• Новинка
Китай на Едро 4Pin 4-Пинов PWM вентилатор женски джак пластмасова обвивка за мъжки клемм-черен

Китай на Едро 4Pin 4-Пинов PWM вентилатор женски джак пластмасова обвивка за мъжки клемм-черен

резултат:
BGN 18.50
BGN 18.00 -3 %

Брой продукти
Налично


Висок Квалитет 500 Pcs Црна 5557/ 6 Pin машки for PC/компјутер PCI-E Моќ конектор, пластични школка US$ 66.50 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет на Црна 5559-6 P женски за PC/компјутер PCI-E Моќ конектор, пластични школка US$ 31.00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 100 Pcs/Многу СМ 3-Pin 3 P Женски Машки Конектор Приклучок со 15cm Wire кабел 22 AWG UL1007 US$ 28.20 /многу
парчиња / многу
30 Pcs Висок Квалитет Злато Говорникот Жица Кабелски Приклучок 4mm Банана Приклучок Конектор Адаптер Црвено Црн Терминал собранието US$ 25.60 /многу
парчиња / многу
Најдобар Избор за 300 Pcs/Многу 2.5 СМ 2-Pin 2 P Женски Машки Конектор приклучок со 15cm Wire кабел US$ 74.60 /многу
парчиња / многу
Нов Висок Квалитет IDE на двоен Serial ATA SATA HDD Моќ Кабел адаптер од sata power кабел Бесплатен превозот 100 PCS US$ 61.00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет на Бесплатен превозот 100pcs Пролет Терминал Блокови конектор 5 P 450 V24 A US$ 65.00 /многу
парчиња / многу
2 ПАРЧИЊА Бесплатен превозот 20cm Рафинирани процесорот напојување продолжување кабел 4pin да 4pin процесорот 4 pin моќ линија 18awg US$ 8.60 /многу
парчиња / многу
******************************************************
Повеќе детали :
Кина Големо 4 Pin 4 Pin PWM Фан Женски Напојување
Конектор пластични школка за машки терминали - Црна
****************************************************
Опис :
1.4 pin фан женски конектор школка
2.Висок квалитет и трговија на Големо
Ние, исто така, имаат 6pin -24pin машки и женски Графички моќ кабел конектор и CPU моќ кабел конектор кабел
Слики :
Најдобар Избор за 300 Pcs/Многу 2.5 СМ 2-Pin 2 P Женски Машки Конектор приклучок со 15cm Wire кабел US$ 74.60 /многу
парчиња / многу
Нов Висок Квалитет IDE на двоен Serial ATA SATA HDD Моќ Кабел адаптер од sata power кабел Бесплатен превозот 100 PCS US$ 61.00 /многу
парчиња / многу
Нов Квалитет IDE на двоен Serial ATA SATA HDD Power sata Кабел Бесплатен превозот 20 PCS моќ кабел адаптер US$ 17.50 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 100 Pcs/Многу СМ 3-Pin 3 P Женски Машки Конектор Приклучок со 15cm Wire кабел 22 AWG UL1007 US$ 28.20 /многу
парчиња / многу
2 ПАРЧИЊА Бесплатен превозот 20cm Рафинирани процесорот напојување продолжување кабел 4pin да 4pin процесорот 4 pin моќ линија 18awg US$ 8.60 /многу
парчиња / многу
Оригиналниот Висок Квалитет Вистински ПИЛОТ Baile erasable пенкало 0.4 mm LF-22 P4 игла цевка пенкало триење 12pcs/многу US$ 32.35 /парче
2 парчиња Висок Квалитет на Модата 20 Диск CD DVD И Заштита на Чување торбичката/CD Торба/Case/Паричникот/Пакет US$ 9.85 /многу
парчиња / многу
10/многу Висок Квалитет Мода 20 Диск CD DVD И Заштита на Чување торбичката/CD Торба/Case/Паричникот/Пакет US$ 28.80 /многу
парчиња / многу

Подробности

Дължина на кабела:
50ШТ, 100ШТ, 200ШТ, 500ШТ, 1000ШТ
търговска марка:
DEBROGLIE
Номер На Модела:
5557 / 6Pin мъжки
Тип:
Кабелен Адаптер

