• Новинка
Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал/Ронда цвете за направи си САМ цветя

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал/Ронда цвете за направи си САМ цветя

резултат:
BGN 32.94

Брой продукти
Налично


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал/ mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал/ronde цвет за DIY цвет,100pcs/многу
Почитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин
1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас
2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас
3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Лилия
Цветен Стил:
Цвете Корона
Класификация:
Изкуствени Цветя
Материал:
Нетъкан текстил
Номер На Модела:
ЛМД23
Стил:
Цвете
Случай:
ВСИЧКИ
наличните цветове:
47 цвята
Размер:
60-90 см
Тегло:
about 4g
Фунчция:
ползите за да направя цвете
is_customized:
Yes
Добър:
Покажи Цвете
Тип:
Цвете Ронда

Избор на купувачи

Свети Валентин 1 бр изкуствени цветя, 4 глави мека гума вятърна мелница орхидеи цветя договореност сватба Начало декоративни

6.19 -19 % BGN 5.00

Опис на производот Вљубените Day1 Компјутери Вештачко Цвеќе 4 Глави Мека Гума Ветерници Орхидеи Floristry Цвет Аранжман Свадба Дома ДекоративниБренд : JINGYANGBEIСостојба : 100% Новиматеријал : пластични и свила Боја : шампањ розова rosered портокал виолетовосина бела жолта lightblue Тежина : нето тежина од околу 40gДимензии : должина : 45см / 18inchИма 2 големи цвет глави и 1 мал цвет главиЕден голем цвет глави дијаметар : 7.5 cm / 3inchПакет содржина : 1 PCS ( без вазна )PS : Без вазна на Цвеќе може да се исцеди за време на транзитот, користејќи топли фен за коса, може да биде обновено, ако умот, pls не го купат ...

Горещ 6шт фалшив Одностебельный Gippeastrum (4 глави / нещо) Имитация на гиппеаструмов за сватба, булчински букет домашни декоративни цветя

62.34 -17 % BGN 52.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : пластика & ткаенинавкупна должина : стан...

Плат 6 мм 25 ярда розов копринен сатен органза полиестерна лента за шиене Сватба парти ръчно изработени бижута мрежи за опаковане на подаръци

1.12 -11 % BGN 1.00

Производ модел : лента процес : печатењеМатеријал : terylen / најлон проект : лентаШирина : 20 метри широк 6 cmБоја : 24 видови на бои Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме дакликнете на лево лево лево ↓↓↓

50 бр./лот 7 см фалшива изкуствена коприна лалета цвете Глава за сватба, украса на дома САМ scrapbooking ръчно изработени плавателни съдове аксесоари

BGN 14.91

Услови : 100% Нови Материјали : Свила Глави големина : 7cm пакет : 50 Глави Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорацијаНашите предности : 1...

Добре дошли на бор изкуствено цвете дърво изкуствено растение бонсай зелени растения за декоративен интериор на офис

21.86 -13 % BGN 19.00

добредојде борови Вештачко Цвеќе Дрво Вештачки Растенијата Бонсаи зелени растенија за Декоративни внатрешни работи канцеларија

LumiParty 6 фута ръчно изработени от изкуствена коприна рози, лози, декоративни фалшиви рози цвете за дома стени сватба градина декор-30

20.54 -32 % BGN 14.00

Lumi Party 6 Стапки Раканаправени од Вештачка Свила Зголеми винова Лоза Декоративни Лажни Зголеми Цвет за Дома Ѕид Градина Свадба Партија ОркестаротОпис : Предмет тип : симулација зголеми лозаМатеријали : свила, пластичниТип : РатанЦвет боја : розова, бела, црвенаДолжина : 180cmЦвет спецификација : 4* зголеми цвет (дијаметар 9cm )+ 4* цвет пупка (дијаметар 5cm) +2* bud + 1* сет на роуз оставаТежина : 140gПакување : opp вреќаПакет содржи : 1* симулација зголеми лоза

2015 изкуствени цветя, лоза ратан за направи си САМ венец момиче женски аксесоари за коса романтична сватбена украса JY0125

BGN 6.08

Producr Име : 2015 artifiicial цвет лозата ратан за DIY венец девојка жените коса додатоци романтична свадба декорација JY0125 Producr Состојба : 100% нов Пакување : 20 peice во кеса мора да се обрне внимание На следниве ситуации : име и презиме : Ако сте руски Купувачот.Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме,ако не,но може да не ја прими пакет,ние нема да бидеме одговорни...

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал / Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

50 бр./лот 7 см, 19 цвята новородено изтъркан тюл окото цвете за детски аксесоари за коса шик изкуствени тъкани цветя за чалми

37.60 -12 % BGN 33.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 19 бои, како на слики го покажува* 7 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

5 бр./лот от изкуствена пяна рози цвете топки сватба Централна помандер букет украса на партията на Партията САМ сватбен декор на цветя

27.18 -4 % BGN 26.00

Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетен Материјал : ЈП Пена боја : 16 Бои димензии : Дијаметар на цвеќиња Топка : 12cm (приближно) Пакет : брод со хартија кутија ...

