• Новинка
Неръждаема стомана електронен тегло led електронен щанд Везни цифрови везни 11 паунда / 5000 гр кухня кулинария мярка инструменти

Неръждаема стомана електронен тегло led електронен щанд Везни цифрови везни 11 паунда / 5000 гр кухня кулинария мярка инструменти

резултат:
BGN 14.16
BGN 12.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Електронски Медицински / Лична Скала
3. Материјал : Нерѓосувачки челик
4. Големина : 18x14x2.5cm
5. Боја : Бела
6. Капацитет : 11 LB / 5000g
7. Моќност : 2 AAA (Не се Вклучуваат)
8. Високо прецизен сензор
9. Поделба вредност 1g
10. LCD дисплеј со негативни бела дигитални
11. Автоматско нулта точка следење
12. Единица за конверзија 6 префрлате
13. Лесно да се чисти од не ' рѓосувачки челик мерење површина
Пакетот вклучува :
1pcs* кујна скала

Подробности

Номер На Модела:
N1227
източник на захранване:
Батерия
Тип На Дисплея:
брой
Точност:
g
търговска марка:
Инпеланью
Тип:
Стендовые Везни
Номинален Товар:
5 кг
Размер:
18x14x2.5cm
Обемът на:
5 кг
Тип:
Електронни Медицински / Персонални Везни
Материал:
неръждаема стомана
Цвят:
Бял
Тип На Дисплея:
LCD дисплей
силата на:
2 ААА
Използването На Скалата:
Кухненски Везни
Режими На Дисплея:
oz, g, ozt,ng, dwt,ct

Избор на купувачи

1PC High-grade HH-2 двоен дигитален дисплей електрически термостатическая водна баня студиен обем 6.8 L 110v

202.24 -5 % BGN 192.00

1 PC Високоодделение HH2 двокреветни дигитален дисплеј електрични thermostatic вода бања Студио волумен 6.8 L 110 VЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Производ модел : HH2Име на производ : HH2 двокреветни дигитален дисплеј електрични thermostatic вода бањаНапон : 110 VГреење моќност : 800 WМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикТежина : 7 KGПакет големина : 20*20*25 CMСтудио за јачина на звук : 6.8 LТемпературата спектар : на собна температура 100 целзиусови степениРаботни димензија : 305 * 160 * 140Карактеристики : Кутија тело е направен од висок квалитет ладно валани челик, печат умре, круг агол лак, без заварување, се водат синтеза...

Безплатна доставка 105 * 75*36 мм корпус пластмаса високо качество abs инструмент корпус разпределителните кутия с пластмасов корпус настолна кутия

14.40 -24 % BGN 11.00

Тип : пластични електроника проектот кутија Забелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .Опис на производот : Име : Биро врвот пластични куќиштеБоја : Бела и црнаГолемина : 105 x75x36 mmМатеријал : ABS пластикаТежина : 100 gПроизвод карактеристики : 1...

1 бр. 200 * 84 * 60 мм пластмасови водоустойчива кутия за електронни IP68 погодостойкий проектния скоростна САМ разпределителен кутия инструмент разпределителните кутия

28.80 -24 % BGN 22.00

Тип : IP 68 водоотпорен куќиштеОпис на производот : 1, Itmes : IP 68 водоотпорен и водоотпорна куќишта2, боја : бела боја со транспарентен капак3, големина : 200x84x60 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика и PC транспарентен капак5, Тежина : 380 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

Clip-on LCD Digital Car Air Vent Outlet електронен термометър, часовници с автоматично измерване на температурата

10.56 -53 % BGN 5.00

Модерен Автомобил Воздухот се Пропустливи Штекер Clipза LCD Дигитален електронски види на часовникот авто Термометар температура метар Име : Автомобил електронски часовник термометар комбо Инсталација : може да бидат обесени на вентил за да бидат залепени на табла Копчето батерии НЕ се ВКЛУЧУВААТ Карактеристики : компактен, стилски, нов автомобил часовник термометар...

