зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја.Ви благодариме за вашето разбирање
Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите боја-табелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам :
1.Ние се потпираме на нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ако имате некој проблем,ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
3.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
3.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
4.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
5.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
6.За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со она што го одбереш.
1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
2.Ние прифаќаме Зачувам за плаќање.
3.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.
4.Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Ако не,да не информирате.
5.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат

Подробности

Класификация:
Изкуствени Цветя
Случай:
Сватба
Тип:
Роза
Цветен Стил:
Цвете Корона
Материал:
Коприна
Номер На Модела:
wbs3013
Стил:
Цвете
Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Роза

Избор на купувачи

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

50 бр./лот 7 см фалшива изкуствена коприна лалета цвете Глава за сватба, украса на дома САМ scrapbooking ръчно изработени плавателни съдове аксесоари

BGN 14.91

Услови : 100% Нови Материјали : Свила Глави големина : 7cm пакет : 50 Глави Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорацијаНашите предности : 1...

Йо-чо 9 цвята на най-високо качество на изкуствени китката цветя на булката сестри ръцете на цветя сватба декор фестивал декор на бала

6.32 -37 % BGN 4.00

ИО ЧО 9 Бои со Висок Квалитет Вештачки Зглоб Цвеќиња Деверуша Сестри Рака Цвеќиња Свадба Партија Оркестарот Фестивал Оркестарот МатурскаПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

54 цветове смесване на доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя / найлон цвете / коприна цвете производство / направи си САМ цветя на плавател?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Безплатна доставка на 200 бр./ много високо качество направи 48*25 мм silk Цвят Mini Рос Flower Head, подходящ за 3 мм LED / оризово лампа 3 цвята

BGN 24.93

Свила Цвет Мини Зголеми Цвет Раководител, погоден за 3мм LED или 3мм Ориз Крушка, може да се користат за светли string, филијала на светлина или дрво светлина...

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал / Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

5 бр./лот от изкуствена пяна рози цвете топки сватба Централна помандер букет украса на партията на Партията САМ сватбен декор на цветя

27.18 -4 % BGN 26.00

Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетен Материјал : ЈП Пена боја : 16 Бои димензии : Дијаметар на цвеќиња Топка : 12cm (приближно) Пакет : брод со хартија кутија ...

Йо-чо изкуствени растения сватба жълто младоженеца на булката сестри boutonniere корсаж китката цветя на бала наручный корсаж

10.14 -51 % BGN 5.00

ИО ЧО Вештачки Растенија Свадба Жолта Младоженецот Булчински Деверуша Сестри Boutonniere Corsage Зглоб Цвеќиња Матурска Зглоб CorsageПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage, ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми Carnatio n типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.Забелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал / Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Звездата На Изкуствени Цветя, Фалшива Коприна Цветен Букет Mariage Birthday Party Bridal Floral Home Decoration

21.74 -3 % BGN 21.00

Куршум точка : Производ Големина : Должина 22cmМатеријал : листови и цветови се изработени од пластика.Сместување Опис : студија декорација, библиотека декорација, трговски центри и декорација, цвет аранжман, декоративни додатоци Опис : Пакување : 20 Pcs / Set

5 м изкуствен зелен цветя от коприна, листа от ратан САМ венец аксесоар за дома сватбена украса изкуствени цветя, scrapbooking

BGN 1.02

Услови : 100% Нови Материјали : СВИЛА Должина : 5m Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $6 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $100Нашите предности : 1...

2017 Real New Earth Day The Entourage Toy Of Artificial Flowers Desktop Potted Plant Plants Pine Tree Топка Simulation Plastic

12.45 -12 % BGN 11.00

започнетекрајотPls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница затоа ги имаме овие предности : 1) : Било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа 2) : Ако не сте задоволни со објектот откако ќе добиете пакетот...

Горещ 6шт фалшив Одностебельный Gippeastrum (4 глави / нещо) Имитация на гиппеаструмов за сватба, булчински букет домашни декоративни цветя

62.34 -17 % BGN 52.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : пластика & ткаенинавкупна должина : стан...

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал/Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

50 бр./лот 7 см, 19 цвята новородено изтъркан тюл окото цвете за детски аксесоари за коса шик изкуствени тъкани цветя за чалми

37.60 -12 % BGN 33.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 19 бои, како на слики го покажува* 7 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Плат 6 мм 25 ярда розов копринен сатен органза полиестерна лента за шиене Сватба парти ръчно изработени бижута мрежи за опаковане на подаръци

1.12 -11 % BGN 1.00

Производ модел : лента процес : печатењеМатеријал : terylen / најлон проект : лентаШирина : 20 метри широк 6 cmБоја : 24 видови на бои Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

Добре дошли на бор изкуствено цвете дърво изкуствено растение бонсай зелени растения за декоративен интериор на офис

21.86 -13 % BGN 19.00

добредојде борови Вештачко Цвеќе Дрво Вештачки Растенијата Бонсаи зелени растенија за Декоративни внатрешни работи канцеларија

Безплатна доставка Crystal Бели сватбени букети, Сватбени цветя, ръчно изработени шаферка на булката изкуствени розови цветя 19 x19 см

BGN 35.20

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Број : Роуз Тоа е реална и убава Совршен за свадба букет и декорација Боја : Бела Букет Кол...

Цвят боя ралица 1000шт за направи си САМ пълнител материал истински натиснете цвете на едро Безплатна доставка

BGN 157.10

Боја Боја Larkspur 1000pcs за DIY додатен материјал Вистински Притиснете Цвет Wholesales Бесплатна испоракаОпис : Цвет Име Larkspur Цвет Големина2.53 CM Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 1000 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.