• Новинка
2018-нова пролет есен с качулка камуфляжная яке мъжете тънки военни леки якета windbreakers синьо яке 5XL Drop Shoping

2018-нова пролет есен с качулка камуфляжная яке мъжете тънки военни леки якета windbreakers синьо яке 5XL Drop Shoping

резултат:
BGN 43.17
BGN 21.00 -51 %

Брой продукти
Налично


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме изберете големина
според нашите големина форма. Сите димензии wehave лично мери и реалноста се обиде.
Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB)
висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме!
Карактеристики : Флуоресцентни патент Продавачот Kenlin Висина : 175 CM Тежина : 65 KG Големина XXL одговара за мене
Answer : ___________________________ Note : Оваа јакна е Азија големина Тоа 's 3 големина помала од ЕУ/САД големината Ако (висина 185cm, тежина 85 KG) или повеќе ве Молиме не го стави на ред, можеби оваа јакна е мал за вас.
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА
Големина
Висина
Тежина
C hest
L ength
Sleeve
Рамо
CM
инч
CM
инч
CM
инч
CM
инчен М 158-163cm 52-55kg 100 39.3" 64 25.2" 60 23.6" 43 16.9" L 165-170cm 55-60kg 104 40.9" 65 25.5" 60 23.6" 44 17.3" XL 170-175cm 60-65kg 108 42.4" 66 25.9" 61 24.0" 45 17.7" 2 XL 175-178cm 65-70kg 112 44.0" 68 26.7" 62 24.4" 46 18.1" 3 XL 178-180cm 68-73kg 116 45.6" 70 27.5" 63 24.8" 47 18.5" 4 XL 178-182cm 75-80kg 120 47.2" 71 27.9" 64 25.2" 48 18.9" 5 XL 180-185cm 80-85kg 124 48.7" 72 28.3" 65 25.5" 49 19.3" Мерења на раце ќе има разлики од околу 1-3 cm, 1 инч = 2.54 см ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас јас f не сте сигурни што треба големина ќе се носи.
2017 НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
'

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
търговска марка:
ХАНЬЦЮ
Материал:
Polyester
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
Яка:
Отложной яка
Вид На Модела:
Геометрична
Стил Белезници:
Оребрена втулка
Тип На Затваряне:
Светкавица
Подкладочный Материал:
Polyester
Дебелина на:
Тънък
Подвижен Детайл:
Няма
Тип:
Строен
Затворен:
ДА
Номер На Модела:
мъжки яке
Стил Ръкави:
Редовен
Украса:
Цип
Тип Елемент:
Връхни Дрехи И Палта
Вид Връхни Дрехи:
Якета
Пол:
Мъже
Вид Връхни Дрехи:
Светлоотразителни Якета
Пол:
Мъжки яке over ouple
Размер:
M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
Цвят:
СИВ, ЧЕРВЕН, ЗЕЛЕН, СИН

Избор на купувачи

LVCHI 2018 Реални норковые палта дамски палто, пълна кожата причинно-следствена половината ръкав прилеп пуловер контрастен цвят тънък нов норковые палта

2158.40 -20 % BGN 1727.00

Нови крзно highend обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил...

Застегните на ципа естествена кожа заек жилетка Жилетката на жената кратък V образно деколте без ръкави на палтото нова есента и зимата безплатна доставка

BGN 94.40

Големина информации : ГОЛЕМИНА РАМО ШИРИНА БИСТА ДОЛЖИНА M 37 88 50 L 38 92 50 XL 39 96 50 XXL 40 100 50 Единица : CM 1 инч = 2.54 смСовети : Лежеше на грб на маса и да се измери на мерење,23cm грешка надоместок

smxl плюс размера на любителите на лятото голям 7XL мода Слънце с UV защита мъжете яке с качулка тънък, дишащ плаж жилетка Дамски палта

32.00 -19 % BGN 26.00

Овој став е лабава стил, големина е премногу голема, и мажите и жените можат да носат, може да бидат заменети со љубителите на облека, Големи S-7 XL Носете светла точка во текот на ноќта...

Летен стил самоличността на тънък мъжки шапки paillete жилетка мъжете пънк-рок костюми на певицата dance сцената мода улица европейския 2018

92.80 -9 % BGN 84.00

Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас...

LVCHI 2017 Boho Fashion rainbow Есен Зима норковая палто, цветни дамско палто от естествена кожа Бохемска Maxi Full Pelt норковая палто

4480.00 -20 % BGN 3584.00

Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 612cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 108,110+8cm=118cm,па на грб биста 118cm е добро за вас )Answer : ___________________________ Note : 1.ова е Азија големина.Не се однесуваат на S / M / L едноставно ве Молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите .Објектот Measureed со рака.тоа може да биде и 23cm различни.следниве информации за повикување само.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални informatiomn ако имате некое прашање .2...

Евтини 2018 пролет средна дължина на вълна палто дамско палто casaco abrigos mujer invierno jaqueta feminina manteau кръгла яка червен

BGN 158.40

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 37 86 57 98 M 38 90 58 99 L 39 94 59 100 XL 40 98 60 101 2 XL 41 61 102 102 3 XL 42 106 62 103 (CM)Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас...

Принцеса сладък бял халат бонбони дъжд лук за декорация бродерия двубортный на ревера апликация японски дизайн C16CD6221

167.81 -10 % BGN 151.00

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

2018 черно пролет есен ПУ кожени якета срещу врата нарези бомбър яке плюс размера на жените Сплит клуб на партията на горно облекло палто Okb798

70.27 -49 % BGN 36.00

Внимание : 1 Одберете Големина : ве молиме строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Linhaoshengyue 2015 твърди кожа кръгла яка дълга рокля от естествена кожа заек

136.00 -29 % BGN 97.00

ГРБ ГОЛЕМИНА1 ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот .2 Големината на грбот е поголема од големината на телото 8cm12cm, На пример,вашето голо биста е 90cm, тогаш големина на облека =90cm+8cm=98cm изберете XL(Како тесни ве молиме изберете голема 8cm)3...

Cool Rock Пънк Oversize на жените и мъжете деним яке с качулка кашемировое палта дамски дама корейски чисто мъжки якета Души ковбойское палто

107.01 -29 % BGN 76.00

Големина На Лист ГолеминаДолжина На Ракав(cm)Биста(cm) Рамо(cm) Должина(cm) се Однесуваат Висина (cm) се Однесуваат Тежина (kg) S / 118 59 68 / / М / 122 60 69 / / L / 126 61 70 / / XL / 130 62 71 / / XXL / 138 63 74 / / ве Молиме овозможи 12 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инчи) Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира истиот

Англия реколта мъжки дънкови якета марка дизайнер е голям и висок мъж деним костюм сако и палто плюс размер 3XL мъжки палта C1479

269.33 -46 % BGN 145.00

Добредојдовте на нашата продавница ! повеќе цел ,повеќе попуст за вас !!! Ветување да ви даде најдобра услуга !!Англија Гроздобер Men 's Жан Јакни Бренд Дизајнер Големи и Високи Mens Тексас Одговараат на Јакна и Капут Плус Големина 3 XL Мажите Overcoat C1479Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.