• Новинка
Нова 300 мм (12) регулируем домакински комбинация Try Square Set Right Angle Ruler P20

Нова 300 мм (12) регулируем домакински комбинация Try Square Set Right Angle Ruler P20

резултат:
BGN 7.60
BGN 6.00 -21 %

Брой продукти
Налично


Нови 300мм(12") Прилагодливи Инженери Комбинација Обидете Квадратни Поставено Десен Агол Владетел
Погоден за мерење, означување надвор, лежи надвор итн. Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Цинк Легура Вкупна Должина : околу. 30cm/12" Боја : Како на сликата покажува Тежина : 140 g Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка 1. Бидете сигурни да се стегне завртки, фиксно сечилото пред употреба. 2 Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 3. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 x Комбинација Плоштадот Владетел

Подробности

търговска марка:
АНЕНГ
Място на произход на стоките:
/
Номер На Модела:
ъглова линия
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Безплатна доставка XIBEI 25-50mm добро качество на висока точност жълт външен микрометър 25-50

BGN 61.81

ПревозотОбјектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороПовратни информацииВие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас...

2 в 1 цифров ъгъл на линия транспортир 360 градуса 200 мм Електронен измерител на Търсещия нова

31.66 -18 % BGN 26.00

Опис : Ова е 2во1 Нерѓосувачки Челик владетел и дигитални агол пронаоѓач со поместување на ножот кој го пресметува внатрешните и надворешните агли и мерки за должина брзо и прецизно...

20pcs професионални Шивашки рулетка шевни превъзходно качество на измерване на 60 см 150 см дължина

BGN 12.78

Една лента мерка е многу корисна за мерење алатка Еден дека секој човек кој има намера да го правите секој вид на проект треба да биде многу запознаени со и мора да имаат алатка во било алатка кутија...

MYLB-гъвкава рулетка гъвкави правила за шиене, шиене шивач 1,5 м

1.18 -15 % BGN 1.00

Должина : 150 cm Дијаметар : 5 см Висина : 1 cm Тежина : 20g Боја : Црвена, Сина, Жолта (за да испратите боја по случаен) Должина : 150 смДијаметар : 5 см Висина : 1 cmТежина : 20gБоја : Црвена, Сина, Жолта (за да испратите бојата на случаен избор)Пакет Содржина : 1 x лента меркаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Професионален LCD цифров въглеродни влакна штангенциркуль линия калибровочный инструмент

BGN 7.18

Професионални LCD Дигитален Карбонски Влакна Vernier Caliper Владетел Мерач Алатка Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од цврста пластика, карбонски влакна композити, лесни и издржливи Две начин на мерење, внатрешни и надворешни Линеарна осетлив систем за мерење поставување на Нула во било која позиција Со лесно да ги прочитате голем LCD дисплеј Минимум скала за да го прочитате е 0.1 mm / 0.01 инчен идеална алатка за широк спектар на индустриски и автомобилски апликации Size : 24*7*1.3 cm Боја : Црна,Сребрена Владетел Материјал : Пластични Главата Материјал : ABS Span : 0150mm Резолуција : 0.1 mm / 0.01 во Мерење на Range : 0.1(мм) Пакет се Вклучени : 1 x Дигитален Caliper,1 x Копчето БатеријатаПлаќање : Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Черно точен LCD дигитален дисплей глубиномер на протектора штангенциркуль микрометър 0-25. 4 мм

BGN 10.02

Имајте на ум : нема батеријата вклучени!Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

Flexsteel Неръждаема Стомана Двустранен Цветен Жично Калибър 0-36 Американски Стандарт И Метричен Дебелометрия На Ламарина И Тел

18.24 -29 % BGN 13.00

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Често Ги Купиле ЗаедноFlexsteel Нерѓосувачки Челик DualДвострано Обоени Жица Мерач 036 American Standard & Метрички Лист Метал И Жица Дебелина МерачОпис : DualДвострано Обоени Жица Колосек, 036 Американски Стандард и Метрички...

