• Новинка
6 бр./компл. пластмасови мерителни лъжички комплект лъжичка кафе кухня кулинария Брашно, Захар, сода комплект съдове за готвене

6 бр./компл. пластмасови мерителни лъжички комплект лъжичка кафе кухня кулинария Брашно, Захар, сода комплект съдове за готвене

резултат:
BGN 2.53
BGN 2.00 -21 %

Брой продукти
Налично


Име на производ : 6pcs/set Пластични Мерење Лажица Едноставен Дизајн
Материјал:PP пластични материјали
Боја : Случајни боја (Не прифаќаме забелешките за цел да укаже на certian боја, ви благодариме за се разбере)
Количина : 1 сет од 6 компјутери мерење лажици
Големината и Капацитетот Спецификација
1 Сет Мерење Лажици

Подробности

Тип:
Измервателни Инструменти
документ:
ЕИО, LFGB, FDA, CE / EU, CIQ
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
Пластмасова мерителна лъжичка
Материал:
Пластмаса
Тип Измервателни Инструменти:
Мерителни Лъжици
търговска марка:
Ванкуд
Пластмасов Вид:
PP
Цвят:
случаен цвят
Функция:
комплект кухненски прибори

Избор на купувачи

Практични 40 кг х 10 g мини цифров кантар за риболов на багаж при пътуване с тегло Steelyard висящи електронни Везни крюковые

BGN 5.86

Дигитални Џеб Скала 40kg x 10gСпецификации : Димензии : 3.3" x 2.0" x0.8" (Длабочина)Тежина : 0.1 кгМатеријал : ABS пластика телоБоја : црнаКапацитет : 40kg / 88.18 lb / 800jin / 1410.9Двојна прецизност : 010kg 5g1040kg 10gЕдиници : кг / lb / џин / млАвтоматско Исклучување : 120 секундиTare Опсег : Tare полн капацитетДисплеј;LCD со бекап светлинаМоќност : ААА * 2 (Исклучен)Пакетот Вклучува : 1 x 40kg преносни електронски СкалаФункција : Оваа мини дигитален подвижен скала вклучува следниве карактеристики : 40kg капацитет и 10g од читливостLCD дисплеј со бекап светлинаTare функцијаАвтоматско исклучувањенисконапонски аларм за Преоптоварување индикаторТемпературата на воздухот се мери...

Двустранен алкохол коктейл бар мерителни чаши от неръждаема стомана бар Джиггер барман напитка миксер алкохол отпи глътка CRM5171

2.59 -23 % BGN 2.00

Опис100% сосема нов & висок квалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 81*40*38mmКапацитет : 50 / 25ml1.Двострано дизајн, може да се користи како и пиење и мерење алатка;2.Неопходна алатка за правење сокови, коктели, iced производ, млеко чај и другите за шанкер во бар;3.Направени од издржлив висок квалитет, од нерѓосувачки челик;4.Без остаток вкус, исклучителна изведба, усогласеност со безбедноста на храната;5.Професионални бармени омилени.Забелешка1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2.ве молиме овозможи 13 СМ разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 buc* Нерѓосувачки челик двојнона чело мерење на купотSKU : CRM5171[xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][43808][xlmodel][производи][43808]

4 бр. / лот мерителна чаша от неръждаема стомана кухненски мерителни лъжици лъжичка сода захар, кафе, измервателни инструменти, комплекти OK 0417

4.78 -16 % BGN 4.00

Член име : Мерка ЛажицаМатеријал : 430 Нерѓосувачки ЧеликБоја : како прилогГолемина : S прибл 10.8 / 11.2 / 11.7 / 12.9 см,L 13.8 / 14.2 / 15.3 / 16.5 cmЕдиница тежина : околу 95g / многу 230g / многуAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.