• Новинка
55 см многофункционален Burstproof упражнение на йога топката с помпа закрит използването на обучение фитнес йога топката баланс пилатес

55 см многофункционален Burstproof упражнение на йога топката с помпа закрит използването на обучение фитнес йога топката баланс пилатес

резултат:
BGN 12.03
BGN 10.00 -17 %

Брой продукти
Налично


Информации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош . За царинските прогласи Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух mail by default 7 долари, Ако изберете да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење). Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од 550 долари, Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки. Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас . Превозот Информации 1. Време на испорака : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена. Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена. EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака . 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 4. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна .Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на Гаранцијата се Враќа 1.Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и проверка пред да брод од 2.Ние обезбедуваме 1 година гаранција . Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите. 3.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 4.Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба Повратни информации Сите позитивни повратните информации се ценат . Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот. Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Подробности

търговска марка:
Энджой
Размер:
55cm
Номер На Модела:
KAR095HH
Стил:
Отскок На Топката
Вид На Продукта:
топка за йога
Материал:
PVC
Размер:
55CM
Цвят:
Синьо, Зелено, Сребристо, Розово, Червено, Жълто, Лилаво
костюми за:
Отслабване, фитнес,културизъм
Приложими Хора:
жените или мъжете

Избор на купувачи

Жени Фитнес Фитнес Зала Гамаши 2018 Нова Зима Пролет Йога Панталони Полиестер Руно Кожа Чорапогащник За Момиче Топлинна Бягане Eerxcise Панталони

19.17 -27 % BGN 14.00

започнетекрајот *За Објект : Име : Жените Фитнес Салата Leggings 2018 Нова Пролет Зима Јога Панталони Бренд : 100% Оригиналната Големина : Азија големина SXXL Боја : 5 бои Употребливи : Трчање, Јога, Фитнес, бадминтон и сл...

5 бр./ лот PVC взривозащитен фъстъци йога топката културизъм, фитнес йога топки децата обучение капсула топката фитнес гимнастика

BGN 102.40

5 Компјутери / многу ПВЦ ЕксплозијаДоказ од Кикирики Јога Топката Тело Зграда Фитнес Јога Топки Деца Обука Капсула Топката фитнес гимнастика топката Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува :

Високо качество на йога удължител каишка въже, йога, хамак и люлка антигравитационная йога удължи колани за практикуване на йога

23.97 -42 % BGN 14.00

јога extender рака јаже daisy синџир за антенски јога hammock замав антигравитацијата јога hamac се прошири појаси за јога обука Кампување Рок Име : Јога extender рака / јаже, Големина : 110x1.6cmГарантира политика1)...

Нови популярни LOVE SPARK Ocotpus жени йога теле дължина спортни тричетвърти панталони S M L 3D печат, ластични Панталони Капри за фитнес облекло

20.00 -10 % BGN 18.00

Новата Популарна ЉУБОВ ИСКРА OcotpЖените Спортски Хулахопки Панталони S M L 3 D Печатење Еластична Capris Панталони, облека За Фитнес ОблекаПредмет : Јога Capris Големина : S,M, L Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

Новата 6 цвята 183*61 см, дебелина 6 мм вкус нескользящий ленена подложка за йога отслабнете Бодибилдинг упражнения пилатес мат

63.47 -12 % BGN 56.00

Најдобро продаваните Производи за ТрофеиПоврзани Производи За ТрофеиЛен Премиум Јога Душеци Невкусна Не се лизга Јога Мат Телесната Тежина Подлога за Вежбање Јога Мат 183cm x 61cm x 6mmТип На Производ : Лен Јога ДушециМатеријал : ЛенБоја : Сина,Каки,Темно кафеава боја,Виолетова,Цијан,Вино ЦрвеноТежина : Околу 1.2 kgУпотреба : Јога,ФитнесГолемина : 183cm x 61cmДебелина : 6mmПакетот Вклучува : една Јога МатЗабелешки : Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата продавница,која е предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.Пред купување, ве молиме имајте во предвид големината на табелата.Прирачник за мерење дозволена грешка.Ве молиме љубезно разбирање.Ви благодариме.Информации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош ...