Избор на купувачи

WZSM новият LCD екран видеокабель за лаптоп HP Compaq Presario C700 Палата G7000 P/N DC02000FM00

12.78 -6 % BGN 12.00

Состојба : НоваГаранција : 3 месециОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Конектори USB 3.0 Female Port Plug Jack за DELL Inspiron 15R N5110 M5110

BGN 8.00

НОВИОТ USB 3.0 Женската Порта Plug Џек Конектори За DELL Inspiron 15 R N5110 M5110 USB конектор приклучокСовети : ве Молиме погледнете ја нашата фотографии за да ги споредите саканиот производ, со цел да се обезбеди компатибилност, и тогаш ќе купите време на Испорака : Откако ќе ги завршите на плаќање, ние ќе го организира превозот во 2 до 7 дена вас за вашата цел Пристигнување време : во Рок од 30 дена (во некои земји и градови, бидејќи на Царината, поштенски одложувања и други причини, тоа може да биде 60 дена или подолго ....

2x1 1x2 4K x 2K Bi Direction HDMI Splitter Audio Video Switch Превключвател Converter Adapter HDCP 3D за PS3 XBOX DVD TV проектори

BGN 21.81

1 X2 HDMI Splitter 1 in 2 out Аудио Видео Конвертор 1080 P, Поврзете 2 Телевизори или Проектори Истовремено Овој компактен HDMI splitter сигурно може да се каже дистрибуираат еден HDMI извор на две синхронизирани излези...

Нов съединител за смяна на конектор, USB 2.0 Female Port Джак за Lenovo K29

BGN 8.00

Новиот USB 2.0 Женската Порта Џек Замена Конектор За Леново K29 USB конектор приклучокСовети : ве Молиме погледнете ја нашата фотографии за да ги споредите саканиот производ, со цел да се обезбеди компатибилност, и тогаш ќе купите време на Испорака : Откако ќе ги завршите на плаќање, ние ќе го организира превозот во 2 до 7 дена вас за вашата цел Пристигнување време : во Рок од 30 дена (во некои земји и градови, бидејќи на Царината, поштенски одложувања и други причини, тоа може да биде 60 дена или подолго ....

Нов лаптоп вграден говорител за samsung 550P7C NP550P7C BA96-06084A 1бр

BGN 19.20

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Нов лаптоп DC Power Jack кабел, кабел за зареждане порт за ASUS R500VM k55 опция K55A U57 U57A

6.24 -4 % BGN 6.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Безплатна доставка 2000 бр. / лот ATX / EPS PCI-E GPU 4.2 мм 5557 8pin 6+2Pin мъжки джак корпус пластмасова обвивка за захранване на КОМПЮТРИ

283.20 -0 % BGN 283.00

******************************************************Повеќе детали : Бесплатен Превозот 2000pcs / многу ATX / EPS PCIE Molex 4.2 mm 5557 8p(6+2) Pin машки Моќ Конектор за Домување Пластични Школка За PC Моќ************************************************Слика :

Универсален 28шт 5. 5x2. 1 мм мулти-тип мъжки конектор DC свещи захранващ адаптер ac компютърни кабели и конектори за лаптоп лаптоп AQJG

12.48 -12 % BGN 11.00

Универзална 28pcs 5.5x2.1mm Мултитип Машки Џек DC Приклучоци AC Адаптер Компјутерски Кабли Конектори За Лаптоп Лаптоп AQJG Карактеристики : 1 сет Мултифункција DC Приклучоци за AC Адаптер за Лаптоп Лаптоп Универзална 5.5x2.1mm Џек до 28 Приклучоци Plug машки дијаметар надвор / внатре(или pin) Приклучокот Спецификација : 1 : 7.9mmx1.0mm 2 : 7.4mmx1.0mm круг 3 : 7.4mmx1.0mm octahedron 4 : 6.0mmx3.0mm 5 : 6.0mmx1.0mm 6 : 5.5mmx2.5mm 7 : 5.5mmx2.5mm 8 : 5.5mmx2.5mm 9 : 5.5mmx2.1mm 10 : 5.5mmx2.1mm 11 : 5.5mmx2.1mm 12 : 5.5mmx1.7mm 13 : 5.0mmx2.5mm 14 : 5.0mmx2.1mm 15 : 5.0mmx1.0mm 16 : 5.0mmx1.0mm 17 : 4.8mmx1.7mm 18 : 4.8mmx1.7mm 19 : 4.0mmx1.7mm 20 : 3.5mmx1.35mm 21 : 3.0mmx1.0mm 22 : 2.5mmx0.7mmx10mm 23 : 2.5mmx0.7mmx8mm 24 : за apple 25 : 4pin женски 26 : 3pin женски 27 : 3.5 mm моно plug 28 : 2,5 mm моно приклучок Пакет се Вклучуваат : 1 buc *28 во 1 сет DC адаптер

