• Новинка
5шт гигантски хартиени цветя фон с 4 листа 4 пеперуди детски ясли сватба и събитие деко 2018 нов набор от декоративни цветя

5шт гигантски хартиени цветя фон с 4 листа 4 пеперуди детски ясли сватба и събитие деко 2018 нов набор от декоративни цветя

резултат:
BGN 78.40

Брой продукти
Налично


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[45680] Половина Направи Цвеќиња Опис во Потрага по домот, прифатлива ѕид уметност?
Овие DIY гигант хартија цвеќиња се едноставно неверојатни, и тие ќе го направи совршена позадина за свадба, партија, расадник, малку девојки соба, или било елегантен женски простор. Исто така, ќе добие можност да ја користите вашата сопствена креативност, ние само да ги обезбеди потребните материјали.
Нашите комплет вклучува :
- Хартија цветни ливчиња (ние ги користиме најдобрите квалитет 141-168 фунти cardstock), различни големини доаѓа со различни количини на pertals
- Цвет база
- Цвет центар
- Команда Штета-Слободен виси
- Видео Вежби(ние ќе ви испратиме линк за да види како да се направи тоа кога ќе го поставите цел)
***Лепак не е вклучена. Ние препорачуваме употреба на топла лепак пиштол. ***
Зошто тоа функционира подобро?
Се забавуваат создавање на цвет. Заштедите на превозот. Дефинитивно може да се каже на сите дека сте го направиле на цвет!
Со нашата половина направени колекции, може да се направи цвеќиња како слика покаже :
1. 5pcs цвеќиња(25 см * 4+ 15 см * 1)
2. 4 парчиња остава
3. 4pcs пеперутки
[xlmodel]-[производи]-[45984] Повеќе Опции
[xlmodel]-[custom]-[42073] Политика Бренд Приказна : Иднината & Фенси
Зошто нашиот бренд е Иднината & фенси
Ние веруваме дека тоа треба да претставуваат кои сме ние и од каде што доаѓаат од. Јас сум роден во едно мало село во Кина, татко ми работеше многу напорно за да обезбеди образование за мојот брат и сестра и јас. Тој нè научи како да бидете искрени, силни, независни, напорна работа и оптимистички. Јас одлучи како млада девојка, јас сакав да им помогне на татко ми поддршка на семејството и студирал тешко до дипломирав на универзитетот. Јас потоа се приклучи на меѓународната фирма и беше побарано да донесе англиски име. По аргументирано за некое време, јас го изберат Иднината, затоа што сите секогаш рече Im секогаш во потрага далеку напред со оптимистички поглед кон иднината. Работев напорно на создавање на мојата компанија и беше многу задоволен кога сестра ми дипломирал и таа сакаше да ми се придружат. Нејзиното име е Фенси, како што таа е секогаш фустани во најновата мода. Ние работиме заедно со нашите клиенти обезбедување на втор на ништо услуги на клиентите, поддршка на продажба и по грижа.
Ние работиме многу напорно за да се обезбеди ние го почитуваме нашиот отец, и она што тој го научи. Ние го цениме сите наши клиенти и на поддршка добивме во одгледувањето на нашата компанија.
За НАС :
Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен, па подоцна ние додадете нова линија на свадба backrops.
Нашиот Бренд "Иднина & Фенси" е една од водечките име во случај додатоци и им помогна на многу нови компании ширум светот да започне нивниот нов бизнис Ние сме тука да ви помогнеме, да се помогне и да се развиваат заедно. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Водечките Време
Направени да нарачате во 5-10 работни дена - ако ви е потребна брзо испраќање време или побрзо превозот метод ве молиме контактирајте ме за да разговараат како јас можеби во можност да се приспособат на барањата, ве молиме контактирајте ме пред купување.
Превозот Време
Стандард за Испорака : тоа трае 15-40 работни дена да повеќето земји, но Бразил и Русија може да биде потребно повеќе време од обичаите се строги.