1бр бокинг бижута измервателни инструменти метална гривна инструмент за измерване гривна Sizer инструменти бижута като инструменти

45.31 -38 % BGN 28.00

Прстен Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : pc BOKING Накит Мерење Алатки Метал Хривнија Мерење Алатка Алка Sizer Алатки накит одлуки алаткиРеден број : Б.К.1363No...

Цифров жидкокристаллическая Гума дълбочина на протектора на накладките сензор за дълбочина на протектора накладките 0-25.4 мм, спирачна актуално, износване на накла

BGN 10.02

Сосема нов и висок квалитетДигитален LCD дисплејНулта поставка на било која позицијаМетрички / Инчен систем (меѓусебно)Одлично за упатуваа длабочина, кочница чевли, рампа носат, итн.Опсег : 025.4 mm / 0 1 инчРезолуција : 0.01 mm / 0.0005 инченРаботна температура : 0°C 40°CПоддржано од : CR2032 батерија(не се вклучени)Пакет се вклучени : 1 X Дигитален пневматик многу долг мерачНајниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

TOOZO 3M Professional Auto Lock Measurement измерване на лента дървообработващи инструменти

BGN 5.41

Опис : 1 Шокотпорни пакет пластични школка Силна компресија и отпорност на абење, мека смола заштитна маска, Јужна Кореја ABS за вбризгување на пластични случај, супер земјотрес, трајни, удобен зафат Со владетел да се опорави повеќе безбеден...

MYLB-6Pcs Set телескопична сензор Set микрометър измерване на кладенци инженери комплект 8-150 мм сребро

BGN 21.76

Двојно дејство крути се справи со себе центрирање функција за брза проверка на дупки, слотови и прекин до 6" длабоко краевите од двете контакт глава се третира од не 'рѓосувачки челик и прецизност земјата да радиус да се овозможи соодветна дозвола на најмалиот дупка на gage ќе влезат во Постојана пролет тензија дава единствен контакт притисок Рачки се строго прикачена на контактот plungers и се автоматски автоцентрирање Никелобложено заврши Двојно дејство крути се справи со себе центрирање функција за брза проверка на дупки, слотови и прекин до 6" длабокоКраевите од двете контакт глава се третира од не ' рѓосувачки челик и прецизност земјата да радиус да се овозможи соодветна дозвола на најмалиот дупка на gage ќе влезатПостојана пролет тензија дава единствен контакт притисокРачките се строго прикачена на контактот plungers и се автоматски автоцентрирањеНикелобложено завршиУпотреба : Под униформа пролет тензија, на клипот на gage се прошири од центарот на дијаметарот на дупка или ширина на отворот за да се мери и потоа се заклучува во место со knurled knob, дупка големина е утврдено со мерење во текот на две точка на контакт со микрометар или caliper.Материјал : Појачани алатка челикБоја : СребренаПакет Се Вклучени : 1 Set 6 компјутери Прецизност Telescoping Gage 8150mmAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Штекерный Калибър / или пин Калибър, 6.000 мм-6.990 mm(разстояние: 0.01, 100 бр), бърза доставка!

204.80 -5 % BGN 195.00

Pin Мерач Постави ,Вклучете се Измери Сет,6.000 мм6.990 mm(Интервал : 0.01,100 компјутери),брза испорака!Нашата Карактеристики : 1,апсолутно не се лажни, одби да копирате, да го одбие полоши производи2,сите производи мора да бидат подложени на ригорозни инспекција3,целосна спецификација, многу инвентар4, брза испорака5,сите трансакциски податоци се точно6,нашата компанија се главниот производство, преработка и OEM клиентиКарактеристики : 1.Високо прецизен(±0.001 mm)2.Цврстина : 5862 HRC3.Ласерски означување големина, големината е сосема јасен.4.Pin мерачи и pin мерач на поставување : 5.Вклучуваат метрички и инчни големини,6.материјали, како челик, керамички и карбид и така натаму.7.Единствен 50mm(2") должинаУпотреба : * Мерење на локацијата на дупката* Мерење дупка големини и длабочини* Одете и НемаОди мерни* Мерење Ширина на отворот* Проверка на растојанија помеѓу дупки.Pin мерач е широко распространета користи за електронски таблета, коло, мувла, Прецизни машини за производство, итнНашата компанија има големи залихи на Pin колосек, ние и ветуваме може да обезбеди стоката на време, nonstandard стоката е исто така на располагање, Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.Спецификации : Единици (mm)