High Speed 30см/1FT 2 Dual Port USB A Female to Internal 9 Pin Header Adapter ПХБ Motherboard кабел за дънната платка на КОМПЮТЪР 1бр

2.50 -20 % BGN 2.00

1 PC Голема Брзина 30cm / 1 FT 2 Двојна Порта USB A Женски Внатрешни 9 Pin Насловот Адаптер за PCB Плоча Кабел за PC ПлочаКарактеристики : 100% Сосема Нов, не се користи Должина на : 1ft / 30cm Боја : Црна 9 pin насловот за да ги женски USB приклучок за кабелот...

Твърд диск HDD/SSD Interposer жак за HP EliteBook 820 720 725 G1 G2

21.09 -34 % BGN 14.00

Тврд Диск HDD / SSD Interposer конектор за HP Elite Book 820 720 725 G1 G2Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот...

5.5x2. 1mm DC Female to 4 Pin Fan male Cooling 3 pin Cooler външен захранващ кабел

BGN 7.98

Кабел Должина : 20 СМ Конектор A : DC 5.5x2.1mm Женската Порта : Фан 4 pin Машки ,компатибилен со Фан 3 Pin Машки Напон : 5 V / 9 V / 12 V DC Функција : 5.5x2.1mm DC Женски Фан 4 Pin машки Напојување Кабел,тоа може да се реши Chassic Напојување недостаток ,се надворешното напојување преку DC Порта...

Wzsm на Едро нов LCD кабел за lenovo 3000 G530 G530M N500 лаптоп кабел P / N DC02000JV00

12.78 -6 % BGN 12.00

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM новият LCD екран видео кабел за ACER Aspire One 722 ao722 кабел P / N DC020018U10

12.61 -5 % BGN 12.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Brand New EU-US AU UK Plug 3 Зубец 1.2 м лаптоп захранващ кабел адаптер за захранване кабел кабел за зарядно устройство адаптер кабел

7.74 -48 % BGN 4.00

Може да се универзално се користи со широк спектар на електронските уреди, вклучувајќилаптоп компјутери, ac адаптери, дигитални камери, camcorders, монитори, принтери,Директен ТВ и повеќе!Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и висок квалитет...

50шт 8Pin RJ-45 конектор CAT5 CAT5e Cat6 модулни cable свещи изход Ethernet мрежа Crystal съединители RJ-45 конектори AQJG

4.61 -13 % BGN 4.00

50pcs 8 Pin RJ45 Приклучок CAT5 CAT5e Cat6 Модуларен Кабел Приклучоци Приклучок на Мрежата Ethernet Кристал Plug RJ45 КонекториКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Се користи за Cat5 Cat5e Cat6.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.Пакетот Вклучува : 50pcs RJ45 Модуларен Кристал Приклучоци.Драг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

WZSM новият LCD екран видео кабел за Acer Aspire7535 7335 7735 7735Z 7735ZG 7738 7738G е лаптоп P/N 50. 4CD12. 021

12.78 -6 % BGN 12.00

Состојба : НоваГаранција : 3 месециОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

12.7 мм нов 2-ри твърд диск SATA HDD SSD HD Caddy Bay Adapter за ASUS N56V N56JR N56VJ N56VM N56VZ N56D

14.40 -3 % BGN 14.00

НОВА 2 SATA Хард Диск HDD HD SSD Caddy Адаптер Bay за ASN56 V N56 JR N56 VJ N56 VM N56 VZ N56 DПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

