• Новинка
RJ-45 8P8C FTP, STP UTP Cat 5e мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 30СМ 60 1m 1FT 2FT 5FT с дупки за закрепване на панел

RJ-45 8P8C FTP, STP UTP Cat 5e мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 30СМ 60 1m 1FT 2FT 5FT с дупки за закрепване на панел

резултат:
BGN 2.19
BGN 2.00 -9 %

Брой продукти
Налично


FTP STP UTP Мачка 5e Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелот
со Панел Планината Дупки
Должина : 30cm 60cm 100cm 150cm
8p8c RJ45 машки да се женски конектор со Штит
Работа за секој ethernet печ кабелот проширување.

Подробности

Дължина на кабела:
30 СМ, 60 см, 100cm, 150см
Цвят:
Черен
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
CY
Номер На Модела:
кабел
Тип:
Кабелен Адаптер

Избор на купувачи

5.5 * 2.1 женски конектор до 6.0*3.0 съединители DC захранващ адаптер включете конектор dc jack съвет лаптоп за лаптоп Toshiba 10шт

10.40 -13 % BGN 9.00

5.5*2.1 Женски џек да се 6.0*3.0 Машки Приклучок за DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп за Лаптоп Toshiba 10pcs

100 бр. / лот Mix цвят RJ-45 мрежов кабел с щепсел ботуши конектори Cap Cat5 Cat6 капка

7.36 -18 % BGN 6.00

Материјал : ПВЦ пластикаНови канџи стил, заштита на кристал шеф и конектори за кабелот за поефикасно да го Продолжи животот на вашите кабли се Заштити вашиот кабелски завршува со овие финтата слободни чизми за RJ45 Специјални пад на клипот страна го задржува клип крајот од snagging на работите и кршеше! Компатибилен со сите 8 P8 C модуларен приклучок конектори Одговара на сите стандардни RJ45 модуларен приклучок Мешани бои : Сива, Жолта, Црвена, Зелена, Црна, Сина Количина : 100pcs answer : ___________________________ Note : ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ве молиме да се разбереRJ45 Мрежен Кабел Приклучок за Подигање Капа x 100

Нов лаптоп LCD LED LVDS Video Flex кабел за Dell Inspiron 17R N7110 / Vostro 3750 кабел VPMW8 0VPMW8 DDD0R03LC000

15.97 -6 % BGN 15.00

Име На Производ : LCD LVDS КабелДП / N : VPMW8Дел Број : DDD0 R03 LC000Компатибилен Со за Dell Inspiron 17 R N7110 за Dell Vostro 3750СоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

Mayitr Aux кабел 3.5 мм жак между мъжете стерео аудио кабел 1M 3.5 прав ъгъл Aux кабел кабел за телефон автомобил за домашно кино

1.63 -39 % BGN 1.00

EA0001806Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетСо еден 3.5 mm (~1 / 8") директно конектор и еден 3.5 mm (~1 / 8") десен агол конекторВи овозможува лесно да го поврзете вашиот паметен телефон до вашиот постоечки домашно или стерео во автомобил или на DJ опрема со јаснаСветлотежина дизајн за лесна за носењеУживаат во високиот квалитет на музика од вашиот Телефон на вашиот Домашен Стерео или Автомобил Аудио СистемКабел Должина : околу.100cmБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 1pc x 3,5 мм Помошен Аудио КабелAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 15мм отстапување се должи на рачно мерење.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Wzsm Wholesale NEW Laptop HDD Interface for DELL N5010 15R M5010 SATA Hard Disk Driver connector

10.48 -5 % BGN 10.00

Бренд нови90 дена гаранцијаПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

