• Новинка
SHIFUREN жени, спорт, йога Капри гамаши, 3/4 дължина женски участък фитнес зала фитнес бягане чорапогащник компресия панталони активна облекло

SHIFUREN жени, спорт, йога Капри гамаши, 3/4 дължина женски участък фитнес зала фитнес бягане чорапогащник компресия панталони активна облекло

резултат:
BGN 47.02
BGN 24.00 -49 %

Брой продукти
Налично


SHIFUREN Жените Спортски Јога Capris Leggings 3/4 Должина Женски Водат Салата Фитнес Работи Хулахопки Компресија Панталони Активни Носат
Големина Информации : S : Половината 60cm, Колковите 75см, Должина 68cm, Тежина 40-45kg. М : Половината 64cm, Колковите 79cm, Должина 69 см,Тежина 46-51kg. L : Половината 68cm, Колковите 83cm, Должина 70cm, Тежина 52-58kg. XL : Половината 72cm, Колковите 87cm, Должина 71 cm, Тежина 59-65kg.
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 (за вашата следна цел). Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу.(за вашата следна цел)
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
ШИФУРЕН
Материал:
Полиестер, Ликра
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Тип Тъкани:
Сукно
Номер На Модела:
SFR9630 дамски панталони за йога
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
дължина на панталона:
Панталони С Дължина До Прасците
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
йога

Избор на купувачи

Йога панталони жени гамаши, спорт, Жени, фитнес, бягане чорапогащи, спортно облекло, Панталони спортна зала гамаши йога гамаши джогинг Femme

20.54 -22 % BGN 16.00

Големина информацииAnswer : ___________________________ Note : 1.Следните големина информации се мери од flatly отвори облека.2.Ве молиме овозможи 13cm се разликуваат ,и оваа ставка има Висока еластичност.3.Таму е малку боја се разликуваат помеѓу објекти и слики.Производ деталиЗабелешка : имаме направено оваа legging подебели отколку пред тоа, затоа што некои клиенти да ни кажете дека тоа е премногу тенка како спорт legging.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го цел, ако кој било проблем, ве молиме контактирајте со нас како за прв пат, ние ќе го реши тоа за вас.Начин На ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам, Westen Унија.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиНие ги користиме на курирската служба DHL,или ЕМС Кина Пост Воздухопловната да брод.Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници...

2017 YEL Quick Dry Women long Sleeves Top T-shirt Gym Jogging Shirt Lady Training Йога Workout Clothing Yoga тениски за жени

35.18 -29 % BGN 25.00

Како да се addtional попуст ? Бр.1 начин добиете најдобра цена : Кликнете на сликата подолу,се повеќе попуст од забава.Добар ден и среќен шопинг тука!! Јога Пан Купувачот Известување : 1...

Aipbunny 3 пространствен Printed Men High Еластични Quick Dry фитнес тениски кръгъл отвор тренировка с къс ръкав бягане спортна риза

11.14 -19 % BGN 9.00

Големина Биста Должина Висина Тежат cm инчен cm инчен cm инчен KG LB S 80 31.5 62 24.4 160165 6365 4552.5 99.2115.7 М 85 33.5 64 25.2 165170 6566.9 52.560 115.7132.3 L 90 35.4 66 26 170175 66.968.9 6067.5 132.3148.8 XL 95 37.4 68 26.8 175180 68.970.9 67.575 148.8165.4 XXL 100 39.4 70 27.6 180185 70.972.8 7587.5 165.4192.9Поради царинска политика руската купувачи ве молиме потврдете го вашиот налози со име и презиме ( 3 англиски зборови)Додади во кошничка >> Плаќаат со Зачувам >> Испраќање на стоката >> Знак за пратката >> потврда на плаќањето и ни даде пет ѕвезди повратни информацииНие гарантираме сите парцели во превозот надвор рок од 3 дена по плаќање се направи (освен празници)Во Русија превозот од руската ВоздухЗа НАС превозот од e PacketДругите превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух MailТрговија на големо купувачи или сакате да примате ќе парцела побрзо ве молиме контактирајте со насГарантиран квалитет или целосна наплатаЗа време на испорака, ако не и ние ќе ви ги даде целосна наплатаВе молиме бидете сигурни дека стоката во совршена состојба, ако сакате да го испрати назадСите Email пораки ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (освен празници)Ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производиАко не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, e ќе сториме се што можеме за да се реши ова прашање

диаметър 7,5 см Мини подметка краката суров топки йога тънък фитнес тяло отслабнете възрастни женски точка масажни топки

7.98 -12 % BGN 7.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Harajuku 3D спортни гамаши жени 2018 многоцветен принт културизъм, фитнес гамаши Activewear Push Up Jeggings продажба

28.77 -48 % BGN 15.00

Информација За Производот : Име на производ : спортски панталони, јога панталониПроизвод материјал : полиестерПрименливи сезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаПрименливи спорт : Трчање, Фитнес, ЈогаПопуларната елементи : крпеница / piecing, печати / printing & боење, црно и бело печатење, саќе дизајнОна што ќе добиете за : 1 * leggings

55 см многофункционален Burstproof упражнение на йога топката с помпа закрит използването на обучение фитнес йога топката баланс пилатес

12.03 -17 % BGN 10.00

Информации за исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош ...

