• Новинка
5 двойки CCFL подсветка теглене на кабели, лампи Силиконовата торцевая Делото за двойното LCD монитор притежателя лампи 7 мм на 2.4 мм ляво + дясно

5 двойки CCFL подсветка теглене на кабели, лампи Силиконовата торцевая Делото за двойното LCD монитор притежателя лампи 7 мм на 2.4 мм ляво + дясно

резултат:
BGN 8.00

Брой продукти
Налично


5pairs CCFL Осветлување Светилка Подигнат Силикон Крајот Капа за Двоен LCD Монитор Светилка Носителот 7mm 2.4 mm лево + право
Пакетот вклучува : 5pairs x првенство ( 5pcs лево + 5pcs право)

Подробности

Дължина на кабела:
Друго
Тип:
Кабелен Адаптер
търговска марка:
RZCONNE
Номер На Модела:
KCC0001
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No
Ширина:
7mm

Избор на купувачи

TF Micro SD Male to SD Female SDHC SDXC гъвкав удължителен кабел адаптер кабел удължителен кабел за автомобил, GPS, TV 48 см/60 см Drop Shipping

4.11 -27 % BGN 3.00

ТокиТокиSD слот Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC картичка Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD екран, или мобилен телефон паметен Телефон итн...

Истински тракпад A1398 тъчпад кабел 821-1610-A 821-1610-02 за Apple Macbook Pro 15 Retina A1398 средата на 2012 началото на 2013 г.

BGN 7.98

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1398 Trackpad Кабел СамоГодина2012E2013PPN 8211610А 821161002APNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОРИГИНАЛНИОТ Користи , 100% Тестирани,Добра Работа.Ве молиме изберете предмети опции онлајнВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

WZSM Brand New DC POWER JACK кабел за Lenovo B590

10.48 -5 % BGN 10.00

Сосема Нов висок квалитетГаранција : 90daysПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Нов оригинален кабел за HDD за лаптоп Dell XPS 15 9550 9560 M5510 Series, P/N DC02C00BL00 0XDYGX XDYGX

BGN 14.40

Опис име на Производ : HDD Поврзување на кабелот за Дел Број : DC02 C00 BL00 0 XDYGX XDYGX Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : 15 9550 9560 M5510 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов USB3. 0 008S PCI-E Странично Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам Странично Adapter Card SATA 15pin to 6pin Power Кабел Dual Power Interface

68.14 -24 % BGN 52.00

НОВИ USB3.0 008 S PCIE Столб Експрес 1 X 4x 8x 16x Extender Столб Адаптер Картичка SATA 15pin да 6pin Моќ Кабел со Двојна Моќ ИнтерфејсОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 81gМоќност тип : 15 / 6 / 4 PINПроизвод големина : 12.8 / 4.7 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) PCIE Столб Картичка 008 S за Bitcoin РударВерзија 008 S столб колекции се најновите и врвот на линијата решение за поставување на графичкиот процесор апаратури за ископување...

40 пинов IDE 3,5-инчов твърд диск Жена до 22 пинов мъжки адаптер SATA HDD конвертор карта

4.78 -16 % BGN 4.00

40 Pin 3.5 Инчен IDE Хард Диск Женски 22 Pin Машки Адаптер од SATA HDD Конвертор КартичкаКарактеристики : Претвора паралелно АТА да Сериски SATA Одговара за 40pin IDE уред,како што 3.5" IDE,CDROM,CDRW и слично...

Нови / оригинални DC IN Power Jack w / кабел за Lenovo Chromebook N20-20419 11.6 N20p Series, DC30100SA00 DC30100SR00

BGN 16.00

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : DC30100 SA00 DC30100 SR00 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : N2020419 само 11,6" N20 P Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Истински за BOS фронт говорител кабели комплект от 3 х 6 метра 535 525 520 AM10 V35 V25 48IV черно и бяло

71.84 -8 % BGN 66.00

Се користи : објект кој е претходно да се користи Објектот може да има некои знаци на козметички се носат, но е целосно оперативна и функции како што се наменети Должина : 20 нозе / 6 Meter За начин на Живот и Acoustimass Системи 535 525 520 V35 V25 48 IV AM10 V Црно и Бело

20pcs DC Съвет Plug 7.9*5.5 mm / 7. 9x5. 5mm жак за захранване на зарядното устройство за вашия лаптоп DC кабел за IBM Lenovo AC Adapter Jack Cord

BGN 91.98

1) 100% сосема нов2) DC 7.9x5.5mm моќ конектор кабел3) DC Моќност Дијаметар на Приклучокот (Надворешно / Внатрешно) : 7.9 мм / 5.5 мм4) Висок квалитет5) Кабел целосна должина : околу 1,5 м6) Употреба : Кога вашиот DC Кабелот на полначот (на крајот се поврзете на полначот) да не е во ред, но вашиот полнач е уште работат, тогаш само може да се промени оваа DC Кабел.7) Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата конектори дијаметар на полначот е ист како нашиот опис пред да нарачате...