безплатна доставка 220 В механичен таймер превключвател вградена батерия 24 часа таймер с 48 пъти включване / изключване на ден мин диапазон от време на време 30 мин

65.92 -48 % BGN 34.00

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна со виталност и иновации, блиску до просперитет Хонг Конг.Компанијата е извршување на интелигентни автоматизација контрола на електронските производи во областа на истражување, развој, производство и продажба.По 10 години на развој , компанијата има поставено добра бренд слика на пазарот.Сега OBOS производи бас се извезуваат во повеќе од земји како Северна Америка, Европа, југоисточна Азија, латинска Америка и на Арапските земји, итнПримена : Производот може да ја отворите и да ги затворите сите видови на напојување автоматски според корисникот време.Контрола на објекти може да биде патот светилка, неонски светилки, билборд, производство на опрема, емитува во ЖИВО,и сето тоа на коло тела и апарати за дома треба поставување на време за да се контролира.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производство искуство на повеќе од 12 години2 : W шапка 's предност на вашата компанија' s производи : правилно извршувањецена сооднос ( На споредба на сеопфатна перформанси и цена )3 : јас Може да се стави на моето лого на неа?Секако, на корисниците на логото можат да се отпечатат или стави на предмети.4 : Како за долговечност на предмети?Нормално 2 годиниработните инструкции за Ротирачки тип време се префрлите1...

2 елемента MB102 прототипи такса модул захранване 3.3 от 5 в поялната Хлебная дъска регулатор захранващото напрежение САМ за Arduino

BGN 2.18

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 MB102 Breadboard Напојување на Модулот 3.3 V 5 V Solderless Леб Одбор Моќ Одбор Напонски Регулатор DIY за ArduinoОпис : Breadboard напојување на модулот, компатибилен со 5 V, 3.3 VСе применуваат за MB102 breadboardВлезен напон : 6.512 V (DC) или USB напојувањеИзлезен напон : 3.3 V / 5 V може да се префрлимеМаксимална излезна струја : Информации : Овој објект е само Напојување на Модулот, Breadboard не е вклученаПакет Се Вклучени : 2 x 3.3 V 5 V Напојување на Модулот

Инфрачервен лазерен термометър термометър ИНФРАЧЕРВЕН термометър диапазон на измерване на температура-50C--380C

108.61 -5 % BGN 103.00

ДТ 880 карактеристики1 Неконтактирајте со точни мерење температура2 Вграденво ласерски поглед3 Автоматски избор на опсег4 C / F температура единица за конверзија5...

Термометър човешкото тяло термометър карам с данни DT-8816H

190.08 -5 % BGN 181.00

CEM DT 8816 h е голема мерка човековите челото температура на неконтактирајте со инфрацрвен термометар, според апсорпција на човечкото тело инфраред мерење, без зрачење ефект на човечкото тело.ДТ 8816 h спарување податоци рекордер во исто време, преку безжични RF пренос складирање, може да заштедите до 6000 групи на податоци (вклучувајќи датум / време, температура), особено погоден за детски градинки, царинските на аеродромот, медицински лекар група тип на место како што е човечкото тело мерење температура...

Един бр. 245*143*89 mm IP68 водоустойчив пластмасов корпус разпределителните кутия abs всички сезони разпределителен кутия корпус на DIY project control box

48.00 -23 % BGN 37.00

Тип : IP 68 водоотпорен куќиштеОпис на производот : 1, Itmes : IP 68 водоотпорен и водоотпорна куќишта2, боја : бела боја со транспарентен капак3, големина : 245x143x89 mm4, Материјал : ABS животната средина пластика и PC транспарентен капак5, Тежина : 800 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

измерване на температурата на термометъра термодвойка 2 канала на теста

152.62 -5 % BGN 145.00

Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .2.За погрешноиспраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Един КОМПЮТЪР 119 * 94*60 мм водоустойчив електрически от корпуса ip68 пластмасов проект, кутия за електронното АД DIY разпределителните кутия блок за управление

17.60 -20 % BGN 14.00

Тип : IP 68 водоотпорен куќиштеЗабелешка : имаме два стилови на овој комплет,А1 (бела боја) и А2 (бела боја, со транспарентен капак).Ве молиме оставете messaeg да ни stylae и соодветна количина сакате...

10 бр./лот 102 * 70*52 мм, пластмасов корпус за електронно проекта водоустойчив корпус инструмент разпределителните скоростна разпределителните скоростна управление

115.20 -15 % BGN 98.00

Тип : IP 68 водоотпорен куќиштеЗабелешка : имаме два стилови на овој комплет,А1 (бела боја) и А2 (бела боја, со транспарентен капак).Ве молиме оставете messaeg да ни stylae и соодветна количина сакате...