Външен микрометър 0-25mm / 0.01 карбид стандарти, метрични резьбонарезной Калибър челюсти измервателни инструменти

BGN 11.18

Бесплатен превозот 25 mm 0.01 mm Рака алаткиМикрометар CaliperНакит АлаткиНакит Одлуки АлаткиСпецијална понуда25mm(0.01 mm)Мерен опсег : 0~25 mmсо пластична КУТИЈАНајниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

Бижутери Инструментальщики Точност Измерване Компас Делител Занаятчийски Инструмент Регулируема Дропшиппинг

5.76 -13 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Dividers се користи за мерење и пренесување на прецизни растојание помеѓу две точки а за цртање arcs и кругови.Dividers се направени од нерѓосувачки челик со појачани и фино земјата поени...

Сребърен Пръстен Размер Стик Беседки Пръст Калибър Пръстен Сайзер Измерване На Бижута Набор От Инструменти

18.96 -16 % BGN 16.00

Карактеристики : Ова е метал прст колосек. Ова е голема за да им даде на клиенти или акции вашата продавница и да заштедите пари. Прстен прст големини одат од големината 034. Со овој прст мерач ти никогаш не ќе мора да се погледне за мерач повторно. Дипломирал Прстен Mandrel. Одлична за употреба на стаклени витрини. Жлеб од една страна да се спречи делкан камен. Мерење Стап има димензии од 1 до 34 во 1 / 4 големина на зумот. Не е грешка на големината 0.25 меѓу прстен и мерење на стап . Постојат 4 видови на мерење на стап, 134 е Американски тип, другите три се JPN, САД и хонг конг. Не постои никаква врска помеѓу големината на прстенот и големината на стап. Прстени се користи за да се тестираат, големината на прстот, додека големината на стап е вашиот прстен големина.Прстен Sizer Стап Материјал : АлуминиумПрст Мерач Материјал : ЖелезоБоја : СребренаСтап Должина : 25cm / инчен 9.84Големина : Стандард НАС големина 034Дијаметар големини : само 11,622.3 mmПакет Тежина : 295 G / 10.41 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 260*70*60 ММ / 10.24*2.76*2.36 ИнчиПакетот Вклучува : 1 x Прстен Мерење на Стап1 x Легура Прст Прстен Сет1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

75-100мм напоена сплав микрометър винт микрометър точност 0.01

125.82 -40 % BGN 75.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^75100mm Импрегнирани легура Надвор Микрометар Caliper Мерач Метар Микрометар Карбид Совет Мерка Алатки Различни спецификацииМоделМикрометарТекстурата на материјалотМешани со материјалиРешавање на моќ0.01 mmСпецификации025мм、2550мм、5075mm、75100mm、100125mm、125150mm(Импрегнирани легура)150175mm、175200mm、200225mm、225250mm、250275mm、275300мм(Не импрегнирани легура)​

40-50мм, Електронен штангенциркуль Калибър за вътрешно измерване на цифров штангенциркуль Калибър

BGN 169.28

ПревозотОбјектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороПовратни информацииВие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас...

ANENG 20 см печатна платка линията на ЕАО инструмент за измерване еталонно транспортир резистор, кондензатор чип

3.18 -6 % BGN 3.00

20cm PCB Владетел EDA Мерење Алатка Референца Protractor Отпорник Capacitor ЧипОпис : ПХБ се однесува на печатени плочки на табла, која е поддршка на телото на електронски компоненти...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.