Безплатна доставка на 200 бр./ много високо качество направи 48*25 мм silk Цвят Mini Рос Flower Head, подходящ за 3 мм LED / оризово лампа 3 цвята

BGN 24.93

Свила Цвет Мини Зголеми Цвет Раководител, погоден за 3мм LED или 3мм Ориз Крушка, може да се користат за светли string, филијала на светлина или дрво светлина...

Звездата На Изкуствени Цветя, Фалшива Коприна Цветен Букет Mariage Birthday Party Bridal Floral Home Decoration

21.74 -3 % BGN 21.00

Куршум точка : Производ Големина : Должина 22cmМатеријал : листови и цветови се изработени од пластика.Сместување Опис : студија декорација, библиотека декорација, трговски центри и декорација, цвет аранжман, декоративни додатоци Опис : Пакување : 20 Pcs / Set

Безплатна доставка Crystal Бели сватбени букети, Сватбени цветя, ръчно изработени шаферка на булката изкуствени розови цветя 19 x19 см

BGN 35.20

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Број : Роуз Тоа е реална и убава Совршен за свадба букет и декорација Боја : Бела Букет Кол...

Моделиране На Копринени Цветя (30 Бр./Лот), Бяла Изкуствена Тъкан Хортензия Букет, Сватбена Украса На Дома 5 Цвята Безплатна Доставка

BGN 168.00

Кол на Цвет : од 13 до 15 cm(5.12 инчи) Висина за 1 buc : 4045см(17 инчи ) 1 Цвет Раководител во 1 buc.Материјали : Свила / Пластика.ткаенина.Боја : бела (други бои : виолетова,розова,bule,зелена.ако сакате други бои.ве молиме оставете порака)Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1, Сите наши вештачко цвеќе е сопствен рачно изработени, па не можеме да ветување секое парче во иста големина...

3.75 м / лот изкуствен зелен цвете найлон желязна тел листа от ратан САМ венец аксесоар за сватбена украса PVC лист

2.11 -5 % BGN 2.00

Објектот спецификите Тип : Декоративни Цвеќиња & Венци,Листshaped Occasion : Wedding Style : Цвет Опис на Производот Почитувани Купувачи : Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги...

Безплатна доставка 47 цвята се смесват доставка или само един цвят кораб окото цветя, найлонови чорапи материал/Ронда цвете за направи си САМ цветя

BGN 32.94

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин47 бои се мешаат превозот или само една боја превозот кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

500шт 4 см копринени Слънчогледи, Цветя за сватбени партита Начало Хотел трева тревата място на провеждане декорации да изберете няколко цвята

35.18 -20 % BGN 28.00

Убави цвеќиња ,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Дијаметар : 4cmБоја : како на сликатаКоличина : 100pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

20 бр/лот 7 см, 19 цвята новородено изтъркан тюл окото цвете за детски аксесоари за коса шик изкуствени тъкани цветя за чалми

17.60 -15 % BGN 15.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 19 бои, како на слики го покажува* 7 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

10 бр. В много каки цвят на цигарена хартия помпоны хартиени топки САМ хартиени цветя, парти украса на витрина на магазин

BGN 7.97

ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 МОЖЕ ДА ИМА НЕКОЛКУ БОЈА РАЗЛИКА СО ФОТОГРАФИЈА;2 Тоа е DIY објект, треба да се одвиваат на хартија како прилог настава;3...

SPR Безплатна доставка на 10 бр./лот евтини изкуствена коприна цвете зелена трева стени сватбен фон арка цвете за украса на масата на цветя

BGN 240.00

Име : евтини Вештачка свила цвет зелена трева ѕид Големина : 1 PCS готови производи големината е 64 CM * 43 CM, 1 PCS Цвет ѕид stent големина е 60 CM * 40 CM Постојат многу бои на располагање,ако треба, ве молиме контактирајте со нас за други бои...

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

200 бр./лот 7 см, 19 цвята новородено изтъркан тюл окото цвете за бебето аксесоари за коса шик изкуствени тъкани цветя за сватба

118.40 -12 % BGN 104.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 19 бои, како на слики го покажува* 7 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

54 цветове се смесват доставка или само един цвят кораб двоен цвят отглеждане на цветя/найлон цвете /коприна цвете да прави/ направи си САМ цветя на плавателни съдов?

BGN 34.54

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал / mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал / ronde цвет / изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs / многуПочитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!Attahced слика е 10 парчиња валаниВе молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предметиПревозот и DelieverАко вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 1590 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 725 дена во вашата земја.Ви благодаримеСе врати и Политика за НаплатаАко ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодаримеПовратни информацииВашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.