• Новинка
36 cm 10 бр. натурален памук сухо цвете сватба Начало рожден ден украси Розов Син Бял няма завод FL6000

36 cm 10 бр. натурален памук сухо цвете сватба Начало рожден ден украси Розов Син Бял няма завод FL6000

резултат:
BGN 15.01

Брой продукти
Налично


2275920350039394 Вештачки Растенијата US $ 3.96
/парче US $ 8.48
/парче US $ 13.96
/парче US $ 15.54
/set US $ 13.28
/парче US $ 26.98
/парче US $ 25.96
/парче US $ 25.68
/парче US $ 19.68
/парче US $ 43.98
/парче US $ 49.60
/парче US $ 30.24
/парче
ГОЛЕМИНА : 36 см ;
Боја : Бела / Розова / Сина ;
Стил : Памук, Вештачко Цвеќе
Облик : Природни Вистински Сув Памук Цвет ;
цената е за 10pcs една многу без растенијата ;
Материјал : Природен Памук + Жица ;
Вид : Декоративни Цвеќиња / Display Цвет ; Тоа е Совршен за -Ресторан ,Хотел, Музеи , Цркви ,кафуле ,Kithen ,Куќа , Затворен , Дневна Соба , Партиски и Други Декорација ; Фестивал : Valentine 's DAY / Нова Година / Свадбата
Повод : Божиќ / Вечер / Велигден / Партија / Свадбена / Деца Роденден / Дипломирањето / Бар / Плажа / Филм / Кино / Танцување Дома Декорација / Sport Фестивал / ТВ Шопинг
Фестивалот Се : Ноќ На Вештерките / Годишнината / Нова Година ;
ИЗБЕРЕТЕ ВИ се ДОПАЃА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА, Превозот 1 .конкурентна цена, колку повеќе наредбата, на попуст ќе биде повеќе, Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети.
ние обично испратите EMS,Кина Пост,bcs имаме добар попуст за експрес,како и DHL,
АКО имате било превозот проблем pls ни кажете,ние ќе ви одговори во рок од 24hours;
2. плаќање : T/T,western union,банката од страна на банката, итн. 3.брзо и безбедно превозот, ние најчесто ги користат Кина Пост Воздух Mail или DHL, или ЕМС или другите. Нашите превозот во светот,ние Ова е меѓународен испорака , превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање. 4.оригиналното пакување : внатрешна кутија и добра картон;
5.Царинските такси во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. ви благодариме за вашиот attetion! 6. Повратни информации Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.ако сте задоволни,pls кажете на вашите пријатели за нас ,или да ни кажете,bcs ние развиваме, добредојдовте на вашата вест, уште Еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ви благодариме! 7. Размена Ние не дозволуваат размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена . Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот. ви благодариме за вашиот attetion!

Подробности

търговска марка:
ЖИВОТЪТ ЦИНЬВЭГЕ
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
FL6000
Стил:
Цвете
Цветен Стил:
Цвете Клонка
Класификация:
Сухи цветя
Тип:
натурален цвете
Цвят:
Бял / Розов / Син
Размер:
36 cm
Материал:
Естествен Цвете Памук + Тел
Случай:
Коледа / Парти / Сватба / Вечер / Рожден Ден Декорация На Дома
Форма:
Суха Хлопчатобумажный Цвете
Използва Се За:
Хотел / Къща / На Открито / Градински / Офис Мебели / Църква
Фестивал:
Великден / сватба / Нова Година / Св. Валентин

Избор на купувачи

Голям Лале Изкуствени Цветя За Сватбен Букет Хотел Начало Сватбена Украса Десктоп Изкуство Фалшив Цвете

30.11 -10 % BGN 27.00

Голем Лале Вештачки Цвеќиња Булчински Букет Хотел Дома Свадба Декорација Десктоп Уметност Лажни Цветиме на производ : Симулација на лалињатаПроизвод во боја : Портокалова, бела, црвена, виолетова, жолтаПроизводот Употреба : Дома ДекорацијаПроизвод ефект : УдобноСпецификација на производот : долго 54cm871912720841611 Продавачот препорачува производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

5 гола / връзка изкуствени пионовых цветя за сватбен букет САМ Копринени цветя изкуствен цветен букет за домашно сватбена украса

15.78 -43 % BGN 9.00

5 Глави / куп Вештачки Peony Цвеќиња Булчински Букет DIY Свила цвет Вештачки цвет Букет За Дома Свадба ДекорацијаДобредојдовте во мојата продавница : )Опис на производот Бренд : HUAIU Материјали : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични Состојба : 100% Сосема Нова Боја : како се покаже слика во Пакет се вклучуваат : 1 Букет вештачки цвеќиња (Секоја boupuet има 5 цвеќиња) Големина : (Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид големината на производ), вкупна должина : 30cm / 11.8" Целокупната дијаметар : 20cm / 7.9" Еден цвет дијаметар : 9cm / 3.5"

10 бр. В много каки цвят на цигарена хартия помпоны хартиени топки САМ хартиени цветя, парти украса на витрина на магазин

BGN 7.97

ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 МОЖЕ ДА ИМА НЕКОЛКУ БОЈА РАЗЛИКА СО ФОТОГРАФИЈА;2 Тоа е DIY објект, треба да се одвиваат на хартија како прилог настава;3...