Подробности

търговска марка:
Бъдещето & Фантазия
Случай:
Сватба
Тип:
Хибриден
Стил:
Цвете
Материал:
Хартия
Цветен Стил:
Цвете Корона
Класификация:
Изкуствени Цветя
Номер На Модела:
FCF054
Функция 1:
Сватбена Фон Украса
Функция 2:
Големи Хартиени Цветя
функция 3:
Гигантски Хартиени Рози, Цветя
функция 4:
rose artificielles pour le mariage
Функция 5:
Детски Хартия Цветя
Функция 6:
сватбена арка
Характеристика 7:
фльор artificielles pour le mariage
Функция 8:
изкуствени Флеры наполовина направени
Функция 9:
булчински душ
Функция 10:
Детски душ

Избор на купувачи

1бр голяма Коприна Лилия изкуствена Цвете корона За украса на сватба/купоните САМ венец декоративни цветя фалшиви цветове 6 цвята

10.93 -36 % BGN 7.00

Вештачко цвеќе на Големо MOQ : 6 КОМПЈУТЕРИ Тоа ќе биде многу поевтино ако купите 6 парчиња или повеќе...

100 бр./лот изкуствена голяма кърпа любов за направи си САМ сватбена кола брачна стая парти Свети Валентин артистична декорация scrapbooking

2.22 -10 % BGN 2.00

Количина : 100 компјутери / многуБоја : Како што гледатеЦвет Големина : 3.5 см Материјали : Свила и ПластикаКарактеристики : Вештачко цвеќе ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Совршени за вашата свадба ден / На венци / home декорација / занает проекти / DIY одлуки / paty&bithday декорација.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Романтична изкуствени декоративни цветя, три-цветни листенца от рози сватба Коледа Е парти на фестивала украса HB-038

BGN 13.73

1000pcs Romatic Вештачки Декоративни Цвеќиња Трибоја Ливчиња од Роза Свадба Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : розова&white&жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

5шт изкуствени цветя, фалшиви растения с кръгли листа Коледно дърво за коледно парти украси Коледно дърво, декорация на децата подарък

BGN 7.98

Предпродажба на УслугиАко интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!!И ако сакате да се купи на различни елементи (микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет ,ве молиме контактирајте со мене...

Коприна Кала с ваза за вашия интериор, Ремесленная плат ,начало декор за Сватба парти събитие дисплей изкуствени реални сензорни кала, 0382

47.65 -10 % BGN 43.00

Висок Qualit y Artifi cial calla со вазна Материјал : цвет : СТП(реалниот допир) матични : СТП +жица (реалниот допир) Боја : бела различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња треви и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

20 бр. 12 мм малки плодове изкуствени цветя пяна с перлени тичинки череши за сватба, коледна украса

1.66 -40 % BGN 1.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_212mm Мали цреша Вештачко Цвеќе Пена бисер stamens Бобинки за Свадба на Божиќ Декорација 20pieces / многуЦвет Име : Материјал : Пена(stamen) со жицаБоја : Како на сликата...

1000шт романтични розови листенца сватбени декоративни изкуствени цветя коледно парти на фестивала украса HB-005

BGN 15.36

1000pcs Romatic Ливчиња од Роза Свадба Декоративни Вештачки Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : виолетова&црвенаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Класическа creative Zen Източна памучен въздушна Възглавница стил Лиюань опера символи

BGN 92.80

Цена : ¥ 20.0 Цена : ¥ 850.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 49.0[Име] опера ликови оперски стил памук перница перници[Материјал] висок квалитет на памук, една шема[Спецификација] 45 * 45см[Функција] одговара со вопродавница делови чај маса, kang неколку, памук, со се дрво, со единствен природен вкус оОтворете портокал ламба, се шири надвор книги Ана, потпрена на мека перница, на луѓето не пречи првиот статични влезИстиот став перница ефект со продавница kang табела за вашиот референцаСлика мали kang неколку links : item.taobao.com / item.htm?spm=686.1000925.1000774.9.4 Ya8bi&id=17350426174 Најновите Жива [Original article] куќа мали дрвени украси надворешна трговија zakka стил дрво биро календар DIY десктоп декорација ¥ 18.00Се ПРОДАВА 7 пенкало [ 44 Евалуација] Многу добар оригинални екологија ј ***** 5Бесплатен превозот Јапонски стил горење дрво Пауловнија чај кабинетот / чај hydropower станица автоматско складирање кабинет посветен литургија ¥ 520.00Се ПРОДАВА 1 пенкало [ 7 Евалуација] Добар квалитет, цврсто дрво, многу погоден, ви благодариме подарок продавачот m ***** 3[Original article] Balinese дрво куќа раканасликани дрвени carvings мини симпатична мачка украси ZAKKA ¥ 6.00Се ПРОДАВА 19 пенкало [ 155 Евалуација] Прекрасна j ***** 5

10 бр изкуствени цветя, сватбени подаръци кутии за бижута направи си САМ венец занаят, аксесоари за коса, шапки материали, гирлянди и аксесоари

BGN 0.99

【Име】 : мали мини симулација chrysanthemum 【Материјал】 : крпа, пена, Ратан 【Спецификација】 : должина од 18cm еден куп на боја од продажба, еден куп на 10...

