• Новинка
Изкуствена коприна 1 връзка френска роза цветен букет фалшиви организира цветя маса Маргаритка Сватбени цветя декор парти аксесоар Флорес

Изкуствена коприна 1 връзка френска роза цветен букет фалшиви организира цветя маса Маргаритка Сватбени цветя декор парти аксесоар Флорес

резултат:
BGN 6.08
BGN 4.00 -34 %

Брой продукти
Налично


Вештачка свила 1 Куп француски Зголеми Флорални Букет Лажни Цвет Организира Табела Daisy Свадба Цвеќе Оркестарот Партија додаток Флорес
Материјали : Свила, Пластични
Големина : цвет со дијаметар од 6cm, Целата должина 30cm
Примена : свадба, забава, дома декор
Пакетот Вклучува : 1 куп цвет ( Секоја група има 5 цвет глави )

Подробности

Класификация:
Изкуствени Цветя
Цветен Стил:
Букет Цветя
Случай:
Сватба
Тип:
Роза
търговска марка:
фирлар
Материал:
Коприна
Номер На Модела:
Изкуствена Френска Роза
Стил:
Цвете

Избор на купувачи

Японски стил керамични листа в саксии декоративно моделиране оставите изкуствени цветя за парти декор горшечный дисплей подпори 4 бр.

BGN 74.38

Јапонски Стил Керамички Potted Остава Декоративни Симулација Остави Вештачки Цвеќиња За Партиски Декор Potting Екранот Реквизити.Објектот големина : шише максимална : 7.5 cm .Објектот вклучувајќи четири шишиња, нормално ние ќе испрати четири вид на бои за вас ,ако имате посебни барање ,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас ,ви благодариме.

1 връзка 7 вилици 21 корона изкуствена Кала с букет от листа пластмасов фалшива Лилия водни растения и декорация на дома стаите в цвете

2.16 -7 % BGN 2.00

Еден куп на Вештачки Calla со Лист Букет Пластични Лажни лили Водни Растенија Дома Соба Декорација Цвет P20Опис На Производот : Состојба : Новаматеријал : ПластикаБоја : како се покаже во слика(ве молам да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате ,или на друго место ќе превозот по случаен избор )Мерење(за) : Вкупна должина : 34cm / 13.38"Цвет глави : 25pcs19pcs листбез вазнапакет се Вклучени : 1pcs1pcs како се покаже во слика'

10 бр./лот изкуствена Кала PVC истински сензорен букет цветя дома Сватбен декор на цветя

BGN 10.86

10 PCS Calla Лили Булчински Свадба Букети Латекс Реалниот Допир Цвет Дома ДекорацијаСосема нов и висок квалитетВештачки Calla Лили цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Трае многу подолгоМоже да ги Мешаат со Рози или Лалињата,Изгледаат одлично во Вазна со зеленило премногуСовршен за вашата свадба ден(одлично за Свадба Букет) / торта toppers / занает проекти или само направете свој прекрасен приказБоја : Бела,Жолта,Зелена,РозоваМатеријал : Висок квалитет на Реалниот Допир ЛатексГолемина : Цвет глави околу 5cm / 1.97"Максимална : 9cm / 3.54" answer : ___________________________ Note : Боите може да се разликува малку поради флеш фотографија,ве молиме да се разбереВе молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење,Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

50 бр./лот 5 см голям размер оранжев цвят, органза дръпна панделки сватбени сувенири за доставка банкетни мероприятия декор-номер за проследяване

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

50 бр./лот 5 см голям е размерът на лавандула цвят органза дръпна Лука сватбени сувенири, декорации за доставка

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

5 бр. / лот сватбени аксесоари младоженеца младоженците boutonniere цвете, ръчно изработени Украшения за абитуриентски костюм корсаж изкуствени рози, цветя

39.04 -10 % BGN 35.00

Опис : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Сите Рачно Изработени *Количина : 5pieces *Точка Име : младоженецот boutonniere *Бои : Како слики *Материјал : Вештачки Цвет *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

SPR Безплатна доставка на 10 бр./лот изкуствена истинска сетивна Роза penoy цвете хортензия стени сватбена украса на масата на централната арка

BGN 376.00

Име : Вештачки реалниот допир, се зголеми penoy hydrangea цвет ѕид Големина : 1 PCS стоки големина е 62 CM * 42 CM Боја : како на сликата покажува,сите се 100% во вид на снимањето,бидејќи на светлината и дисплеј покажува разлика,дали постојат некои различни помеѓу вистински стоки и слики,ве молиме според вистински стоки боја.ако го предвид тоа,ве молиме не цел,ви благодариме!

One Piece Lagerstroemia Indica Natural Plant Combination Собственоръчно Dryed Art Flower Home Coffee Bar Декоративен Материал

BGN 7.98

Опис : Име : Lagerstroemia IndicaМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениЦвет : Околу 5 CMРод : За 6570 CMБоја : Како на сликите покажуваатОна што може да се добијат : 1 Парче Lagerstroemia Indica

6 бр 4 см Червена роза цвете изкуствена коприна цветен букет за сватба САМ scrapbooking украса, ръчно изработени цветни гирлянди

1.50 -33 % BGN 1.00

Името на цвет : симулација роузМатеријал : фланелен боксери + жицабоја : како на сликата.Цвет големина : можете да ја видите цвет големината на сликата.Пакување : 6 парчиња / букетСе Користи : Декоративни Weding, Декоративни Куќа, Украс, Гарланд Декорација...

