• Новинка
Изкуствени цветя, сочни билка е растение фалшиви ландшафт на Земята Лотос растения за дома градина сватбена декорация с изкуствени цветя

Изкуствени цветя, сочни билка е растение фалшиви ландшафт на Земята Лотос растения за дома градина сватбена декорация с изкуствени цветя

резултат:
BGN 5.84
BGN 4.00 -32 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики
100% сосема нов.
Ве молиме имајте предвид дека имаме неколку бои.Ве молиме изберете бојата што сакате.
Материјал : Пластика
Цвет Висина : 18cm
Мие и се Чувствуваат Вистински.
Цвет матични може да биде свиткана како што треба.
Совршен за свадба,забава,посебен повод и дома декор.
Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Пакет Листата :
Лажни Цвет x 1 PC
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Подробности

търговска марка:
Ледигарден
Материал:
PP
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Настаняване:
За работния плот
Стил Завод:
Бонсай
Воспользуйся:
Изкуствени Цветя На Булката Начало Декор
За:
изкуствени цветя за сватба
Цветя:
изкуствени цветя с високо качество
1:
изкуствени цветя
2:
фалшиви цветя
3:
стайни растения цветя
4:
сватбена цвете
5:
Моделиране На Цветето На Букета На Булката
6:
изкуствени цветя
7:
изкуствени цветя за сватба

Избор на купувачи

Голям Лале Изкуствени Цветя За Сватбен Букет Хотел Начало Сватбена Украса Десктоп Изкуство Фалшив Цвете

30.11 -10 % BGN 27.00

Голем Лале Вештачки Цвеќиња Булчински Букет Хотел Дома Свадба Декорација Десктоп Уметност Лажни Цветиме на производ : Симулација на лалињатаПроизвод во боја : Портокалова, бела, црвена, виолетова, жолтаПроизводот Употреба : Дома ДекорацијаПроизвод ефект : УдобноСпецификација на производот : долго 54cm871912720841611 Продавачот препорачува производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

3.75 м / лот изкуствен зелен цвете найлон желязна тел листа от ратан САМ венец аксесоар за сватбена украса PVC лист

2.11 -5 % BGN 2.00

Објектот спецификите Тип : Декоративни Цвеќиња & Венци,Листshaped Occasion : Wedding Style : Цвет Опис на Производот Почитувани Купувачи : Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги...

Мрежести Flower Materials Paper Coated Green Желязо Wire for Сам Nylon Flower / Flower Material Собственоръчно Diy 18 50cm h = дължина на маншета

20.06 -10 % BGN 18.00

Mesh цвет материјали Хартија обложена Зелена Железо Жица За DIY Најлон цвет / Цвет Материјал рачно изработени DIY 18# 50cm lengtДимензии : Должина 50 cm (грешка 1 cm) Дијаметар 1.2 mm (грешка 0.03 mm)Употреба : ова е еден од Ronde цвет Материјал / Со жица вештачко цвеќе на МатичниПакување : 50pcs / многуЕ најдобар флорални жица за џвакање ставете цвеќе...

10 бр. В много каки цвят на цигарена хартия помпоны хартиени топки САМ хартиени цветя, парти украса на витрина на магазин

BGN 7.97

ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 МОЖЕ ДА ИМА НЕКОЛКУ БОЈА РАЗЛИКА СО ФОТОГРАФИЈА;2 Тоа е DIY објект, треба да се одвиваат на хартија како прилог настава;3...

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

1бр 2.45 м красив изкуствен фалшива коприна розата е цвете бръшлян лоза виси венец начало декор на цветя за декорация парти

BGN 2.86

Совршен за декорација свадба ,дом ,партијата итнГолемина : трска е 2.45 метри, со 9 рози цвет дијаметар 8 CMМатеријали : Свила цвет

Звездата На Изкуствени Цветя, Фалшива Коприна Цветен Букет Mariage Birthday Party Bridal Floral Home Decoration

21.74 -3 % BGN 21.00

Куршум точка : Производ Големина : Должина 22cmМатеријал : листови и цветови се изработени од пластика.Сместување Опис : студија декорација, библиотека декорација, трговски центри и декорација, цвет аранжман, декоративни додатоци Опис : Пакување : 20 Pcs / Set

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал / Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Моделиране На Копринени Цветя (30 Бр./Лот), Бяла Изкуствена Тъкан Хортензия Букет, Сватбена Украса На Дома 5 Цвята Безплатна Доставка

BGN 168.00

Кол на Цвет : од 13 до 15 cm(5.12 инчи) Висина за 1 buc : 4045см(17 инчи ) 1 Цвет Раководител во 1 buc.Материјали : Свила / Пластика.ткаенина.Боја : бела (други бои : виолетова,розова,bule,зелена.ако сакате други бои.ве молиме оставете порака)Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1, Сите наши вештачко цвеќе е сопствен рачно изработени, па не можеме да ветување секое парче во иста големина...

