• Новинка
горещо коренастое колие като имитация акрил, смесена с цвят Rondom свободна смола 6мм 8мм 10мм 20 mm ABS кръгли перлени мъниста

горещо коренастое колие като имитация акрил, смесена с цвят Rondom свободна смола 6мм 8мм 10мм 20 mm ABS кръгли перлени мъниста

резултат:
BGN 8.78
BGN 7.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан. Тоа е 5 ред лежиште(38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред .ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно пред да ред
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 мешани цел.можете да се меша било производот што сакате.Повеќе од $15 за мешан цел,ние ќе ја испрати моден подарок за слободна во пакет. ако се меша цел е помалку од $15
,ве молиме кликнете на оваа "" тука да го плати превозот надомест.
бесплатен превозот 3мм Европската Сребро Позлатен Хривнија Алка Змија Синџир со Барел Затворач одговара за Chamilia Мушка Шарм US$ 12.52 /многу
парчиња / многу
Компатибилен Европската монистра Сребро Позлатен Хривнија Алка Змија Синџир со Барел Затворач одговара за Chamilia Мушка Шарм US$ 12.52 /многу
парчиња / многу
висок квалитет микс стакло многу Кристал 14mm x10mm Сребро Позлатен Core Голема Дупка Кристал Европската Монистра Смола шарм Нараквици мушка US$ 22.96 /многу
фунти / многу
најниска цена многу сино бели црвени Кристали 14mm x10mm Сребро Позлатен Core Голема Дупка Кристал Европската Монистра Смола Нараквици мушка US$ 42.12 /многу
фунти / многу
може да изберете боја Мешани Кристал 14mm x10mm Сребро Позлатен Core Голема Дупка Кристал Европската Монистра Смола Шарм Нараквици Кристал US$ 22.92 /многу
фунти / многу
бесплатен превозот микро отвори spacer Топ Луксузни Европската Шупливи Цвет Циркон Монистра Голема Дупка Монистра се Вклопи во Европски Стил Нараквици US$ 15.96 /многу
парчиња / многу
12mm Мозаик hotaale CZ Циркони, отворајќи spacer наоди Бутик Micropave Тркалезна Форма Монистра Циркон микро пломба Месинг Розово Злато мушка US$ 39.99 /многу
парчиња / многу
10мм кристал Круг Топката мушка spacer наоди Бутик Micropave Тркалезна Форма Монистра, Циркони микро пломба Монистра,Месинг Циркон мушка US$ 20.69 /многу
парчиња / многу
ТОПЛА Кристал Лабава DIY сребро позлатен бесплатен превозот голема дупка spacer Тркала Монистра Кристал Европската Мушка Хривнија ѓердан US$ 24.56 /многу
парчиња / многу
сребро галвански да може да се меша бојата голема дупка spacer Тркала Монистра Кристал Европската Мушка Хривнија Одговара Кристал Лабава накит што НИ$ 24.56 /многу
парчиња / многу
10мм 200pcs/многу Мешана боја по случаен топла Отвори Диско Топка Кристал Shamballa Монистра.jewerly одлуки мушка Многу!Најдобри Хривнија DIY US$ 23.69 /многу
парчиња / многу
Мешана боја 1600pcs/многу 4mm 6mm Bicone Фацетирани лабава Кристално Стакло Монистра Обоени ѓердан најдобри DIY spacer Микс мушка US$ 13.23 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот промет на големо со Мешана боја 1600pcs/многу 4mm 6mm 8мм Bicone Фацетирани лабава Кристално Стакло Монистра Обоени Микс US$ 13.23 /многу
парчиња / многу
најниска цена Лабава DIY сребро позлатен бесплатен превозот голема дупка spacer Тркала Монистра Кристал Европската Мушка Хривнија ѓердан US$ 24.56 /многу
парчиња / многу
10мм*14mm мешана Боја по Случаен rhinstone монистра најдобри хривнија најевтиниот сребро позлатен Кристал Голема Дупка Монистра Европската мушка US$ 35.99 /многу
парчиња / многу
10мм*14mm меша 15 Боја по Случаен rhinstone монистра hotsale хривнија ТОПЛА сребро позлатен Кристал Голема Дупка Монистра Европската мушка US$ 18.99 /многу
парчиња / многу
ABS Круг Бисер монистра смола spacer мушка
Нашето Ветување
.