1.5 m/3m / 5m RS232 DB9 9 Pin Женски на женския кабела на серийния порт промишлен жак адаптер удлинительный тел

BGN 3.78

Сериски RS232 9Пински Женски Женски DB9 9Пински PC Конвертор Продолжување Кабел КабелRS232 DB9 9 Pin Женски Женски Сериски Порт Кабел Индустриски Адаптер Приклучок за Проширување на ЖицаКарактеристики : Висока верност дизајн.Антимешање способност, да се намали пренос на сигнал слабеењето, имаат добар ефект.Целосно моделирани конектор со палецот завртки обезбеди брза и лесна конекција.Примена : Се користи за поврзување помеѓу компјутерот и сериски уреди и пренос на сигнали помеѓу нив.Тоа ви овозможува да го користите мост или поврзаност помеѓу КОМПЈУТЕРОТ и сериски порт интерфејс.Спецификација : Кабел Боја : БелаМатеријал : ПВЦ + БакарДолжина : Околу...

Crystal Network Straight Through Head-line Connector Terminal Female to Female Three Head RJ45 Интерфейс Extension Device

4.62 -13 % BGN 4.00

1 Кога ќе помислите на недостатоците на сегашната употреба на кабел должина, со 3 реда на овој дел е вметната во серија на адаптер, кабел, може да ја играат улогата на советодавните кабел.2...

Дзин Ченг Da 72Models 72 бр./лот лаптоп DC Power Jack Socket Adapte за Lenovo за Acer за SAMSUNG DC Power Connector Socket

31.68 -8 % BGN 29.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

6pin лентов кабел за ASUA K550D K55V K55D K55VD K55vm серия Power Switch-board

BGN 6.40

Опис : Име на производ : Прекинувач табла КабелДел Број # : ОЕМСпецификација : Должина : 200mm Кабел ширина : ≈3,5 мм Растојание : 0.5 Pin број : 6pins Конектор : Б( На двете страни обратна насока ) Состојба : АкцииГаранција : 60деновиМоделот Користи во : K550 D K55 V K55 D K55 VD K55 VM Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc КабелНапомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

За for Dell Latitude E5430 такса 4m3hj Ethernet USB VGA СИМ-карта 04M3HJ LS-7901P qxw00

BGN 24.85

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

За 2,5 / 3,5 твърд диск SATA/PATA / IDE Drive to USB 2.0 адаптер кабел конвертор Drop shipping

6.06 -17 % BGN 5.00

USB интерфејс поврзани со 2,5 и 3.5 инчен IDE и SATA хард диск интерфејс USB2.Од 0 ДО ИРО / SATA високабрзина на конекција USB2.0 висока брзина на пренос, стабилни перформанси, Поддршка CR cdrom, DVD, cdrom, CD RW, DVD RW...

Wzsm Wholesale NEW Laptop HDD Interface for DELL N5010 15R M5010 SATA Hard Disk Driver connector

10.48 -5 % BGN 10.00

Бренд нови90 дена гаранцијаПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

1 pc User PC Case Cooler Fan Power Кабел 1 Female to 4 Male 4Pin Socket Фен Хъб Дърва Кабел for 3Pin&4Pin PWM Cooling Fan

3.07 -2 % BGN 3.00

Домаќин Случај PC Кулер за Ладење Вентилатор Моќ Кабел 1 Женски 4 Машки 4 Pin Приклучок 4Port Фан Центар Splitter за Мулти Начин PWM Фан PC DIYКарактеристики : 100% Сосема Нов4 Pin Приклучок, поддршка 3 Pin&4 Pin PWM Вентилаторот за ЛадењеНа 4 Pin Женската Порта поврзете се на вашата матична Плоча CPU Вентилатор Штекер.Спецификација : Количина : 1pcБоја : ЦрнаКомпатибилен со 4pin PMW фан конектор.Кабел Должина : Околу...

10шт 2/4/6 дупка RCA женски стерео аудио конектор AV аудио вход конектор Lotus row усилвател интерфейс предупредително връзка

5.76 -13 % BGN 5.00

10 Pcs 2 / 4 / 6 дупка РКА Женски Стерео аудио Џек AV Аудио влез приклучок Конектор Lotред Засилувач Интерфејс Сигнал врскаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Гореща Разпродажба ! USB 2.0 to SATA Serial ATA 15+7 22P кабел-адаптер за 2,5 твърд диск за лаптоп HDD

BGN 3.63

Жешка ! USB 2.0 да SATA Serial ATA 15+7 22 P Адаптер Кабел За 2.5" ХАРД Лаптоп Хард ДискОпис : Поврзување на повеќе уреди лесно & брзо до вашиот компјутер.Во согласност со USB 2.0 спецификацијата.Поддршка на USB 2.0 со голема брзина 480 Mbps и со полна брзина 12 Mbps.Можете лесно може да се соберат 2.5" SATA HDD мобилни куќиште со овој USB да SATA кабел Моќ и Пристап LED индикатор на располагање.Двојно USB конекторите за да нема потреба од надворешна сила за поддршка на HDD до 7200rpn (Кога недостатокот на енергија, ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер).Поддржува Plug & Play и Топло swamping.Кабел должина : 430mm.Пакет се вклучени : 1 x USB да SATA Кабел за 2.5" SATA HDDAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DC 5.5 x 2.5 5.5*2.5 мм включете щепсела за захранване конектор с Кабел / кабел за лаптоп Toshiba, Asus, Lenovo адаптер

4.30 -30 % BGN 3.00

DC 5.5 x 2.5 5.5*2,5 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За Toshiba AsLenovo Лаптоп АдаптерКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме проверете дали AC Кабелот за Напојување кабелот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x DC 5.5 x 2.5 5.5*2,5 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За Toshiba AsLenovo Лаптоп АдаптерКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

WZSM нов DC Jack конектор за захранване порт конектор кабел за Samsung NP355V5C NP350V5C NP355-V5C

11.18 -2 % BGN 11.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.