5 м изкуствен зелен цветя от коприна, листа от ратан САМ венец аксесоар за дома сватбена украса изкуствени цветя, scrapbooking

BGN 1.02

Услови : 100% Нови Материјали : СВИЛА Должина : 5m Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $6 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $100Нашите предности : 1...

5 гола / връзка изкуствени пионовых цветя за сватбен букет САМ Копринени цветя изкуствен цветен букет за домашно сватбена украса

15.78 -43 % BGN 9.00

5 Глави / куп Вештачки Peony Цвеќиња Булчински Букет DIY Свила цвет Вештачки цвет Букет За Дома Свадба ДекорацијаДобредојдовте во мојата продавница : )Опис на производот Бренд : HUAIU Материјали : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични Состојба : 100% Сосема Нова Боја : како се покаже слика во Пакет се вклучуваат : 1 Букет вештачки цвеќиња (Секоја boupuet има 5 цвеќиња) Големина : (Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид големината на производ), вкупна должина : 30cm / 11.8" Целокупната дијаметар : 20cm / 7.9" Еден цвет дијаметар : 9cm / 3.5"

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал/Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Свети Валентин 1 бр изкуствени цветя, 4 глави мека гума вятърна мелница орхидеи цветя договореност сватба Начало декоративни

6.19 -19 % BGN 5.00

Опис на производот Вљубените Day1 Компјутери Вештачко Цвеќе 4 Глави Мека Гума Ветерници Орхидеи Floristry Цвет Аранжман Свадба Дома ДекоративниБренд : JINGYANGBEIСостојба : 100% Новиматеријал : пластични и свила Боја : шампањ розова rosered портокал виолетовосина бела жолта lightblue Тежина : нето тежина од околу 40gДимензии : должина : 45см / 18inchИма 2 големи цвет глави и 1 мал цвет главиЕден голем цвет глави дијаметар : 7.5 cm / 3inchПакет содржина : 1 PCS ( без вазна )PS : Без вазна на Цвеќе може да се исцеди за време на транзитот, користејќи топли фен за коса, може да биде обновено, ако умот, pls не го купат ...

5 бр./лот от изкуствена пяна рози цвете топки сватба Централна помандер букет украса на партията на Партията САМ сватбен декор на цветя

27.18 -4 % BGN 26.00

Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетен Материјал : ЈП Пена боја : 16 Бои димензии : Дијаметар на цвеќиња Топка : 12cm (приближно) Пакет : брод со хартија кутија ...

50 бр./лот 7 см фалшива изкуствена коприна лалета цвете Глава за сватба, украса на дома САМ scrapbooking ръчно изработени плавателни съдове аксесоари

BGN 14.91

Услови : 100% Нови Материјали : Свила Глави големина : 7cm пакет : 50 Глави Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорацијаНашите предности : 1...

Йо-чо 9 цвята на най-високо качество на изкуствени китката цветя на булката сестри ръцете на цветя сватба декор фестивал декор на бала

6.32 -37 % BGN 4.00

ИО ЧО 9 Бои со Висок Квалитет Вештачки Зглоб Цвеќиња Деверуша Сестри Рака Цвеќиња Свадба Партија Оркестарот Фестивал Оркестарот МатурскаПроизводи СпецификацијаАко сакате да се земе и колокација зглоб corsage , ве молиме да контактирате со услуга заГолемина : СтандардСимулација цвеќиња стил : Европски стил, се зголеми типМатеријали : свила, лентаБоја : Како на сликата шоуIs_customized : Yes( ве молиме љубезно кажете ни ја вашата боја и материјал за подетални информации)Категорија : Свадба цвеќиња, деверуша сестри рака цвеќиња, булчински врвка за околу рака цвет, свадба додатоци,дома декорација,Рака Цвеќиња, Зглобовите Corsages, партија на зглобот corsage нараквица, матурска цвет, дипломирањето цвет, quinceanera цветЦвет јазик : Пејзаж Патување, Sansheng Среќа.Повод : Свадба, забава / Вечер, Роденден цвеќиња,Прослава цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал цвеќиња, партија декорацијаНасловна мода декорација.цената е за вкупно 1 парче рачен или corsageЗабелешка1.Пакет се Вклучени : 1 парче2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.