Спортна Еластичността На Черно Бягане Гамаши Йога Панталони Жени Мрежест Страничен Джоб Фитнес Слаб Девети Компресиране Спортно Облекло

17.58 -26 % BGN 13.00

Спортски Еластичност Црна Работи Leggins Јога Панталони Жените Mesh Страна Џеб Фитнес Слаби Деветтиот Компресија ActivewearОпис На Производот : Големина : како што е прикажано во големина на табелата Производ тежина : околу 170 G боја : црна Стил : Одмор,СексиПакет Содржина : Јога Панталони * 1ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР : (Големина на Табела)Answer : ___________________________ Note : 1...

6 Броя 72 Йога Участък Прашка Спортен Тренировъчен Колан Участък Талия Краката Фитнес Упражнения, Фитнес Зала Памук Йога Каишка Спортни Колани

BGN 31.82

Боја : Црна, Сина, Зелена, Виолетова, Розева, Портокалова Големина (L x W) : за Прибл 180 x 4 см / 70.8 x 1.45 инчен Пакет се Вклучени : 6 КОМПЈУТЕРИ Јога се Протега Појас за РакаЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

LOVE New SPARK Еластични Shark Printing Blue Sport Yoga трика, гамаши, фитнес, джогинг, фитнес зала, спортни панталони

20.00 -10 % BGN 18.00

3 Обрасци 2016 Година Нови Еластична Ајкула Печатење На Сини Спорт Leggins Capirs Црна Мечка, Тигар Печатење Браун Јога Фитнес Legging ПанталонаПредмет : Јога Capris Големина : S,M, L Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

Обувки За Художествената Гимнастика, Меки Полуноски Трикотажни Roupa Ginastica Професионални Състезания Подметка На Обувката Предпазва Цвета На Кожата

5.23 -24 % BGN 4.00

добредојдовте на нашиот магазинФункција : Боја : беж белаКод : S " М L, XLГорниот материјал : задебелена twillЕдинствена материјал : погоден за носене овчаПакување : oppПакет содржина : половинаединствена танцување чевли * 1

Тенденцията Стилове Спортни Гамаши, Дамски Спортни Панталони Fit Leggins Фитнес Висока Талия Разтеглив, Гамаши Джеггинсы Тренировка Активна Облекло

18.26 -29 % BGN 13.00

Параметри : Боја : сива, виолетоваГолемина : S " М L, XLГлавен материјал : полиестерПогодни места : фитнес, јога, одмор и така натамуПакување : OPPПакет Содржина : Фитнес Панталони * 1

Yuerlian Quick Dry, спортно облекло, фитнес зала гамаши Женска тениска костюм фитнес чорапогащник спортен костюм зелен топ йога набор от женски спортен костюм

32.48 -35 % BGN 21.00

Јога Одговара на Времето на пазарот : 2017 Јога Одговара на Облека стил : Хулахопки Јога Одговара на Материјал за квалитет : Полиестер и spendex Јога Одговара на Функцијата : високо еластична,брзсува,wicking Јога Одговара Големина : SML Јога Одговара на Сцена : обука,кошарка,трчање,јогаГолемина на табелата, Големина Одговара на Висина Одговара Тежина S 155~160 см 42 ~48 kg M 160~165 см 48~52 kg L 165~170 см 52~60 kg XL 170~175 cm 60~66 кг Ткаенини : 85% полиестер, 15% spandex "Совети : Сите единици се cm / инчен која се мери со упатство,ве молиме овозможи толеранција на 1cm~3cm(0.4""~1.2"")(Азија Големина е помала од НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ Големина, ве молиме проверете над големината на табелата внимателно пред купување.)" а1...

Йога панталони жени окото мозайка спортни панталони краката устата е куха каишка. Еластичност На Фините Джеггинсы Дамски Панталони Участък Femme

35.20 -52 % BGN 17.00

YYoga Панталони Жените Мрежа Комбинација со спортски панталони нога устата шупливи бенд.Еластичност Тенок Jeggings Дами Pantalon Водат FemmeНие прифаќаме капка превозот 1...

POWER GUIDANCE 90cm Foam Roller ЕНП Black Yoga Roller масажен валяк за мускулната тъкан фитнес, йога, пилатес само изпратен в Русия

BGN 44.45

Кликнете на сликата за да се види други големина.МОЌ ВОДСТВО 90cm Пена Ролери ЕП Црна Јога Ролери Масажа Ролери Fedex Бесплатен превозот За Мускулното Ткиво Фитнес Јога Пилатес Дизајниран да се изврши во тешки спортска медицина, физичката терапија и висококористете Пилатес и јога сесии...