Подробности

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Мъниста
Материал:
Смола
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Тегло На Продукта:
1g/pcs
Номер На Модела:
Нова смоляная перла
търговска марка:
лапетус
Доставка:
безплатна доставка
Опаковка:
Торба OPP
Безплатен Подарък Фасона:
Изпрати подарък, когато разход на поръчка е повече от $ 15
Следпродажбено обслужване:
Пълно възстановяване на парите си, ако продуктът не е в ред
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

10 мм нов стил топката топчета втулка изводи бутик Микропава кръглата форма на перли, Цирконий микро инкрустация мъниста, месинг Циркон топчета

19.82 -34 % BGN 13.00

Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан...

200 Смесени Цветове На Пластмасови Красиви Ръце Окачване Окачване

7.34 -18 % BGN 6.00

200 Мешана Боја Пластични Симпатична Раце Шарм Приврзоци 20 X18mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AB411КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутериСостојба : НоваБоја : Mxied БојаГолемина : прибл...

Нов 4 мм 1000 бр. Звезда нокти стикер Flatback мъниста плоска задната част на стъкло дрехи, бижута направи си САМ телефон калъф Nail Art Decor материали

11.18 -37 % BGN 7.00

Цена : $07.49 Цена : $09.78 Цена : $07.49 Цена : $29.88 Цена : $39.99 Цена : $07.58Бесплатен превозот+ на Големо ! ТОП Одделение! Добар Квалитет!Нови Пристигне ! Топла Производи !Објектот Информации : Име : Станот Назад Помине Уметност ЗанаетМатеријал : Сјајна КерамичкиГолемина на : 4*4mmБоја : Мешани БоиКоличина : 1000pcsИспорака Метод : Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух ПарцелиУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, Дијамант Сликарство Помине Уметност занает...

12 мм мозайка нов стил Циркон проправи spacer изводи бутик Микропава кръгла форма мъниста Циркон микро инкрустация месинг

20.21 -21 % BGN 16.00

Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан...

Продажба на едро 100 бр./лот ярко розово цвете порцелан и керамични мъниста в 5 мм Европейския голяма дупка занаят направи си САМ гривна мъниста за бижута

23.20 -9 % BGN 21.00

Трговија на големо 100pcs 9*14mm Порцелан, Керамика Топла Розова Боја Шема Spacer Занаети Лабава Монистра Европската Привлечност За ХривнијаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 100 Pcs / многуТочка Бр.Керамички Цвет Монистра 050Објектот МатеријалиКерамичкиГлавната БојаЖешка РозоваОбјектот Околу Големина9*14mmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Занает Ѓердан Хривнија DIY ОдлукиНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Направи си САМ мъниста, orange pearl блясък на стъклени перли, 2 мм, бижута изводи 200 г около 13000 бр.

17.60 -9 % BGN 16.00

Нови Шарм 200g Стакло Pearly Сјај Семе Мониста Накит Одлуки Beading Наоѓање ,Портокал Монистра Накит Одлуки DIY 2mm ДодатоциЗатоа што сите стакло семе мониста направени од рачно изработени , па обликот и големината ќе бидеима малку различни за секој еден , тоа е нормално ,ви благодариме за разбирањето !Вашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 200g / многуТочка Бр.Стакло Семе Мониста 012Објектот МатеријалиСтаклоГлавната БојаПортокалОбјектот Околу Големина2mmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит DIY ОдлукиНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

12 мм мозайка hotaale Циркон проправи распорку изводи бутик Micropave кръгла форма мъниста Циркон микро инкрустация месинг розово злато топчета

38.29 -19 % BGN 31.00

Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан...

2000 черен акрил фасетиран през цялата Flatback планински кристал, скъпоценни камъни Flatbacks 4 мм

7.34 -18 % BGN 6.00

2000 Црна Акрилна Круг Фацетирани Кристал Камења Flatbacks 4mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AFB1613КОЛИЧИНА за овој оглас : 2000 компјутериСостојба : НоваБоја : Црна БојаГолемина : прибл...

