• Новинка
Глубиномер На Протектора На Гумата Авто Челюсти Мотоциклет Каравана, Ремарке Полезен Инструмент За Измерване На Колела

Глубиномер На Протектора На Гумата Авто Челюсти Мотоциклет Каравана, Ремарке Полезен Инструмент За Измерване На Колела

резултат:
BGN 1.68
BGN 1.00 -40 %

Брой продукти
Налично

Предмет Тип : Гуми Поправка Алатки Оваа лесни објект, обезбедува лесен и ефикасен начин на проверка на пневматик упатуваа длабочина.
Лесен за користење
Џеб Големина
Опсег на Примена : 0 - 20 мм
Се Препорачува Граници :
Летниот Пневматик 3мм
Зимскиот Пневматик 4mm
Пакет Се Вклучени :
1 X Пневматик Мерач на Длабочина

Подробности

търговска марка:
Инпеланью
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
Q1534-01
тип tem:
Инструменти За Ремонт На Гуми
Област на приложение:
0-20 мм
Тегло На Продукта:
0.02kg
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на купувачи

1pc CH72 метър метър electronic encoder wheel roll to measure the length meter record

134.40 -5 % BGN 128.00

1pc CH72 метар метар електронски енкодер тркала тек за да се измери должината метар рекордСликата покажува : Опис : целта За крпа за инспекција на машина, возен машина, формирање на машина и кабел машини треба да се измери должината на опрема е главно се користи во текстил, papermaking и други кабел, жица, жица, цевки и во дресот на процесот на производство автоматско мерење и контрола метар, прстен...

Гореща 1бр високо качество новост моделиране на движима штангенциркуль модел ключодържател ключодържател най-доброто качество

BGN 1.74

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Копче Синџир Vernier Caliper3 Материјал : Алуминиумски4...

Самозалепващи metric измерване на лента винил сребърни линия за шевни машини стикер M20 dropshipping

1.63 -39 % BGN 1.00

Исклучително корисни прилог на workroom Металик сребрена се држи на лента мерки Ние ги имаме на нашата машина за шиење и кроење табела рабови, тие треба брзо да стане незаменлив Метрички и кралскиот мерења Lefttoright читање Должина на : Прибл...

Сребърен Пръстен Размер Стик Беседки Пръст Калибър Пръстен Сайзер Измерване На Бижута Набор От Инструменти

18.96 -16 % BGN 16.00

Карактеристики : Ова е метал прст колосек. Ова е голема за да им даде на клиенти или акции вашата продавница и да заштедите пари. Прстен прст големини одат од големината 034. Со овој прст мерач ти никогаш не ќе мора да се погледне за мерач повторно. Дипломирал Прстен Mandrel. Одлична за употреба на стаклени витрини. Жлеб од една страна да се спречи делкан камен. Мерење Стап има димензии од 1 до 34 во 1 / 4 големина на зумот. Не е грешка на големината 0.25 меѓу прстен и мерење на стап . Постојат 4 видови на мерење на стап, 134 е Американски тип, другите три се JPN, САД и хонг конг. Не постои никаква врска помеѓу големината на прстенот и големината на стап. Прстени се користи за да се тестираат, големината на прстот, додека големината на стап е вашиот прстен големина.Прстен Sizer Стап Материјал : АлуминиумПрст Мерач Материјал : ЖелезоБоја : СребренаСтап Должина : 25cm / инчен 9.84Големина : Стандард НАС големина 034Дијаметар големини : само 11,622.3 mmПакет Тежина : 295 G / 10.41 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 260*70*60 ММ / 10.24*2.76*2.36 ИнчиПакетот Вклучува : 1 x Прстен Мерење на Стап1 x Легура Прст Прстен Сет1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Девети света на Едро външен микрометър 0-25 мм / 0.01 мм калибър штангенциркуль измервателни инструменти с кутия

17.98 -22 % BGN 14.00

Функција : Изедначи бојата рамка Карбидпадна мерење се соочува со Мазна површина со хром јасно скала Со заклучување менгеме Триење ракав заклучување на уредот за да се обезбеди на повторливостПакет : 1 компјутер 025мм надвор од 1 микрометар PC клуч

20pcs професионални Шивашки рулетка шевни превъзходно качество на измерване на 60 см 150 см дължина

BGN 12.78

Една лента мерка е многу корисна за мерење алатка Еден дека секој човек кој има намера да го правите секој вид на проект треба да биде многу запознаени со и мора да имаат алатка во било алатка кутија...

1Pc Woodworkers плъзгащи доколкото T Bevel Blued Steel Blade линия с дървена дръжка 8 200 мм

13.46 -3 % BGN 13.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет За вашиот внимание е ова Убаво Лизгачки Т Bevel 8" (200mm) Долг Нож Дрвена Рачка Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1x Лизгачки Т Bevel

1бр бокинг бижута измервателни инструменти метална гривна инструмент за измерване гривна Sizer инструменти бижута като инструменти

45.31 -38 % BGN 28.00

Прстен Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : pc BOKING Накит Мерење Алатки Метал Хривнија Мерење Алатка Алка Sizer Алатки накит одлуки алаткиРеден број : Б.К.1363No...