50 бр. / лот 5 см голям размер сребърен цвят органза дръпна Лука хотел сватбата Начало на партията сувенири за доставка-Free shipping

28.80 -17 % BGN 24.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

6 бр 4 см Червена роза цвете изкуствена коприна цветен букет за сватба САМ scrapbooking украса, ръчно изработени цветни гирлянди

1.50 -33 % BGN 1.00

Името на цвет : симулација роузМатеријал : фланелен боксери + жицабоја : како на сликата.Цвет големина : можете да ја видите цвет големината на сликата.Пакување : 6 парчиња / букетСе Користи : Декоративни Weding, Декоративни Куќа, Украс, Гарланд Декорација...

Коприна евкалипт с ваза за вашия интериор, Занаятчийска тъкан ,дом на дисплея събития, сватби, изкуствен набор от евкалипт, код 0393

38.24 -8 % BGN 35.00

Висок Qualit y Artifi cial Еукалиптус со вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : дрвени Боја : зелена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : Еукалиптус со вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

50 бр./лот 5 см голям е размерът на лавандула цвят органза дръпна Лука сватбени сувенири, декорации за доставка

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

Изкуствени пластмасови клони на дървета с червени копринени листа за есенния домашна коледна декорация фалшиви цветя, растения, венец цветя

4.75 -37 % BGN 3.00

Вештачки Пластични Дрво Гранки со црвена свила остава за есен дом Божиќ декорација лажни цвеќиња, растенија венец floristicsМатеријал : Пластични, СвилаЦелата должина : 50cmПакет Incluces : 1 парче , Без Вазна

10 бр./лот изкуствена Кала PVC истински сензорен букет цветя дома Сватбен декор на цветя

BGN 10.86

10 PCS Calla Лили Булчински Свадба Букети Латекс Реалниот Допир Цвет Дома ДекорацијаСосема нов и висок квалитетВештачки Calla Лили цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Трае многу подолгоМоже да ги Мешаат со Рози или Лалињата,Изгледаат одлично во Вазна со зеленило премногуСовршен за вашата свадба ден(одлично за Свадба Букет) / торта toppers / занает проекти или само направете свој прекрасен приказБоја : Бела,Жолта,Зелена,РозоваМатеријал : Висок квалитет на Реалниот Допир ЛатексГолемина : Цвет глави околу 5cm / 1.97"Максимална : 9cm / 3.54" answer : ___________________________ Note : Боите може да се разликува малку поради флеш фотографија,ве молиме да се разбереВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење,Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

5 бр. / лот сватбени аксесоари младоженеца младоженците boutonniere цвете, ръчно изработени Украшения за абитуриентски костюм корсаж изкуствени рози, цветя

39.04 -10 % BGN 35.00

Опис : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Сите Рачно Изработени *Количина : 5pieces *Точка Име : младоженецот boutonniere *Бои : Како слики *Материјал : Вештачки Цвет *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

One Piece Lagerstroemia Indica Natural Plant Combination Собственоръчно Dryed Art Flower Home Coffee Bar Декоративен Материал

BGN 7.98

Опис : Име : Lagerstroemia IndicaМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениЦвет : Околу 5 CMРод : За 6570 CMБоја : Како на сликите покажуваатОна што може да се добијат : 1 Парче Lagerstroemia Indica

Романтична сватба изкуствени листенца от рози декоративни цветя на коледно парти на фестивала украса HB-023

BGN 15.36

1000pcs Romatic Свадба Вештачки Ливчиња од Роза Декоративни Цвеќиња Chrismas Партија Фестивал ДекорацииAritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.Petal големина : околу 5cm*5cmБоја : жолтаЗабелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