2000 зелени акрилни инкрустирани кръгли камъни Кристал Flatbacks 3 мм 10ss

6.86 -13 % BGN 6.00

2000 Акрилна Зелена Круг Фацетирани Кристал Бисер Flatback Мушка 3мм 10ssВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AFB159КОЛИЧИНА за овој оглас : 2000 компјутериСостојба : НоваБоја : Зелена БојаГолемина : прибл...

Продажба на едро 50шт синьо цвете керамични и порцеланови мъниста със сребърно покритие жило 5 мм голяма дупка Европейския Fit

13.60 -4 % BGN 13.00

Трговија на големо 50pcs 9*14mm Порцелан, Керамика Сина Боја Шема Spacer Занаети Лабава Монистра Европската Привлечност За ХривнијаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 50 Pcs / многуТочка Бр.Керамички Цвет Монистра 009Објектот МатеријалиКерамичкиГлавната БојаСинаОбјектот Околу Големина9*14mmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит DIY ОдлукиНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Горещи Елементи!!! 500 бр./лот случаен смесен цвят опал, Котешко око окачване голяма дупка топчета, подходящи гривни от мъниста диаметър: 14 mm отвор с диаметър: 5 мм

128.80 -10 % BGN 116.00

Добредојдовте во мојата продавницаБесплатен превозот Топла Продажба Опал Мачка Очи Голема Дупка Камен Шарм Монистра! 500pcs 9*14mm Случаен мешана боја Голема Дупка Spacer Монистра се Вклопи во Европската Накит Занает ОдлукиСликаВашето задоволство е наша извршувањеНие ја презема сета одговорност за овој огласОписОбјектот Количество 500pcs / многуТочка Бр...

6 mm фасетиран Rondelle Пролет зелено с кафяв хрустальным стъкло свободни распорные мъниста подходящи бижута / шапки САМ да шият украса на решения

7.20 -3 % BGN 7.00

Бесплатен Превозот 100 Pcs Круг Фацетирани Пролет Зелена Со Кафеава Кристално Стакло Spacer Монистра Шарм 6mm За Накит Одлуки Занает DIYВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 100 Pcs / многуТочка Бр.Кристално Стакло Монистра 087Објектот МатеријалиКристалноГлавната БојаПролет Зелена Со БраунОбјектот Околу Големина6mmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит DIY ОдлукиНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

200 ясно Flatback акрилни квадратен кристал бутон 10 мм шият на мъниста

7.34 -18 % BGN 6.00

200 Јасно Flatback Акрилик Плоштадот Кристал Копчето 10mm X10mm да се Шие на мушкаВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AFB061КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутериСостојба : НоваБоја : Јасно БојаГолемина : прибл...

100 светло зелен акрил Flatback фасетиран през цялата планински кристал, скъпоценни камъни 16 мм, без дупки

7.34 -18 % BGN 6.00

100 Светло Зелена Акрилик Flatback Фацетирани Круг Кристал Камења 16mm Нема ДупкаВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AFB128КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутериСостојба : НоваБоја : Светло Зелена БојаГолемина : прибл...

Ново 6 мм, 200 бр. бяло сърцето Нокти DIY Sticker Flatback мъниста-плоска задната стъклена дрехи, бижута калъф за телефон Nail Art Decor занаяти

10.06 -11 % BGN 9.00

Цена : $08.99 Цена : $08.68 Цена : $06.88 Цена : $07.49 Цена : $29.88 Цена : $11.99Бесплатен превозот+ на Големо ! ТОП Одделение! Добар Квалитет!Нови Пристигне ! Топла Производи !Објектот Информации : Име : Станот Назад Помине Уметност ЗанаетМатеријал : Сјајна КерамичкиГолемина на : 6*6mmБоја : Белата бојаКоличина : 2 00 компјутериИспорака Метод : Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух ПарцелиУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, Дијамант Сликарство Помине Уметност занает...