WZSM новият LCD екран видео кабел за ACER Aspire One D250 KAV60 p531h кабел P / N DC02000SB10

12.61 -5 % BGN 12.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

USB 3.0 конектор Micro-B кабел 30СМ 60см 100cm 150см 1ft 2ft 3 фут 5ft за LaCie Seagate, WD my passport преносим твърд диск

BGN 4.00

Име на производ USB 3.0 СУМ За Микро Б Кабел Жица Spec: 2725(28 AWG / 1 P+D+AL+M)*2+28 AWG / 1 P+24 AWG / 2 C+AL+Г+Б(6 / 16 / 0.12 АЛMG), OD=6.0 mm Конектор Школка : никелпозлатен, Контакти : позлатени, 3μ Должина : 0.3 m, 0.6 m, 1.0 m, 1.5 м, 1.8 м, 3.0 м, 5.0 m Сина Боја Overmold PVC (заштита на животната средина материјал) Квалитет на Тестирање : Електрични тест и визуелна инспекција Пакување : ЈП торба Гаранција Една година Производот Функција За хард диск куќиште, печатач, модем, камера, и други Super Speed USB периферни уреди Карактеристики на Производот Носи USB 3.0 податоци сигнали и енергија До 5 Gbps трансфер го оценувате Заштитени за да се заштитат од пречки

Centechia най-новият универсален 3.5 мм стерео аудио женски конектор за 2 RCA мъжки жак за слушалки 3,5 Y адаптер кабел

1.30 -23 % BGN 1.00

Item type:рка кабел2 x РКА Машки / 1 х 3.5 mm Стерео Женски, YКабелАудио / Видео Производи2 x РКА "Y" Аудио Кабел се поврзува PC Звучни Картички, пренослив CDплеери, MP3 играчи или било минидомашен стерео аудио извор со 3.5 мм приклучоци за да стерео приемник или мултимедијална јазик.Карактеристики3.5 mm, никелпозлатен приклучок конекторПакет вклучуваат:1*2 x РКА Машки / 1 х 3.5 mm Стерео Женски кабел

90 градуса ъгъл на СФФ-848 SAS 22 Пин до 7+15 Pin SATA HDD адаптер за твърд диск

BGN 11.18

ВоведИзлегува или да не се влегува во тие тесни простори.Plug and play,лесно да се работи.Пренослив дизајн, лесна тежина.Трајни производи за користење.Агол : 90°Боја : ЦрнаОбјектот Големина на : 5.5*1.5*1.5 cmПакетот Вклучува : 1 Адаптер x

LA47-IO BD Четец за Карти с кабел за Lenovo B470 V470 B470E B475 Series P / N 48. 4KZ02. 021 &50. 4KZ11. 011

BGN 13.60

Answer : ___________________________ NOTE : Сите производи ќе бидат тестирани добро, без бучава пред прашање, па ве молиме остатокот увери купување!Превозот : · Бесплатен Превозот од eПакет, Нормално 1019 дена да бидат испорачани.· Тоа е различно за различни земји.· Ако ви треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL, EMS или друг начин.Гаранција : · Ние нудиме 2 месеци гаранција, бидејќи ние испорака за вас.· Ние тест секој производи пред брод, ние гарантираме 100% работи.· За време на гаранцискиот период ,ако овој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас...

95meters 0. 12mm2 аудио High wire Purity Silver Plated OCC Telfon Wire For КПР Guitar 26AWG wire Audio Amp DIY 0. 15mmx7Strands

121.60 -5 % BGN 116.00

95meters 0.12mm2 аудио жица Висока Чистота Сребро Позлатен OCC Тефлон Жица За DAC Гитара 26 AWG жица Amp Аудио DIY 0.15mmx7 StrandsСосема Нов Висок квалитет сребро позлатен OCC Тефлон ЖицаМатеријал на Диригент : Висока Чистота OCCМатеријал за Изолација : ТефлонНамалување Област : 0.12mm2(прибл .AWG26)7strands*0.15 mmЦената е за 95 метри(311.67 ft) / многуСостојба : Нова

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.