Нови домакински 0.1 g хранителни везни 20-5000 г електронни, кухненски везни за печене фитотерапия Везни 1 кг / 3 кг/5 кг 0-40 градуса

BGN 44.80

Нови апарати за Домаќинство 0.1 g Храна Скала 205000 G Електронски Печење Кујнски ВагиХербална Медицина Мерење Скала 1kg / 3kg / 5kg 040 СтепениЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : апарати за Домаќинство скали хранаВози Батерија : 4 *АА батерии (не се вклучени)Мерење опсег : 205000 GОперативен температура : 040 ℃Мерен опсег : 1kg / 3kg / 5kgПакување големина : 26 * 18 * 7.5 cmТежина : 0.72 kg (без батерија)

HACCURY 16*8 мм Стъкло spirit level Special glass vial Mini bubble level Black Ticks color Bubble безцветен прозрачен с опашка

2.08 -4 % BGN 2.00

HACCURY 16*8мм Стакло дух ниво Посебни стакло шишенцето Мини меур ниво Црна Крлежи боја Меур Безбоен транспарентен со опашкаПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Инфрачервен термометър дигитален термометър външен термометър индустриален измерване на температурата пистолет DT-8832

147.98 -5 % BGN 141.00

ДТ 8832 серија на инфраред + К тип thermocouple во комбинација инфрацрвен термометар има многу карактеристики, како што се мултифункционални, економски и практични, прецизни и трајни...

Двоен цифров PID регулатор на температурата комплект REX-C100 с SSR-40DA + плача + 2 m качеството K сонда

37.20 -19 % BGN 30.00

ТОПЛО ПрепорачувамDual Дигитални ПИД Температура Контролер за Полнење на РЕКСC100 со SSR40 DA + Топлина Мијалник + 2m Квалитет К СондаОва е понудата за двојна екранот универзална дигитални програмабилни температура контролер кој поддржува многу тип на thermocouple сензор.тоа напојува од AC 100 V 240 V 50 HZ...

Измервателни уреди нивото на тръби висока точност мехур на нивото на Духа свещи HACCURY 11 * 38MM 20' / 2mm

4.03 -1 % BGN 4.00

HACCURY 11*38 MM Цевка Дух Ниво Меур Висока Прецизност Шишенцето Ниво мерните инструменти 20" / 2mm​ПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Релеен изход PID Thermomstat двоен дигитален регулатор на температурата на REX-C100 с термопарой K

21.52 -12 % BGN 19.00

ТОПЛО Препорачувам Реле Излез Thermomstat Двојна Дигитални ПИД Температура Контролер РЕКСC100 со Thermocouple ККарактеристики : Ова е понудата за двојна екранот универзална дигитални програмабилни температура контролер кој поддржува многу тип на thermocouple сензор...

200 бр./лот по dhl / fedex водоустойчив мини Аквариум Аквариум потопяема овална форма циферблат пощенски код термометър с всасыванием 39% отстъпка

330.40 -37 % BGN 208.00

200pcs / многу страна на курирската служба dhl / федекс Водоотпорен Аквариум Риба Резервоарот Подводните Овална Форма Dial Индекс Термометар со Вшмукување 39%попустЗАБЕЛЕШКА : овој производ имаме два боја , ние ќе ви ја испратиме во случаен избор , се надевам u може да се разбере , ви благодаримеКарактеристики : Одговара : Аквариум, други вода активностиВодоотпоренОвална форма, прекрасен дизајнЛесно да се инсталираНека ти знаеш дека температурата на водата, секојТемпературата опсег : 040°C

1бр 1/4 лазерен ниво универсален L-образна скоба супер силен Железния Магнит абсорбиращ поставка M13 dropship

12.69 -13 % BGN 11.00

Производ Материјал : висока јачина ABS пластика, супермагнети за Користење на опсегот : сите видови на 1 / 4 "нишка Интерфејс Ниво Моќен магнет адсорпција железо површината Магнетни вшмукување : ≤3kg Како да го користите : Треба фиксен Lзаградата преку виси дупка висат на ноктите...

Цифрово измерване на температура сензор led дисплей за K, PT100, J универсален тип термодвойка EGT сонда по Целзий и Фаренхайт Червен DC 5-12V

BGN 7.98

1pc Дигитални DC Температура Метар Мерач LED Дисплеј за K, PT100,J Универзален Тип Thermocouple EGT Сонда целзиусови степени Целзиусови ЦрвенаОпис на Температура, Мерење на Опсег 200 1300 CelciДисплеј Тип 3 1 / 2 цифрен LED Димензии 79 W x 43 L x 25 D mm Панел Намали 74 x 40 mm Текст К,PT100,J Тип Thermocouple Прецизност + / 1 C Моќ 512 VDC (50m A) (етикетата само ја означува 12 V) Карактеристики 100% Сосема Нов Објект Погоден за сите Ктип температурни сензори Цитати на различни должини на олово жици се достапни по барање...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.