Жени Фитнес Фитнес Зала Гамаши 2018 Нова Зима Пролет Йога Панталони Полиестер Руно Кожа Чорапогащник За Момиче Топлинна Бягане Eerxcise Панталони

19.17 -27 % BGN 14.00

започнетекрајот *За Објект : Име : Жените Фитнес Салата Leggings 2018 Нова Пролет Зима Јога Панталони Бренд : 100% Оригиналната Големина : Азија големина SXXL Боја : 5 бои Употребливи : Трчање, Јога, Фитнес, бадминтон и сл...

Нов фитнес йога гамаши жени лента печат на тренировки, Боди билдинг и фитнес зала панталони с висока талия спортни гамаши жените черни панталони за йога

26.77 -29 % BGN 19.00

Брендови само borned за спорт,нашиот производ е само за оние пријатели како и нашите роднини, кои во потрага за убавина и здравје засекогаш...

2018 Жени, фитнес, йога, спортни панталони за жени Kenn дължина спортни дрехи дишащи спортни панталони бягане тричетвърти панталони

36.78 -40 % BGN 22.00

Материјал : 90% Полиестер + 10% Spandex Погоден сезона : Пролет ,autmn ,зима ,лето Големина на : не Постои S,M,L,XL Функција : Брз сува fit ,wicking ,дише ,sliming еластична,цвет печатени јога leggings Пакување : 1 buc панталона...

2017 нов масажен валяк йога нож бар мускулите на спусъка точка масажор стик за премахване на мазнини отслабване целулит здравеопазване

51.42 -5 % BGN 49.00

димензии : должина 49.5 cm дијаметар 3.4 cmweigt : 0.54 kgmatreil : pptбоја : зелена ,жолта ,розоваПоврзани настава s : Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.Големината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

6 Броя 72 Йога Участък Прашка Спортен Тренировъчен Колан Участък Талия Краката Фитнес Упражнения, Фитнес Зала Памук Йога Каишка Спортни Колани

BGN 31.82

Боја : Црна, Сина, Зелена, Виолетова, Розева, Портокалова Големина (L x W) : за Прибл 180 x 4 см / 70.8 x 1.45 инчен Пакет се Вклучени : 6 КОМПЈУТЕРИ Јога се Протега Појас за РакаЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

WUHEMAI антигравитационный йога хамак люлка парашут плат инверсионная терапия висока якост декомпрессионный хамак йога фитнес зала виси

88.00 -49 % BGN 45.00

WUHEMAI Антигравитацијата Јога Hammock Замав Падобран Ткаенина ИнверзијаТерапија Висока Јачина Декомпресија Hammock Јога Салата ВисиНие прифаќаме капка превозот 1...

Йога Панталони 2017 Нови Панталони Lgs-3756 Sports Santa Slim Lady Personality Печат Продажба На Спортни Леггинсов Безплатна Доставка

37.86 -39 % BGN 23.00

5837169792922584 Најдобри Попуст најпродаван парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЖените Компресија Спортски Јога Панталони Опрема Еластична Вежба Хулахопки Џогирање Jogger Фитнес Работи Панталони Фитнес, Јога Тенок Leggings

Горещи фитнес упражнения, фитнес зала, йога участък каишка D-образен пръстен, колан фигура, талия крак 1800*37 мм slackline йога зона на нова марка

4.00 -25 % BGN 3.00

Материјал : ПамукБидете дебелиСе стегне вашата abdominalsМоже да се вежба вашата половината, грбот, нозете и грботОдлично за јога и пилатес вежбиОсобено е корисна за "безбедно се протега"Може да го подобри опсегот на движење и флексибилностИстегнување и се движат надвор од вашата вообичаените граници со овој појасВи помогне да се прошири вашиот опсег и да се постигне повеќе предизвик јога позицииЗадебелена памук појас, многу издржливи и фирмаУникатен лесно да се ослободи тока има појас безбедно во местоОва Долго Јога се Протега Појас Фитнес Тренинг Рака Појас е корисно да се помогне во постигнувањето наточните ставови преку обезбедување на потребни тензии на позираат без протегаат.Тоа ви помага да го прошират опсегот и да се постигне повеќе предизвик јога позиции, се стегне вашатаabdominals, вежба вашиот половината, грбот, нозете и грбот, ти ги тенок, млада и убава цело времеГолемина на : 1800 x 37 mm(L x W)Нето тежина : 85 gБоја : Виолетова1 x Јога се Протега Појас за Ракаторба