200 царски син Flatback акрилна квадратна бутон планински кристал, 10 мм, шиене на топчета

7.34 -18 % BGN 6.00

200 Кралска Сина Flatback Акрилик Плоштадот Кристал Копчето 10mm X10mm да се Шие на мушкаВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AFB067КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутериСостојба : НоваБоја : Кралско Сина БојаГолемина : прибл...

Търговия на едро с 500 бр. 9x14 мм лилаво цвете порцелан голяма дупка керамични мъниста Fit Европейския висулки, гривни, колие направи си Сам мъниста

97.60 -8 % BGN 90.00

Трговија на големо 500pcs 9*14mm Порцелан, Керамика Пурпурна Цвет Шема Spacer Занаети Лабава Монистра Европската Привлечност За ХривнијаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 500 Pcs / многуТочка Бр.Керамички Цвет Монистра 075Објектот МатеријалиКерамичкиГлавната БојаВиолетоваОбјектот Околу Големина9*14mmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Занает Накит DIY ОдлукиНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Нов 3 * 6 мм 1000 бр. смесени САМ стикери за нокти Flatback мъниста кристал плоска задната част на скъпоценни камъни дрехи, бижута телефон калъф Nail Art Decor занаяти

11.82 -15 % BGN 10.00

Цена : $07.49 Цена : $07.28 Цена : $33.99 Цена : $07.99 Цена : $07.99 Цена : $09.88Бесплатен превозот+ на Големо ! ТОП Одделение! Добар Квалитет!Нови Пристигне ! Топла Производи !Објектот Информации : Име : Станот Назад Помине Уметност ЗанаетМатеријал : Сјајна КерамичкиГолемина на : 3*6 mmБоја : Мешани боиКоличина : 10 00 компјутериИспорака Метод : Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух ПарцелиУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, Дијамант Сликарство Помине Уметност занает...

Безплатна доставка! 4 мм 4000 бр./лот сребро злато распорные мъниста, нови акрилни мъниста за коренастых бижута направи си САМ гривна кръст производство

11.06 -37 % BGN 7.00

Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан...

Безплатна доставка на Едро 2 мм 200 г / лот перлен блясък праскова стъкло мъниста САМ изработка на бижута занаяти окачване

17.60 -9 % BGN 16.00

Нови Шарм 200g Стакло Pearly Сјај Семе Мониста Накит Одлуки Beading Наоѓање ,Праска Монистра Накит Одлуки DIY 2mm ДодатоциЗатоа што сите стакло семе мониста направени од рачно изработени , па обликот и големината ќе бидеима малку различни за секој еден , тоа е нормално ,ви благодариме за разбирањето !Вашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 200g / многуТочка Бр.Стакло Семе Мониста 018Објектот МатеријалиСтаклоГлавната БојаПраскаОбјектот Околу Големина2mmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит DIY ОдлукиНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

Продажба на едро 100шт 9*14 мм Муранский син порцелан, Керамични цветя модел втулка занаяти свободни мъниста европейските висулки за гривна

23.20 -9 % BGN 21.00

Трговија на големо 100pcs 9*14mm Порцелан, Керамика Сина Боја Шема Spacer Занаети Лабава Монистра Европската Привлечност За ХривнијаВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави за оваа огласОпис На ПроизводотОбјектот Количество 100 Pcs / многуТочка Бр.Керамички Цвет Монистра 039Објектот МатеријалиКерамичкиГлавната БојаСинаОбјектот Околу Големина9*14mmОбјектот ФормаКако На СликаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит DIY ОдлукиНие се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!За Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

200 метален блясък акрилни кръгли мъниста 10 мм, с дръжки с покритие

6.86 -13 % BGN 6.00

100 Пурпурна Металик Сјај Круг Монистра 10мм со Rubberized СлојВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AB441HКОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутериСостојба : НоваБоја : Виолетова БојаГолемина : прибл...

Директен производител на кадифе чанта за настолен КОМПЮТЪРмобилен твърд дискаксесоариподаръкбижутагривна опаковка чантичанта конфигуриране на едро

BGN 60.80

Топло прашува : Фотографиите се за повикување само, во вид преовладуваат!1 За боја : поради бојата на секоја серија на материјал ќе имаат малку надвор боја, па не може да го прифати ова малку надвор боја клиенти внимание ве молиме ;2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.