Прибиращ рулетка metric 2M неръждаема стомана, електронен мини офис MAY15_30

3.02 -34 % BGN 2.00

Стигнале Лента Мерка Метрички 2m Нерѓосувачки Челик, ДрвоМини Канцеларија MAY15_30Карактеристики : Материјал : Челик Боја : Сребро Тип : Рачни алатки на Точноста : 1.00 mm Мерен Опсег : 2000mm Големина : 4.6cmx1.2cm(D*T) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1)ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Супер Q карикатура 150 см 60 см плюшен прибиращ рулетка гама от шевни инструмент Freeshipping

1.89 -47 % BGN 1.00

Супер П Цртан филм 150cm 60 Инчи Кадифен Стигнале Лента Мерка Владетел Шиење Алаткаопис100% сосема нов и висок квалитет на Овој Стигнале Лента Мерка е симпатична и компактен корисна алатка за мерење Преносни стигнале сантиметар / инчен лента мерка Случај на Цртан филм Слики Форма Лента Мерка направени од мека кадифен материјали Меки издржливост и овозможува долг standouts Сантиметар и инчен дипломирањето, висока точка мерка 150cm се Заклучува во место како што се храни надвор и retracts со притискање на копчето Боја : Случајни боја, Големина : 5.5(дијаметар)*1.5(дебелина)cm Количина : 1pcsПакетот вклучува : 1 Buc X Цртан Филм Стигнале Лента

40-50мм, Електронен штангенциркуль Калибър за вътрешно измерване на цифров штангенциркуль Калибър

BGN 169.28

ПревозотОбјектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороПовратни информацииВие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас...

Бижутери Инструментальщики Точност Измерване Компас Делител Занаятчийски Инструмент Регулируема Дропшиппинг

5.76 -13 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Dividers се користи за мерење и пренесување на прецизни растојание помеѓу две точки а за цртање arcs и кругови.Dividers се направени од нерѓосувачки челик со појачани и фино земјата поени...

Черно точен LCD дигитален дисплей глубиномер на протектора штангенциркуль микрометър 0-25. 4 мм

BGN 10.02

Имајте на ум : нема батеријата вклучени!Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

60 см / 150 см рулетка талия краката си здрави крака, отслабване на краката точен фитнес штангенциркуль измерение на тялото рулетка

BGN 0.78

Тоа е прецизен и лесен за користење, може да се мерки било кој дел од вашето тело рака, градите, половината, теле, бедро,хип и повеќе следење на вашето тело мерења и напредок како вашите мускули растат и да се намаливашата посакувана форма.Pushbutton retraction и заклучување функција обезбеди сит мерење; тоа е лесно да се измери со себе.Предлози За Употреба1.Притискање на копчето во центарот, и се повлече на крајот на касетата околу телото, дел сакате да се измери.2 Заклучување на прачка на крајот на касетата во кружни слот3 Притиснете го копчето во центарот и да ја повлече до сит се вклопуваат4 Читање и снимање на вашиот мерењето на лента за да ја видите големината на тој дел од телото.СпецификацијаБоја : БелаМатеријал : ПластикаМерка Спектар : до 150 CMAnswer : ___________________________ Note : започнете со скала од оваа лента е 5cm,не 0cm,па мора да се одземе од 5cm на скала ќе се измери, причината зошто тоа започнува на 5cm е дека 5cm покривање на должината на пластични дел од caliper...

Штекерный Калибър / или пин Калибър, 6.000 мм-6.990 mm(разстояние: 0.01, 100 бр), бърза доставка!

204.80 -5 % BGN 195.00

Pin Мерач Постави ,Вклучете се Измери Сет,6.000 мм6.990 mm(Интервал : 0.01,100 компјутери),брза испорака!Нашата Карактеристики : 1,апсолутно не се лажни, одби да копирате, да го одбие полоши производи2,сите производи мора да бидат подложени на ригорозни инспекција3,целосна спецификација, многу инвентар4, брза испорака5,сите трансакциски податоци се точно6,нашата компанија се главниот производство, преработка и OEM клиентиКарактеристики : 1.Високо прецизен(±0.001 mm)2.Цврстина : 5862 HRC3.Ласерски означување големина, големината е сосема јасен.4.Pin мерачи и pin мерач на поставување : 5.Вклучуваат метрички и инчни големини,6.материјали, како челик, керамички и карбид и така натаму.7.Единствен 50mm(2") должинаУпотреба : * Мерење на локацијата на дупката* Мерење дупка големини и длабочини* Одете и НемаОди мерни* Мерење Ширина на отворот* Проверка на растојанија помеѓу дупки.Pin мерач е широко распространета користи за електронски таблета, коло, мувла, Прецизни машини за производство, итнНашата компанија има големи залихи на Pin колосек, ние и ветуваме може да обезбеди стоката на време, nonstandard стоката е исто така на располагање, Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.Спецификации : Единици (mm)