Yuerlian Quick Dry, спортно облекло, фитнес зала гамаши Женска тениска костюм фитнес чорапогащник спортен костюм зелен топ йога набор от женски спортен костюм

32.48 -35 % BGN 21.00

Јога Одговара на Времето на пазарот : 2017 Јога Одговара на Облека стил : Хулахопки Јога Одговара на Материјал за квалитет : Полиестер и spendex Јога Одговара на Функцијата : високо еластична,брзсува,wicking Јога Одговара Големина : SML Јога Одговара на Сцена : обука,кошарка,трчање,јогаГолемина на табелата, Големина Одговара на Висина Одговара Тежина S 155~160 см 42 ~48 kg M 160~165 см 48~52 kg L 165~170 см 52~60 kg XL 170~175 cm 60~66 кг Ткаенини : 85% полиестер, 15% spandex "Совети : Сите единици се cm / инчен која се мери со упатство,ве молиме овозможи толеранција на 1cm~3cm(0.4""~1.2"")(Азија Големина е помала од НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ Големина, ве молиме проверете над големината на табелата внимателно пред купување.)" а1...

Дамски Къси Панталони За Йога Летни Памучни Спортни Шорти Дамски Обикновена Шорти За Фитнес И Джогинг

4.40 -32 % BGN 3.00

Секси Жените Спорт Фитнес, Јога Солидна Шорцеви Тенок Кратки Панталони Тренингот ШорцевиКвалитетот е на прво со најдобра услуга...

Нови Твърди Йога Панталони Окото Жените Стъпка Краката Бързо Съхнещи Високи Еластични Спортни Гамаши, Фитнес, Джогинг Бягащи Тричетвърти Панталони Плюс Размер

27.18 -12 % BGN 24.00

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Јога Тренингот Панталони во Боја : ,како се покаже слика , таму можеби мало боја разлика Функција : Антиpilling, мека, дише, удобно , брз сув Материјал : 90% Полиестер 10 %Spandex Големина : S / M / L / XL Пакет Листа : 1 парчиња на јога панталони Точка Име : Нови Солидна Јога Панталони Мрежа Жените Нога Чекор Брз Сува Високо Еластична Спорт Leggings Фитнес, Трчање, Џогирање Хулахопки Панталоните Плус Големина

1 чифт акрилни чорапи за йога жени професионален фитнес танцови упражнения се затопли латински танц дълги възли чорапи дишащи

BGN 7.98

1 Pair Акрилик Јога Чорапи Жените Професионална Фитнес Танцување Носат Остварување Задржи Топло латинска Танц Долго Плетење Дише ЧорапиОпис : Боја : Црна, Бела, Сива Главен материјал : 90% Акрил Производот Категорија : Јога Чорапи Големина : Слободен големина, Погоден жените големината на ЕУ, 3439 велика БРИТАНИЈА 46 НИ 57 Погоден сезона : Пролет, Зима, ЕсенКарактеристики : Фитнес јога чорапи материјал : 100 % сосема нов и висок квалитетЈога чорапи им Овозможи на корисникот удобноДолниот дел е со looped куп дизајн, кој поддршка буферирање, шок апсорпцијаЖивотната средина масажа и не се лизга granule може да се избегне неочекувани slideПот, Обликување, Deodorant, Антитриење, ДишеAnswer : ___________________________ Note : 1...

Тенденцията Стилове Спортни Гамаши, Дамски Спортни Панталони Fit Leggins Фитнес Висока Талия Разтеглив, Гамаши Джеггинсы Тренировка Активна Облекло

18.26 -29 % BGN 13.00

Параметри : Боја : сива, виолетоваГолемина : S " М L, XLГлавен материјал : полиестерПогодни места : фитнес, јога, одмор и така натамуПакување : OPPПакет Содржина : Фитнес Панталони * 1

Отлично качество на фитнес эспандеры эспандер въже упражнения тръба разтеглив эспандеры за йога, пилатес тренировка

BGN 7.81

100% сосема нов и висок квалитетТешки отпор и ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна групаИдеално за Јога и Пилатес.И за мажи и за жениИдеални за патување и складирањеНие не нудиме боја избор...