5 м изкуствен зелен цветя от коприна, листа от ратан САМ венец аксесоар за дома сватбена украса изкуствени цветя, scrapbooking

BGN 1.02

Услови : 100% Нови Материјали : СВИЛА Должина : 5m Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $6 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $100Нашите предности : 1...

Добре дошли на бор изкуствено цвете дърво изкуствено растение бонсай зелени растения за декоративен интериор на офис

21.86 -13 % BGN 19.00

добредојде борови Вештачко Цвеќе Дрво Вештачки Растенијата Бонсаи зелени растенија за Декоративни внатрешни работи канцеларија

Горещ 6шт фалшив Одностебельный Gippeastrum (4 глави / нещо) Имитация на гиппеаструмов за сватба, булчински букет домашни декоративни цветя

62.34 -17 % BGN 52.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : пластика & ткаенинавкупна должина : стан...

Йо-чо изкуствени растения сватба жълто младоженеца на булката сестри boutonniere корсаж китката цветя на бала наручный корсаж

10.14 -51 % BGN 5.00

ИО ЧО Вештачки Растенија Свадба Жолта Младоженецот Булчински Деверуша Сестри Boutonniere Corsage Зглоб Цвеќиња Матурска Зглоб CorsageПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage, ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми Carnatio n типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.Забелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

5 бр./лот от изкуствена пяна рози цвете топки сватба Централна помандер букет украса на партията на Партията САМ сватбен декор на цветя

27.18 -4 % BGN 26.00

Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетен Материјал : ЈП Пена боја : 16 Бои димензии : Дијаметар на цвеќиња Топка : 12cm (приближно) Пакет : брод со хартија кутија ...

1бр 2.45 м красив изкуствен фалшива коприна розата е цвете бръшлян лоза виси венец начало декор на цветя за декорация парти

BGN 2.86

Совршен за декорација свадба ,дом ,партијата итнГолемина : трска е 2.45 метри, со 9 рози цвет дијаметар 8 CMМатеријали : Свила цвет

200 бр./лот 7 см, 19 цвята новородено изтъркан тюл окото цвете за бебето аксесоари за коса шик изкуствени тъкани цветя за сватба

118.40 -12 % BGN 104.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 19 бои, како на слики го покажува* 7 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Моделиране На Копринени Цветя (30 Бр./Лот), Бяла Изкуствена Тъкан Хортензия Букет, Сватбена Украса На Дома 5 Цвята Безплатна Доставка

BGN 168.00

Кол на Цвет : од 13 до 15 cm(5.12 инчи) Висина за 1 buc : 4045см(17 инчи ) 1 Цвет Раководител во 1 buc.Материјали : Свила / Пластика.ткаенина.Боја : бела (други бои : виолетова,розова,bule,зелена.ако сакате други бои.ве молиме оставете порака)Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1, Сите наши вештачко цвеќе е сопствен рачно изработени, па не можеме да ветување секое парче во иста големина...

40 бр / пакет 3D пластмасови изкуствена пеперуда за сватбена украса на дома САМ scrapbooking декоративен венец фалшиви цветя

6.40 -6 % BGN 6.00

опис на производотТермини : 100% сосема нов висок квалитетБоја : боја мешавинаМатеријал : пластикаУпотреба : свадба дома декорација Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

Безплатна доставка Crystal Бели сватбени букети, Сватбени цветя, ръчно изработени шаферка на булката изкуствени розови цветя 19 x19 см

BGN 35.20

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Број : Роуз Тоа е реална и убава Совршен за свадба букет и декорација Боја : Бела Букет Кол...

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Плат 6 мм 25 ярда розов копринен сатен органза полиестерна лента за шиене Сватба парти ръчно изработени бижута мрежи за опаковане на подаръци

1.12 -11 % BGN 1.00

Производ модел : лента процес : печатењеМатеријал : terylen / најлон проект : лентаШирина : 20 метри широк 6 cmБоја : 24 видови на бои Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

2015 изкуствени цветя, лоза ратан за направи си САМ венец момиче женски аксесоари за коса романтична сватбена украса JY0125

BGN 6.08

Producr Име : 2015 artifiicial цвет лозата ратан за DIY венец девојка жените коса додатоци романтична свадба декорација JY0125 Producr Состојба : 100% нов Пакување : 20 peice во кеса мора да се обрне внимание На следниве ситуации : име и презиме : Ако сте руски Купувачот.Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме,ако не,но може да не ја прими пакет,ние нема да бидеме одговорни...

500шт 4 см копринени Слънчогледи, Цветя за сватбени партита Начало Хотел трева тревата място на провеждане декорации да изберете няколко цвята

35.18 -20 % BGN 28.00

Убави цвеќиња ,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Дијаметар : 4cmБоја : како на сликатаКоличина : 100pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

2017 Real New Earth Day The Entourage Toy Of Artificial Flowers Desktop Potted Plant Plants Pine Tree Топка Simulation Plastic

12.45 -12 % BGN 11.00

започнетекрајотPls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница затоа ги имаме овие предности : 1) : Било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа 2) : Ако не сте задоволни со објектот откако ќе добиете пакетот...

Йо-чо 4 цвята изкуствена коприна сватбата булката китката corsages брошка сватбени сестри булки цветя за сватбена декорация парти

10.35 -52 % BGN 5.00

ИО ЧО 4 Бои Свила Вештачки Свадба Младоженецот Зглоб Corsages Brooch Булчински Деверуша Сестри Цвеќиња Свадба Партија ДекорацијаПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage, ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми Carnatio n типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.Забелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.