6pin лентов кабел за ASUA K550D K55V K55D K55VD K55vm серия Power Switch-board

BGN 6.40

Опис : Име на производ : Прекинувач табла КабелДел Број # : ОЕМСпецификација : Должина : 200mm Кабел ширина : ≈3,5 мм Растојание : 0.5 Pin број : 6pins Конектор : Б( На двете страни обратна насока ) Состојба : АкцииГаранција : 60деновиМоделот Користи во : K550 D K55 V K55 D K55 VD K55 VM Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc КабелНапомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Ugreen Type C to USB OTG кабел Adapte за Xiao mi5 Nexus 5X 6P OTG Type-c зарядно устройство кабел за данни за Macbook Google C USB кабел

BGN 17.60

Опсегот на примена : мобилен телефон Производителот : Шенжен Зелена Алијанса Technology Co., Ltd Должина : 11cm Боја класификација : сребро црна детали за производот

DC 5.5 x 2.5 5.5*2.5 мм включете щепсела за захранване конектор с Кабел / кабел за лаптоп Toshiba, Asus, Lenovo адаптер

4.30 -30 % BGN 3.00

DC 5.5 x 2.5 5.5*2,5 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За Toshiba AsLenovo Лаптоп АдаптерКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме проверете дали AC Кабелот за Напојување кабелот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x DC 5.5 x 2.5 5.5*2,5 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За Toshiba AsLenovo Лаптоп АдаптерКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

Нов оригинален кабел за HDD за лаптоп Dell XPS 15 9550 9560 M5510 Series, P/N DC02C00BL00 0XDYGX XDYGX

BGN 14.40

Опис име на Производ : HDD Поврзување на кабелот за Дел Број : DC02 C00 BL00 0 XDYGX XDYGX Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : 15 9550 9560 M5510 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Mayitr 1бр 1.8 м аудио-видео кабел 6 фута 3rca Аудио-Видео AV кабел за Microsoft XBOX CLASSIC 1

6.75 -26 % BGN 5.00

VG0006106Спецификација:Бренд новиТип : аудиовидео кабелДолжина : околу 1.8 mПримена : за Xbox 1Овој оригинален класичен AV Кабел има три порти со приклучување на стандардниdefinition ТЕЛЕВИЗОР или монитор.На другиот крај на кабелот има аудиовизуелни (AV) конектор дека ќе се поврзете на конзола...

YuXi вземане 100pcs Micro USB 5 ПЕНСА,5-пинов Микро-USB, 5Pins Micro USB Connector Tail Charging socket mini USB

16.32 -20 % BGN 13.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Истински тракпад A1398 тъчпад кабел 821-1610-A 821-1610-02 за Apple Macbook Pro 15 Retina A1398 средата на 2012 началото на 2013 г.

BGN 7.98

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1398 Trackpad Кабел СамоГодина2012E2013PPN 8211610А 821161002APNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОРИГИНАЛНИОТ Користи , 100% Тестирани,Добра Работа.Ве молиме изберете предмети опции онлајнВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Дзин Ченг Da 72Models 72 бр./лот лаптоп DC Power Jack Socket Adapte за Lenovo за Acer за SAMSUNG DC Power Connector Socket

31.68 -8 % BGN 29.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

WZSM нов LCD видео кабел за Dell MINI 10V 1010 1011 1012 P / N: 0C603T C603T DC02000SN00

12.77 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Нов USB3. 0 008S PCI-E Странично Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам Странично Adapter Card SATA 15pin to 6pin Power Кабел Dual Power Interface

68.14 -24 % BGN 52.00

НОВИ USB3.0 008 S PCIE Столб Експрес 1 X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin да 6pin Моќ Кабел со Двојна Моќ ИнтерфејсОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 81gМоќност тип : 15 / 6 / 4 PINПроизвод големина : 12.8 / 4.7 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) PCIE Столб Картичка 008 S за Bitcoin РударВерзија 008 S столб колекции се најновите и врвот на линијата решение за поставување на графичкиот процесор апаратури за ископување...