Aipbunny 2018 камуфлаж спортна йога жени бягане с ниска талия фитнес панталони тренировка бягащи панталони, гамаши, дамски спортни панталони

10.59 -24 % BGN 8.00

Руските купувачи ве молиме потврдете го вашиот налози со име и презиме ( 3 англиски зборови)Големина Wasit Висина Тежат cm инчен cm инчен KG LB S 6799 26.439 155160 6163 4047.5 88.2104.7 М 72104 28.440.9 160165 6365 47.552.5 104.7115.7 L 77109 30.342.9 165170 6566.9 52.562.5 115.7137.8 XL 68180 26.870.9 170175 66.968.9 6072.5 132.3159.8Додади во кошничка >> Плаќаат со Зачувам >> Испраќање на стоката >> Знак за пратката >> потврда на плаќањето и ни даде пет ѕвезди повратни информацииНие гарантираме сите парцели во превозот надвор рок од 3 дена по плаќање се направи (освен празници)Во Русија превозот од руската ВоздухЗа НАС превозот од e PacketДругите превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух MailТрговија на големо купувачи или сакате да примате ќе парцела побрзо ве молиме контактирајте со насГарантиран квалитет или целосна наплатаЗа време на испорака, ако не и ние ќе ви ги даде целосна наплатаВе молиме бидете сигурни дека стоката во совршена состојба, ако сакате да го испрати назадСите Email пораки ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (освен празници)Ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производиАко не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, e ќе сториме се што можеме за да се реши ова прашање

Жените йога топ спортен сутиен за джогинг, фитнес зала фитнес повдигащ спортна риза дамски Тениски за момичета ropa deportiva S-XLTank

22.83 -21 % BGN 18.00

S izeSugges т Градите(CM )Предлагам Градник Големина S 8086 30 B / 65 B,30 C / 65 C,32 A / 70 А,32 B / 70 B,32 C / 70 C ,34 A / 75 A М 869134 A / 75 A , 34 B / 75 B , 34 C / 75 C , 36 A / 80 A , 36 B / 80 B L 9196 36 A / 80 A,36 B / 80 B,36 C / 80 C,38 A / 85 A ,38 B / 85 B XL 9610136 C / 80 C , 38 B / 85 B , 38 C / 85 C , 40 A / 90 A , 40 B / 90 B ве молиме овозможи 13 см разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме

Нов Дамски панталони за йога черен спортен бягане фитнес гамаши Културизъм облекло опъната тънка джогинг гамаши

43.20 -19 % BGN 35.00

Информации За ПроизводотСупер абсорбента функцијаМоден колаж Јога деветДраги пријатели, може да го имам вашето внимание, ве молам, о, оваа промена материјал е уште најлон и spandex, памук ефект, отколку пред ткаенина повеќе меки и удобни.

Жени Фитнес Зала Спортен Резервоар С Кърменето Колодками Тениска Йога Тренировка Жилетка Фитнес Тренировки Бягане Облекло Компрес От Чай Топ E54

33.73 -50 % BGN 17.00

Пакет : Врвот(Со градите влошки во тоа)* 1 парчеAnswer : ___________________________ Note : линк е само за врвот,не вклучувајќи leggings...

2018 Нови Крила На Ангел Печат Гамаши Спорт Фитнес Зала, Джогинг, Йога Панталони Жени Висока Талия Спортни Панталони Push Up Фитнес Йога Молив Панталони

23.49 -23 % BGN 18.00

2018 Нови Ангелските Крилја Печати Legging Спорт Салата Џогирање Јога Панталона Жени Висока Половината Повик За Обука Панталона Им Помогнам На Фитнес Молив Панталона Бесплатен Превозот 25

Йога комплект за жени твърди без ръкави и дълги панталони, спортни костюми бягане обучение фитнес дишащи дрехи за йога 456

14.54 -17 % BGN 12.00

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Полиестер + SpandexСтил : Јога Панталони / Тренингот LeggingsКарактеристики : РашириПовод : Спорт / Јога / Фитнес / Обука / ВодењеПакет се Вклучени : 1*панталони (Панталони само, без други додатоци)Димензии : Должина Половината БистаS : 140cm / 55.1" 66cm / 26" 84cm / 33.1"М : 141cm / 55.5" 70cm / 27.6" 88cm / 34.6"L : 142cm / 55.9" 74cm / 29.1" 92cm / 36.2"XL : 143cm / 56.3" 78cm / 30.7" 96cm / 37.8"Ве Молиме Имајте Во Предвид : Таму е 23% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Мало боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.