Цифров жидкокристаллическая Гума дълбочина на протектора на накладките сензор за дълбочина на протектора накладките 0-25.4 мм, спирачна актуално, износване на накла

BGN 10.02

Сосема нов и висок квалитетДигитален LCD дисплејНулта поставка на било која позицијаМетрички / Инчен систем (меѓусебно)Одлично за упатуваа длабочина, кочница чевли, рампа носат, итн.Опсег : 025.4 mm / 0 1 инчРезолуција : 0.01 mm / 0.0005 инченРаботна температура : 0°C 40°CПоддржано од : CR2032 батерија(не се вклучени)Пакет се вклучени : 1 X Дигитален пневматик многу долг мерачНајниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

Безплатна доставка XIBEI 25-50mm добро качество на висока точност жълт външен микрометър 25-50

BGN 61.81

ПревозотОбјектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороПовратни информацииВие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас...

Външен микрометър 0-25mm / 0.01 карбид стандарти, метрични резьбонарезной Калибър челюсти измервателни инструменти

BGN 11.18

Бесплатен превозот 25 mm 0.01 mm Рака алаткиМикрометар CaliperНакит АлаткиНакит Одлуки АлаткиСпецијална понуда25mm(0.01 mm)Мерен опсег : 0~25 mmсо пластична КУТИЈАНајниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

TOOZO 3M Professional Auto Lock Measurement измерване на лента дървообработващи инструменти

BGN 5.41

Опис : 1 Шокотпорни пакет пластични школка Силна компресија и отпорност на абење, мека смола заштитна маска, Јужна Кореја ABS за вбризгување на пластични случај, супер земјотрес, трајни, удобен зафат Со владетел да се опорави повеќе безбеден...

2 в 1 цифров ъгъл на линия транспортир 360 градуса 200 мм Електронен измерител на Търсещия нова

31.66 -18 % BGN 26.00

Опис : Ова е 2во1 Нерѓосувачки Челик владетел и дигитални агол пронаоѓач со поместување на ножот кој го пресметува внатрешните и надворешните агли и мерки за должина брзо и прецизно...

MYLB-6Pcs Set телескопична сензор Set микрометър измерване на кладенци инженери комплект 8-150 мм сребро

BGN 21.76

Двојно дејство крути се справи со себе центрирање функција за брза проверка на дупки, слотови и прекин до 6" длабоко краевите од двете контакт глава се третира од не 'рѓосувачки челик и прецизност земјата да радиус да се овозможи соодветна дозвола на најмалиот дупка на gage ќе влезат во Постојана пролет тензија дава единствен контакт притисок Рачки се строго прикачена на контактот plungers и се автоматски автоцентрирање Никелобложено заврши Двојно дејство крути се справи со себе центрирање функција за брза проверка на дупки, слотови и прекин до 6" длабокоКраевите од двете контакт глава се третира од не ' рѓосувачки челик и прецизност земјата да радиус да се овозможи соодветна дозвола на најмалиот дупка на gage ќе влезатПостојана пролет тензија дава единствен контакт притисокРачките се строго прикачена на контактот plungers и се автоматски автоцентрирањеНикелобложено завршиУпотреба : Под униформа пролет тензија, на клипот на gage се прошири од центарот на дијаметарот на дупка или ширина на отворот за да се мери и потоа се заклучува во место со knurled knob, дупка големина е утврдено со мерење во текот на две точка на контакт со микрометар или caliper.Материјал : Појачани алатка челикБоја : СребренаПакет Се Вклучени : 1 Set 6 компјутери Прецизност Telescoping Gage 8150mmAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

ANENG 20 см печатна платка линията на ЕАО инструмент за измерване еталонно транспортир резистор, кондензатор чип

3.18 -6 % BGN 3.00

20cm PCB Владетел EDA Мерење Алатка Референца Protractor Отпорник Capacitor ЧипОпис : ПХБ се однесува на печатени плочки на табла, која е поддршка на телото на електронски компоненти...

Flexsteel Неръждаема Стомана Двустранен Цветен Жично Калибър 0-36 Американски Стандарт И Метричен Дебелометрия На Ламарина И Тел

18.24 -29 % BGN 13.00

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Често Ги Купиле ЗаедноFlexsteel Нерѓосувачки Челик DualДвострано Обоени Жица Мерач 036 American Standard & Метрички Лист Метал И Жица Дебелина МерачОпис : DualДвострано Обоени Жица Колосек, 036 Американски Стандард и Метрички...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.