Класическа creative Zen Източна памучен въздушна Възглавница стил Лиюань опера символи

BGN 92.80

Цена : ¥ 20.0 Цена : ¥ 850.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 49.0[Име] опера ликови оперски стил памук перница перници[Материјал] висок квалитет на памук, една шема[Спецификација] 45 * 45см[Функција] одговара со вопродавница делови чај маса, kang неколку, памук, со се дрво, со единствен природен вкус оОтворете портокал ламба, се шири надвор книги Ана, потпрена на мека перница, на луѓето не пречи првиот статични влезИстиот став перница ефект со продавница kang табела за вашиот референцаСлика мали kang неколку links : item.taobao.com / item.htm?spm=686.1000925.1000774.9.4 Ya8bi&id=17350426174 Најновите Жива [Original article] куќа мали дрвени украси надворешна трговија zakka стил дрво биро календар DIY десктоп декорација ¥ 18.00Се ПРОДАВА 7 пенкало [ 44 Евалуација] Многу добар оригинални екологија ј ***** 5Бесплатен превозот Јапонски стил горење дрво Пауловнија чај кабинетот / чај hydropower станица автоматско складирање кабинет посветен литургија ¥ 520.00Се ПРОДАВА 1 пенкало [ 7 Евалуација] Добар квалитет, цврсто дрво, многу погоден, ви благодариме подарок продавачот m ***** 3[Original article] Balinese дрво куќа раканасликани дрвени carvings мини симпатична мачка украси ZAKKA ¥ 6.00Се ПРОДАВА 19 пенкало [ 155 Евалуација] Прекрасна j ***** 5

144 бр. 4*6 cm изкуствен лист цвете от коприна на зелени листа, цветя за сватба scrapbooking градина само декоративни цветя занаят

9.58 -6 % BGN 9.00

144pieces 4*6cm Вештачки Лист цвет Свила Зелени Лисја цвеќиња за Свадба scrapbooking Градина DIY Декоративни Floristry ЗанаетМатеријали : Свила=Ткаенина+жицаБоја : ЗеленаДимензии : 4cm*6cmПакување : 12pieces / букет .12 букети / многуУпотреба : индивидуално или во гроздови како се зголеми букет...

Коприна трева с ваза, растителна тъкан занаяти, събитие, сватбен банкет домашен интериор, изкуствени растения, код на продукта 0421

30.40 -8 % BGN 28.00

Висок Qualit y Artifi cial трева со дрвени вазна Материјал : цвет : Aград свила матични : пластични +жица Боја : бела магента сина различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : трева и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

50 бр./лот сватбен автомобил гирлянда 5 см голям е размерът на фуксия цвят органза дръпна Лука подарък лентата ръчно изработени цветя венец

28.80 -10 % BGN 26.00

Нема на Парчиња : 50 парчињаБоја : 13 бои можете да изберете .Бела, Сребро, Злато Жолта, Црвена, Виолетова, Лаванда, Светло Сина, Розова, Fuchsia, Портокал, Јаболко, Зелена, Светло Зелена.Големина на : За 5cm x 80см (Пред се повлече)За 18cm Дијаметар (По повлече)Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетМатеријал : Organza.Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Детали : Овие лакови се направени од високо quanlity organza.Тоа е многу лесно да се направи лакови : можете едноставно повлечете го на две тенки жици со бавно и циклуси ќе стане прекрасна лакови.Тие изгледаат фантастично во imparting весели сјај за свадба автомобил оркестарот,подарок обвива,партија ѕид,новогодишни елки,булчински туш и свадба партија.Answer : ___________________________ Note : Лакови пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе.

20 бр. 12 мм малки плодове изкуствени цветя пяна с перлени тичинки череши за сватба, коледна украса

1.66 -40 % BGN 1.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_212mm Мали цреша Вештачко Цвеќе Пена бисер stamens Бобинки за Свадба на Божиќ Декорација 20pieces / многуЦвет Име : Материјал : Пена(stamen) со жицаБоја : Како на сликата...

3 бр ръчно изработени занаяти / миниатюрни светещи гъби светлина в мрака / / Коледно дърво етикети / венец / приказна градина / терариум

BGN 9.44

3226997908053131 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче*******Добредојдовте на Брак Куќа*******сет од 3една голема 78cm долгомедиум една 56cm долгомалиот 3.54cm долгоPls изберете боја во менито~рачно изработени минијатурни печурки(многу мала)уникатни оние (не две се исти)тие може светлина во темнинатадома декор / Божиќ дрво оркестарот / Венец оркестарот

Коприна Кала с ваза за вашия интериор, Ремесленная плат ,начало декор за Сватба парти събитие дисплей изкуствени реални сензорни кала, 0382

47.65 -10 % BGN 43.00

Висок Qualit y Artifi cial calla со вазна Материјал : цвет : СТП(реалниот допир) матични : СТП +жица (реалниот допир) Боја : бела различна боја може да се меша во една цел;pls ни остави порака за боите ви се допаѓа Пакет : цвеќиња треви и вазна Th e цвеќе беа испратени bended поради пост воздухопловната ограничувања во рамките на 60cm, во должина, па ние мора да се наведнуваат нив малку ,секој цвет матични има жица во тоа , па можете да се наведнуваат ги врати да прави откако ќе сме ги добиле , ви благодариме за разбирањето !

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.