За 2,5 / 3,5 твърд диск SATA/PATA / IDE Drive to USB 2.0 адаптер кабел конвертор Drop shipping

6.06 -17 % BGN 5.00

USB интерфејс поврзани со 2,5 и 3.5 инчен IDE и SATA хард диск интерфејс USB2.Од 0 ДО ИРО / SATA високабрзина на конекција USB2.0 висока брзина на пренос, стабилни перформанси, Поддршка CR cdrom, DVD, cdrom, CD RW, DVD RW...

JSJ L22 Pure Copper Deep Blue Audio Кабел RCA Lotus RCA Line Quad Line усилвател аудио кабел

BGN 17.60

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Centechia нов RJ-45 Ethernet кабел 20 м за Cat5e Cat5 Internet Network Rj 45 Lan кабел пластир кабел компютърен конектор

16.94 -17 % BGN 14.00

Centechia Cat5 Етернет Кабел RJ45 Мрежа Lan Кабел Мачка 5 Ethernet Печ Кабелот 1 M / 2М / 3М / 5 M / 10 M / 15 МИЛИОНИ / 20 МИЛИОНИ Rj 45 Компјутер Конектор Кабел EthernetОпис : 100% сосема нов и висок квалитет.Со користење на 8core бакарна жица, за да се обезбеди брзина на пренос, надвор е опкружено со изолација гума за подобрување на издржливост.На надворешниот поклопец е направена на еден екопријателски ПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.Стандард RJ45 мрежен кабел интерфејс, глобален стандард, универзал во светот.Долг животен век , високи антимешање способностКонвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачката.Супер компатибилни ,може да се користи за мрежна конекција помеѓу компјутери и прекинувачи, центри, АДСЛ, рутери, digital settop кутии, телевизии со мрежен интерфејс, и безжична мрежна опрема.Спецификации : Име : RJ45 МАЧКА5 Ethernet Мрежен кабелБоја : Црна, Жолта Сина, СиваДолжина : 1m / 2м / 3м / 5m / 10m / 15 милиони / 20 милиони (3.3 ft / 6.5 ft / 9.8 ft / 16.4 ft / 32.8 ft / 49.2 ft / 65.6 ft)Производот глава : чист бакар позлатени чиповиНа надворешниот поклопец материјал : ПВЦЖица структура : 8core технологијатаПримена : Погоден за компјутер или други безжична мрежна опрема 's мрежна конекцијаСпецификации : Со користење на 8core бакарна жица технологијаПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.Долг животен век , високи антимешање способностКонвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачкатаПакет Се Вклучени : 1x RJ45 МАЧКА5 Ethernet Мрежен кабелЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Истински за BOS фронт говорител кабели комплект от 3 х 6 метра 535 525 520 AM10 V35 V25 48IV черно и бяло

71.84 -8 % BGN 66.00

Се користи : објект кој е претходно да се користи Објектот може да има некои знаци на козметички се носат, но е целосно оперативна и функции како што се наменети Должина : 20 нозе / 6 Meter За начин на Живот и Acoustimass Системи 535 525 520 V35 V25 48 IV AM10 V Црно и Бело

USB ISP 5V USBasp AVR програмист ATMEGA8 ATMEGA128+6pin поддръжка на кабели за Win7 Drop Shipping

3.94 -24 % BGN 3.00

USBasp_H6 AVR Програмер ,5 V автоматска контрола на брзината, поддршка Win7 64 Bit,LINUX standard 6pin Прекуструјна заштита со високи перформанси 500m A resettable на осигурувачот да го заштитите вашиот компјутер матична плоча...

Флип-вид водоустойчиви подови розетка TV & Dual RJ-45 Cat5e Network Socket Ground Floor Outlet изход

BGN 59.04

Карактеристики : 1 Флип Тип TV&RJ45 Cat5e Кат Приклучок за Штекер, Вклучени модул2 Злато во боја, Убави бакар површината дизајн, рамномерно и мазна, се вклопуваат заедно со зголемената површина3...

WZSM Brand New DC POWER JACK кабел за Lenovo B590

10.48 -5 % BGN 10.00

Сосема Нов висок квалитетГаранција : 90daysПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.