Жени Фитнес Зала Спортен Резервоар С Кърменето Колодками Тениска Йога Тренировка Жилетка Фитнес Тренировки Бягане Облекло Компрес От Чай Топ E54

33.73 -50 % BGN 17.00

Пакет : Врвот(Со градите влошки во тоа)* 1 парчеAnswer : ___________________________ Note : линк е само за врвот,не вклучувајќи leggings...

2017 DY9 жени степента под база, спортна йога облекло Потници дамски фитнес зала ризи и кожи облекло бягане Cami жилетка 456

8.13 -26 % BGN 6.00

Предмет : Жешка! 2014 година НОВИ Жените Атлетски Спортски Вест Обука Ракави Tee Кошула Racer Назад Салата Резервоарот Врвот Тренерки 5 Бои S M L XL XXLСостојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : ПолиестерБои : Бела,Црна,Црвена,Сина,ЗеленаПовод : Спорт,НеврзанТежина : 78100g(приближно)Објектот Вклучува : 1 * Спорт ВестМногу удобно еластичен спорт вест, вреди да се купи! Вежба удобно со спорт вест, имајте на вашето тело во добра форма.Висок квалитет wicking ткаенина на вест ви помага да остане сува.Answer : ___________________________ Note : 1...

PVC взривозащитен фъстъци йога топката културизъм, фитнес йога топки детска тренировочная капсула топката фитнес масаж гимнастика

BGN 23.20

ПВЦ ЕксплозијаДоказ од Кикирики Јога Топката Тело Зграда Фитнес Јога Топки Деца Обука Капсула Топката фитнес, масажа гимнастика Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува :

6 мм нескользящий TPE + пробковый килимче за йога за начинаещи фитнес, мини еко вкус удобен Colchonete йога постелки за упражнения подложки

117.31 -40 % BGN 70.00

6 MM Не се лизга TPE+Плута Јога Мат за Почетници Фитнес Пропадна Животната средина Невкусна Удобно Colchonete Јога Душеци Вежба Pads Mats Јога Вежби Pads Massage Душеци 183*61*0.6 cmБренд : YHSBUYТочка Име : TPE Еден Јога ДушециГолемина : 183 cm * 61 смThicness : 6 mmМатеријал : TPE + КоркТежина : 1.1 KGИстакнува : не се лизга、на nтоксични、екопријателски、 tastless、добар истрајност и durality итн.Краток Опис : 1...

Жените йога топ спортен сутиен за джогинг, фитнес зала фитнес повдигащ спортна риза дамски Тениски за момичета ropa deportiva S-XLTank

22.83 -21 % BGN 18.00

S izeSugges т Градите(CM )Предлагам Градник Големина S 8086 30 B / 65 B,30 C / 65 C,32 A / 70 А,32 B / 70 B,32 C / 70 C ,34 A / 75 A М 869134 A / 75 A , 34 B / 75 B , 34 C / 75 C , 36 A / 80 A , 36 B / 80 B L 9196 36 A / 80 A,36 B / 80 B,36 C / 80 C,38 A / 85 A ,38 B / 85 B XL 9610136 C / 80 C , 38 B / 85 B , 38 C / 85 C , 40 A / 90 A , 40 B / 90 B ве молиме овозможи 13 см разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме

Нов Дамски панталони за йога черен спортен бягане фитнес гамаши Културизъм облекло опъната тънка джогинг гамаши

43.20 -19 % BGN 35.00

Информации За ПроизводотСупер абсорбента функцијаМоден колаж Јога деветДраги пријатели, може да го имам вашето внимание, ве молам, о, оваа промена материјал е уште најлон и spandex, памук ефект, отколку пред ткаенина повеќе меки и удобни.

Harajuku 3D спортни гамаши жени 2018 многоцветен принт културизъм, фитнес гамаши Activewear Push Up Jeggings продажба

28.77 -48 % BGN 15.00

Информација За Производот : Име на производ : спортски панталони, јога панталониПроизвод материјал : полиестерПрименливи сезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаПрименливи спорт : Трчање, Фитнес, ЈогаПопуларната елементи : крпеница / piecing, печати / printing & боење, црно и бело печатење, саќе дизајнОна што ќе добиете за : 1 * leggings

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.