10шт коприна 18 см голям Божур цвете на главата за сватбени партита празнично място украса арки букет САМ Making

25.58 -22 % BGN 20.00

Вештачко цвеќе,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорацијаСостојба : 100% Цвет Големина : 18cmМатеријали : СвилаКоличина : 10pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10шт тел изкуствена коприна на цветя стъблото направи си САМ ръчно изработени декоративни венец цветя клони цветар занаяти изкуствени цветя, стрък

4.51 -33 % BGN 3.00

100% Сосема Нов.Идеален за прикачување на различни цвет роза глави, бобинки, панделки и други додатоци за да венци и цвеќиња прикажува.Направен од висок квалитет на хартија, вистински и трајни.Материјал : Жица(внатрешна) и Хартија(Капак)Матични Должина : 60cm / 23.62"Матични Дијаметар : Прибл.2 MMПакет листата : Stub Произлегува X 10 PCS

Silk love bean for декор, Занаятите fabric plant with beans, Party Event display, изкуствен знак на любов, код на продукта :0398

27.20 -8 % BGN 25.00

Висок Qualit y Artifi cial Љубов грав со вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : дрвени Боја : црвена различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : погон со љубов монистра само Ти e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Сватбена украса ярки реални сензорни рози изкуствена коприна цвете булката банкет начало декор 15 гола / букет от изкуствени цветя

BGN 2.06

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

40p фалшиви зелени листа Рога лозя 80 см изкуствени стенни висящи листа от лоза за сватба централните събития партия деко

332.80 -22 % BGN 260.00

Објектот информации : пластични ѕид монтирани лист rattansСостојба : новаматеријали : ткаенинавкупно ength : стан...

3 бр ръчно изработени занаяти / миниатюрни светещи гъби светлина в мрака / / Коледно дърво етикети / венец / приказна градина / терариум

BGN 9.44

3226997908053131 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче*******Добредојдовте на Брак Куќа*******сет од 3една голема 78cm долгомедиум една 56cm долгомалиот 3.54cm долгоPls изберете боја во менито~рачно изработени минијатурни печурки(многу мала)уникатни оние (не две се исти)тие може светлина во темнинатадома декор / Божиќ дрво оркестарот / Венец оркестарот

Изкуствена коприна 1 връзка френска роза цветен букет фалшиви организира цветя маса Маргаритка Сватбени цветя декор парти аксесоар Флорес

6.08 -34 % BGN 4.00

Вештачка свила 1 Куп француски Зголеми Флорални Букет Лажни Цвет Организира Табела Daisy Свадба Цвеќе Оркестарот Партија додаток ФлоресМатеријали : Свила, ПластичниГолемина : цвет со дијаметар од 6cm, Целата должина 30cmПримена : свадба, забава, дома декорПакетот Вклучува : 1 куп цвет ( Секоја група има 5 цвет глави )

30p изкуствен водопад Череша цвете на Цвете клон на бял / розов / шампанско череша Бегония Сакура ствола на дървото със зелен лист 108 см

286.40 -16 % BGN 241.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

Изкуствени цветя, ярки истински сензорни рози изкуствена Коприна цветя на булката банкет начало декор 15 гола / букет, сватбена украса

2.43 -18 % BGN 2.00

100% Нов Бренд и Висок КвалитетДобро Направен Убави изглед vibrantly обоени, изгледа реалнокакоОвој производ е направен од високо квалитетни пластични, шарени, тешко е да се оштетиПогоден за прикажување на прозорецот, биро, кафе на маса, итн., исто така, може да се користи за greening проекти, продавници и украси.Големина : целата должина околу 23 см, Цвет пречник од 3 смМатеријал:свила цвет, пластични листови во Боја : Виолетова / Red / Жолта / БелЦрвено Така натамуПакет : 1 x вештачки РастенијатаAnswer : ___________________________ Note : Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка ( за 13cm ).Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект!

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

Коприна Маргаритка с дървена ваза, Ремесленная плат на зелени цветя, декор за Сватба парти събитие на изкуствена Маргаритка комплект, код 0373

20.64 -8 % BGN 19.00

Висок Qualit y Artifi cial Daisy со ограда Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица вазна : пластични Боја : бела портокал пурпурна различни розова боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња и ограда Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.